Rychlá zpověď – Zorka Hejdová: Stál při mně anděl strážný

O práci, manželství a cestování
20. února 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Zorka Hejdová, rozená Kepková, je doslova nenápadnou blondýnkou, která si kariéru vybudovala krůček po krůčku. Bez jediného mediálního skandálu. Ve Snídani s Novou začínala ještě jako náctiletá, dnes ji uvádí už desátým rokem. Navíc po boku manžela Míry Hejdy, který jí šéfoval ještě v rozhlasové stanici Kiss Proton. Dnes ji vidíte všude. Ráno v televizi, odpoledne ji slyšíte na Evropě 2 a večer na nějaké společenské akci, kde je buď jako host nebo ji moderuje. Pracovní tempo má vražedné, ale i tak si udělala čas na rozhovor pro Luxury Prague Life, kde prozradila, kdy hodlá trošku zvolnit.

Video

Zory, co je nového?

Hele pár věcí jo, ale o těch zatím nesmím mluvit.

Takže jsi těhotná!

Ne, to zatím ne. Jde o pracovní věci. Od března mě čeká pár zásadních novinek.

Mám pocit, že tě všude vidím, slyším všude. To je Snídaně s Novou, pak tě slyším v rádiu a pak se mi dostane do ruky časopis a ty se na mě směješ na obálce. Ty jsi poslední dobou prostě všude.

Hodně lidí to tak vnímá. Protože skutečně ráno vstanu, jedu do televize, pak rovnou do rádia a večer ještě moderuji nějakou akci. Prostě makám a tomu, co se poštěstí mě takhle zaregistrovat během celého dne, tak si musí myslet, že jsem magor. Ale není to tak zlé, jak to vypadá.

Luxusní vila na prodej Praha - 981m
Luxusní vila na prodej Praha - 981m, Praha 5

Jak dlouho už jsi ve Snídani?

Ty kráso, už devět let. Od devatenácti. Za chvíli budu druhej Pavel Svoboda, ale v sukni. Tím, že jsem tam s Mírou, tak mě to i dost baví. Pořád. A v rádiu už pracuju celkem deset let. Nás moderátory ale živí hlavně to kolem, tudíž pořád moderuji nějaké tiskovky, eventy a tak. Je to takové pestré.

To už jsi jak Leoš Mareš, který byl jeden čas také úplně všude.

Myslím, že do Leoše mám daleko, ale pravda je, že už jsem si párkrát vyzkoušela, jaké to je, mít takový režim. Ale nejsem člověk, kterému to vyhovuje. Někdy si nabalím tolik věcí, že se z toho pak trochu hroutím, a nejde zatáhnout za ruční brzdu, když si to nasmlouváš takhle dopředu. Ale víš co, bývá to v sinusoidách, prostě jedeš někdy na krev. To jsem měla takový loňský prosinec. Konec roku je vždycky masakr. Ale pak se to zas uklidní na nějakou dobu.

Proč mám pocit, že jsi pomalu tváří diety a nějakých sportovních plátků?

To začalo asi před třemi lety, kdy jsem začala cvičit s Hankou Mašlíkovou a jejím Andrém. To jsme fakt makali… no a vzhledem k tomu, že cvičím a běhám dodnes, tak se mě tahle image asi drží.

No ale proč? Ty to nepotřebuješ, nejsi tlustá nebo tak něco.

Je to o tom, jak se cítíš. Já jsem byla hubená, ale chtěla jsem to tělo zpevnit a taky se dostat do formy, neměla jsem žádnou fyzičku. Začala jsem makat s nimi. Chodili jsme třikrát týdně a výsledky byly rychle vidět, tak se toho asi média chytla a začala mě zaškatulkovávat jako sportovce. Což mi vůbec nevadilo, naopak mě to motivovalo. To trvalo dlouho, asi dva roky… pak jsem měla pauzu a teď cvičím zase, tentokrát se skvělým trenérem Jakubem Krausem.

Navíc jsem se spojila s Adidasem a stala se jejich ambasadorkou, protože běhám. Takže mě tohle všechno hodilo tímto směrem.

Ale diety nedržíš?

Ne to ne, nikdy jsem nepotřebovala výrazně hubnout. Ale znáš to, občas tři kila sem, tři kila tam. To na sobě vnímám. Tak vždycky si řeknu, že od zítřka začnu držet dietu. Míra se mi vždycky směje, protože já to vydržím třeba fakt jenom to dopoledne, pak dostanu chuť na dort a musím si ho dát. Já to prostě neumím si tu danou chtěnou věc nedat. Takže se spíš snažím kontinuálně jíst zdravě, nijak zvlášť se nepřejídat a nejíst prasárny. To mi stačí v kombinaci s pohybem. V poslední době obědvám a večeřím Vitalbox, což je krabičková strava a maximálně mi vyhovuje. Extra v čase rádia, kdy nemám čas chodit na oběd, mám navařeno, je to fantastické, zdravé a stačí jídlo jen ohřát.

Všimla jsem si, že ty jsi také taková instagramová královna. Sleduje tě strašně moc lidí.

Mám jich tam 160 tisíc lidí. Je to hodně, ale na druhou stranu už je u nás hodně lidí, co má dost sledujících. Pojďme si říct, že Leoš jich má třeba 400 tisíc. Jako je to dobrý. Navíc mě to strašně baví. K tomu mám docela dobrej příběh. Já totiž Instáč mám už asi osm let, založila jsem si ho v době, kdy tady ještě nikdo nic netušil, ale ve světě to už docela frčelo. Někde jsem se dočetla, že je to aplikace na úpravu fotek. Já si je tam teda upravovala, ale ani jsem je nesdílela, tady to prostě nikdo neznal. Pak to sem konečně přišlo a najednou boom, mánie, tak mě to pobavilo. Dneska prostě instagram frčí, převálcoval podle mě i Facebook a všichni ho hrozně řeší. Ale tím, že mě ty fotky vždycky bavily a celkově i ta myšlenka Instagramu, tak je to pro mě přirozené na něm fungovat.

Díky tomu máš kromě velké fanouškovské základny i nabídky na práci?

Ano, taky. Oslovuje mě spousta zajímavých klientů a je to nová forma spolupráce. Dokonce se mi stává i to, že si mě klient objednává na moderaci, ale chce v rámci toho i sdílení na sociálních sítích.  

Nenapadlo tě být youtuberka?

Hele nechci. Už se mě na to ptaly mraky lidí, proč nejsem youtuberka, když jsem zvyklá pořád něco točit… vzít si ale kameru a točit sebe samu, to mi přijde tak nějak strašně hloupý a necítím se v tom. Nejsem na to ten typ. Před kamerou jsem sice zvyklá mluvit, ale že bych se natáčela sama a ukazovala lidem, jaký mám den, co dělám… Ani nevím, o čem bych točila. Všechno zajímavé dávám na ten Instagram… navíc si upřímně i myslím, že jsem na to stará. Kdyby mi bylo o deset míň, tak bych možná zapadla a bavilo mě to, ale dneska…

Já ten youtubering třeba vůbec nechápu.

No já právě také vůbec ne. Myslím si, že my už ani nejsme schopný to pochopit. Možná, kdyby nám bylo šestnáct a hledaly bychom nějaké vzory… ale teď už je to mimo naší věkovou skupinu.

Zorko, už jsi pět let vdaná, žiješ si takhle v klidu v Plzni… kdy tě dostihne baby boom?

Hele, já jsem pořád dost v klidu. Já to mám všechno tak časově dost posunuté. Když jsme se Mírou brali, bylo mi čerstvých třiadvacet let. Od té doby se mě na miminko všichni ptají, přestože dnes není úplně standardní mít takhle brzy dítě. Já to fakt poslouchám od té doby. Už jsem vůči těmto otázkám imunní. Není to tak, že bychom se o tom s Mírou nebavili, to určitě ne, chceme rodinu, ale rozhodně to není na pořadu dne, že jako teď je čas… to ne.

Když jsem se tě na dítě ptala před pár lety…

…tak jsem ti určitě řekla, že za dva roky, co? To já vždycky říkám, že za dva roky. (smích)

Luxusní vila na prodej Praha
Luxusní vila na prodej Praha, Praha 6

Ne… říkala jsi, že chcete ještě cestovat, že chcete do New Yorku…

Tam jsme už byli a byli jsme i všude jinde možně. (smích)

Chápu, že se ptají kámošky, novináři a tak, ale co na to rodiče? Ti na to musí už čekat …

Rodiče se občas zeptají, rýpnou si, ale spíš ze srandy. Nemám takové rodiče ani tchýni, kteří by se mě ob den ptali, kdy už budou vnoučata a je to asi dané tím, že máme s Mírou starší sestry – Míra dvě, já jednu. Všechny už děti mají, takže naše babičky jsou tak vytížené… že my čekáme, až se jim uvolní program a pak budeme mít my. (smích)

Tak vy jste si pořídili to psisko… Barneyho?

Jojo, Barney. Má takový hashtag Ze života Barneyho Boo.

Někde jsem četla, že to šíleně drahý pes. Jak jste na to proboha přišli?

No hele … Instagram. Já na něm dost žiju, a fotky těchto psů jsem často vídala. Tak jsem se o tu rasu začala zajímat. Shodou okolností přišla i ta myšlenka, že si psa pořídíme. Kamarádka přišla s tím, že zná paní, co tuhle rasu chová. Nejenže se nám líbilo to, jak ta rasa vypadá, ale i ta povaha, jsou to méďové, společenští přátelští psi, odpovídají našim představám. Jeli jsme se tam jen podívat s tím, že pak si řekneme, co a jak. Jenže pak jsme tam dorazili a bylo vymalováno. Řekla jsem si, že si holt nekoupím drahou kabelku, ale zainvestuji do psa.

Stojí od 50 do 70 tisíc korun. My zaplatili o něco méně, protože nemáme plány s ním objíždět výstavy. Chtěli jsme mazlíka, výstavy mi nejsou blízké. Tak byl levnější. Je to ale pejsek jako každý jiný, jen jsme si za něj trošku připlatili. (smích)

Chápu, je to člen rodiny…

Jednoznačně. Zajímavý na tom je ale ten vývoj. Já jsem psa nikdy v životě předtím neměla. Nevěděla jsem, jaký mají lidé vztah k tomu zvířeti. Dneska už to vím. Proto bych si dneska vzala psa z útulku. Dřív jsem si prostě vyhlídla pěkného pejska, dneska to mám hozený jinak. Řeším, jak se v útulcích k pejskům chovají, dokonce teď vymýšlíme různé venčení psů z útulku v Plzni… snad to klapne.

Nedávno se zase ukázal nějaký článek o množírnách…

No to já vůbec nemůžu ani číst. To je strašné, jak se lidi dokážou ke zvířatům chovat. Navíc, když už toho psa máš, tak to vnímáš o to víc. Fakt ty články nemůžu ani číst nebo vidět obrázky? Vyvolává to ve mně hrozné emoce.

Pojďme k jinému tématu. Cestování.

My s Mírou milujeme cestování. Měli jsme vysněné ty státy, ten můj New York. Nakonec jsme to ale nedávali na vlastní pěst, ale nechali jsme si poradit. Od agentury USA na míru. To jsou kluci, co mají procestovanou Ameriku, Havaj (tam jsme s nimi byli vloni) a další místa, ale fakt křížem krážem. Přesně ví, co za to stojí a nestojí. Mají různé vychytávky a nám naplánovali trasu na náš vymezený čas tak, abychom toho stihli co nejvíc, aby to na sebe logisticky navazovalo. Bylo to fantastický... hned bych si to dala znovu.

To ale není cestovka.

Vlastně je, ale taková osobnější. Zařídí ti, cokoli chceš. Vytvoří ti individuální itinerář cesty. Nám i letenky a ubytování, protože jsme byli v hrozném časovém presu a nestíhali jsme nic řešit. Nejvíc jsem tohle ale ocenila, když jsme srazili losa v Arizoně. To seš totiž úplně v …, v situaci, kdy jsi přežila vlastní smrt. Půjčené auto na maděru, nevíš, kde pořádně jsi, jak se tam odtud dostat. Oni za nás všechno obtelefonovali, vyřídili ty úřední záležitosti, abychom se z toho dostali co nejrychleji a mohli pokračovat v cestě.

Ty kráso… jak se ti stane, že srazíš losa?

Hele jedeš na dálnici v Arizoně v úplné tmě a mlze. A na dálnici nejsou svodidla. Zvířata se tam normálně promenádují. Jela jsem asi stovkou a ten los se prostě z ničeho nic vynořil z mlhy… a to už nedobrzdíš. Normálně jsem to do něj napálila. Na místě zemřel, byl to strašný zážitek. Nám se díky bohu nic moc nestalo, byli jsme v šoku a jen trochu odření od čelního skla, které se na nás vysypalo.

Místní šerif nám pak vyprávěl šílené historky. Děje se to tam prý poměrně často, prý jsme nad sebou měli strážné anděly. Buď tě ten náraz okamžitě zabije, nebo se prý často stává, že to zvíře spadne skrz okno do auta a je hned několik tragických scénářů, co se děje potom...

Od té doby jsme řídili jen za bílého dne. Tohle bych nikomu nepřála.

Uff, no a další cestu plánujete?

Určitě nějakou větší cestu naplánujeme. Nicméně v nejbližší době pojedu do Itálie, loni jsem byla také – jsem ambasadorkou značky Calzedonia, takže pojedu do Verony na další přehlídku. Loni tam byla úchvatná Julia Roberts, která je tváří této značky. Tak jsem zvědavá, kdo dorazí letos. Je nádherná. Pořád se usmívala. Všichni z ní byli paf, prostě opravdová star.

Letos ještě nevím, láká nás ještě Asie – Thajsko, Bali… Ale už se tolik neděsím cestování s dětmi. Nemáme už takový ten postoj, že tohle ještě musíme stihnout bez dětí. Myslím si, že my dva budeme cestovat i s dětmi. Je to naše vášeň.

Pamatuji si na příběh, jak jste se zamilovali a tak… ale umíš si to fakt představit do konce života?

Umím, já bych do toho ani nešla, kdybych si to neuměla představit. Ale na druhou stranu jsem realista. Doufám, že nám to vydrží, ale samozřejmě jestli se v průběhu našeho života stane, že budeme chtít jít od sebe… tak se to stane. Člověk musí mít nadhled. Děje se to dnes a denně. Ale fakt věřím a doufám, že nám to vydrží.

Pořád se o své lásce ujišťujete?

Ano. Pořád se něčím překvapujeme a tak. To je prostě důležité si to říkat, chovat se k sobě hezky.

Když se vrátím k té Julii Roberts – taky se cítíš být hvězdou, aspoň tady u nás?

Hele já se moc neprožívám, držím si nadhled sama nad sebou. Možná bych kolem sebe měla šířit „hvězdnou auru“, jako to dělají někteří moji kolegové, ale vždy si uvědomím, že jsem v podstatě obyčejná holka z malého města, akorát dělám práci, co mě baví a tahle práce obnáší tenhle svět, který působí nablýskaně, ale sama víš, že když do něj pronikneš, že to tak nablýskané zase není…

Děkuji moc za rozhovor Zorko.

Rychlá zpověď:

Kolik hodin denně trávíš s manželem?

Zhruba pět až šest, když nepočítám spánek.

Kdy ses cítila nejvíc ošklivá?

Jedno ráno po takovým krušným mejdanu a jen dvou hodinách spánku.

Největší hejt, co ti kdy napsal posluchač nebo divák.

Já tohle naštěstí vytěsňuju, ale vím, že byl plný takových těch ostrých nadávek, které ani nemůžu opakovat.

Co je nejlepšího na životě v Plzni?

Ta absolutní pohoda a klid co tam máme.

Čím ti obohatila život plastika prsou?

Cítím se víc žensky a nemusím řešit podprsenky.

Který cvik bytostně nesnášíš, ale musíš ho podle trenéra dělat?

Jednoznačně výpady, protože po nich bolí nohy a to dlouho, ale zase jsou nejefektivnější, to si člověk nevybere.

Nejoblíbenější český seriál?

Český žádný, já sleduji jen ty zahraniční.

Čím tě naposledy překvapil tvůj muž?

On mě překvapuje docela často a pořád. Naposledy neplánovaným víkendem v horách.

Nike nebo Adidas?

Adidas.

Tvoje největší specialita v kuchyni?

Nevím, jestli je to specialita, ale všem chutnají moje špagety carbonara a dokonce jsou prý lepší než v Itálii, takže děkuji.

Největší trapas ve Snídani s Novou?

Asi když jsem usnula v přímém přenosu.

Nejhorší dieta, kterou jsi kdy držela?

Úplně každá, všechny jsou strašný. Držela jsem asi tři a vydržela jsem to asi dvě hodiny.

Jméno kluka, který ti dal první polibek?

Jako francouzák? Honza.

Adopce romského dítěte ano nebo ne?

Kdybych to musela řešit tak i adopce romského dítěte.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Kdy sis naposledy řekla, že jsi šťastná?

Dneska ráno.
Tak to je krásný.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m

4 + KK 123 m², bal. 1 m², ter. 5 m²
28 692 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha - 981m
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha - 981m

8 + KK 981 m², ter. 41 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m

5 + KK 318 m², ter. 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK 634 m², ter. 190 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

2 + KK 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
26 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila ve Střešovicích 2134m
Praha 6

Luxusní vila ve Střešovicích 2134m

986 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 248m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 248m

5 + KK 248 m², ter. 31 m²
34 192 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m
Praha 8

Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m

4 + KK 156 m², ter. 31 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Malá Strana 48m
Praha 1

Byt na prodej Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou
Praha 5

Luxusní byt se zahradou

3 + KK 100 m²
16 890 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Malá Strana 48m
Praha 1

Luxusní byt Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m

7 + KK 334 m², bal. 6 m², ter. 25 m²
41 600 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m

8 + KK 492 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město

7 + KK 379 m², bal. 9 m²
85 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1
Praha 1

Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1

6 + KK 339 m², bal. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m

3 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

3 + KK 133 m², bal. 3 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 246
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 246

4 + KK 246 m², bal. 6 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Josefov Praha
Praha 1

Luxusní byt na prodej Josefov Praha

3 + KK 115 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov

2 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 6 - 89m
Praha 6

Luxusní byt Praha 6 - 89m

2 + KK 89 m², ter. 8 m²
11 649 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila se zahradou Troja 728m
Praha 7

Luxusní vila se zahradou Troja 728m

12 + KK 528 m², bal. 27 m², ter. 64 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Praha 6

Luxusní vila na Hanspaulce 940m

Atypický 940 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
68 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 104m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 104m

3 + 1 104 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt k pronámu Staré město 192m
Praha 1

Byt k pronámu Staré město 192m

5 + 1 192 m², bal. 2 m²
150 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na pronájem Staré město 409m
Praha 1

Obchod na pronájem Staré město 409m

409 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy

4 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m
Praha 1

Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m

5 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 3 - 128m
Praha 3

Luxusní byt na Praze 3 - 128m

3 + KK 128 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 96m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 96m

3 + KK 96 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m

3 + 1 107 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem Praha 4 - 300m
Praha 4

Vila na pronájem Praha 4 - 300m

8 + 1 400 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt Střešovice 197m
Praha 6

Byt Střešovice 197m

4 + KK 197 m², ter. 67 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu Praha
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu Praha

280 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m
Praha 6

Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m

4 + KK 104 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem restaurace Praha 1 - 218m
Praha 1

Pronájem restaurace Praha 1 - 218m

Atypický 218 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou Dejvice 225m
Praha 6

Byt s terasou Dejvice 225m

5 + KK 225 m², ter. 54 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 1 - 136m
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu Praha 1 - 136m

3 + 1 138 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky.cz - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks