Hlavní stránka Nové články

Účastníci zájezdu, Ženy v pokušení nebo Muži v naději. Tyto filmy není třeba představovat, protože sklidily obrovský úspěch po celém Česku. Ale málokdo tuší, kdo za nimi vlastně stojí. Málokdo ví, jak jejich režisér Jiří Vejdělek vypadá a kde vůbec bere nápady na komedie, jejichž hlášky většinou dříve nebo později zlidoví. Tento tajemný muž s roztomilou vadou řeči, který si své soukromí „zuby nehty“ chrání, si udělal chvilku na rozhovor pro Luxury Prague Life.

Video

Na čem momentálně pracujete, jestli to můžete prozradit?

Koncem ledna začínám podle humoristického románu pana Bočka točit novou komedii Poslední aristokratka. V týdnu jsem navíc dostal nápad na další komedii. A když se tohle stane, tak mě ten nápad popadne a začne se mnou „vytírat“ podlahu a dělá si se mnou, co chce. V momentu prvotní inspirace vymyslím často velkou část filmu, a to je to období, kdy scénář „vyzvracím“ na papír v několika dnech. Nic jiného pak se mnou není.

Pracujete tedy na dvou věcech zároveň?

To je u filmu běžné, člověk má rozjeté různé látky v různých fázích. Teď jsem ve velmi intenzivních přípravách na Poslední aristokratku, připravujeme Hrabala a ještě přišel ten nápad na úplně jinou komedii. Takhle to musí jít, protože než se seženou peníze, herci a než se vše připraví, tak to trvá. Výroba filmu je velká mašinerie.

Na tu Aristokratku jste dokonce verboval úplné neherce na svém Facebooku…

Protože titulní úloha Marie Kostková je 17, 18, 19letá dívka, tak jsem si říkal: Proč nedat šanci nějakým slečnám, které by to chtěly zkusit a ten talent mají? Už jsem jich řadu viděl a jsem velice mile překvapen.

Luxusní byt s terasou Troja 156m
Luxusní byt s terasou Troja 156m, Praha 7

A to jsou dívky, které studovaly hereckou školu?

Byly tam některé, které jdou cestou oficiální, ale celá řada jich zároveň byla z různých částí republiky. Hrají a zkouší někde v oblastním divadle nebo o hraní zatím jenom sní. Byly docela talentované, až jsem koukal.

To se vám ale taky musela sejít docela dobrá hvězdná pěchota…

Právě že ne. Musel jsem obdivovat, že jsou dívky docela soudné a nehlásily se s tím, že by na to vůbec nemohly mít. I když pravda je, jak vždy říkám, kus herečky dřímá v každé ženě, jenom se dostat do dobrých rukou. Ženy mají tenhle talent daný – jak to na nás většinu života šikovně hrajete. (smích) Využil jsem příležitosti, že role v Poslední aristokratce dává možnost oslovit někoho úplně nového. Viděl jsem se tak s dívkami, které bych asi jinak u jiného filmu poznat nemohl.

Teď to možná bude trochu nemístná otázka, ale mám kamaráda režiséra a ten mi vyprávěl, že jakožto režisér měl velmi mnoho takovýchto dívčích příležitost. Když chtěly roli…

To se říká. Ale asi na to vypadal, to nebylo asi jenom tou režií…

No, ani ne…

Nesnažím se lákat dívky na svou profesi.

Ony se snaží získat režiséra…

To je taky v pořádku. (smích)

Takže se to děje pořád?

To já nevím. U mě rozhodně ne, ale u ostatních? To já nemůžu tušit. (úsměv)

Mnozí herci už jsou docela známí, ať už z divadel, nebo ze seriálů jako je Ordinace. Jste pro ně tím vysněným režisérem? Píšou nebo volají vám ve stylu „hele nepíšeš něco, nemohl bych si u tebe něco zahrát“?

Ano, samozřejmě. Nebo jejich agentky a agenti mi píšou. Když se mi chce představit někdo, kdo ví, že jsem ho nemohl nikde potkat, tak mi prostě napíše, nějak se přihlásí. To je v pořádku. Když se mi hodí, klidně ho zavolám na herecké zkoušky.

Takže nemusí nosit švestičky?

Zatím švestičky nikdo nedonesl. (smích)

Čekal jste někdy, že budete mít takový úspěch? A jak se v takovém úspěchu žije?

Tady v Čechách ne moc dobře, musím přiznat. Znáte to. Ale snažím se to hodit za hlavu, nenechat se tím otrávit a prostě dál dělám svou práci nejlíp, jak to jde. V některých případech byl úspěch povinný, protože jsem byl i spoluproducentem snímků. A kdyby se úspěch nedostavil, bylo by to hodně zlý. Nejen, že bych měl z ostudy kabát, co se tvorby týče, ale i finanční následky by byly dost zásadní.

Máte od diváků zpětnou jen tak, že vidíte čísla sledovanosti v kině, nebo jsou i lidé, kteří vám napíší mail, dopis a poděkují za práci?

Většinou se s diváky potkávám tváří v tvář, když uvádíme film v premiéře. Jezdím po celých Čechách a chodím si popovídat i po projekcích, takže mi diváci můžou hned vpálit, když se jim něco nezdá, nebo naopak pochválit, když se jim to líbí. Občas se někdo ozve na sociálních sítích, ale nejhezčí jsou takové ty věci, když to zaslechnete, aniž by vás ti lidé poznali. To se mi stalo mnohokrát – citují nějaké hlášky z filmu a vůbec nevědí, že je slyším. Citují Účastníky zájezdu a neví, že s nimi sedím v autobuse.

Nebo jsem měl krásný zážitek, kdy jsem před lety sháněl oblek na Českého lva, a dáma z obchodu mě nepoznala. Když zjistila, že jdu na Českého lva, začala vyprávět o filmech. Říkala, že se jí líbily Ženy v pokušení a že to má jako oblíbený film. Povídala o tom, že má nemocného manžela a musí se o něj starat, což je náročné. A když už nemůže, tak si pustí aspoň kousek toho filmu a vždycky jí to hrozně povzbudí. Ani potom jsem jí neprozradil, kdo jsem, ale zahřálo mě to. To je jeden z těch důvodů, proč ty filmy dělám.

Není škoda, že vás lidé nepoznají na ulici? Já jsem si také musela „googlovat“, jak vůbec vypadáte.

To je v pořádku, já nejsem žádná hvězda. Jsem tady od toho, abych dělal hvězdy z ostatních. Víte co, zase bych šel po ulici, otočil se za nějakou ženou a všichni by to věděli. Takže si myslím, že určitá míra anonymity je dobrá, a navíc já nejsem tak zajímavý jako herci.

Luxusní vila ve Střešovicích 2134m
Luxusní vila ve Střešovicích 2134m, Praha 6

To ano, ale když jsem si o vás chtěla něco zjistit, tak Google nic neví.

Výborně, o mně nemá co kdo vědět. Já se tím velkým bratrem nerad nechávám sledovat a raději si chráním soukromí. Nejvíc toho o mně stejně zjistíte v těch filmech.

Takže jste nevěrník…

Počkejte, jaký nevěrník? Tam si z nevěry dělám legraci a ty nevěrníci taky dostanou pěkně za uši!

Takže jste nevěrník, co dostal pěkně za uši… (smích)

Který nedostane… Ale já jsem jinak samozřejmě mnich a o nevěře nic nevím. To se člověk dozví spíš z doslechu. (úsměv)

Také jsem narazila na nějaký článek, že jste randil s Petrou Hřebíčkovou.

Tak vidíte, to je ten bulvár. Nevíte, jestli to je pravda, nebo ne.

Tak se vás ptám.

No, zeptejte se Petry.

Koukám, že z vás nic o soukromí nedostanu, škoda. Tak alespoň prozraďte nějakou vtipnou historku z vašeho života, která byla námětem pro nějakou scénu.

V Mužích v naději je scéna, kdy si Vica Kerekes u kulečníkového stolu stáhne kalhotky a použije je jako gumičku do vlasů, aby jí zrzavá kštice při hře nepadala do očí. To je scéna, která se stala i ve skutečnosti. Ovšem, nehráli jsme kulečník, ale byli jsme na bowlingu. Pro film jsem to změnil, protože biliár umožňoval, aby Vica mohla přihlížející muže ještě víc provokovat svým smyslným tancem kolem tága.

Kromě filmů a scénářů jste také ve swingovém bandu…

Ano, Petr Kroutil založil velkou swingovou kapelu, která se jmenuje Original Vintage Orchestra, a prosil mě, jestli bych mu s tím nějak pomohl. Aby to vystoupení na jevišti patřičně vypadalo. Dopadlo to tak, že jsem v tom až po uši.

Petr krásně zpívá, hraje, stejně jako celý band a sólisté i sólistky. A já to se všemi svými logopedickými vadami moderuju. Takže jestli chcete vidět a slyšet moderátora, který by sám uživil tak tři logopedy, klidně se přijďte podívat. Většinou hrajeme v Praze u Karlova mostu na Lávce, ale už jezdíme i po vlasti a zvrhlo se to v hrozně energickou show. Má to swingový rytmus, ale vystoupení je rockového ražení. Teď to zase rozbalíme v Klubu Lávka 4. listopadu.

Vy se i převlékáte a máte nějaké obleky nebo masky?

Dámy se převlékají. Ne tedy před publikem, i když možná by to mohly zavést. (smích) Já jsem se tedy před diváky jednou převlékal, protože jsem přijel na koncert přímo z natáčení. To bylo legrační. Ale samozřejmě mé převlíkání není tak svůdné, jako kdyby se převlékaly zpěvačky. Ale vlastně já jsem tam od té komedie.

Váš humor mě dost baví. Dočetla jsem se, že jste při škole přispíval karikaturami do různých časopisů. Prý jste jim napsal, že pokud to nevytisknou, tak se musíte uchýlit k něčemu hroznému, a poslal jim další. Nebo že pocházíte z tak nuzných poměrů a sdílíte pokoj se svým mrtvým dědou. Co to je za humor?

Mám rád černý humor. V osmnácti, devatenácti letech jsem na první vysoké škole přispíval kreslenými vtipy do Dikobrazu a jiných časopisů. Pak jsem psal i nějaké krátké povídky, a to mě nakonec přivedlo až na FAMU a k filmu.

A dnes rád přidám nějaký ten „černohumorový“ vtípek do filmu, byť jsou to většinou milostné příběhy. Například do Bezva ženské na krku jsem zakomponoval jeden svůj dávný kreslený vtip. Pak jsem někde na internetu četl příspěvek rozhořčeného diváka, že tam je vykradený starý kreslený vtip, který si pamatuje. Popsal ho a vůbec netušil, že před více než dvaceti lety jsem ten vtip nakreslil já.

A napsal jste mu to?

Ne, nemám čas takhle komunikovat. To bych se upsal a nestíhal bych vůbec scénáře a filmy.

Netoužil jste někdy zkusit si to sám před kamerou?

Občas se v některých svých filmech, když je nouze, mihnu. Dávám si ale takové malinké roličky, u kterých je mi trošku stydno nabízet je herci. Ale zároveň to nechci svěřovat někomu z komparzu. Komparz totiž bývá většinou plachý. A navíc to pomáhá uvolnění na place. Když štáb vidí, že šéf pobíhá například v číšnickém kostýmu, je z toho legrace.

Teď si ze mě sestry Bártů (Jitka a Kateřina, pozn. red.) udělaly legraci v seriálu Temný kraj. Napsaly mi tam maličkou roličku, a to je něco s tím mým ráčkováním! Už jenom to, že hraju korrronerrra. A ještě říkám věty jako „měl prrrořízlou krrrkavici“, „vykrrrvácel za párrr minut“. Zrovna se začíná točit druhá série.

Mně se strašně líbila taková ta domluva mezi Svěrákem a Renčem, že si dávali ve svých filmech tyhle „pidi“ role, ať už to byl číšník, nebo třeba celník. Nemáte s někým něco takového?

Nemám, protože jsem ještě nenašel nikoho tak odvážného, kdo by do toho se mnou šel. A byl pak chudák povinný mě obsadit a třásl by se, že mu zkazím celý film. Risknu to nanejvýš tak u sebe. Přinejhorším si to zkazím sám, jinak bych to nikomu jinému nepřál.

Moc děkuji za rozhovor, těším se na další film.

Rychlá zpověď:

Rychlá zpověď:

Jak se budou filmy natáčet za 50 let?

Mám obavu, jestli se budou vůbec točit. Jestli už nebude úplně jiné médiu, které zatím neznáme nebo všichni neskončíme na internetu.

Co je podle vás geniem loci filmu natočených před 50 lety?

Mně to evokuje černobílý film, velkou kulturní revoluci a taneční zábavy.

Jaké byly vaše pocity při první klapce ve vašem životě?

To si úplně nepamatuju, ale muselo to být něco v tom smyslu: Je to hrozný, a až to skončí, tak všichni budou chtít vědět, proč to chci opakovat a já jim to budu muset vysvětlovat.

Vysněný herec ve vašem filmu?

Jean Paul Belmondo.

Největší potížista na place, kterého jste režíroval?
To byli takoví potížisti, že jsem je už režírovat nemohl. Jeden herec byl tak opilý, že se kymácel i na židli a bylo to v záběru vidět, takže jsem to musel zrušit. A z hereček jedna slečna, která se odmítala svléknout v milostné scéně, i když jsme na tom byli dohodnutí.

Jmenujte tři nej Elišky Balzerové?

Jenom tři? Je talentovaná, vtipná a citlivá.

Recept na stárnutí s grácii?

Ženy ty to umí, to ani nepoznáme a my bychom si měli dávat pozor ani ne tak na to fyzický, ale aby se z nás v průběhu let nestali protivní bručouni a mrzouti.

Kdo si myslíte, že by měl dostat ocenění od prezidenta?

Hlavně pro změnu někdo za něco jiného než za pochlebování.

Jaká politická strana je vám nejbližší?

Žádná. Snažím se od politiky držet daleko, myslím si, že vůči politikům bychom měli být my v opozici.

Život s internetem nebo bez?

Klidně s, akorát v ložnici před ním zabouchnout dveře.

Vaše největší životní zklamání?

No vyvedl jsem hrozně hloupostí, ale možná, že jsem se někdy v nějakých situacích neubránil a měl jsem se ubránit.

Kdo byl nebo je podle vás největší Čech.

Karel IV.

Co si myslíte o bojových sportech?

Pro mě je každý sport bojový. Když se do čekoholiv pustím, tak jde o život.

Na jakou větu lze nejlépe sbalit ženu?

Já bych byl nejradši, kdyby to bylo: jsi úžasná, jedinečná, ale obávám se, že víc funguje: Vůbec mě nezajímáš.

Dotazovaný se ptá redaktora.

Jaká věta nejvíce funguje na vás?
Dnes a i jindy ti to mimořádně sluší, nevadí, že máš chřipku.
Výborně, budu si to pamatovat. (smích)

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Bytový dům na prodej Praha
Praha 3

Bytový dům na prodej Praha

, 1332 m²
85 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Troja 2046m
Praha 7

Luxusní vila na prodej Troja 2046m

, 691 m²
65 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 5 - 156m
Praha 5

Obchodní prostor na prodej Praha 5 - 156m

, 156 m²
11 570 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze

140 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4
Praha 4

[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4

cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 5
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha 5

, 778 m²
54 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4
Praha 4

[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4

cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila ve Střešovicích 986m
Praha 6

Luxusní vila ve Střešovicích 986m

, 986 m²
185 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na prodej Staré město 409m
Praha 1

Obchod na prodej Staré město 409m

, 409 m²
80 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4
Praha 4

[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4

cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4
Praha 4

[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4

cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na prodej Praha
Praha 5

Luxusní kanceláře na prodej Praha

, 775 m²
54 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory na prodej 186m
Praha 5

Obchodní prostory na prodej 186m

Atypický, 186 m²
8 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov

Atypický, 58 m²
5 790 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej obchodního prostoru Praha 8 - 111m
Praha 8

Prodej obchodního prostoru Praha 8 - 111m

Atypický, 111 m²
5 690 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na prodej Praha 1 - 550m
Praha 1

Kancelář na prodej Praha 1 - 550m

Atypický, 550 m²
106 327 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory na prodej 129m
Praha 5

Obchodní prostory na prodej 129m

Atypický, 129 m²
6 100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na prodej Praha 5 - 39m
Praha 5

Kancelář na prodej Praha 5 - 39m

Atypický, 39 m²
3 941 020 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k prodeji Praha
Praha 6

Obchodní prostor k prodeji Praha

Atypický, 216 m²
15 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov - 117m
Praha 5

Kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov - 117m

Atypický, 117 m²
11 740 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k prodeji Břevnov
Praha 6

Obchodní prostor k prodeji Břevnov

Atypický, 261 m²
25 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej restaurace Praha 5 - 307m
Praha 5

Prodej restaurace Praha 5 - 307m

Atypický, 307 m²
19 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov - 190m
Praha 5

Kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov - 190m

Atypický
19 661 020 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej nebytového prostoru Praha 1 -
Praha 1

Prodej nebytového prostoru Praha 1 -

Atypický, 7 m²
612 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 88m
Praha 10

Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 88m

Atypický, 88 m²
6 142 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor Praha 1 - 73m
Praha 1

Obchodní prostor Praha 1 - 73m

Atypický, 73 m²
7 510 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 37m
Praha 10

Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 37m

Atypický, 37 m²
2 999 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní restaurace na prodej Praha 5 - 366m
Praha 5

Luxusní restaurace na prodej Praha 5 - 366m

Atypický, 366 m², ter. 81 m²
18 590 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na Praze 4 - 795m
Praha 4

Luxusní penthouse na Praze 4 - 795m

Atypický, 733 m², bal. 118 m², ter. 138 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 3 - 108m
Praha 3

Obchodní prostor na prodej Praha 3 - 108m

Atypický, 108 m²
7 628 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na Praze 5 - 185m
Praha 5

Obchodní prostor na Praze 5 - 185m

Atypický, 185 m²
14 790 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse na Praze 4 - 792m
Praha 4

Penthouse na Praze 4 - 792m

Atypický, 730 m², bal. 120 m², ter. 170 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej restaurace na Praze 2 - 285m
Praha 2

Prodej restaurace na Praze 2 - 285m

Atypický, 285 m²
20 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 215m
Praha 5

Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 215m

Atypický, 215 m²
15 690 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na Praze 4 - 792m
Praha 4

Luxusní penthouse na Praze 4 - 792m

Atypický, 730 m², bal. 120 m², ter. 170 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej
Praha 5

Luxusní penthouse na prodej

Atypický, 234 m², ter. 117 m²
21 950 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na Praze 5 - 369m
Praha 5

Obchod na Praze 5 - 369m

Atypický, 369 m²
28 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k prodeji - Praha 70m
Praha 3

Obchodní prostor k prodeji - Praha 70m

Atypický, 70 m²
4 574 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 27m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 27m

Atypický, 27 m²
7 980 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na prodej na Praze 5 - 273m
Praha 5

Obchod na prodej na Praze 5 - 273m

Atypický, 273 m²
21 590 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Bytový dům Praha 5 - 1500
Praha 5

Bytový dům Praha 5 - 1500

Atypický, 1500 m²
65 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Praha 6

Luxusní vila na Hanspaulce 940m

Atypický, 940 m²
110 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor Karlín 215m
Praha 8

Obchodní prostor Karlín 215m

Atypický, 215 m²
12 992 980 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na prodej Karlín 86m
Praha 8

Obchod na prodej Karlín 86m

Atypický, 86 m²
5 215 100 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt v Modřanech - 58m
Praha 4

Luxusní loftový byt v Modřanech - 58m

1 + KK, 58 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt na Praze 4 - 41m
Praha 4

Luxusní loftový byt na Praze 4 - 41m

1 + KK, 41 m², bal. 4 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt na Praze 4 - 113m
Praha 4

Luxusní loftový byt na Praze 4 - 113m

1 + KK, 74 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt 58m na Praze 4
Praha 4

Luxusní loftový byt 58m na Praze 4

1 + KK, 58 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt 58m v Modřanech
Praha 4

Luxusní loftový byt 58m v Modřanech

1 + KK, 58 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt Praha 4 - 58m
Praha 4

Luxusní loftový byt Praha 4 - 58m

1 + KK, 58 m²
5 298 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt 102m na Praze 4
Praha 4

Luxusní loftový byt 102m na Praze 4

1 + KK, 71 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt 58m v Modřanech
Praha 4

Luxusní loftový byt 58m v Modřanech

1 + KK, 58 m², bal. 11 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Loftový byt na Praze 4 - 58m
Praha 4

Loftový byt na Praze 4 - 58m

1 + KK, 58 m², bal. 11 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loft na Praze 4 - 95m
Praha 4

Luxusní loft na Praze 4 - 95m

1 + KK, 71 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt v Modřanech 59m
Praha 4

Luxusní loftový byt v Modřanech 59m

1 + KK, 59 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Loftový byt Praha 4 - 58m
Praha 4

Loftový byt Praha 4 - 58m

1 + KK, 58 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky.cz - realitní komiks