Hlavní stránka Nové články

Lada Nosková je jednou z mnoha výživových poradkyň, přesto ale vyčnívá. Oblíbily si ji totiž české celebrity, kterým pomohla změnit stravovací návyky. A díky své přísnosti a „tvrdé ruce“ je dovedla až k vysněné váze a postavě. Ona sama přitom vypadá jako reklama na krásu a zdraví. V období Vánoc, kdy většina z nás v jídle hřeší, si našla chvíli na rozhovor pro Luxury Prague Life, ve kterém prozradila nejen tipy a triky, jak si na přelomu roku udržet postavu, ale také něco ze svého soukromí.

Video

Jak na tom bývají klienti před Vánoci?

Je hodně velká pauza, protože si dávají klid a chtějí si užít Vánoce. Myslím, že největší mela přijde právě v lednu. Budou nešťastní, že se nevejdou do sukně, mají pět kilo navrch, není jim lyžařské oblečení a takové ty klasické příběhy. Ale kdybych v prosinci odjela na měsíc do Ameriky, tak mě nikdo nepostrádá.

Dá se skutečně za ty dva týdny volna přibrat pět kilo?

Dá. Nevěřila bych tomu, kdybych to několikrát během své šestnáctileté praxe opravdu neviděla. Ale většinou je to tak, že lidé, kterým se to stane, to úplně vypustí. Je jim úplně jedno, co snědí, a vypijí hromady alkoholu. Nemusí ani jíst cukroví, stačí, když jedí tučné věci. Hromady bramborového salátu, chlebíčků, obložené talíře, tříchodové obědy, které normálně nejedí… Vůbec se nehýbou, sedí doma na gauči a po návštěvách. Chtějí si odpočinout, ale přitom si zadělávají na zdravotní problémy.

Teď jste mě úplně vyděsila. Ale potom se to dá rychle shodit, nebo ne?

Naštěstí tohle jsou taková rychlá kila, která se dají během ledna a února zase shodit. Ale proč? Proč bych si měla dělat takhle zle, být z toho nešťastná a dva měsíce zase na něčem makat? Proč si vůbec dělat takové zbytečné překážky? Já to vnímám jako úplnou nezodpovědnost a hloupost. Ale děje se to.

Luxusní vila na prodej Praha - 981m
Luxusní vila na prodej Praha - 981m, Praha 5

Jak to tedy mám udělat, abych nějak zásadně nepřibrala, když si chci zároveň o Vánocích dopřát a dát si bramborový salát od mámy?

Dopřát si s rozumem. Neříkám nedat si cukroví, bramborový salát a na Silvestra šampáňo. Určitě ano, ale vždy je potřeba mít hranice. Mít v hlavě jasno, co je ta moje porce a zbytečně se nepřejídat. Někdy jíme z nudy, z toho, že není, co dělat. Nechodíme do práce, sedíme u televize, čas nějak plyne. Ani si nevšimnete, že máte pod bradou talířek, na něm deset kousků cukroví a že jste to během jedné pohádky do sebe nasoukala. Vůbec vás nenapadne, že rozpočet talířku je třeba pět tisíc kilojoulů, což je pro někoho celý denní příjem. Měli bychom na tyto věci trochu myslet. Jídla, která se běžně o Vánocích jí, jsou velmi kalorická, nezdravá, a my nemáme žádné hranice. Jinak je jasné, že to špatně dopadne.

Jak vypadají svátky u vás doma?

Mám syna a naštěstí není moc na sladké. Teď je to trochu extrém, protože je v takovém pubertálním věku a sám, opravdu sám, to zdůrazňuji, si přišel na to, že nechce jíst cukr. Při každé buchtě, piškotu nebo v něčem, co udělám doma zdravého, se ptá, jestli je v tom cukr. A já říkám „ne, Olíčku“, nebo jenom trošku. Nebo je v tom čekankový sirup. To je ale takový extrém, myslím si, že ho časem přejde.

Obecně se u nás doma moc sladké věci nejedí. Udělala jsem asi tři nebo čtyři druhy cukroví, které jsou hodně alternativní. Zpravidla tam není moc mouky, nebo jen nějaká zdravější forma, popřípadě je to slazené medem, čekankovým sirupem, ovocem. To znamená, že už to cukroví je odlehčené. Ale myslím si, že my toho moc přes svátky nespořádáme, je to spíš pro návštěvy.

Co se týká Štědrého dne, máme bramborový salát, ale já ho dělám opravdu lehký. Třeba i část brambor nahrazuji jinou zeleninou, buď cuketou, nebo mám takovou vychytávku z dýní. Dýňový bramborový salát bez brambor, a je naprosto úžasný! Smaženého kapra nejíme, dělám lososa nebo nějakou jinou rybu, kterou peču v troubě.

Mezi svátky jíme normálně. Na Boží hod sice jdeme k babičce, která udělá kachnu, ale to je asi tak jediné problematické jídlo za Vánoce. Když zůstáváme doma na Silvestra, tak stejně udělám občerstvení, které dělám vždycky, spoustu zeleniny, sýry, šunky… My nechlebíčkujeme, nejíme žádné klobásy, paštiky a takové věci. U nás se vánoční jídla velmi podobají tomu, co jíme během roku.

Možná s tím alkoholem může být problém, protože člověk si chce dát tady s přáteli skleničku, tam svařák na procházce. Letos jsme odjeli pryč do zahraničí, do Kanady. Ale co se týká jídla, já fakt nemám problém s Vánoci, a vůbec o tom nepřemýšlím jako o problémovém období.

Ale spousta vašich klientů určitě ano…

Ano, určitě ano. Je to pro mě takové úsměvné, protože oni se už dopředu těch Vánoc hrozí. „Panebože budou Vánoce, to zase budu jíst a zase přiberu pět kilo!“ To je hodně úsměvné. Ví, že je to problém, a přesto nejsou schopní s tím nic udělat. Nebo to dopředu zahlásí, řeknou tím omluvu všem. „Ano, já se zase budu přežírat a zase přiberu.“ A už jsou vlastně z obliga, protože už to řekli, tak už se to musí stát. Mně to přijde fakt hrozně postavené na hlavu, že Vánoce se rovnají přejídání. Já to nechápu, nerozumím tomu a přijde mi to úplně scestné.

Jste známá tím, že jste výživová poradkyně slavných osobností. Jak se to stalo?

To tak je, pomůžete jedné a oni si to mezi sebou řeknou. Protože se potkávají, teď se samozřejmě pochválí, když jedna vypadá lépe. Takže ano, stačí se dostat k jedné a pak cesta k dalším je snazší. Já jsem to nijak nevyhledávala, ono se to stalo náhodou. Mou první klientkou z řad hereček byla Kamila Špráchalová. Tenkrát hrála v nějakém seriálu, byla hodně vidět a hodně se o tom psalo v bulváru. Tím jsem se potom dostala k dalším.

Kdo ze slavných je „zlobivec“ a nedodržuje vaši přísnou ruku?

Nemám zlobivce a je mi to záhadou. Oni byli všichni hrozně fajn a všichni následovali mé rady. Až mě to překvapovalo, protože oni to mají objektivně těžké. Zvlášť ty herečky, které hrají v různých seriálech. Jsou odkázané na catering, celý den jsou na place, mnohdy vstávají ve čtyři hodiny ráno, někam se přesouvají. Mají to opravdu těžké s jídlem, to si my vůbec neuvědomujeme. Opravdu se musí spolehnout na to, co jim přinese štáb, nebo co se zrovna v tom filmu se „odehrává“ za jídlo, tak ho musí jíst. A to jde někdy velmi těžce skloubit s dietou. Takže my vždycky hledáme spíš takové ty berličky, to řešení, jak to udělat jinak, nebo jak si z toho cateringu vybrat to správné.

Měla jsem třeba v péči Jitku Asterovou, která šlapala jako hodinky, to bylo neuvěřitelné. Co jsem jí poradila, to udělala, zhubla šest kilo a byla úplně výtečná. To stejné Lejla Abbasová, obrovský dříč, hrozně makala i v pohybových aktivitách. Cvičila doma podle videí, a to, co jsem jí poradila v jídle, uskutečnila v praxi, a výborně to fungovalo. Oproti těm jiným klientkám, které nejsou tolik vidět a není na ně vyvíjen takový tlak, byly skvělé.

Co znamená, když se řekne, že moje výživová poradkyně je velmi přísná?

Nevím, jestli jsem přísná. Myslím, že je to takový první dojem, že řeknu opravdu od srdce, co si o tom myslím: „Takhle by to nešlo, takhle nemůžeme ničeho docílit, musíme to změnit.“ Ale myslím si, že moje metoda je spíše „cukr a bič“. Dám najevo, co je opravdu za čárou, ale dokážu lidi motivovat, pochválit za úspěchy a sdílím s nimi tu radost, když stoupnou na váhu a zjistí, že mají další tři kila dole. Upřímně se s nimi těším a často se objímáme, radujeme se společně. Snažím se být spíše pozitivní a milá, ale když se něco nedaří nebo se objeví zbytečné výmluvy, dám jasně najevo.

Není to tak dlouho, co jste vydala knihu Štěstí na talíři. A teď koukám, že už máte i vlastní produkty.

Tohle je úplná novinka, za celou dobu jsem ve své praxi neměla vlastní produkty. Jsou to takové rychlé svačinky, které si můžete dát třeba na cestách. Než abyste si na benzince kupovala bagetu nebo nějakou blbost, můžete si udělat proteinový shake ze superfood, který se smíchá jenom s vodou. Nebo mám úžasné tyčinky na dopoledne a odpoledne, které si můžete nosit po kabelkách. Zaplácnete tím hlad mezi snídaní a obědem, obědem a večeří. Mám je v šesti příchutích.

Luxusní vila na prodej Praha
Luxusní vila na prodej Praha, Praha 6

Nechala jsem si je vyrobit na zakázku podle vlastních představ, podle mých nutričních hodnot, aby to sedělo do stravovacích plánů klientů. Teď mi to hodně pomáhá, protože se tím usnadňuje práce s klientem. Nemá čas si připravit svačinu, nemá chuť si dát knackebrot a žitný chleba s cottagem, nebo má poradu a nemůže se zakousnout do chleba… Tyčinka vypadá kultivovaně, dá se rozbalit i na obchodní schůzce.

Co se týče kuřáků, je pravda, že se jim hubne lépe?

Nemyslím si to.

Mají totiž rychlejší metabolismus…

To nevím. Nevypozorovala jsem, že by mezi nekuřáky a kuřáky byl nějaký rozdíl.

Myslím tím, že když kuřák končí s kouřením, a chce do toho hubnout, tak se mu strašně zpomaluje metabolismus.

Tam jo, protože kuřáci si cigárem vyplňují pauzy a chvíle, kdy normální člověk místo toho jí. Dají si cigáro a už k tomu nepotřebují jíst, takže toho přirozeně můžou za den jíst méně. Když s tím cigárem skončí a potřebují se něčím uklidnit, jdou po jídle. Může to tak být, a často se to stává. Tyhle příběhy znám. „Skončila jsem s kouřením, přibrala jsem deset kilo v průběhu tři čtvrtě roku.“ Je tam určitá logika, že místo na cigarety vyplnilo jídlo.

Pak je u kuřáků ještě jeden důležitý zajímavý efekt, a to, že cigáro trochu otupuje chuťové buňky. Když přestanou kouřit, najednou jim ty potraviny zajímavěji chutnají, dostávají zpátky chuť. Zjišťují, že tahle věc je opravdu sladká a je víc sladká, než si mysleli dříve.

Byla jste měsíc na Bali. V některých zemích nemají na produktech vypsané nutriční hodnoty nebo složení. Víte, jak si v takových případech hlídat denní příjem?

Největší problém mám s Amerikou. Kdykoliv jsem v Americe, a je jedno v jakém státě, mám problém s cukrem v potravinách. I v potravinách, kde by to člověk nečekal, třeba šunka nebo toustový chleba. Z toho jsem úplně šílená a mám tam velký problém jíst. Strávím o dvě hodiny víc v supermarketu, než si nakoupím správné potraviny, protože všechno musím otočit, přečíst si etiketu a nemůžu si vybrat. Do toho fastfoody na každém rohu a příšerně velké porce v restauracích. Tam po stránce jídla velmi trpím.

Jsou ale země, kde to mám hrozně ráda, kde se uvolním. A to je zrovna Bali a celá Asie, protože právě ta má pro mě ideální stravovací systém. Miluju tam to čerstvé ovoce, zeleninu, ryby, krevety, občas nějakou rýži. Vyberu si od úplně obyčejného warungu, což je taková jídelna za pár kaček někde u silnice, až po nějaké super hipsterské snídaňové bistro. Dám si tam úplně cokoliv, protože vždycky dostanu čerstvé suroviny ve výborné kvalitě. Mnohdy i v bio kvalitě. Není to můj cíl, ale potěší to. Hlavně to jsou ale potraviny, které jsou čerstvé, nemají prodlouženou trvanlivost, nejsou vakuově balené a není v nich spousta přidaných látek.

Vždycky, když se vrátím do Evropy z Asie, jsem v šoku, kolik jíme konzervantů a přidaných látek, které se přirozeně přidávají k šunce, sýrům, jogurtům, mléčným výrobkům. Nehledě na to, že i balené pečivo je různě konzervované. Pak s tím mám třeba týden nebo čtrnáct dní docela zajímavé zažívací potíže, než si zase zvyknu na evropskou stravu. Záleží, v jaké zemi se nacházím, vždy je to hodně odlišné. Ale asi bych měla bydlet někde v Asii. (smích)

Nechcete se tedy přestěhovat?

Chci, ale musím počkat, až syn doroste. Ale chci.

Jak to řešíte, když si jedete na měsíc na Bali? Co vaši klienti? Ti musí být úplně šílení!

Už to mám vychytané, a to mou službou online poradny. Jsem s nimi pořád v kontaktu stejně, jako kdybych byla v Praze, dvakrát týdně. Oni si pomocí poradny MyDiet.cz vypisují report – co, a jak jí. Já jim to dvakrát týdně komentuji, takže je úplně jedno, v jaké zemi se nacházím. Dokonce jim prostřednictvím poradny posílám, co by měli vařit. Dostávají ode mě týdně třeba deset receptů, které jsou jim spočítané na míru, takže je pro ně hubnutí hrozně jednoduché.

Podpora v jejich hubnutí je trvalá, můžou si ve svém účtu v poradně vybrat, co budou vařit a nikdy neudělají chybu, protože všechny recepty, které tam mají nahrané, jsou spočítané přesně na míru. Já vidím, co jedli, a napíšu jim nějaký koment. „Tohle se vám povedlo, tady přidejte víc bílkovin, tady nahraďte jogurt tvarohem.“ Dávám jim tyhle rady i na dálku, protože je samozřejmě nemůžu nechat ve štychu.

Myslím si, že svět tloustne. Jak vidíte lidstvo za dvacet let?

Je to problém, kvalita potravin se zhoršuje. Jíme hodně náhražek a nekvalitních potravin. To, co dřív bylo čistou potravinou, i to obyčejné kuře zabité na dvorku, se teď támhle někde v Libuši vlastně vyrábí. Nechci se nikoho dotknout, ale musím to takhle opravdu nazvat – ty potraviny se vyrábí. Kuře je tam dvacet jedna dní, od toho malinkého roztomilého kuřátka až po to zabité v igelitu, a to není normální.

S tím se pojí spousta problémů, které se v průběhu času takhle nastřádají. A to se bavíme jenom o malinkém segmentu potravin, které jíme. Takhle si můžeme vzít na paškál všechny mléčné výrobky, pekařský průmysl a podobně. Kvalita potravin se zhoršuje vlivem toho, že potřebujeme potraviny s dlouhou trvanlivostí a chceme, aby byly dostupné, kdykoliv se nám zlíbí. A hodně potravin se také dováží.

Ale z toho není východisko…

Není. Je to důsledek globálního světa. Není to normální, ale těžko se tohle bude měnit. Zvykli jsme si i na ten komfort, třeba mít mango a jahody v lednu, a tak dále. Jsou samozřejmě lidi, kteří si tyto potraviny nekupují, protože je jim jasné, že v tom nic není a že je to jenom hmota. Ale spousta lidí si je koupí, a tak to je.

Vlastně ani nevím, co by se mělo nebo muselo stát, abychom jedli zase super kvalitně. Myslím, že přijde čas, kdy si začne víc a víc lidí uvědomovat, jakým způsobem je jídlo spojeno s tím, jak se cítíme a jak vypadáme. Takže lidé na planetě sice stále více tloustnou a tím se zabíjejí, ale pořád je tady hodně těch, kteří to chtějí změnit.

Lado, moc děkuji za rozhovor. Přeji šťastný nový rok. 

Rychlá zpověď:

Jak po Vánocích zhubnout v jedné větě?

Přemýšlet o tom, co jím.

Sacharidové vlny ano nebo ne?

Rozhodně ne.

Kdy jste si vy sama připadala tlustá?

Po porodu.

Nejúčinnější cvičení při shazování kil?

Jakékoliv hlavně pravidelně.

Čím jste si získala přízeň českých celebrit?

Asi tím, že jsem jim naslouchala.

Štíhlý vtipný muž nebo tlustý inteligentní muž?

Vtipný a inteligentní, na tloušťce nezáleží.

Jaké máte předsevzetí pro rok 2019?

Naučit se lépe anglicky.

Vaše nejoblíbenější nezdravé jídlo?

Buchty.

Co si myslíte o veganství?

Nic moc dobrého.

Sushi nebo guláš?

Rozhodně sushi.

Bio jídlo ano nebo ne?

Není to nutné.

Který alkohol je při dietě povolen?

Žádný!

Nejvíce sexy muž na světě?

Adam Levine.

Co byste uvařila našemu prezidentovi?

Nic.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Baví vás tahle práce?

Moc mě baví tahle práce.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m

4 + KK 123 m², bal. 1 m², ter. 5 m²
28 692 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha - 981m
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha - 981m

8 + KK 981 m², ter. 41 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m

5 + KK 318 m², ter. 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK 634 m², ter. 190 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

2 + KK 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
26 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila ve Střešovicích 2134m
Praha 6

Luxusní vila ve Střešovicích 2134m

986 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 248m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 248m

5 + KK 248 m², ter. 31 m²
34 192 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m
Praha 8

Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m

4 + KK 156 m², ter. 31 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Malá Strana 48m
Praha 1

Byt na prodej Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou
Praha 5

Luxusní byt se zahradou

3 + KK 100 m²
16 890 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Malá Strana 48m
Praha 1

Luxusní byt Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m

7 + KK 334 m², bal. 6 m², ter. 25 m²
41 600 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m

8 + KK 492 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město

7 + KK 379 m², bal. 9 m²
85 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1
Praha 1

Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1

6 + KK 339 m², bal. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m

3 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

3 + KK 133 m², bal. 3 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 246
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 246

4 + KK 246 m², bal. 6 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Josefov Praha
Praha 1

Luxusní byt na prodej Josefov Praha

3 + KK 115 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov

2 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 6 - 89m
Praha 6

Luxusní byt Praha 6 - 89m

2 + KK 89 m², ter. 8 m²
11 649 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila se zahradou Troja 728m
Praha 7

Luxusní vila se zahradou Troja 728m

12 + KK 528 m², bal. 27 m², ter. 64 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Praha 6

Luxusní vila na Hanspaulce 940m

Atypický 940 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
68 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 104m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 104m

3 + 1 104 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt k pronámu Staré město 192m
Praha 1

Byt k pronámu Staré město 192m

5 + 1 192 m², bal. 2 m²
150 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na pronájem Staré město 409m
Praha 1

Obchod na pronájem Staré město 409m

409 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy

4 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m
Praha 1

Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m

5 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 3 - 128m
Praha 3

Luxusní byt na Praze 3 - 128m

3 + KK 128 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 96m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 96m

3 + KK 96 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m

3 + 1 107 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem Praha 4 - 300m
Praha 4

Vila na pronájem Praha 4 - 300m

8 + 1 400 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt Střešovice 197m
Praha 6

Byt Střešovice 197m

4 + KK 197 m², ter. 67 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu Praha
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu Praha

280 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m
Praha 6

Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m

4 + KK 104 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem restaurace Praha 1 - 218m
Praha 1

Pronájem restaurace Praha 1 - 218m

Atypický 218 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou Dejvice 225m
Praha 6

Byt s terasou Dejvice 225m

5 + KK 225 m², ter. 54 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 1 - 136m
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu Praha 1 - 136m

3 + 1 138 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky.cz - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks