Hlavní stránka Nové články

Třicátníkům jeho jméno nic neřekne, ale mladší posluchači ho milují. Samozřejmě, že většinou dívky a ženy. Sebastian Navrátil se může pochlubit už několika oceněními – a jeho píseň Toulavá má na Youtube už skoro 30 milionů zhlédnutí. Mladý kluk z Liberce se vypracoval na jednoho z našich nejúspěšnějších mladých muzikantů. S kapelou vyprodává haly a také nechtěně láme dívkám srdíčka. V rozhovoru pro Luxury Prague Life se dozvíte, jakým úskalím musel Sebastian ve své kariéře čelit, a jestli je hudba skutečně tím, co ho v životě nejvíce naplňuje.

Video

Jak si vysvětluješ, že tě znají spíše mladší fanoušci?

Asi si ty písničky našly cestu ke svým lidem, to nemůžu ovlivnit.

Plánoval jsi to tak?

Právě že ne, záměr byl dělat hudbu pro všechny. Teď, když se na to dívám s odstupem, tak ty písničky jsme se po prvním CD snažili dělat stejným modelem, byly trochu teenage, nebo jak to nazvat… Asi jak jsme to udělali, tak to dopadlo.

Tobě je 27 let, ale když jsem tě viděla na fotkách, upřímně bych ti nehádala ani 20. Není to možná i tím?

Asi určitě. Taky těmi klipy, které jsme točili. Byly postavené na tom být hezký a podobně.

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka, Praha 6

Cítíš se být hezký?

Ano, přirozeně. Nemusím být namalovaný, v těch klipech to bylo přehnané. Nové klipy na novou desku teď děláme jinak.

Měl jsi v ruce někdy Bravíčko?

Chtěl jsem ho mít v ruce, ale neměl jsem na něj peníze, takže jsem si ho nekoupil, když jsem býval v tom věku, kdy ho všichni četli.

Tam se vždycky rozdělovali kluci typově na drsňáky, romantické kluky a dobrodruhy. Jaký typ jsi ty?

Já umím být právě asi obojí, umím být drsňák i romanťák. Mám takové dvě osoby a někdy je to plus, někdy je to mínus.

Jako rozdvojená osobnost?

To úplně ne. Ale moje máma je úplně jiný člověk než můj táta, a můj táta není dobrý člověk.

Jak to myslíš? Protože zůstal v Německu?

To ne, prostě má takovou temnou minulost. Beru ho jako člověka, kterého už v životě nechci. Už to není můj vzor.

Nebojíš se, že bude parazitovat na tvé slávě?

Máme vztah nastavený tak, že je utnutý, takže tam pro to už žádný prostor není.

Proslavil ses v roce 2015, to už jsi dostával ceny…

Já jsem zpíval už předtím s jinou skupinou, kde jsme měli taky nějakou známou písničku. Takže možná pět, šest let.

Zajímavé je, že já jako třicátnice tě fakt vůbec neznám.

Beru to tak, že jsi slavný, až když tě znají všichni. To si, myslím, znamená, že třeba deset let tě musí hrát v rádiu. Lidé už musí o tobě fakt vědět, i když vědět nechtějí.

Takže myslíš, že to s tebou za těch šest let nic neudělalo?

Neřekl bych, že nějaká sláva… Ale celkově ten život se určitě změnil. Když mluvím sám za sebe, myslím si, že na tom muzikantovi se to, že pět let v kuse hraje každý víkend na koncertě, určitě podepíše.

Jak?

Má to různé projevy.

Jaké například?

Záleží na tom, jak se k tomu ten člověk staví. Já jsem si to užíval, byl jsem hodně mladý, když jsem do toho naskočil. Různě jsem popíjel, jel jsem takový rock'n'roll…

Holky…

To ani ne. Měl jsem šest let holku, takže holky jsem moc nejel. Bylo to divoký. Ale nevnímám se stejně v tom, jaký jsem byl předtím.

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka, Praha 6

Vystřízlivěl jsi z toho rychlého skoku?

Ne, naopak. Jeli jsme různé pecky, to na mě určitě něco zanechalo. Neberu se tak, že jsem úplně normální člověk. Být normální je těžké.

Žiješ v Liberci. Proč už nejsi v Praze? Máš na Youtube nějakých 28 milionů zhlédnutí písně Toulavá. To je poměrně hodně a už by se tady o tebe měli všichni prát…

Takhle to tady nechodí.

Ne? Jak to tady chodí?

Já nevím. Beru to tak, že asi jak se někomu zalíbíš. My jsme dokázali za tuhle krátkou dobu poměrně dost úspěchů, někdo jich dokázal třeba méně, ale mluví se o něm daleko více. Nemyslím si, že je to úplně o těch číslech.

Takže jsi v Liberci spokojený?

Jsem a do Prahy bych nechtěl. I když jsem tady poslední tři týdny každý druhý den.

Proč bys sem nechtěl?

Tak se podívej ven, to je ten důvod. Je to tady na mě moc „industry“. Liberec je hezký, víš? Krásná krajina, hory, parky, lesy…

Co děláš, když neprodukuješ hudbu, nenahráváš, nepřipravuješ se na turné a nejezdíš po koncertech?

Jsem doma sám. A když nejsem doma sám, chodím boxovat. Teď už málo, protože nemám čas, ale když mám, tak chodím. Někdy chodím do sauny nebo si s kámošema jdu zahrát, anebo jdu za mámou, vyvenčit psa… Různě, nic velkého.

Jsi šťastný a spokojený? Působíš na mě znuděně.

Teď bylo takové trochu těžké období.

Co to znamená?

Měl jsem nějaké zdravotní problémy. Celkově z toho velkého boomu, co byl… Samozřejmě ta cesta může jít ještě nahoru, nebo dolů. U nás to šlo trochu dolů, a bylo poměrně těžké se s tím srovnat. Neříkám, že jsme na tom nějak špatně, ale není to jako tenkrát, když jsem v každém rádiu slyšel svoje jméno sedmkrát za den. Teď vidím, že ty věci, které se nám povedly, je poměrně těžké dokázat znova, udržet je. Mám spíš hodně práce, jsem fakt extrémně unavený dneska.

Mě zaujalo, že jsi studoval textilku. Umíš šít?

Jasně, byla tam praxe.

Tvůj příběh je pro mě neuvěřitelný. Když chceš být zpěvák, chodíš na konzervatoř, do lidušky nebo se zúčastníš nějaké talentové soutěže. Ale ty si studuješ textilku, jednou jsi brnknul omylem do kytary a je z tebe zpěvák…

Takhle to úplně nebylo. Ta škola byla spíš náhoda, předtím jsem byl na zdrávce, kam jsem šel kvůli tomu, že jsem neuměl matiku – a tam jí bylo méně. Ale já jsem hrozně jezdil na snowboardu v prváku a nechodil jsem do školy.

Byl jsi rebel, jo?

Spíš sportovec. Oni mě tam kvůli tomu neměli rádi. Prvák jsem udělal, ale už jsem tam měl blbé jméno. Tak jsem šel na jinou školu s maturitou, kde jsem nemusel dělat zkoušky, a bylo tam taky méně matiky. A to byla textilka. Takže to nebylo tak, že bych tam vyloženě chtěl jít.

To musíš být ale šikovný, na zdrávce musíš umět píchat jehly, na šití musíš umět šít…

Nemám nějaký výjimečný dar na ruce, tam se to zase tolik nehrotí. Ale nešikovný nejsem.

A kdy tedy přišla myšlenka být zpěvákem?

Už někdy od patnácti jsem měl vizi, nebo sen, že bych chtěl hrát a zpívat s kytarou. Jenomže máma a všichni mě od toho odrazovali. Pak to chvilku vypadalo, že bych mohl zkusit nějakou hudební školu, ale ono se to blbě dohánělo, když jsem nechodil do žádné „ZUŠky“, takže z toho sešlo. Ale měl jsem svoje první kapely a šli jsme do nějaké soutěže.

Potom jsem dostal nabídku zpívat s kamarádem ze stejného města, kterému se povedlo udělat velký hit, a byl ze stejných poměrů jako já, měl podobný životní příběh. Viděl jsem v tom šanci – že když se to povedlo jim, tak se to může povést i mně. Tak jsem s nimi nazpíval písničku, která byla jedna z nejhranějších v republice. Pak jsem pracoval v O2, kde byla taková televize pro lidi v čekárně, a já jsem se tam viděl vždycky v tom klipu. Úplně jsem to tam nenáviděl, tak jsem řekl, že sem nepatřím, a šel jsem pryč.

Ale musíš se přeci nějak živit. To jsi měl peníze z té písničky?

Neměl jsem vůbec nic. Na první koncerty mě kluci vzali s sebou, abych měl aspoň na nájem, to mi dávali 500 za koncert. A já jsem tomu prostě věřil. Teď zpětně vím, že to zní jako šílenost. Řekl jsem si „teď to dám a budu hrát koncerty“.

A dostával jsi 500 za koncert.

Tenkrát. Pak jsem udělal svoji písničku a přesně v den, kdy mi došly peníze, jsem hrál svůj první koncert.

To jsi dítě štěstěny, zřejmě nad tebou musel někdo stát.

Asi jo.

Předpokládám, že dneska už nedostáváš 500 za koncert, ale je to dobře výdělečná činnost…

Ano.

Většinou umělci mívají různé „úchylky“, třeba na kožené boty, určitou drahou značku. Máš něco, na čem ujíždíš?

Baví mě auta. Mám auto, které jsem vždycky chtěl.

Jaké?

Mám rád audi, tak mám audi. Ale byla k němu poměrně dlouhá cesta. Takže audi mám, a to je tak jediná věc, která mě baví. Mám dobrou kytaru, mám jednu drahou koženou bundu…

Takže moc na ničem neujíždíš.

Popravdě, tohle moc nejedu.

Musíš mít denně plnou schránku zpráv od fanynek. Nedávno jsi skončil nějaký vztah. Jak to teď máš?

Já jsem o tom nikdy moc nemluvil, ani že ho mám, ani že ho nemám, protože to bylo jednou tak, jednou tak. A tak to trvá. A teď je to ještě v takové horší fázi, než to bylo…

Je ti 27 let, kluci kolem třicítky se začínají usazovat. Chtěl bys mít rodinu?

To bych chtěl.

Takovou tu klasickou představu – krásný baráček se zahrádkou, dvě roztomilé děti, krásná žena…

Mám. Nějak si plním sny. A ještě by byla dobrá ta žena, která mi bude oporou.

Myslíš, že je dnes těžké najít takovou partnerku?

Když jsi zamilovaný a nedokážeš odejít, tak jo. Ale myslím si, že je to hodně o tom, že třeba někdo, kdo měl takhle dlouhý vztah – beru, že šest let je hodně – a pak mu vztah skončí a má s někým nový vztah, kdo má také něco za sebou, tak lidi se už chovají k sobě trochu jinak, než tenkrát k tomu původnímu partnerovi.

Že jsou třeba více podezřívaví?

Ne, naopak. Vědí, co v tom vztahu dělalo problémy, a jsou třeba méně žárliví, víc si věří, nedělají ty chyby.

Stává se ti někdy, když jsi třeba někde s kamarády v baru nebo na diskotéce, že si tě vyhlídne nějaká holka a sbalí tě proto, že jsi, kdo jsi?

Nechodím na diskotéky. Určitě byly nějaké pokusy, ale nijak na tom neujíždím. Jsem klidnější povahy. Je to milé, určitě, když ti někdo dá najevo sympatie. Ale nejsem ten typ, co by zneužíval toho, že je více vidět a někdo ho nazývá třeba i slavným.

Teď vás čeká nové turné…

Jedeme teď turné k novému CD Rub a líc – podle písničky Rub a líc. Název vznikl podle toho, že jsem měl ty zdravotní problémy, a tak jsem měl čas přemýšlet o tom, jestli tu hudbu chci, nebo nechci dělat. Bylo období, kdy jsem už těch koncertů měl tolik, že jsem na to popravdě nadával. Pak bylo období, kdy jsem nemohl skoro zpívat, byl jsem na operaci s hlasivkou. A zase jsem si uvědomil, že to mám rád. Má to takhle dvě strany, proto ten název.

Zdravotní problémy byly s tou hlasivkou?

Byla špatná hlasivka, měl jsem polyp na hlasivce.

A už je to dobré?

Ano.

Zpátky k tomu turné…

Tohle turné jsme začali v Brně 28. března, pak jedeme do Prahy. Končíme v Liberci, protože jsem z Liberce, tak to beru jako takové moje domácí prostředí. To je pro mě teď hudebně asi nejdůležitější.

Všechny písničky máš české. Nechtěl bys mít nějakou anglickou a vyrazit s ní do zahraničí? Nemáš ambice, aby tě znali i za hranicemi?

Nepřeceňuji svoje pěvecké a muzikantské schopnosti. Jsou tady jiní odvážlivci, za mě je to úplně bláznivý plán. Myslím si, že už takhle je těžké se tady udržet, i když vím, že anglicky bych zpíval daleko líp a že by se mi daleko lépe skládalo. Mohl bych dělat jinou hudbu, než dělám. Baví mě jiný žánr, než děláme, poslouchám třeba úplně jinou muziku, ale nechci to dělat. Můj sen je u nás jednou vyprodat arénu, mít tady svoje české fanoušky a nebláznit někde za hranicemi. To je bláznivý nápad.

Kde se vidíš za deset let? Myslíš si, že se budeš pořád živit zpěvem? A máš nějaká zadní vrátka, když to tak dobře nepůjde?

I hudební branže, být zpěvákem, je práce jako každá jiná. Když ji děláš tak, aby byla dobrá a abys odevzdávala dobré výsledky, není důvod, proč bych to neměl za deset let dělat. Mám dobrý tým, povedlo se nám udělat už hodně písniček a máme velkou sebereflexi. Ta je, myslím si, nejdůležitější. Myslím si, že to budeme dělat dál, ale jediné, čeho se u sebe bojím, je, že bych mohl mít nějaké komplikace s těmi hlasivkami.

Díky za rozhovor, přeji hodně štěstí.

Rychlá zpověď:

Cítíš se byt slavný?

Necítím.

Jaký je tvůj hudební cíl pro rok 2019?

Chtěl bych vyprodat naše turné v dubnu.

Nejšílenější nabídka některé z tvých fanynek?

Nevím.

Kdybych za tebou přijela do Liberce, kam bys mě vzal jako první?

Asi na Ještěd.

Co bys nikdy neudělal, a to ani pro svou kariéru?

Nevím.

Jméno tvojí první lásky?

Bára.

Co sis koupil za první peníze vydělané hudbou?

Hodinky.

S kým by sis chtěl zazpívat na jednom podiu?

Richard Krajčo.

Co myslíš, že je největší vynález na světě?

Netuším.

Co bys zazpíval našemu panu premiérovi?

Nezazpíval.

Co sis naposledy ušil?

Ani nevím, vyšíval jsem nějaké vzory na kapesník.

Blondýna, zrzka nebo tmavovláska?

Blondýnka.

Nejvíc sexy česká zpěvačka?

Mně se líbí slovenské zpěvačky.

Komu a jak jsi naposledy pomohl?

Kamarádům pomáhám, občas jim půjčuju peníze nebo jim pomáhám doma.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak sis užila rozhovor?

Tenhle zatím nijak, těším se na ten velký.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Unikátní byt na Praze 1 - 174m
Praha 1

Unikátní byt na Praze 1 - 174m

4 + KK 174 m², ter. 14 m²
32 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
100 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město

4 + KK 178 m²
17 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m

3 + KK 149 m², ter. 31 m²
16 518 300 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 337 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m
Praha 1

Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m

3 + KK 117 m²
22 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej 267m
Praha 6

Luxusní byt na prodej 267m

7 + 1 267 m²
29 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 355 100 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 145m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 145m

3 + KK 145 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město 165m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město 165m

3 + KK 165 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

3 + KK 113 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město

5 + 1 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
100 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

3 + KK 156 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na pronájem na Vinohradech
Praha 2

Luxusní penthouse na pronájem na Vinohradech

5 + KK 343 m², ter. 34 m²
175 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Vinohrady - 242m
Praha 2

Luxusní byt na prodej Vinohrady - 242m

5 + KK 242 m²
30 970 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na Vinohradech - 343m
Praha 2

Luxusní penthouse na Vinohradech - 343m

5 + KK 343 m², ter. 34 m²
56 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Hotel na prodej Praha 6 - 620m
Praha 6

Hotel na prodej Praha 6 - 620m

Atypický 620 m²
100 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Karlín - 50m
Praha 8

Byt na prodej Karlín - 50m

2 + KK 46 m², bal. 5 m²
7 499 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt Malá Strana - 194m
Praha 1

Mezonetový byt Malá Strana - 194m

5 + KK 194 m²
32 929 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Novém Městě - 141m
Praha 1

Luxusní byt na prodej na Novém Městě - 141m

5 + KK 141 m²
19 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 48m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 302m
Praha 7

Penthouse Troja 302m

5 + KK 302 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 415m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami 239m
Praha 8

Luxusní byt s terasami 239m

5 + KK 239 m², ter. 66 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m

4 + KK 234 m², bal. 16 m², ter. 40 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 1 Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Praha 1 Nové Město

3 + KK 165 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 1 - Malá Strana
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Praha 1 - Malá Strana

4 + KK 239 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m
Praha 6

Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m

7 + 1 235 m², bal. 20 m², ter. 15 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana

3 + KK 239 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks