Hlavní stránka Nové články

Monika Bagárová je čtyřiadvacetiletá zpěvačka, která se do českého showbyznysu zapsala před devíti lety účastí v SuperStar. Na svůj mladý věk má za sebou slušnou kariéru, přesto se ale tato půvabná rodačka z Brna cítí na mnoho dalších úspěchů. I když jí to ve StarDance k nemilému překvapení mnohých nevyšlo a „vypadla“ jako první, bát se o ni rozhodně nemusíme. Pomalu ale jistě naskakuje do svého vlaku, který kvůli tanci pozastavila. V rozhovoru pro Luxury Prague Life se dozvíte, co od této divy můžeme v nejbližší době čekat.

Video

Byla nabídka tančit ve StarDance splněným snem?

Já jsem si to strašně přála. Jednou mi prostě zazvonil telefon, to jsem zrovna byla ve studiu, a přišli s nabídkou tancovat ve StarDance. V ten moment jsem měla obrovskou radost a měla jasno, že to chci.

Obvykle ale máte dopředu sjednané koncerty a akce. Nebyl to problém?

Ono to nebylo zas tak najednou, dávají vědět fakt hodně dopředu. Měli jsme možnost si to ještě naplánovat, vymyslet a rozhodnout se. Byly to minimálně dva tři měsíce na rozhodnutí, jestli chceme. Nakonec jsem do toho šla, a samozřejmě to je potom risk, když člověk vypadne a přitom zrušil nasmlouvanou práci.

Vždycky jste ráda tančila?

Miluji hudbu, mám ráda pohyb. Tanec a hudba k sobě patří, takže ano. V podstatě ano.

Luxusní vila na prodej Praha
Luxusní vila na prodej Praha, Praha 6

Proslavila jste se v SuperStar v roce 2009. Tenkrát jste byla mlaďounká, bylo vám patnáct. Jak jste vnímala velkou produkci SuperStar tehdy, a obrovskou produkci StarDance dnes, když jste o něco starší?

Musím říct, že za těch devět let od SuperStar je těch zkušeností trošku víc, ale když mi bylo patnáct, tak to bylo doslova vhození do showbyznysu. Vůbec jsem nevěděla, jak to chodí, poprvé jsem stála na tak velkém jevišti. A najednou jsem si na to musela strašně rychle zvyknout a začít chápat, že je potřeba dělat věci naplno.

Když jsem šla do StarDance, už jsem samozřejmě věděla, jak funguje produkce přímého přenosu, jak ty věci chodí. Jen s tím rozdílem, že jsem byla vhozená zase do něčeho nového – do tance. Byla to pro mě strašná tréma, stres, fyzické i psychické vyčerpání, ale zároveň moc krásná a cenná zkušenost.

Jak byste porovnala vyčerpání z tance po koncertu a po jednom dvouminutovém tanečku na parketu před kamerami?

Já myslím, že asi po tom koncertu je to větší vyčerpání než po tanci před kamerami. Koncert může trvat i hodinu a půl, člověk tam komunikuje s fanoušky a za hodinu je tam nakumulovaná větší energie. Kdežto tady si člověk zatancuje na minutu dvacet a je po všem. Tomu ale samozřejmě předchází strašně moc tréninků, vypocených hodin a nadávání, že vám nějaký krok nejde. Je to fakt něco jiného, nedá se to srovnat.

Kolik jste zhubla?

Čtyři kila. Jenže díky tomu, že jsme trénovali každý den, jsem jedla všechno, co jsem chtěla, a hubla jsem. A najednou… Už nemám tolik pohybu, ale pořád jím, co chci. Musím s tím přestat. Ale tenhle dortík ještě dojím. (smích)

Žijete v Brně a jako jediný pár jste trénovali tam. Nebyla to škoda? V Praze přeci jenom vzniká ta ucelená parta…

Ze začátku to možná škoda byla, protože ostatní páry se potkávaly v létě na trénincích, když se střídaly na sálech. Od září bylo už ale potřeba být hodně v Praze, absolvovali jsme společně hodně aktivit, tiskovou konferenci, autogramiády a také jsme spolu trávili čas při natáčení upoutávek. Točilo se čtyři dny na zámku v Libochovicích. Takže my jsme třeba s Robinem (Ondráčkem, pozn. red.) odjeli na dva nebo tři dny do Brna, ale jinak jsme už trénovali v Praze a vztahy s ostatními se nám hodně rychle upevnily. Takže ano, ze začátku nám to líto bylo, ale myslím si, že jsme to pak všechno dohnali a sblížili se s nimi. Dovolím si říct, že tam vzniklo moc krásných přátelství.

Někde jsem četla, že jste se dozvěděla o tom, že budete ještě jednou tančit.

Já jsem věděla, že ve finále budou všechny páry, ale myslela jsem si, že tam musíme jenom být, a ne tancovat. Popravdě, pro mě ta informace nebyla do jisté chvíle tak moc klíčová, protože jsem se fakt soustředila hlavně na první kola, dané tance a na to, abychom se dostali co nejdál. Finále bylo – a vlastně ještě je – dost daleko.

Mám do té doby nové plány. Moje manažerka řeší smlouvy a vše potřebné s produkcí a ještě skládá můj harmonogram. Všechno důležité se dozvím, kdy potřebuju. Robin, jakožto profesionální taneční část našeho páru, má víc konkrétních informací, protože případné společné choreografie řeší oni vždy s hlavním choreografem dřív.

A co to bude za tanec?

Ještě nevím, ale asi jeden z těch, které jsme tancovali. Je také možné, že bude nějaká společná choreografie. Asi záleží i na tom, kdo tam nakonec zůstane a jak se to bude vyvíjet. Necháme se překvapit, ne?

Pojďme k vaší kariéře. Jak naskakujete zpátky do pracovního procesu?

Musím říct, že když jsme vypadli, tak jsem dva dny nechápala, co se stalo. Pak mi to postupně začalo docházet, že když vypadnete, nemáte druhý den trénink, a že ten kolotoč vlastně už není. Tři měsíce téměř denně člověk maká, dostane se do tempa, najednou je to skutečně strašná životní změna. Dva dny jsem tak nějak byla mimo. A třetí den, v pondělí, jsme s Robinem měli PR aktivity, kde nám definitivně došlo, že je konec. Ten den je takový smutný, musíte na ty rozhovory a bavit se o svých pocitech, jak vám je, každý na vás smutně kouká.

Trvalo mi to takových pět dní, než jsem se dala do úplně kupy. Než jsem si řekla: „Tak jo, musím řešit svoje další pracovní věci.“ Protože já jsem i při trénincích pracovala na svých projektech, akorát to pochopitelně nebylo tak intenzivní jako předtím. Udělaly jsme společně s Markétkou Konvičkovou písničku a začaly plánovat videoklip. Taky jsem už ten samý týden byla v Bratislavě ve studiu a točila feat s Majkem Spiritem. V Brně jsem dávala se svou kapelou do kupy songy na nový jazzový projekt. Najednou jsem se musela odrazit a byla to náhlá změna. Udělat ten krok, už neřešit jako hlavní věc tancování a tréninky. Ale je to moje práce, jsem na to léta zvyklá a už jsem zpátky ve svém tempu.

Žila jste nějakou dobu v zahraničí. Jak dlouho už jste především v Česku?

Dva roky.

Nestýská se vám? Tenkrát v New Yorku jste měla i partnera…

Skoro tři roky jsem tam pravidelně cestovala, to vás rozhodně poznačí. Stýská se mi občas po té atmosféře a po mých kamarádech, které jsem tam měla. Já jsem si ale ve skutečnosti New York užila až až… Ale určitě tam občas plánuju jezdit za inspirací. Dokonce jsem tam oba ty dva roky, co už žiju zpátky v Čechách, byla pracovně s Maybelline, na New York Fashion Weeku.

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město, Praha 1

Česko je přeci jenom takový malý rybníček oproti zahraničí, dokonce i v SuperStar jste měli štěstí a proslavili jste se hlavě vy z těch prvních řad. Neměla byste to v zahraničí lepší?

V zahraničí je to rozhodně víc otevřené různým stylům, tam je v pohodě dělat funk, R&B nebo soul. Myslím si, že tam daleko více dokážou ocenit umělce v tom, že je jiný, zajímavý a že mu neberou jeho osobitost a originalitu. A to je strašně super.

Tady u nás je to často: „Dělej radši tamten styl, protože tenhle moc nefrčí, tenhle nemáme rádi, jiný moc nechceme a nedáváme mu prostor…“ V Americe je to takové víc barevné. Ale je tam spousta skvělých muzikantů na každém rohu a já jsem po rozpadu vztahu zjistila, že nejsem schopná žít a dělat kariéru bez hlubokého rodinného zázemí. Jsem opravdu moc fixovaná na rodinu a na Česko.

Brno je přeci jen menší město než Praha. Jak jste se tenkrát vyrovnávala s úspěchem? Tam se tolik neschováte…

To už je tolik let, že už si to do detailů nepamatuju. Ale vím, že to pro mě bylo strašně zvláštní, lidi se na mě najednou koukali. Podívali se, otočili, znovu se podívali a už si něco špitali. Šli jsme třeba s Honzou Bendigem do obchoďáku v Bratislavě a lidi nás honili. Museli jsme utíkat. To bylo šílené!

Měli jsme před těmi devíti lety dokonce i ochranku. Nemohli jsme chodit nikam sami. Lidi bláznili, myslím naše fanoušky. Byla to lavina šíleného zájmu, nemohli jsme si v klidu jít sami ani koupit pití nebo zmrzku. Pořád jsme museli mít někoho vedle sebe jako ochranu. Když se na to dívám zpětně, bylo to fakt zvláštní. A my byli hlavně tak mladí… Přes noc se naše tváře staly veřejně známé. Myslím, že už se to v dnešní době až tak extrémně neděje.

Lidé umí být zlí a vy jste z části Romka. Zažila jste nějakou formu rasismu?

Moc ne, na mou osobu velké útoky nebyly. Jsem moc ráda a vděčná, že potkávám a jsem obklopena většinou fajn a skvělými lidmi. Občas jsem ale samozřejmě na určitých mediálních serverech narážky zaregistrovala, agresivní lidi existují. Jsem ale ráda, že jsou tam i odpovědi, které to odsuzují. Dokonce někde i zamítli ty rasistické komentáře, nedovolili tam těmto lidem psát. Ale co se týče mých sociálních sítí a mých fanoušků, tam s tím naštěstí zatím nemám absolutně žádný problém a nikdy jsem nic hrozného nezažila.

Co byl váš dosavadní největší úspěch? Co bude ve vaší kariéře těžké překonat? Je vám jenom čtyřiadvacet, což je strašně málo, a přitom už toho máte tolik za sebou.

Myslím, že největší úspěch je, že pořád zpívám a dokážu se živit hudbou. Za důležité mezníky považuji vydání první desky Shining (2011), pak cenu Skokan roku v Českém slavíkovi 2011, cestu do New Yorku, smlouvu s japonským vydavatelstvím a zkušenosti s nahráváním v amerických studiích. Pak druhou desku Flashback (2017) a samozřejmě StarDance.

Co budete dělat za dalších dvacet let?

Mám ještě moc cílů. Nemám vůbec pocit, že jsem něčeho dosáhla. Možná to tak může občas vypadat, ale ještě mám vytyčené mety v hudbě, kterých chci dosáhnout.

Můžete nějaké mety nastínit?

Chtěla bych stále dělat svoji srdcovou muziku naplno tak, jak ji dělám. Ale zároveň bych si přála, aby tady lidi začali trošku víc vnímat R&B a soul. Aby se našlo ještě víc těch, kteří tomu budou nakloněni a budou rádi chodit na koncerty. Chtěla bych třeba udělat ve svém žánru více obrovských koncertů, které budou vyprodané.

Já totiž dělám hudbu, která tady momentálně není mainstreamová. Ale právě na ní jsem odmalička vyrůstala a miluju ji. Pro mě je to srdcovka, hudbu nemám jen jako byznys, nebo něco, co musím udělat na klíč. Já to prostě musím tvořit podle mých pocitů, i skladby vydávám podle nějakého mého životního období. Když jsem ku příkladu vydala skladbu Offline, bylo to o mé tehdejší velké a slepé zamilovanosti.

To mi nahrává na další otázku: Co vy a muži? Nedávno jste se s jedním rozešla…

Rozešli jsme se asi před čtyřmi měsíci. Ale v jisté chvíli jsem se rozhodla, že už nebudu mediálně moc řešit svoje soukromí, protože si myslím, že to pak občas zastiňuje moji práci. Raději budu mluvit o hudbě, o svojí profesi a o tom, co plánuju. A také kde můžu pomoc, o své nové nadaci. Myslím, že je důležité si nějakým způsobem soukromí oddělit. Všechno je tak, jak má být, jsem šťastná, je mi fajn a mám moc práce. (úsměv)

Co je to za nadaci?

Chci pomáhat zvířatům. Trvalo to docela dlouho, než jsem se odhodlala jít s tou myšlenkou ven a začít to celé uvádět do pohybu. Utrpení zvířat mě moc chytá za srdce, protože nemůžou mluvit a sami se hlásit o pomoc. Chceme se zaměřovat jednak na konkrétní případy, hlavně týraných psů, ale také poukazovat na problémy, jako jsou kupříkladu množírny. Bude to všechno transparentní a chceme pomáhat rozkrývat lidem tuhle problematiku. Pomáhat jim orientovat se v tom. Chceme, aby lidi viděli, kam jejich peníze jdou, když pomůžou. Brzy se o tom dozví víc fanoušci na mých sociálních sítích.

Už máte pro nadaci název?

Zatím to bude Nadace Moniky Bagárové.

Moniko, moc děkuji za rozhovor. Držím palce!

Rychlá zpověď:

Praha, Brno nebo zahraničí?

Brno.

Co děláte pro dobro planety?

Když jdu do obchodu, beru svou tašku.

Jméno vaší životní lásky?

Hudba.

Trpí dívka jako vy nějakými mindráky? Pokud ano, jakými?

Určitě nějaké malinké tam budou. (smích)

Jaký nejluxusnější dárek jste kdy dostala?

Obraz namalovaný z lásky.

Nejtěžší věc na StarDance?

Tréma.

Kterou část Vašeho těla byste si jednou nechala chirurgicky vylepšit?

Žádnou, já si myslím, že u ženy je důležité, aby se měla ráda taková, jaká je.

Na kterou charitativní organizaci pravidelně přispíváte.

Myslím, že svým vystoupením, svou přítomností, jsem mnohokrát už přispěla, zazpívala jsem a podpořila tak něco dobrého. A brzy už budu mít svou nadaci, o které se již brzy dozvíte.

Kdo podle vás StarDance vyhraje?

Netuším.

Co vás dokáže urazit?

Nespravedlnost.

S kým byste si chtěla jednou zazpívat na jednom pódiu?

Se Stewem Wonderem.

Kde se vidíte za pět let?

S hudbou a rodinou.

Jmenujte tři své záporné vlastnosti?

Jsem nervák, horkokrevná a potřebuji dostat systém do svých věcí. Nedělám včas to, co bych měla, ale je super, že na to mám tým lidí, kteří mi vynadají, když to neudělám nebo to udělají za mě. (smích)
Co byste řekla našemu panu prezidentovi, kdybyste měla tu možnost?
Aby lidi více spojoval.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jste šťastná?

Já jsem velmi šťastná.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
15 312 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
12 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m

4 + KK 123 m², bal. 1 m², ter. 5 m²
28 692 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha - 981m
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha - 981m

8 + KK 981 m², ter. 41 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m

5 + KK 318 m², ter. 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK 634 m², ter. 190 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

2 + KK 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
26 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila ve Střešovicích 2134m
Praha 6

Luxusní vila ve Střešovicích 2134m

986 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 248m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 248m

5 + KK 248 m², ter. 31 m²
34 890 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m
Praha 8

Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m

4 + KK 156 m², ter. 31 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Malá Strana 48m
Praha 1

Byt na prodej Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou
Praha 5

Luxusní byt se zahradou

3 + KK 100 m²
16 890 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Malá Strana 48m
Praha 1

Luxusní byt Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Nové Město - 62m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Nové Město - 62m

3 + KK 62 m²
7 120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m

7 + KK 334 m², bal. 6 m², ter. 25 m²
41 600 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m

8 + KK 492 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město

7 + KK 379 m², bal. 9 m²
85 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1
Praha 1

Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1

6 + KK 339 m², bal. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m

3 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

3 + KK 133 m², bal. 3 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 246
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 246

4 + KK 246 m², bal. 6 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Josefov Praha
Praha 1

Luxusní byt na prodej Josefov Praha

3 + KK 115 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov

2 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 6 - 89m
Praha 6

Luxusní byt Praha 6 - 89m

2 + KK 89 m², ter. 8 m²
11 649 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila se zahradou Troja 728m
Praha 7

Luxusní vila se zahradou Troja 728m

12 + KK 528 m², bal. 27 m², ter. 64 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Praha 6

Luxusní vila na Hanspaulce 940m

Atypický 940 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
68 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 104m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 104m

3 + 1 104 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt k pronámu Staré město 192m
Praha 1

Byt k pronámu Staré město 192m

5 + 1 192 m², bal. 2 m²
150 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na pronájem Staré město 409m
Praha 1

Obchod na pronájem Staré město 409m

409 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy

4 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m
Praha 1

Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m

5 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 3 - 128m
Praha 3

Luxusní byt na Praze 3 - 128m

3 + KK 128 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 96m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 96m

3 + KK 96 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m

3 + 1 107 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem Praha 4 - 300m
Praha 4

Vila na pronájem Praha 4 - 300m

8 + 1 400 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt Střešovice 197m
Praha 6

Byt Střešovice 197m

4 + KK 197 m², ter. 67 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu Praha
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu Praha

280 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m
Praha 6

Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m

4 + KK 104 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem restaurace Praha 1 - 218m
Praha 1

Pronájem restaurace Praha 1 - 218m

Atypický 218 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou Dejvice 225m
Praha 6

Byt s terasou Dejvice 225m

5 + KK 225 m², ter. 54 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky.cz - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks