Rychlá zpověď - Marek Raditsch: Arnold Schwarzenegger mi svým přáním vyrazil dech

O špičkové gastronomii, rodině i životním snu
19. prosince 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Marek Raditsch se do povědomí veřejnosti dostal díky reality show MasterChef, kde vystupoval jako přísný porotce. Ve skutečnosti má tento sympatický šéfkuchař obvykle úsměv na rtech. Patří ke špičkám ve svém oboru a vařil i pro takové hvězdy, jako jsou Brad Pitt, Angelina Jolie, monacký princ Albert, manželé Clintonovi, Mick Jagger, Robbie Williams nebo Arnold Schwarzenegger. Dnes působí jako hlavní šéfkuchař pražských restaurací Kampa Group a úspěch neslaví jen na poli pracovním, ale také v osobním životě. Za poslední dva roky se stihl zasnoubit, oženit a zplodit první dítě. Povídali jsme si s ním nejen o vášni k jídlu, ale také o rodině a Vánocích.

Video

Jak vzpomínáte na reality show MasterChef?

Byly to krásné týdny a měsíce. První ročník byl něco úplně nového a poznali jsme spoustu lidí z jiné branže, především té filmové. Druhý ročník už pak takovým překvapením nebyl. Jsem rád, že jsem si to vyzkoušel, ale myslím, že všeho už bylo dost.

Jaká byla vaše cesta za tím, abyste se stal úspěšným a uznávaným kuchařem?

V gastronomii jsem chtěl pracovat odmalička, ale neměl jsem přesnou představu. To se vyprofilovalo časem. Poté jsem si řekl, že si dám pauzu od vysoké školy, budu rok pracovat a poté půjdu na chemii. Ale zjistil jsem, že mě to baví, a tak jsem vařil, vařil, vařil a cestoval do zahraničí, kde jsem získával zkušenosti. Poté přišli s nabídkou, že se chystá pořad o vaření. Předtím jsem již dělal nějaké projekty pro Českou televizi, a tak jsem si řekl, že to zkusím. Byl jsem svobodný, bezdětný a říkal jsem si, co budu dělat v létě ty tři měsíce… Tak půjdu točit!

Kdyby nevyšla kariéra kuchaře, v jaké jiné profesi byste se našel?

Asi v nějaké tvořivé. Možná bych byl architekt.

Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město
Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město, Praha 1

Vzpomenete si na nějaké fiasko v kuchyni?

Nedávno jsem o víkendu pekl vánočku a dcera mi „asistovala“ a dělala všechno pro to, abych se věnoval hlavně jí, takže jsem zapomněl dát do těsta žloutky, a už to nakynulo. Říkám si: „To je nějaký divný, kde jsou ty vejce? Jo tady.“ Tak jsem musel to těsto vzít, vyhodit a udělat to celé znovu.

Když se pouštíte do vánočky, pečete i cukroví? Nebo to je práce vaší ženy?

My cukroví téměř nejíme, takže máme doma jen to, co dostaneme od příbuzných a od známých. A ono to bohatě stačí.

Osmi druhů se tedy u vás nedočkáme?

Ne, ne. Jen ta vánočka, upeču a rodina má o snídani postaráno.

Vánoční večeři chystáte také? Co podle vás nesmí na sváteční tabuli chybět?

Večeři chystám já a budeme dodržovat, aby byla ryba. Každý rok chci dělat něco trochu jiného. Nemáme ve zvyku jíst klasicky – salát, řízek nebo kapr. Kapra já úplně nesnáším. Ale jiná ryba na stole určitě bude. Loni jsem dělal humra, letos chystám nějakou bílou rybu, možná mořského jazyka.

Ani bramborový salát nebude?

Ne, bude to nějaká zelenina, možná brambory. Já chci, abychom jedli také zdravě, a přijde mi, že smažené a salát můžu mít kdykoliv během roku.

Vařil jste pro řadu zahraničních a hollywoodských hvězd. Na koho nejraději vzpomínáte a proč?

Nejvíc mi vyrazil dech, to už je asi dvacet let zpátky, Arnold Schwarzenegger. Poručil si tehdy opečenou klobásu. Vyrazili jsme ji tedy koupit a dostal klobásu. Po letech přijel do Čech znovu, točil tady tehdy reklamu, a tentokrát chtěl nějaké „průřez“ menu. Říkali jsme si: „Hele, za těch pár let, co byl guvernér, už nechce jenom klobásy, ale už si pochutnává na krevetách, tuňáku.“ Byl u něj vidět progres.

Pro jakou hvězdu byste ještě rád uvařil?

Mám hrozně rád zpěvačku Madonnu. Miloval jsem ji od mládí, a navíc se narodila ve stejný den jako já, tak to nás spojuje. V Praze už párkrát byla, ale vždy nám unikla.

Po boku kterého světového kuchaře byste jednou rád vařil?

Mám štěstí, že jsem hodně takových lidí potkal a pracoval s nimi. Jedním z nich je úžasný francouzský kuchař Daniel Boulud, který opanoval New York. Dále Eyvind Hellstrøm, který byl jediným skandinávským kuchařem z Norska, který měl asi 15 let dvě hvězdy v restauraci. Trochu mě mrzí, že zemřel kolega Joël Robuchon a také jeden méně známý francouzský kuchař, který byl současně mým kamarádem, znali jsme se 20 let. To jsou ale spíš takové vzpomínky, že bych je chtěl ještě jednou potkat.

Nechme teď práci stranou a přejděme k soukromí. Za uplynulé roky jste stihl zásnuby, svatbu i dítě. Plánujete i v roce 2019 udělat nějaký velký životní krok?

Já v životě nikdy nic neplánuju, to vždy přijde samo. Nechávám tomu volný průběh. Nechystáme nic a spíš počkáme, co nám ten život přinese. Hlavně ať jsme všichni zdraví.

Líbánky jste strávili v Austrálii. Zkoumal jste i tamější kuchyni?

Určitě. Kamkoliv jedeme, dopředu přemýšlíme, co budeme kde jíst, a okolo toho se to vše točí. U nás opravdu ta láska prochází žaludkem. Austrálie je úžasná na suroviny – maso, zelenina, ovoce.

Čím se můžeme u Australanů inspirovat?

Díky tomu, že je tam hodně sluníčka a lidé žijí u oceánu, jsou milí, pozitivní a nejsou naštvaní, kyselí a zapšklí jako tady v Čechách. Kamkoliv přijdete, se na vás lidé smějí, pozdraví a zeptají se, jak se máte nebo odkud jste. A je tam vidět, že lidi zajímá, co jedí. Když jdete do obchodu nebo supermarketu, je jedno, jestli ve velkém městě, nebo na vesnici, najdete tu strašně široký výběr. Já bych poslal celou Českou republiku do Austrálie, aby tam měsíc byli a viděli, že lidé tam opravdu nejsou naštvaní. Měli bychom si ty dny dělat hezké, co to jde.

Kam s rodinou rádi vyrážíte za jídlem?

Hrozně rádi jezdíme do Vídně. Nabízejí tam neskutečně pestrou škálu restauračních nebo jakýchkoliv gastronomických zařízení přes Find Dining a přes klasickou rakouskou kuchyni. Konají se tu také různé food festivaly.

Luxusní byt se zahradou
Luxusní byt se zahradou, Praha 5

Říkal jste, že láska u vás prochází žaludkem. Bylo to právě jídlo, na co jste ulovil vaši ženu?

Žena tvrdí, že jsem ji ulovil na to, že jsem na ni byl nepříjemný, hned jsem jí začal tykat. A že to bylo spíš kvůli tomu, že jsem jí nepodlézal, necpal své číslo, ale naopak jsem ji tak trochu přehlížel. Poté jsem ji samozřejmě pozval na první rande domů a říkal si, že se tak trošku vytáhnu, a koupil jsem bretaňského humra. Ona to snědla jako malinu a říká: „I kdybys uvařil špagety, tak bych s tebou stejně chodila.“ Myslím ale, že jsem u nás přes to jídlo zabodoval. Ona opravdu ráda jí.

Vidět to na ní ale není…

Není to vidět. To je reklama, že když se vaří dobře a ze zdravých a čerstvých surovin… Samozřejmě, že musí mít člověk i nějaké dispozice. Ale na to, kolik toho „zfutruje“, minimálně stejně, nebo možná trochu víc než já, tak je chodící reklamou na dobré vaření.

Jak se změnil váš život po narození dcery Vanessy?

Změnil se v tom, že nechci dobrovolně chodit na pivo nebo do různých barů. Některé aktivity, které jsem dělal ve volném čase, jako třeba golf, jsem omezil. Začal jsem místo toho chodit na tenis, protože ten nezabere tolik času. A těším se domů, protože ona tam opravdu přijde týden co týden s něčím novým, že na ni koukám a dělám „wow“.

Jak jste na tom s dárky na Vánoce? Už je máte?

Mám. Manželka má navíc deset dní před Vánocemi narozeniny. Začal jsem to řešit už v září a přemýšlel o tom, co by se hodilo nebo čím bych ji překvapil. Tak uvidíme, jak to dopadne.

Vánočnímu stresu tedy nepodléháte?

Ne, ne. Vše jsem to objednal přes internet a vše přišlo. Já si myslím, že bude spokojená. I kdybych jí dal cokoliv, tak myslím, že jí to bude jedno a bude ráda, že jsem si na ni vzpomněl a že jsme spolu. Ona není taková, že by řekla „potřebuju hodinky, nový auto…“ Má v tomto směru takovou tu zdravou skromnost.

Prozradíte nám svůj životní sen?

Mým životním snem je být od 60 let na jihu Španělska, mít tam nějaký apartmán, chodit na golf, chodit do hezkých restaurací, sedět na terase, koupat se a užívat sluníčka. To je můj sen, kam bych to chtěl posunout a opravdu si to pak užít. Protože ona je ta kuchařina celkem náročná!

Držím palce, ať se to povede!

Rychlá zpověď:

Jmenujte tři věci, které nesmí chybět dobrému kuchaři.

Kreativita, tvořivost a dobrá chuť.

Co byste nikdy nesnědl?

Kachní embryo.

Mluvíte své ženě do vaření?

Nemluvím, ona nechává vařit mě.

Na kterého hvězdného hosta, pro kterého jste kdy vařil, nejraději vzpomínáte?

Rolling Stones. Mick Jagger měl narozeniny v Praze a bylo to úžasná oslava, party.

Nejhezčí dárek, který jste kdy dostal?

Naši malou dceru.

Jakou fotku byste nikdy nedal na sociální sítě?

Asi nějakou ranní, když vylézám z postele celý zmačkaný.

Co Vám zaručeně vykouzlí úsměv na rtech?

Naše malá, ta je nejlepší.

Jak zvládáte kritiku?

Ne úplně dobře. Kdo má ego, tak se mu to nezvládá, ale zase nás to posouvá dál.

Bez čeho si nedokážete představit dovolenou?

Potřebuji teplo, šumění moře a palmy, to je ono.

Váš recept na šťastné manželství?

Manželka má vždy pravdu.

Co je podle Vás romantika?

Romantika... Být s těmi nejbližšími, kdekoliv na světě a užívat si jeden druhého.

Tři nejoblíbenější místa v Praze?

Mám rád Malou Stranu, mám rád Stromovku a teď začínám mít rád Libeň, protože se tam budeme stěhovat.

Co byste naservíroval našemu prezidentovi Miloši Zemanovi?

Vzhledem k tomu jeho zdraví bych mu dával nějaké ryby pravidelně ve vysokých dávkách.

Souhlasíte se rčením, že láska prochází žaludkem?

Naprosto.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak se Vám se mnou povídalo?

Výborně!
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Psaní, cestování, četba, sport a relaxace jsou tím, co v mém životě dělám nejraději. Podle toho by také vypadal můj ideálně strávený den. Ranní jóga na pláži, odpoledne strávené relaxováním a lenošením v houpací síti, kdy jediným dovoleným pohybem by bylo natáhnutí se pro kokosový ořech a večer strávený s knížkou v ruce... Nebo po boku svých nejbližších - se skleničkou vína, porcí čokolády a pořádnou dávkou smíchu. A nejlíp za zvuku práskajícího dřeva.
Martina Šmalclová
Luxusní bydlení Praha
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m

4 + KK 123 m², bal. 1 m², ter. 5 m²
28 692 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha - 981m
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha - 981m

8 + KK 981 m², ter. 41 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m

5 + KK 318 m², ter. 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK 634 m², ter. 190 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

2 + KK 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
26 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila ve Střešovicích 2134m
Praha 6

Luxusní vila ve Střešovicích 2134m

986 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 248m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 248m

5 + KK 248 m², ter. 31 m²
34 192 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m
Praha 8

Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m

4 + KK 156 m², ter. 31 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Malá Strana 48m
Praha 1

Byt na prodej Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou
Praha 5

Luxusní byt se zahradou

3 + KK 100 m²
16 890 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Malá Strana 48m
Praha 1

Luxusní byt Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m

7 + KK 334 m², bal. 6 m², ter. 25 m²
41 600 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m

8 + KK 492 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město

7 + KK 379 m², bal. 9 m²
85 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1
Praha 1

Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1

6 + KK 339 m², bal. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m

3 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

3 + KK 133 m², bal. 3 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 246
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 246

4 + KK 246 m², bal. 6 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Josefov Praha
Praha 1

Luxusní byt na prodej Josefov Praha

3 + KK 115 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov

2 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 6 - 89m
Praha 6

Luxusní byt Praha 6 - 89m

2 + KK 89 m², ter. 8 m²
11 649 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila se zahradou Troja 728m
Praha 7

Luxusní vila se zahradou Troja 728m

12 + KK 528 m², bal. 27 m², ter. 64 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Praha 6

Luxusní vila na Hanspaulce 940m

Atypický 940 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 104m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 104m

3 + 1 104 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt k pronámu Staré město 192m
Praha 1

Byt k pronámu Staré město 192m

5 + 1 192 m², bal. 2 m²
150 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na pronájem Staré město 409m
Praha 1

Obchod na pronájem Staré město 409m

409 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy

4 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m
Praha 1

Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m

5 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 3 - 128m
Praha 3

Luxusní byt na Praze 3 - 128m

3 + KK 128 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 96m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 96m

3 + KK 96 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m

3 + 1 107 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem Praha 4 - 300m
Praha 4

Vila na pronájem Praha 4 - 300m

8 + 1 400 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt Střešovice 197m
Praha 6

Byt Střešovice 197m

4 + KK 197 m², ter. 67 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu Praha
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu Praha

280 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m
Praha 6

Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m

4 + KK 104 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem restaurace Praha 1 - 218m
Praha 1

Pronájem restaurace Praha 1 - 218m

Atypický 218 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou Dejvice 225m
Praha 6

Byt s terasou Dejvice 225m

5 + KK 225 m², ter. 54 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 1 - 136m
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu Praha 1 - 136m

3 + 1 138 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky.cz - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks