Hlavní stránka Nové články

Moderátorka TV Nova Kristina Kloubková má konečně důvod se od srdce smát každý den. Maminka pětileté Jasmínky se totiž až po uši zamilovala. Má za sebou jedno nevydařené manželství, ale teď věří, že potkala osudového prince, s nímž bude do konce života. O tom, jak se s partnerem potkali, co nyní prožívají a jak se dívají na společnou budoucnost, se Kristina rozpovídala v rozhovoru pro Luxury Prague Life. 

Video

Kristinko, ty jsi veřejnosti konečně ukázala svého nového partnera. Já to chci pěkně od začátku. Kde jste se potkali?

Na škole, Vašek byl dva roky nade mnou. Shodou okolností a je to vlastně legrační, byl můj první kluk z jeho třídy. Ale v dospělosti jako „muž a žena“ jsme se nikdy nepotkali.  Po dvou letech, když jsem skončila školu, jsem i se svými dvěma spolužačkami vyrazila na konkurz k panu Kyliánovi, kde Vašík tančil v NDT1, a dokonce jsme u něj spaly. Vašek nás ubytoval a my pak šly druhý den na konkurz. Tehdy mezi námi jiskra ale nepřeskočila a ke Kyliánovi jsem se nedostala. Loni v létě jsme se po 22 letech náhodně potkali v Praze. Koukám na něj a říkám: To vypadá jako Vašek Kuneš, půjdu ho pozdravit. Tak jsem šla, a ještě jsem se mu představila: "Já jsem Kristina Kloubková, chodila jsem s tebou do školy…" A on jako: "Ahoooj…" No a nic!

A ve chvíli, kdy jsem byla už nějakou dobu sama a byla u mě na návštěvě kamarádka ze Žiliny, jsme seděly v půl páté ráno na balkóně a říkaly jsme si, jestli někdy potkáme toho pravého. Jestli vůbec existují. A smály jsme se představě, že na tom mém balkóně budeme sedět i za dvacet let a říkat si, kde je ten princ. No a bum, stalo se, Vašek mě pozval na svoje představení, má totiž skvělý soubor. Já jsem tehdy vůbec nevěděla, co dělá za práci a úsměvné je, že on nevěděl, co dělám já.

On tě nikdy neviděl v televizi?

Asi neviděl. Zrovna jako já jsem netušila, že tady existuje nějaký soubor 420PEOPLE, který je fakt světový, a úžasný. Byla jsem se podívat na představení. Tam jsme se sešli a začalo to nějak pokračovat.

Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m
Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m, Praha 1

To muselo být takové to … bum, wau!

Bylo. Bylo to bum pro mě i tím, že mě pozval na to představení a já jsem zjistila co dělá, ohromilo mě to. Netušila jsem, jaký má životopis, věděla jsem, že byl u Kyliána, ale že jezdil po celém světě a staví choreografie.… Navíc já k tomu mám docela blízko a když vidím někoho takhle šikovnýho a navíc mladýho, tak jsem nadšená. Takže na poprvé mě ohromil tím představením a pak znovu tím, jaký je, jak je hluboký, jak je moudrý, na to, kolik mu je (42), tak mě jako chlap prostě dostal do kolen. Se vším všudy.

Co je tedy jeho náplní práce?

Má deset let soubor současného tance.  Už jsem viděla představení Královna víl, to je o komunikaci po sítích. Vašek má totiž dceru v Japonsku. Je to pro něj aktuálně docela citlivé téma a myslím, že je to zajímavě ztvárněné a on je choreograf, který do toho tance dokáže dát duši a pocity. To mě velmi oslovilo.

Pak jsem ještě viděla Máchův Máj na Nové scéně. Normálně fakt, klasický Máchův Máj – celý čtený Davidem Prachařem a panem Kačerem, k tomu jsou tam hudebníci – Pavel Fajt na bicích a Ondřej Anděra z WWW. Mají hlínu na jevišti, vodu, bazén. Je to úžasný, vůbec by mě nenapadlo si přečíst Máj nebo si to poslechnout, každý známe dvě tři věty. Bylo to fakt neuvěřitelné, lidé by měli znát tyhle básně. Zatím je to všechno, co jsem viděla, ale těším se na další. Momentálně se chystám na Jatka78 na Mirage se Chantal Poullain.

Ty máš k tanci sama velmi blízko, tak jak tancujete spolu?

Zatím jsme protancovali jednu noc na narozeninách kamaráda Vojty, to jsme tančili až do tří do rána a bylo to perfektní. A chystáme se… zjistili jsme, že máme oba stejný sen, a to naučit se argentinské tango. Tak se těším, že bychom skutečně mohli chodit tančit spolu. Mně totiž to tancování, ten pohyb nesmírně chybí. Takže teď hledáme taneční školu nebo nějakého učitele, který nás do toho zasvětí. Jak tak hledám po tom internetu, tak jsem se dočetla jednu zajímavou věc a to je, že tango znamená, že musíš pustit svou svobodu. Prý tam nejsou dané kroky, žena prostě musí cítit muže a naopak. To by mě nesmírně bavilo.

Letos by mělo být StarDance, to máš ale asi smůlu, co?

Jako tvář Novy bohužel ano, ale já na to ráda koukám. Baví mě to.  Stejně jako jsem ráda sledovala i show Tvoje Tvář má známý hlas a nebo se teď  těším i na Superstar.

S Vaškem jsi pár měsíců. Máš za sebou manželství, pak nějakou známost, kterou jsi ani nestihla veřejnosti představit. Teď cítím, že to myslíš fakt vážně. Ale co bude teď?

Teď neřeším nic. Užívám si to. Řeším tady a teď. Nedávno jsem dokonce přečetla nějakou knihu a zjistila jsem, že nechci vědět, co bude, nechci nic plánovat. Chci to naopak nechat volně plynout. Cítím to tak, že to je osudové setkání a že to bude a je na pořád. Už jsme docela velký.

To asi ano, ale říct si, že něco bude napořád… je to děsivé.

Nemám z toho strach.

Když ses vdávala, tak sis taky myslela, že to bude napořád?

Jo, myslela. A taky doufám, že se ještě někdy vdám. (smích) Jo, nesměj se, chci se vdávat a přeju si, aby to už bylo na pořád a je mi jedno, jestli to bude za rok, nebo za deset let. Už si říkám, že vím, co cítím a už bych i poslouchala samu sebe, jestli jo nebo ne a byla bych schopná to zrušit v den svatby. Kdybych cítila, že tam je něco v nepořádku. Ale teď to hezky plyne, tak doufám, že to bude hezky plynout dál.

Bavíte se spolu ale o těchto tvých tužbách a přáních?

Ano, poznáváme se. Do toho oba máme děti, takže to není úplně jednoduché. Já se moc těším, až poznám jeho dceru, které je deset a žije s maminkou v Japonsku. To je vlastně docela zajímavé, že můj kluk navštěvuje svou dcerku v Japonsku.

A co Jasmínka?

Ona objevila naše společné fotky v mém mobilu. Je neskutečné, jak ty děti jsou dneska zrychlené a umí ovládat tyhle věci. Tak jsme na to téma spolu vedly rozhovor. Zatím řešila jen to, že má vtipné jméno – Vašek Kuneš a pak řešila i to, že jeho dcera se jmenuje Aine. Tak říkám, že to znamená královna víl a ona je Jasmínka jako keř. (smích)

Tak jsem jí to vysvětlila. Povídáme si, ale musím opatrně.

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí, Praha 6

Je to asi těžké vést tyhle rozhovory s pětiletým dítětem.

Je to těžké. Jasmínka miluje svého tatínka, stejně jako on miluje ji a tak to má být,  je těžké jí vysvětlit, že vždycky bude mít jen jednoho tátu, ale že já nechci žít sama, že bych byla ráda, kdyby s námi někdo bydlel. Je to citlivé a navíc já to mám z dětství také za sebou, tak vím, jaké to je. Doufám a věřím, že až se potkají, že si sednou a budou si rozumět.

Plánujete tedy, že byste se k sobě mohli nějak nastěhovat?

Ne, my neplánujeme nic. Ani dovolenou. Vašek navíc staví choreografie, takže se může klidně stát, že mi na půl roku odjede třeba i do Japonska, protože může pracovat kdekoliv na světě. Ale já to chápu, a když ještě vím, jak moc je šikovný, tak mu to přeju a přála bych si, aby se o něm víc vědělo. Po světě je uznávaný, ale zajímavé je, že tady ho podle mě zná málo lidí. Takže my moc plánovat nemůžeme. Těžko naplánujeme týden dopředu. Já mám sice jasně dané služby, ale může se cokoliv stát a já budu muset jít do práce, stejně jako on.

Dokázala bys všeho nechat a odjet s ním pryč?

To je těžká otázka. Jasmínka půjde do školy… spíš jsem ochotná tady na něj půl roku počkat a občas vyjet já za ním. Ale teď s ním nemůžu začít cestovat. Do budoucna? Kdo ví, kde budu a co budu dělat?

Jak to máš s hlídáním?

Mám skvělou mámu, ta jako babička funguje na milion procent. A i můj táta se mi nabízí.

Jak tu lásku prožíváš teď ve svých 41 letech? Je to jiné než třeba ve dvaceti?

Rozhodně. Cítím se mnohem víc svobodná. Podle numerologie jsem konečně ve svých jednačtyřiceti letech dospěla. Nějaké sny a tužby samozřejmě mám. Ale beru to všechno, jak to přichází, moc neřeším… Hodně se mě lidé ptají, co budu dělat, až nebudu ve zprávách. Tak říkám, že netuším, teď tam jsem a kdyby se mě někdo zeptal před deseti lety, kam to dotáhnu v tancování, nikdy by mě nenapadlo, že skončím v televizi ve zprávách. Takže netuším, kam mě život zanese.

Vždycky jsem chtěla být baletka. Vždycky, neřešila jsem, že ty končí ve třiceti. Povedlo se mi udělat pár choreografií, natočit nějaký seriál, film, ale nikdy mě nenapadlo, že mě bude živit můj hlas a že po ránu budu řešit svoje hlasivky, posazovat si hlas a opravovat svoje dítě, že mluví špatně česky. To mě nikdy prostě nenapadlo, to nenaplánuješ.

To jsi z té práce takhle zdeformovaná?

Jojo, jsem. Hodně vnímám, jak kdo mluví. A musím říct, že i když Vašek žil léta v zahraničí, mluví krásně česky. (smích)

Nedokážu si představit, že by Vašek dělal v této fázi cokoliv špatně. (smích) Překvapuje tě často, nosí květiny a tak?

Překvapuje mě denně. Nejen svou hloubkou a porozuměním v každé situaci. Není to klasický chlap, co se nezajímá. Všechno se mnou řeší, snaží se pochopit a poradit.

Už na tebe kouká v televizi?

Už ano, a dokonce, a to mě potěšilo, si mě vyhledává v archivu – třeba Víkend nebo Volejte Novu. Ale je pravda, že já, když mám v práci čas, tak si ho taky vyhledávám na youtube a koukám na to, jak tancuje. (smích)

Nemůžu se nezeptat – muži, co tančí, jsou sexy a říká se, že jsou to skvělí milovníci…?

To určitě v tomto případě platí. (smích) Ale nezapomeň, že se také říká, že jsou tanečníci čtyřprocentní, což teda podle mě není vůbec pravda. Lidé si to pořád myslí. A také si myslí, že tanečnice jsou takové lehké děvy, a to taky není pravda. (smích)

Už tě nebudu trápit, jsem ráda, že jsi zamilovaná a moc ti to přeju, a tak trošku i závidím. Nicméně ti musím vynadat – jak to, že jsi začala kouřit?!

Já vím. No začala jsem. Jsem hrozná. Zase přestanu. Je pravda, že jsem se vsadila, že nebudu rok kouřit, a to jsem splnila bez jednoho dne, kdy mi v létě odvezli Jasmínku na operaci s mandlemi, prodělala mononukleózu, byla v narkóze a řekli mi, že mám dvacet minut čas, tak jsem vylezla před nemocnici a začala jsem brečet. Šla kolem paní o holi, tak jsem ji poprosila o cigaretu. Pak jsem ale nekouřila. Začala jsem pak nějak v říjnu. V tomhle věku si já už ale nic nevyčítám. Prostě to asi teď potřebuju, tak budu kouřit a pak zase přestanu.

Vaškovi to nevadí?

Taky kouří. Skoro všichni tanečníci kouří, přitom musí tanec udýchat, ale jak říkám, člověk vždycky najde způsob, jak vše zvládnout. Mimochodem i můj táta, který tančil až do padesáti a přestal právě až v padesáti. Maminka kouří pořád.

Pojďme ještě k holčičím věcem. Čím si děláš radost?

Tím, že se stále učím lakovat nehty. Dělám manikúru. Teď se učím techniku babyboomer. Je to světlé lakování, kombinuje se tam více laků, musí být úplně čistý nehet a jde od méně mléčné, do více mléčné. Je to hezké, ale zatím se mi to moc nedaří. Manikúru zvládám perfektně, ale právě se zdokonaluju v těch technikách. To mě baví. Co se týká péče o mě, tak jsem si říkala, že bych měla víc chodit na kosmetiku. Doma si nějaké masky dělám. A ke kadeřníkovi chodím s nadšením, protože mi vlasy dělá moje nejlepší kamarádka. Takže to je vždycky pokec a relax. Snažím se o sebe starat, ale chtěla bych víc cvičit nebo tedy tancovat, tak uvidíme, co z toho vzejde.

Ještě mi řekni, tobě už je jednačtyřicet? To není možné, ten čas tak letí...

To je viď, už jo no. Jasmínka se mě tuhle ptala, jak se jako cítím, když už je mi tolik, tak jsem jí říkala, že dobře, že se cítím pořád mladá, a ona na to, jestli až jí bude víc se bude taky pořád cítit na pět. Je nesmírně vtipná. 

Na Nově jsi tedy už desátým rokem…?

Nedávno jsem se potkala s režisérem Láďou Vobrátílkem, který režíroval pořad Bailando - tančím pro Tebe (to jsem poprvé v životě moderovala a rovnou tříhodinový přímý přenos, naštěstí s Daliborem Gondíkem, který byl úžasný parťák) a tvrdil mi, že je to už 12 let. Ani jsem tomu nechtěla uvěřit. To by znamenalo, že už 10 let jsem na Nově a 9 let dělám zprávy. Je to fajn, moje práce mě nesmírně baví a stále mě posouvá. Kupodivu se i stále učím něco nového a taky je zajímavé, že přestože nesnáším adrenalin, kterého mám v práci někdy opravdu hodně, tak bych neměnila. Navíc mám obrovské štěstí, že ať jsem v životě dělala cokoliv, tančila, hrála, choreografovala, tak mě vždy moje práce těšila. Má práce je mým koníčkem. A tak je to i dnes.

Moc děkuji za rozhovor, Kristinko.

 

 

Rychlá zpověď:

Poslední sen, který si pamatuješ?

O mojí dceři, byla baletkou v pařížské Opeře.

Jsi spokojená s výsledkem voleb?

Ne.

Jaký dobrý skutek jsi udělala naposledy?

Asi jsem někomu pomohla, pořád někomu pomáhám.

Tvoje největší neřest?

Čokoláda a cigarety.

Jaký je tvůj největší mindrák?

Asi ze školy pořád postava.

Kdybych ti teď dala milion korun, co bys s ním udělala?

Koupila bych všem dárky.

Tvoje přezdívka z dětství?

Kiki.

Koho by sis s sebou vzala na pustý ostrov?

Dceru a přítele.

Kdy sis zapálila poslední cigaretu?

Před pěti minutami.

Tvůj největší pracovní trapas?

Když jsem ohlásila, že je středa a bylo úterý.

Nejneoblíbenější domácí práce?

Nevadí mi nic.

Vyjmenuj vyjmenovaná slova po Z.

Po Z nejsou. (smích)

Cola nebo Pepsi?

Cola.

Jaký dotaz tvé dcerky tě v poslední době vykolejil?

Že nechce dospět, protože až bude velká, tak mě bude strašně trápit a já budu nešťastná. To nebyl dotaz, ale oznamovací věta, nevadí. (smích)
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jsi šťastná?

Hrozně moc jsem šťastná.

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Bytový dům na prodej Praha
Praha 3

Bytový dům na prodej Praha

, 1332 m²
85 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Troja 2046m
Praha 7

Luxusní vila na prodej Troja 2046m

, 691 m²
65 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 5 - 156m
Praha 5

Obchodní prostor na prodej Praha 5 - 156m

, 156 m²
11 570 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze

140 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4
Praha 4

[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4

cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 5
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha 5

, 778 m²
54 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4
Praha 4

[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4

cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila ve Střešovicích 986m
Praha 6

Luxusní vila ve Střešovicích 986m

, 986 m²
185 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na prodej Staré město 409m
Praha 1

Obchod na prodej Staré město 409m

, 409 m²
80 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4
Praha 4

[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4

cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4
Praha 4

[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4

cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na prodej Praha
Praha 5

Luxusní kanceláře na prodej Praha

, 775 m²
54 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory na prodej 186m
Praha 5

Obchodní prostory na prodej 186m

Atypický, 186 m²
8 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov

Atypický, 58 m²
5 790 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej obchodního prostoru Praha 8 - 111m
Praha 8

Prodej obchodního prostoru Praha 8 - 111m

Atypický, 111 m²
5 690 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na prodej Praha 1 - 550m
Praha 1

Kancelář na prodej Praha 1 - 550m

Atypický, 550 m²
106 327 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory na prodej 129m
Praha 5

Obchodní prostory na prodej 129m

Atypický, 129 m²
6 100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na prodej Praha 5 - 39m
Praha 5

Kancelář na prodej Praha 5 - 39m

Atypický, 39 m²
3 941 020 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k prodeji Praha
Praha 6

Obchodní prostor k prodeji Praha

Atypický, 216 m²
15 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov - 117m
Praha 5

Kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov - 117m

Atypický, 117 m²
11 740 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k prodeji Břevnov
Praha 6

Obchodní prostor k prodeji Břevnov

Atypický, 261 m²
25 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej restaurace Praha 5 - 307m
Praha 5

Prodej restaurace Praha 5 - 307m

Atypický, 307 m²
19 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov - 190m
Praha 5

Kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov - 190m

Atypický
19 661 020 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej nebytového prostoru Praha 1 -
Praha 1

Prodej nebytového prostoru Praha 1 -

Atypický, 7 m²
612 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 88m
Praha 10

Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 88m

Atypický, 88 m²
6 142 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor Praha 1 - 73m
Praha 1

Obchodní prostor Praha 1 - 73m

Atypický, 73 m²
7 510 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 37m
Praha 10

Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 37m

Atypický, 37 m²
2 999 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní restaurace na prodej Praha 5 - 366m
Praha 5

Luxusní restaurace na prodej Praha 5 - 366m

Atypický, 366 m², ter. 81 m²
18 590 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na Praze 4 - 795m
Praha 4

Luxusní penthouse na Praze 4 - 795m

Atypický, 733 m², bal. 118 m², ter. 138 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 3 - 108m
Praha 3

Obchodní prostor na prodej Praha 3 - 108m

Atypický, 108 m²
7 628 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na Praze 5 - 185m
Praha 5

Obchodní prostor na Praze 5 - 185m

Atypický, 185 m²
14 790 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse na Praze 4 - 792m
Praha 4

Penthouse na Praze 4 - 792m

Atypický, 730 m², bal. 120 m², ter. 170 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej restaurace na Praze 2 - 285m
Praha 2

Prodej restaurace na Praze 2 - 285m

Atypický, 285 m²
20 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 215m
Praha 5

Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 215m

Atypický, 215 m²
15 690 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na Praze 4 - 792m
Praha 4

Luxusní penthouse na Praze 4 - 792m

Atypický, 730 m², bal. 120 m², ter. 170 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej
Praha 5

Luxusní penthouse na prodej

Atypický, 234 m², ter. 117 m²
21 950 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na Praze 5 - 369m
Praha 5

Obchod na Praze 5 - 369m

Atypický, 369 m²
28 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k prodeji - Praha 70m
Praha 3

Obchodní prostor k prodeji - Praha 70m

Atypický, 70 m²
4 574 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 27m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 27m

Atypický, 27 m²
7 980 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na prodej na Praze 5 - 273m
Praha 5

Obchod na prodej na Praze 5 - 273m

Atypický, 273 m²
21 590 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Bytový dům Praha 5 - 1500
Praha 5

Bytový dům Praha 5 - 1500

Atypický, 1500 m²
65 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Praha 6

Luxusní vila na Hanspaulce 940m

Atypický, 940 m²
110 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor Karlín 215m
Praha 8

Obchodní prostor Karlín 215m

Atypický, 215 m²
12 992 980 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na prodej Karlín 86m
Praha 8

Obchod na prodej Karlín 86m

Atypický, 86 m²
5 215 100 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt v Modřanech - 58m
Praha 4

Luxusní loftový byt v Modřanech - 58m

1 + KK, 58 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt na Praze 4 - 41m
Praha 4

Luxusní loftový byt na Praze 4 - 41m

1 + KK, 41 m², bal. 4 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt na Praze 4 - 113m
Praha 4

Luxusní loftový byt na Praze 4 - 113m

1 + KK, 74 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt 58m na Praze 4
Praha 4

Luxusní loftový byt 58m na Praze 4

1 + KK, 58 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt 58m v Modřanech
Praha 4

Luxusní loftový byt 58m v Modřanech

1 + KK, 58 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt Praha 4 - 58m
Praha 4

Luxusní loftový byt Praha 4 - 58m

1 + KK, 58 m²
5 298 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt 102m na Praze 4
Praha 4

Luxusní loftový byt 102m na Praze 4

1 + KK, 71 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt 58m v Modřanech
Praha 4

Luxusní loftový byt 58m v Modřanech

1 + KK, 58 m², bal. 11 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Loftový byt na Praze 4 - 58m
Praha 4

Loftový byt na Praze 4 - 58m

1 + KK, 58 m², bal. 11 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loft na Praze 4 - 95m
Praha 4

Luxusní loft na Praze 4 - 95m

1 + KK, 71 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt v Modřanech 59m
Praha 4

Luxusní loftový byt v Modřanech 59m

1 + KK, 59 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Loftový byt Praha 4 - 58m
Praha 4

Loftový byt Praha 4 - 58m

1 + KK, 58 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky.cz - realitní komiks