Hlavní stránka Nové články

Nikol Moravcová je veřejnosti známá jako bloggerka, moderátorka a influencerka. Na Instagramu má tisíce sledujících, se kterými sdílí svůj pestrý a hodně divoký život. Nedávno se její věk přehoupl přes pomyslnou třicítku a jí se obrátil život naruby. Nad svá očekávání se bude vdávat. I přes doslova narvaný diář k prasknutí kvůli blížící se svatbě si ale udělala čas na rozhovor pro Luxury Prague Life, kde se svěřila nejen o tom, jak bude vypadat její netradiční veselka, ale i o plánech do budoucna. 

Nikol, kdy ty ses vlastně poprvé vdávala? 

Je to už před osmi lety, pokud myslíš tu reklamní. I když možná to už je deset let, tehdy to byla svatba pro peníze. Teď to bude z lásky. (smích) 
Musela jsem si na to počkat. A když se nad tím tak zamyslím, tak jsem vlastně věčná nevěsta. Když jsem žila v Istanbulu, tak jsem fotila jenom svatební katalogy a pyžámka. Přehlídky také byly hlavně o svatebních šatech, takže jsem taková věčná nevěsta. 

Na co jsi tehdy myslela? Představovala sis po té škále svatebních šatů, jak jednou bude vypadat tvoje vlastní svatba? Tvoje vlastní šaty? 

Hele mě to nikdy moc nebralo. Brala jsem to jako práci. A hlavně jsem si nikdy nemyslela, že se budu vdávat. Nejsem ten princeznovský typ. 

Ne jo?

Možná tak vypadám, ale jsem spíš takovej pankáč v těle Barbie. Nikdy jsem nad tím nepřemýšlela, ale teď mi to přijde hezký. I když mě potkáváš měsíc před svatbou a musím přiznat, že to je šílený stres, doufám, že už se nikdy vdávat nebudu. (smích) 

Ale je hrozně hezký jít do toho svazku s někým, koho fakt miluješ, plánuješ s ním rodinu… Je to tradice, kterou chci dodržet, i když v dnešní době to lidi třeba tolik neřeší a je pro ně víc dítě než svatba. Ale já to chci udělat fakt pěkný, bude to velkej mejdan pro rodinu a všechny kamarády. 

Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m
Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m, Praha 1

Prosím tě, mejdanů jsi prožila tolik… 

Ale nikdy jsem neměla všechny kamarády na jednom místě. Navíc to bude na střeše Lucerny, takže i to místo je magický. 

Svatba je podle psychologů po smrti a rozvodu jeden z nejvíc stresujících
faktorů, kdy ten pár to kolikrát neustojí… 

Já se vůbec nedivím. Naštěstí můj partner to zvládá a je velmi tolerantní. Největší stres je pro něj jít na červený koberec. (smích) 

Navíc jsem si uvědomila, že tu svatbu dělám i pro své fanoušky, followery. Sleduje mě hodně holek mezi 25 a 35 lety. Mám osobní život spojený s profesním, tak je jasný, že budeme mít na svatbě spoustu lidí a firem, se kterými spolupracuji – šaty, prsteny, dekorace, bary. Za těch deset let v týhle branži jsem si nasbírala dost zajímavých kontaktů, i přesto musím říct, že toho je fakt hodně co zařídit. Obdivuji proto každou nevěstu, která to zvládne. Vem si, že já na to mám ještě tým lidí, ale stejně u toho musím být první já. Takže se nedivím, že to některé páry neustojí. 

Tobě do toho partner mluví?

Vůbec. Sice to probíráme a beru v potaz jeho názory, protože je hodně zcestovalý, sečtělý a praktický. Radí mi i v obsahu na sociálních sítích a spolupracích, ale všeobecně mi nechává volné pole působnosti, protože přes vizuál jsem prý lepší.

Ty zníš neskutečně zamilovaně. Jste spolu krátce… 

No krátce, to je dost relativní. Bereme se 18.8.2018 a to spolu budeme přesně 18 měsíců. Navíc máme obřad přesně v 18 hodin. Je tam symbol té
osmičky, ležaté osmičky, jako nekonečno. Zasnoubili jsme se po čtyřech měsících na moje třicátiny. 

Prej se ve třiceti nic nezmění, tak mě se změnil život úplně kompletně - přestěhovali jsme se, zasnoubili jsme se a budu se vdávat. 

Nebojíš se toho, fakt nemáš pochyby?

Vůbec se toho nebojím, naopak se těším na společnou etapu života. Do třicítky jsem si vyzkoušela hodně vztahů, potkala jsem tolik lidí, národností, charakterů, že jsem přesně věděla, co nechci. Nevěděla jsem ale pořádně co chci. Ptala jsem se i rodičů, jestli si nemyslí, že je to zasnoubení brzy, protože u toho oba byli na rodinné oslavě, kdy mi natočil takový dokument, z něhož vystoupil a požádal mě o ruku. Někdy si nemusíte testovat vztah roky, abyste poznali, že je to ten pravý. Poznáte to.

Ale abych ti odpověděla na tvou otázku. Byli jsme spolu každý den od seznámení, cestovali jsme spolu, což je pro mě jedna z nejdůležitějších věcí. Navíc mě od začátku podporuje, věděla jsem hned, že to je typ člověka, který bude vědět, jak na mě. Za tu dobu, co spolu jsme, jsem pořád víc a víc zamilovaná. Myslela jsem si, že to už víc nejde, říkám si, kam až to půjde. Třeba z tý velký lásky jednou vznikne potomek, což mi přijde přirozené a logické. Zní to možná ideálně, ale jak říkám, musela jsem si počkat a projít si ošklivými věcmi. To zas, aby si lidi nemysleli, že to je jen tak, že jsem si nainstalovala Tinder a je to. 

Hele já jsem na Tinderu taky a tohle mě teda nepotkalo. (smích) 

Mám spousty známých z nejrůznějších okruhů a slyšela jsem neuvěřitelné příběhy, vtipný i méně vtipný. Ale znám i několik vztahů, kteří už čekají „tinder surprise“, a znám asi tři páry, co se z online seznamky taky berou. Ale pravda je, že 70% má negativní zkušenost. Ono totiž když tam hledáš dlouhodobý vztah, tak se absolutně
diskvalifikuješ, fakt je to spíš „for fun“, máš se s někým seznámit v místě, kde jsi. Já ho třeba použila poprvé v Itálii a potkala jsem tři úplně super kluky, kteří mě po tom místě parádně protáhli, vzali mě na místa, kam bych jako turista nezamířila. A ani jeden z nich po mně nic víc nechtěl. Je pravda, že všichni byli o dvě hlavy menší. (smích) 

Ale to je třeba ten důvod, proč se tam lidi seznamují. Mě by třeba můj kluk v baru nikdy neoslovil a já si myslím, že já taky ne. Takhle to setkání prostě mělo proběhnout. 

Ty jsi veřejně známá osoba, znal tě, přece jenom, je ze Slovenska… 

Žije tu 12 let a pracuje v IT, takže si mě googloval. Ale představ si, že mě tam psalo strašně moc kluků, že jsem fejková Nikol, že jsem jí ukradla fotky. Tak jsem se naštvala, zadala jsem si jenom cizince do pěti kilometrů a mám Slováka z Letný. (smích) 

To bylo moje první český a poslední rande. Ono to prostě chce na to moc netlačit. Nechci teda nikomu radit, ale podle mě na každého čeká láska dříve
či později. Jsem o tom přesvědčená. 

Pojďme zpátky k té tvé svatbě. Někde jsem se dočetla, že bude krapet jiná než ostatní – bez bot

A hlavně bez telefonů. 

Cože? 

Ano. Seznámili jsme v onlinu a svatba bude v offlinu. Každý u vchodu odevzdá telefon. Chci, aby si to všichni užili. Lidi všeobecně pořád něco fotí a sdílí a neužívají si ten daný okamžik. A já chci, aby si to užili s námi. Navíc tam bude spousta známých osobností, takže nechci, aby třeba měly pocit, že je tam někdo stalkuje. Chci, aby se uvolnily jako u mě doma na gauči v obýváku, když dělám SUNDAY NIGHT LIVE SHOW.

Neděláme ani moc tradic, akorát jednu, na které trvala tchyně. Říká se tomu čepčenie. Budou tam holky v krojích a ty mě budou předělávat na paní, takže tam budu tancovat se stuhama. Máme hodně věcí jinak, už jen to, že je ten obřad v šest večer při západu slunce. Fotí tam tři moji kamarádi fotografové, točí se na osmimilimetrovou kameru, což je retro, lidi na to super reagujou. Taky chci, aby se točilo na výšku, kvůli  INSTA TV, což je docela pikoška, tak doufám, že to vyjde. 

Šaty mi šije návrhářka Terezka Sabáčková, to bylo jasné od začátku. Obléká mě už osm let na červený koberec, a navíc mě zná, stejně jako lidi co dělají prsteny, dekorace. Jsou to všechno lidi, co mě znají, vědí, jaký mám vkus. Například se mě hodně ptají, co zkouška make upu a vlasů. Tak ježiš marjá – vlasy mi dělá Michal Zapoměl a ten přece ví, co mi sluší, a makeup mi dělá Elena Pinzari, která je nejlepší v týhle republice, takže já jim věřím, na sto procent.

Navíc budou mít v ruce takové hrnečky, do kterých nám mohou přispět na svatební cestu, chceme jet na Burning Man… 

Kam? 

Burning Man – to je v poušti v Nevadě největší festival na světě. (Pozn. redakce: Přečtěte si o festivalu Burning Man ZDE.) Taková outdoorová galerie, je to v Nevadě, kde nejsou týden peníze, internet ani auta. Tak nám každý z hostů může přispět na líbánky. Ten hrníček budou mít pořád u sebe, z ekologického hlediska, nechci, aby se tam rozbíjelo sklo, nebudou tam ani žádné plasty. To místo si zaslouží speciální zacházení. Když jsem tam byla loni poprvé, tak mě okouzlilo a věřím, že okouzlí i ostatní. Ze všech měst na světě jsem si pro život vybrala Prahu. Žila jsem ve Švýcarsku, v Istanbulu, v LA, ale stejně se mi v Praze žije nejlíp. Jsem tu šťastná, takže jsem ráda, že budeme naši lásku proměňovat v manželství
právě v srdci Prahy. 

Kdo vás bude oddávat? 

Asi náš kamarád, ekonom Tomáš Sedláček. 

Takže to nebude pan starosta Oldřich Lomecký? 

To jsem původně chtěla, ale byl na náš datum plnej. Je mi sympatický a známe se dlouho, ale Tomáše chceme, je to takovej filozof, miluje život, lidi a ženy, máme ho oba s Karolem rádi. 

Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m
Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m, Praha 1

Od koho máte prsteny? 

Od Luboše Korbičky z Brna, strašně šikovný šperkař. Kdysi dávno jsem pro něj točila reklamu a on mi tehdy ze srandy řekl, že až budu potřebovat snubáky, že mi je udělá, tak jsem mu zavolala, a už se vyrábí. 

No a nemůžu se nezeptat, zda tedy po té Nevadě nezačnete plánovat rodinu? 

Momentálně všechny svoje kámošky manipuluju, aby otěhotněly. I ty, co už děti mají. Mně už bylo jednatřicet, takže proč ne. Na co čekat. Ale chci, aby byl někdo těhotný taky, abychom to prožívaly spolu a tak. (smích) 

Ale ještě také společně plánujeme založit agenturu na influencery, která bude stát spoustu času a energie. 

Co si pod tím mám přestavit? 

Už přes deset let spolupracuji s různými klienty a znám osobně hodně influencerů. Vetšina z nich neví, jak funguje propagace na Instagramu, a proto neustále propojuju lidi a radím jim, jak na to. Byla jen otázka času, kdy tomu dáme nějaký rámec a strukturu. 

A čím se vlastně tedy přesně živíš? Je to jenom ten Instagram? 

Teď už vlastně ano. I když je to zavádějící, protože mě nejvíc baví moderovat. Chtěla jsem tím být i jako malá. A taky herečka, ale hraní mi podle mě vůbec nejde, i když jsem hrála v několika filmech, tak popravdě si myslím, že na to talent nemám. No a i když jsem dostala hlavní roli v prvním českém 3D filmu "V peřině" s Rodenem a Bílou, tak se přiznám, že jsem to nevzala úplně zodpovědně, a špatně si pamatuju texty. Jsem ráda, že tohle jsem zjistila včas. Už jsem takhle zkazila hodnocení pár filmům na ČSFD.
(smích) 

Ten Istagram… kdyby ses mě zeptala před rokem, tak ti řeknu, že mě to baví, že je to super, je to dream job – spojení zábavy s prací. Ale mě už nenaplňuje pořádně ani to cestování, protože tam musím pořád něco fotit, točit, ani si neodpočinu, musíš neustále s někým něco komunikovat, dělat hastagy, prolinky, fotky, videa. Už mě to nějak omrzelo. Beru jen větší kampaně a značky, které mi jsou blízké a které sama ráda používám tzv. "love brandy". Jako třeba iPhone, Vespa, Coca-cola atd.

Půjde to i za deset let? 

Určitě bude jiná forma mediálního kanálu, nedokážu si teda zatím moc představit jaká. Ale když už mám na Marketingovou komunikaci vysokoškolský titul, tak se tomu snad budu věnovat, co nejdéle a doufám, že bude stále co komunikovat, čím inspirovat a co předávat dál. 

Nikol, já ti moc děkuju za rozhovor, držím palce.

Rychlá zpověď:

Rychlá zpověď:

Co si myslíš o tom, že se do čela vlády dostali komunisté?

Červený trenýrky na Hrad?

Největší noční můra, kterou si pamatuješ?

Že všichni přišli na moji svatbu v černým, a neměla jsem catering a bylo to včera.

Největší mediální trapas?

Ten se děje právě teď a je to z druhý strany, že se ztrapňují všichni hateři.

Čím si chtěla být jako malá holčička?

Moderátorka, herečka, zpěvačka, cvičitelka aerobicu – všechno jsem si zkusila a stačilo.

Kde se pracovně vidíš za pět let?

Myslím že pořád v onlinu.

Kdo tě v showbyznysu nejvíce zklamal?

Pavel Novotný, ale už je to dávno.

Který sport tě láká, ale ještě jsi ho nezkusila?

Já jsem spadla z paraglidingu ze srázu, takže možná znovu paragliding. Dala bych si to ještě jednou.

Co bys chlapovi nikdy neodpustila?

Možná kdyby si ujel s mojí o jedenáct let mladší sestrou.

Předmanželská smlouva ano nebo ne?

Ne.

Jak se budou jmenovat tvé děti?

Pokud to bude dcera, tak po otci Carol.

Jaká plastická operace tě čeká v následujících deseti letech?

Určitě přišití uší a určitě to bude mé dcery.

Nejlepší lék na zlomené srdce?

Tinder?

Kdo je tvým vzorem?

Moji rodiče.

Co bys vzkázala panu prezidentovi?

Hodně zdravíčka.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Sleduješ mě na Instagramu?

Já nemám Instagram.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m

4 + KK 123 m², bal. 1 m², ter. 5 m²
28 692 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha - 981m
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha - 981m

8 + KK 981 m², ter. 41 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m

5 + KK 318 m², ter. 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK 634 m², ter. 190 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

2 + KK 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
26 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila ve Střešovicích 2134m
Praha 6

Luxusní vila ve Střešovicích 2134m

986 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 248m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 248m

5 + KK 248 m², ter. 31 m²
34 192 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m
Praha 8

Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m

4 + KK 156 m², ter. 31 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Malá Strana 48m
Praha 1

Byt na prodej Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou
Praha 5

Luxusní byt se zahradou

3 + KK 100 m²
16 890 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Malá Strana 48m
Praha 1

Luxusní byt Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m

7 + KK 334 m², bal. 6 m², ter. 25 m²
41 600 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m

8 + KK 492 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město

7 + KK 379 m², bal. 9 m²
85 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1
Praha 1

Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1

6 + KK 339 m², bal. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m

3 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

3 + KK 133 m², bal. 3 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 246
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 246

4 + KK 246 m², bal. 6 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Josefov Praha
Praha 1

Luxusní byt na prodej Josefov Praha

3 + KK 115 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov

2 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 6 - 89m
Praha 6

Luxusní byt Praha 6 - 89m

2 + KK 89 m², ter. 8 m²
11 649 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila se zahradou Troja 728m
Praha 7

Luxusní vila se zahradou Troja 728m

12 + KK 528 m², bal. 27 m², ter. 64 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Praha 6

Luxusní vila na Hanspaulce 940m

Atypický 940 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
68 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 104m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 104m

3 + 1 104 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt k pronámu Staré město 192m
Praha 1

Byt k pronámu Staré město 192m

5 + 1 192 m², bal. 2 m²
150 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na pronájem Staré město 409m
Praha 1

Obchod na pronájem Staré město 409m

409 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy

4 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m
Praha 1

Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m

5 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 3 - 128m
Praha 3

Luxusní byt na Praze 3 - 128m

3 + KK 128 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 96m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 96m

3 + KK 96 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m

3 + 1 107 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem Praha 4 - 300m
Praha 4

Vila na pronájem Praha 4 - 300m

8 + 1 400 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt Střešovice 197m
Praha 6

Byt Střešovice 197m

4 + KK 197 m², ter. 67 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu Praha
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu Praha

280 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m
Praha 6

Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m

4 + KK 104 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem restaurace Praha 1 - 218m
Praha 1

Pronájem restaurace Praha 1 - 218m

Atypický 218 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou Dejvice 225m
Praha 6

Byt s terasou Dejvice 225m

5 + KK 225 m², ter. 54 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 1 - 136m
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu Praha 1 - 136m

3 + 1 138 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky.cz - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks