Hlavní stránka Nové články

On je špičkovým hokejovým trenérem, ona barová tanečnice. Spojení, kterému nefandily jeho dospělé děti ani veřejnost, se navíc stalo mediálním soustem v době, kdy Vladimírovi zemřela první žena, a na krku měl soud kvůli korupční aféře. Navzdory všemu spolu tito dva lidé už téměř dva roky tvoří manželský pár a vychovávají roční holčičku. Přitom ještě před pár lety by dnes pětapadesátiletý Vladimír vztahy s vysokým věkovým rozdílem odsuzoval. Na vlastní kůži ale poznal, že srdci zkrátka neporučíš. Tlak, který museli ustát, jejich vztah velmi posílil. A velkou podporu mají také od Vladimírových rodičů a bratra.

Video

Když se ohlédnete za uplynulým rokem, co vidíte?

Vladimír: Nepatřím k těm, co řeší minulost. Řeším, co je teď, případně co bude třeba zítra. Co bude za deset let, je ve hvězdách, a nemá cenu se tím zabývat. Proto si nedávám ani předsevzetí. Ale přeji všem lidem do nového roku hlavně zdraví. Ty věci okolo pak přijdou samy, pro někoho trochu líp, pro někoho trochu hůř. Ale to zdraví je nejdůležitější.

Marie: Absolutně souhlasím.

V létě uplynou dva roky od chvíle, kdy jste se vzali. Říká se, že svatba vztah zkazí. Jak jste na tom vy?

Marie: Je pravda, že krizi jsme loni měli. Ale já si myslím, že krizí si projde každý pár, a není to určitě tím, že se dva lidi vezmou. Naše svatba byla krásná, moc ráda na ni vzpomínám, ale určitě bych to na ni nesváděla.

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m, Praha 1

Mnoho lidí dnes žije „na hromádce“, i když mají děti. Jaký na to máte názor?

Vladimír: Na tom jsme se jasně shodli, že pro vztah dvou lidí, kteří navíc přemýšlejí o rodině, by měla být svatba zpečetěním toho vztahu. Nejsem pro vztah takzvaně na psí knížku. Jsem rád, že máme společné jméno, a neumím si představit, že by se moje dcera jmenovala jinak než její maminka.

Marie: Souhlasím. I když věřím, že někteří spolu mohou žít šťastně i bez papíru.

Vladimír: Jde o to, jak ti dva lidé tohle cítí. My jsme se chtěli vzít a chtěli jsme mít rodinu, tak jsme to udělali.

Vladimíre, působíte jako celkem drsný chlap, ale vypadá to, že umíte být i romantický. Umíte dát ženě najevo své city nebo se z něčeho dojmout?

Vladimír: Musím říct, že tohle mám docela složitý. Ne, že bych je dřív neměl, ale od doby, co žiju s Maruškou, je určitě projevuji víc než dřív. Je to pro mě samotného hodně zajímavé, ale je to tak. Na to, kolik mi je, se sám divím. Ale v některých ohledech i u mě platí staré známé, že starýho psa novým kouskům nenaučíš. Naštěstí myslím, že v našem vztahu oba chceme, abychom byli takoví, jací jsme.

Je něco, co jste na začátku ve vztahu lépe tolerovali, a teď, po čase, vám to na druhém vadí?

Marie: Vláďa je takový, že jsou na něm jeho vlastnosti znát okamžitě. Myslím si, že není nic, co by skrýval. Je stále takový, jakého jsem ho poznala. Mě spíš trošku překvapilo, že se to manželství tak rychle zaběhlo. Jsem romantik tělem i duší a asi jsem si představovala ty hezčí chvilky dýl. Líbilo se mi, když jsme se poznávali, jak byl Vladimír zapálený, a teď už je to takový ten běžný život.

Jak tedy vypadá běžný život s velkou osobností českého hokeje?

Marie: Úplně normálně. Já jsem na mateřské a Vláďa jde každý den do práce. Ze stadionu přijde domů na oběd, já uvařím… Někdy spolu jdeme na procházku a někdy se vrací zase do práce. Večer spolu trávíme také klasicky, jako většina manželů, ale třeba u televize se dohadujeme, protože Vláďa je opravdu sportovní blázen, takže chce velice často koukat na sport, což mě tak často nebaví. Takže jsme museli pořídit dvě televize. Někdy ale také ustoupí a koukáme spolu na to, co vyberu já.

Vladimír: Já jsem ten klasický chlap, který potřebuje mít doma zázemí a klid. Takže o chod domácnosti i o dceru se stará manželka. Nemá to ale jednoduché, je na všechno sama. Rodiče má v Havířově a moji rodiče už mají 76 let, takže k těm jezdíme víceméně na návštěvy. Já se o rodinu starám spíš ekonomicky. Když je ale potřeba, nevadí mi vzít do ruky lux nebo umýt nádobí. Víte, já jsem člověk, který pořád musí něco dělat. Nemůžu třeba ležet nebo sedět moc dlouho. I když koukáme na film, padesátkrát od něj odejdu, i kdybych se měl jen projít po bytě. Jsem hyperaktivní, a na to si Maruška také chvíli zvykala.

Loni médii proběhla zpráva o tom, že se Marie odstěhovala. Je to pravda? A co bylo příčinou?

Marie: Pravda to je a bylo to z mé strany. Já jsem vždycky byla hodně citlivá a po porodu se to ještě umocnilo. Ženské asi nejsou schopné příliš racionálně myslet, nicméně Vláďa měl hodně práce a já jsem si najednou připadala méněcenná. Myslela jsem si, že když odejdu a budeme chvíli od sebe, bude to zase jako na začátku. Doufala jsem, že si Vláďa uvědomí, že všechno není jen o hokeji, ale také o rodině, a chtěla jsem se přesvědčit, jestli mu budu chybět. Dnes si myslím, že jsem to nevyřešila moc dobře.

Nicméně nikdo jiný, jak se tehdy také psalo, v tom nebyl. Vrchol všeho byla bulvární spekulace, že malá není jeho. Proboha! Vždyť to dítě je jeho kopie, má jenom moje oči a vlasy. Nikoho zřejmě nenapadlo, že já si je už od čtrnácti barvím. Vláďovy děti z prvního manželství jsou také blonďáci s modrýma očima a také by mohly říct, že nejsou jeho. Přitom jsou po mamince.

Vladimír: Manželka sice udělala tenhle krok, ale denně jsme byli v kontaktu. Já jsem bez malý nemohl být a vlastně jsem zjistil, že nemůžeme být ani bez sebe. Takže ve skutečnosti nebylo dne, kdy bychom se neviděli.

Vypadáte oba hodně horkokrevně. Když se hádáte, je to „Itálie“, nebo spíš tichá válka?

Vladimír: Jsme oba horký hlavy. Máme hodně podobný povahy a vlastně se učíme vyjít sami se sebou. Ale musím přiznat, že ustupuje víc manželka. Já jsem poznamenaný hokejem, a i když už to není, co to bývávalo, člověk to v sobě má. Jsem z toho hokeje takovej výbušnej.

Marie: Já už jsem se taky naučila být klidnější.

Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1
Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1, Praha 1

Myslíte si, že vztah pořádně prověří až dítě?

Vladimír: Stoprocentně. Malá změnila všechno, celý náš život. Když jsou jen dva, jsou jen pro sebe. Teď se všechno podřizuje dítěti. Asi ji budu víc rozmazlovat, než kdyby mi bylo třicet. Otcovství v pozdějším věku určitě vnímám jinak.

Marie, vy jste matkou poprvé. Jak vám změnilo rodičovství život?

Marie: Teď budu brečet! Pro mě je to to nejhezčí, co mě potkalo. Chtěla bych být tou nejlepší mámou, už proto, že moje dětství nebylo úplně nejlepší. A my máme neskutečné štěstí, že máme zdravé, usměvavé a spokojené dítě. Je to ohromně pozitivní človíček a myslím si, že i tím nás dva spojuje. A já mám konečně pro co žít.

Prozradíte, čím konkrétně jste si prošla?

Marie: Ne, protože jsem ráda, že už je to za mnou. Já jsem spoustu věcí nezapomněla, ale odpustila. Život jde dál.

Mohla byste objasnit své kořeny? Jste Romka, jak si často lidé myslí?

Marie: Už jsem tohle o sobě slyšela mockrát. Nejsem Romka, jsem původně blondýna a mám modré oči. Ale šikanu jsem na prvním stupni základní školy zažila i přesto. Bylo to právě kvůli tomu, v jakých podmínkách jsem vyrůstala, ale barva pleti rozhodně roli nehrála. Přestože jsem nedostávala od rodičů podporu a lásku, jakou bych si představovala, mám skvělou babičku s dědou. A právě díky nim jsem taková, jaká jsem. Nedokážu si představit, až tady jednou nebudou…

Máte Vladimíra, ten vás určitě podrží.

Marie: Je pravda, že když jsem ho poznala, tak mi kromě přítele trochu nahrazoval i tátu.

Tak by možná věkový rozdíl vysvětlili i odborníci. Je pro vás, Vladimíre, takový vztah v něčem složitější?

Vladimír: Je to velký věkový rozdíl, ale sám nevím, jak si to mám vysvětlit. Sám jsem tohle vždycky úplně jednoznačně u druhých odsuzoval. Myslel jsem si, že ti lidé si nemůžou rozumět. Když jsem trénoval s hokejisty, vesměs mladými kluky, pozoroval jsem jejich myšlení, které bylo opravdu jinde než moje. Což je normální. Ale že bych si našel dívku v jejich věku, mě ve snu nenapadlo.

Pak jsem poznal Marušku a nechápal jsem, jak to, že není jako její vrstevníci. Hodně jsme si rozuměli. A pak je další věc, kterou dodnes nechápu. Znali jsme se chvilku a mně připadalo, že se známe třeba dvacet let. To pro mě bylo neskutečný.

Vnímal jste to jako nějaké znamení pravé lásky?

Vladimír: Byla to určitě věc, která se mnou pořádně zamávala. To je takzvaný „nikdy neříkej nikdy“!

Jak jste se vyrovnali s tím, že veřejnost, a dokonce ani rodina, váš vztah neakceptovali?

Vladimír: Tohle samozřejmě nebylo jednoduchý. Ženě jsem říkal, že až to vyjede, ať se připraví na smršť, ale připadalo mi, že pořád nevěděla, o čem mluvím. Novináři navíc vytahovali její minulost barové tanečnice. Já jsem samozřejmě všechno věděl, věděl jsem od začátku, s kým žiju, takže jsem to neřešil. A neřeším to ani teď.

Marie: Já mám úplně čistý svědomí. Ale lidem asi nevysvětlím, že tanečnice sice dělá společnost mužům, ale nekončívá v jejich posteli. Kolikrát přišel třeba starší muž, kterému zemřela žena, a chtěl si prostě povídat. Lidi to mají zkreslený. Ano, ukazovala jsem svoje tělo, ale tím to končilo. Byla to jen práce. Samozřejmě i já jsem měla soukromý život a nelišil se od života například servírky nebo zdravotní sestřičky. Akorát jsem si vydělala víc peněz. Chtěla jsem se mít dobře, líp než v dětství. Vím, že to asi není úplně to nejlepší povolání, ale jako cukrářka bych se v Chomutově neuživila. Všechno zlé je ale k něčemu dobré. Díky téhle mediální masáži jsem alespoň poznala pravé přátele.

Máte představu, co byste chtěla dělat v budoucnu? Tancování to asi nebude…

Marie: To určitě ne. Vláďa i dcera mi změnili život a nic z minulosti už nejde vrátit. Umím si představit, že bych někdy v budoucnu měla maličkou místnost, kam by chodily ženy za krásou a odpočinkem. Takový malý salon krásy.

Vladimír: Já určitě nevyžaduji, aby Maruška chodila pracovat, dokud je naše dcera malá. Samozřejmě, je těžká doba, lidi se honěj za penězma… Ale připadá mi, že se přestávají věnovat dětem. Rodiče jsou zodpovědný za to, jak připraví děti do života a jak je vychovají.

Vladimíre, vy si dovedete představit, že byste seknul s hokejem úplně?

Vladimír: Popravdě? Já ten hokej dělám od pěti let a je pro mě skoro vždycky na prvním místě. Rodina je něco jinýho, tu s hokejem nemůžete dávat na misky vah. Dělám, co mě baví, a řeknu to úplně narovinu: trénovat budu, co to půjde.

Pro mě je to opravdu droga, bez hokeje být nemůžu. Přijdu domů a hned zapínám televizi s hokejem. Manželka mi říká: „Vždyť jsi právě přišel z hokeje a zase ho sleduješ…“ Za den třeba koukám na čtyři zápasy. Hokej je moje druhá rodina. Přál bych všem lidem, aby mohli dělat to, co je baví a naplňuje. To má málokdo, že se těší do práce. Musíte ale také přinášet oběti a mít rodinu, která to pochopí. Bez toho to nejde.

Marie: Já mám hokej ráda a mrzí mě, když mě občas někdo osočí, že ne. Ale občas chci mít doma chlapa, který se dokáže od práce odtrhnout a na chvíli všechny starosti a povinnosti zahodí za hlavu.

Vladimír: Někdy to jde, někdy to nejde.

Co na vás platí, když máte špatnou náladu?

Vladimír: Myslím, že to už manželka pochopila. Nechat mě být. Já totiž pak zničehonic mám najednou tu náladu dobrou. Jako typický blíženec mám dvě tváře. Během vteřiny se mi změní nálada z dobré na špatnou, a obráceně.

Marie: To já, když mám špatnou náladu, tak stačí úsměv nebo pusa. Se mnou to má manžel jednodušší.

Vladimír: Manželka je přes tu lásku. Ale trošku mě do toho stáhla. To je jasný, vždycky se dva lidi, kteří spolu žijí, ovlivňují a formují.

Váš syn z prvního manželství vám po sportovní stránce dělá velkou radost. Jaký sport byste jednou doporučili své dceři? Hokej to asi nebude…

Vladimír: Nejsem zastánce ženského hokeje, to bych zakázal. Ale určitě ji ke sportu povedeme.

Velice děkuji za upřímný rozhovor a přeji jen vše dobré.

 

Rychlá zpověď:

Praha nebo Chomutov?

Oba: Praha.

Oblíbené jídlo vašeho partnera?

Oba: Sushi.

Václav Havel nebo Miloš Zeman?

Oba: Havel.

Co je pro vás luxus?

Marie: Bydlení.
Vladimír: Bydlení, auta.

Kvůli čemu jste se naposled pohádali?

Marie: Kvůli blbosti.
Vladimír: Asi tak nějak.

Nejlepší vlastnost vašeho partnera?

Marie: Je hodnej a rozdá se.
Vladimír: Srdce.

Co vám přijde na tom druhém nejvíce sexy?

Marie: Úsměv.
Vladimír: Zadek.

Čím jste chtěli být v dětství?

Marie: Zpěvačka.
Vladimír: Hokejista.

Kdybyste měli poslední přání, jaké by to bylo?

Marie: Umřít spolu.
Vladimír: Asi tak nějak.

Jakou nejcennější radu byste dali svému dítěti?

Vladimír: Aby bylo upřímný.
Marie: Aby se nebála.

Bez čeho nedokážete žít?

Vladimír: Bez rodiny, bez hokeje.
Marie: Bez rodiny, bez čokolády.

Kde a kdy jste měli první rande?

Oba: Červený Hrádek.

Bez čeho si neumíte představit den?

Marie: Bez malý, její úsměv.
Vladimír: Přesně tak.

Co považujete za největší hřích?

Marie: Podvod.
Vladimír: Podraz.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak se máte?

Hezky, děkuji moc.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

View photo gallery

O autorovi

Moderátorka zpráv televize Barrandov, dlouholetá reportérka, profesionální zpěvačka a členka kapely Patrola Šlapeto, která miluje dobré jídlo a pití, módu, klobouky a jiné pokrývky hlavy, cestování a hlavně svou rodinu.
Eva Borská
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK 634 m², ter. 190 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m

4 + KK 234 m², bal. 16 m², ter. 40 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha - 981m
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha - 981m

8 + KK 981 m², ter. 41 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov

2 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m

4 + KK 123 m², bal. 1 m², ter. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m

5 + KK 318 m², ter. 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město

7 + KK 379 m², bal. 9 m²
85 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m
Praha 8

Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m

4 + KK 156 m², ter. 31 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou
Praha 5

Luxusní byt se zahradou

3 + KK 100 m²
16 890 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Malá Strana 48m
Praha 1

Luxusní byt Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
11 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m

8 + KK 492 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Josefov Praha
Praha 1

Luxusní byt na prodej Josefov Praha

3 + KK 115 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1
Praha 1

Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1

6 + KK 339 m², bal. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m

3 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 248m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 248m

5 + KK 248 m², ter. 31 m²
34 890 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 6 - 89m
Praha 6

Luxusní byt Praha 6 - 89m

2 + KK 89 m², ter. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila se zahradou Troja 728m
Praha 7

Luxusní vila se zahradou Troja 728m

12 + KK 528 m², bal. 27 m², ter. 64 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 104m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 104m

3 + 1 104 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt k pronámu Staré město 192m
Praha 1

Byt k pronámu Staré město 192m

5 + 1 192 m², bal. 2 m²
150 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha
Praha 1

Byt k pronájmu Praha

3 + KK 64 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy

4 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m
Praha 1

Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m

5 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 3 - 128m
Praha 3

Luxusní byt na Praze 3 - 128m

3 + KK 128 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 96m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 96m

3 + KK 96 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m

3 + 1 107 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem Praha 4 - 300m
Praha 4

Vila na pronájem Praha 4 - 300m

8 + 1 400 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt Střešovice 197m
Praha 6

Byt Střešovice 197m

4 + KK 197 m², ter. 67 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu Praha
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu Praha

280 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m
Praha 6

Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m

4 + KK 104 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchod na pronájem Staré město 409m
Praha 1

Obchod na pronájem Staré město 409m

409 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem restaurace Praha 1 - 218m
Praha 1

Pronájem restaurace Praha 1 - 218m

Atypický 218 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou Dejvice 225m
Praha 6

Byt s terasou Dejvice 225m

5 + KK 225 m², ter. 54 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 1 - 136m
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu Praha 1 - 136m

3 + 1 138 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Střešovice 193m
Praha 6

Luxusní byt k pronájmu Střešovice 193m

4 + KK 193 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt pronájem Hradčany 170m
Praha 6

Byt pronájem Hradčany 170m

4 + 1 170 m², ter. 6 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Střešovice 193m
Praha 6

Byt na pronájem Střešovice 193m

4 + KK 193 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem ve Střešovicích 193m
Praha 6

Byt na pronájem ve Střešovicích 193m

4 + KK 193 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu ve Střešovicích 193m
Praha 6

Byt k pronájmu ve Střešovicích 193m

4 + KK 193 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 3 - 61
Praha 3

Byt k pronájmu Praha 3 - 61

2 + KK 61 m², ter. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks