Hlavní stránka Nové články

Gaia Poupětová se už deset let věnuje rozvoji sexuality u dospělých v Česku. Přestože se stále hodně lidí potýká s určitými předsudky, její kurzy jsou plné. Gaia razí teorii, že se člověk musí sex učit, protože na přírodu a pud se v dlouhodobých vztazích nedá spoléhat. Sama má dva životní partnery, dva spokojené vztahy.  Díky svým zkušenostem a vzdělání je uznávaná i na medicínském poli. V následujícím rozhovoru pro Luxury Prague Life se sexuální koučka rozpovídala o studu svých klientů, ale i o sobě.

Video

Vy se jmenujete Julie, proč vám ale všichni říkají Gaia?

Tohle jméno zní sice strašně ezoterně, ale není. Je to původně přezdívka, nick, pod kterým jsem chodila do různých sexuálních komunit, jako třeba na srazy bdsm či swingers. Dneska už řada těchto aktivit není ani lékaři považována za něco patologického, úchylného. Ale řekněme, že podobné sexuální aktivity ještě spousta lidí považuje za ne úplně běžné, někdy dokonce i extrémní. Když jsem je začala navštěvovat, objevovat, tak jsem jméno Gaia používala jako přezdívku, nick. Většina lidí z těchto komunit má dvě identity, tu oficiální a pak tu, kterou používají na podobnáých akcích.  Já si ale říkala, že když dělám zrovna sex kouče, tak to můžu spojit. Pak jméno Gaia začali používat kolegové v rádiu a další lidé kolem mě, takže teď vlastně v mém životě převládá. 

Řekne vám ještě někdo Julie?

Já to nemám moc ráda, takže většinou lidé, co mě chtějí naštvat nebo to nevědí. Už jsem i přemýšlela, že si to jméno nechám normálně přidat, včlenit, do dokladů, až bude příležitost. Teď se mi to ale nehodí, protože mám zrovna nový pas. 

Jak se žije s titulem „sex koučky“ v Česku?

My jsme v porovnání s ostatními zeměmi poměrně liberální země, na druhou stranu tu spousta tabu ještě stále je. Ale můžu svobodně dělat svou práci, jsem součástí České sexuální komory a České společnosti pro sexuální medicínu, takže jsem akceptovaná odbornou veřejností, a to pochopitelně nepřišlo jen tak samo. Chvíli jsem i sexuologům musela vysvětlovat, co vlastně dělám a jak. 

Luxusní byt Malá Strana 48m
Luxusní byt Malá Strana 48m, Praha 1

Navíc píšu knihu. Jejím hlavním tématem je, že v téhle společnosti převládá názor, že není potřeba se učit sex. Když jsem to začala dávat dohromady, tak mi došlo, že najednou píšu vlastně o úplně něčem jiném, než jsem na začátku chtěla a začínám se prokopávat k esenci toho, že i odborníci tvrdí, že není na sexualitě nic naučitelného. Podlě mě je potřeba se proti tomuto názoru jasně vymezit a vést nějakou polemiku, protože v momentě, kdy si lidé myslí, že příroda za ně v sexu udělá všechno, tak jsou na nejlepší cestě dřív nebo později ve vztahu žádný sex nemít. Nebo mít hrozný sex nebo jet na stereotypu, který holt někomu stačí, ale většině ne.

Zároveň je ale představa lidí taková, že za nás všechno vyřeší pud a že není potřeba se v sexu nic učit, takže co si to vlastně dovoluji, dělat takovou nepořebnou práci.. To je jedna z věcí, která mou profesi pochopitelně devalvuje a devalvuje i hodnotu toho, co dělám v očích dalších lidí.  Ale myslím, že po deseti letech je to už mnohem příjemnější. Samozřejmě se stále potkávám s různými reakcemi.

A ty jsou?

Jsou lidi, kteří si myslí, že to, co dělám, je jenom jiná forma prostituce a nevidí v tom žádný rozdíl. Ti si pochopitelně představují, že dělám v práci sex nebo se účastním sexu dalších lidí.  Já jim na to řeknu, že nic takového ve své práci neprovozuji a že si naopak s lidmi povídám úplně stejně, jako třeba oni ve své práci... A jsou také lidé, kteří se mě ptají, jestli mě ještě vůbec baví sex, protože... nevím.. Asi mají třeba pocit, že jsem z práce přepracovaná, ne? (smích)

I přesto jsou ale vaše kurzy velmi úspěšné.

Myslím si, že ano, ale pochopitelně to stojí práci. A po deseti letech komunikačního zápřahu je to teď celkem fajn. 

Dokážete spočítat, kolika lidem, ženám, mužům, párům, jste pomohla? Třeba zachránila vztah?

Nevím přesně. Někdy je záchrana i v tom rozchodu. (smích)

Ale třeba kurzem "Umění potěšit muže" u nás prošlo víc jak 2700 žen. U mužů to sice šlo pomaleji, ale poslední rok a půl jsou plné i chlapské kurzy. Oni si je dokonce navzájem doporučují. Třeba lékaři z jedné nemocnice v Praze nebo jedna skupinka chlapů ze Slovenska.  Ale já se to snažím udržet v komorním počtu, abych se mohla každému za ty dva dny, co s námi stráví, individuálně alespoň chvíli věnovat, což znamená, že máme skupiny do osmnácti žen a patnácti mužů. A na kurzech, kde máme figurantky pro muže je to dokonce ještě méně, kvůli pohodě a možnosti chlapům všechno do detailu vysvětlit.

Děláte to deset let. Už je to byznys? Vyděláte si tím na slušné živobytí nebo se musíte ohánět ještě kolem?

Na začátku jsem si nedokázala představit, do čeho jdu. Ale teď mám firmu, mám kolegyni… Poslední dva, tři roky už ano. Teď už je to super. Na začátku to byla fakt dřina. Navíc záleží na spoustě faktorech. Kdyby nad sebou měl člověk nějakého sponzora, investora, tak je to úplně něco jiného, ale tím, že to vznikalo postupně, organicky, tak to má dnes mnohem větší hodnotu. Založila jsem i akademii, tedy školu rozvoje, která stojí na západních edukačních přístupech. Ostatní školy sexuality tady u nás, ať chcete nebo nechcete, většinou původně vychází z nějakých náboženských směrů. Ale my jsme přeci západní Evropa, alespoň stále doufám, a tak si přeci zasloužíme západní přístup. To, že všude říkají, že se sex nedá naučit, to mě nezajímá, když v praxi vidím, že to perfekně funguje v řadě vztahů. A třeba kluci za mnou po kurzu chodí, že měli ve firmě nějaké školení, že to bylo fajn, že ale netušili, že stejným způsobem se dá učit sex. Jsou prostě nadšení, že to jde i bez ezo-blábolů a s jasnou strukturou.  

Máte nějakou konkurenci?

Nemyslím si. Naše kurzy, ty živé i ty on-linové, jsou originální. Jsou tady školy tantrických masáží, ale vyloženě edukační systém pro širokou veřejnost na různých úrovních? To tu ještě nikdo nevytvořil. Vlastně i evropsky je to unikát, pokud jsem se dívala na další školy venku.

Vy učíte společně s manželem?

Ne, ne. Já vyučuji sama. Manžel se kdysi nabídl, že mi pomůže, že bude dělat figuranta. Pomáhá mi s tou částí, kdy já potřebuji ukázat něco na živém muži. Tam vstupuje on do hry. Druhý  partner mi zase pomáhá v líbacím kurzu. Kluci to takhle mají rozdělené.

Vy učíte i líbat? Tam bych poslala spoustu mužů… (smích)

No jo. Tam se lidé hodně stydí. Dynamika líbacích kurzů je hrozně zajímavá. Přihlásí se třeba osm párů, většinou přihlášku posílají ženy. A pak, protože jejich muži zřejmě začali protestovat, se začnou pomalu odhlašovat. Vesměs obskurní důvody. Stud tam hraje velkou roli, právě u líbání! Je to neuvěřitelně intimní a silná věc. Přitom si málokdo myslí, že se to dá naučit. To je nejabsurdnější.

Tak stud hraje velkou roli asi všude… Já si to nedokážu vůbec představit.

Většina lidí si nedokáže představit, jak učit sexualitu tak, aby to bylo příjemné a fajn. To ovšem neznamená, že to nejde. Pamatuji si, že na líbacím kurzu byla paní, co seděla naproti mně trošku stranou. Když jsem se účastníků ptala, jaké zážitky by si rádi z  kurzu odnesli, právě ona mi naštvaně řekla: „Přece to nenechám propadnout.“ Myslela voucher, který tehdy od někoho dostala, možná asi od manžela.  Její manžel u toho koulel očima. Težký případ, no. A na konci odcházela úplně rozzářená. Říkala jsem jí, že jsem si ji měla vyfotit před a po kurzu. Byla by sama překvapená.

A co se naučila? Co jí pomohlo?

Ta pozornost partnera a něha. Navíc my je tam učíme kromě různých technik i komunikaci, jak se o těchto věcech bavit do detailu. Lidé to vůbec neumí. Většina odborníků – sexuologů, terapeutů, psychologů vám poradí, abyste se o sexu bavili a když po nich pak chcete ukázat modelovou situaci, jak se o něm baví, tak sami horko těžko mluví o masturbaci... Pak je fakt problém, že se to člověk nemá kde naučit. Musíte si s partnerem prostě vytvořit vlastní slovník. Když se chcete bavit do detailu o líbání, tak většina lidí pohoří. My je učíme různé vzorečky, způsoby doteků, techniky, možnosti interakce i nonverbální komunikaci. Tohle si tam osvojí. Když se u toho chtějí schovat, tak jdou třeba zkoušet některé věci do místnosti vedle. Navíc, líbací kurz konkrétně i hodně zvedá sebevědomí. Přitom je fakt jeden z těch, kde se lidé brutálně stydí. U doteků a masáží je to vlastně ještě celkem fajn, ale překonat stud při polibcích, je mnohem těžší. 

Luxusní byt se zahradou
Luxusní byt se zahradou, Praha 5

Jestliže jste expertka na všechny tyhle věci, tak vy musíte být nesmírně šťastná žena. Vnímáte to tak?

Ale štěstí přeci není jenom jen o sexu. Je ale pravda, že po deseti letech s partnerem máme pořád tu jiskru. On mě třeba občas upozorní, že já tyhle věci na kurzu učím jinak, takže on mě nutí občas dělat práci v soukromí (smích). Ale díky tomu si myslím, že se nám i po deseti letech daří nahodit takové to husté silné vzrušení. A vědět, že to jde. Že se sice nevrátíme úplně na začátek, ale dokážeme se vrátit do prvního druhého roku vztahu. V pohodě.

Dáte mi radu, jak to dělat?

Naučit se erotickou komunikaci, to je pět typů rozhovorů v našem on-line kurzu a pak...no co nejvíc používat všechno to, co učíme na kurzech (smích).

Ono se to asi takhle nedá v jedné větě popsat…

No, nedá. Každopádně, jakmile lidé překonají ostych, tu trapnost chvíle mluvit o sexu a začnou fakt věřit, že se hodně věcí dá naučit, tak pak je všechno ve vztahu mnohem jednodušší. Říkám klientům, že na kurzech primárně nejsou proto, aby se naučili například masáž penisu nebo orální techniky, ale hlavně to, jak s partnerem vůbec překonávat obtíže při učení, když už se do toho pustí. Už když si z kurzu odnesou jen tuhle konkrétní dovednost, jak na to, zvládnou spoustu dalších problémů v budoucnosti mnohem lépe.

Je pravda, že jsou v tomhle lepší ženy?

To si nemyslím, rozhodně ne od přírody. To je spíš o tom, že ženská sexualita pořád není emancipovaná. Od neolitu, když jsme jako lidé začali se zemědělstvím. Ženská sexualita je pořád závislá na té mužské. Jsou to zažité stereotypy, které si člověk neuvědomí, dokud se jim nezačne věnovat třeba jako sex kouč.

Jak dlouho máte manžela a jak dlouho partnera?

Manžela mám dvanáct let a partnera deset.

Myslíte, že za dalších deset let by to pořád takhle mohlo fungovat? Jak na to kouká vaše okolí? Když to takhle někdo má, tak se o tom nemluví, neví se to.

Potom je to nevěra. Tohle je naprosto liberální partnerství. My to všichni víme, okolí i rodiče. Nedala jsem jim jinou šanci. (smích)

Nepřemýšlela jste, že byste chtěla mít rodinu? Teď s kým?

To je taková typická otázka, ale já zatím dítě nechci, takže uvidím… Máme fretky, to stačí. (smích)

Překvapí vás pořád ještě něco?

Ale jo. Ani ne tak bizarnosti, ale pořád mě překvapuje, jak je vlastně naše sexualita limitovaná, že jsme pořád zavření v ohrádce, kterou jsme si sami stvořili.  Pořád se ohlížíme na to, co by řeklo okolí nebo partner, kdyby se provalilo, že to či ono. Přitom je to naše vlastní ohrádka, kterou můžeme rozbořit. Ale je pravda, že když se boří ve dvou, tak je to mnohem zábavnější.

A co ráda děláte, když nemusíte řešit sex?

Trávím svůj čas velmi tvořivě. Jednak píšu knihu, tu už popáté přepisuju, což je úžasný učební proces. Pak se věnuji natáčení výukových videí a když můžu, tak cvičím na tyči, vařím, jezdím na bruslích a ráda cestuji. Teď jsem byla v Singapuru.

Já vám moc děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Je něco, co jste v sexuální oblasti nikdy nevyzkoušela, a chtěla byste?

Určitě letadlo, takže horních deset tisíc mil.

Existuje G-bod?

Já na svých seminářích učím tři a vždycky aspoň jeden funguje.

Nejlepší přírodní afrodiziakum?

Pro ženy určitě oxytocin a pro muže testosteron.

Co vás zaujme na muži jako první?

Já bych řekla, že duše vepsaná do obličeje.

Jsou Češi dobří milenci?

Příšerní.

Nejbizarnější místo, kde jste provozovala sex?

Vyšehrad.

Popište orgasmus v jedné větě!

Myslím, že ty nejlepší orgasmy … pro ty člověk nemá slov, takže nemám slov.

O čem nejraději mluvíte, když nemusíte mluvit o sexu?

O jídle, o pole dance, o přírodě.

Jaká je nelepší droga pro hluboký prožitek během aktu?

Pravidelný trénink.

Čeho se ženy v sexu nejvíce bojí?

Myslím, že být samy sebou. Pořád ještě.

Kolik dní vydržíte bez sexu i masturbace?

Klidně zbytek života, ale otázka je k čemu.

Co je podle vás nejlepší předehra?

Dobrej rozhovor.

Jakou sexuální pomůcku máte nejraději?

Řadu vibrátorů, ale dobrá pomůcka, na kterou se hodně zapomíná, je dobrá hudba.

Kde se hledají dobří milenci?

Na našich kurzech.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak byste poznala vy nejlepšího milence?

Já si myslím, že bych to poznala podle líbání, ale v poslední době jsem bohužel dobrého milence nepoznala.
Hmm, budete muset k nám na kurz.

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Bytový dům na prodej Praha
Praha 3

Bytový dům na prodej Praha

, 1332 m²
85 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Troja 2046m
Praha 7

Luxusní vila na prodej Troja 2046m

, 691 m²
65 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 5 - 156m
Praha 5

Obchodní prostor na prodej Praha 5 - 156m

, 156 m²
11 570 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze

140 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4
Praha 4

[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4

cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 5
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha 5

, 778 m²
54 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4
Praha 4

[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4

cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila ve Střešovicích 986m
Praha 6

Luxusní vila ve Střešovicích 986m

, 986 m²
185 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na prodej Staré město 409m
Praha 1

Obchod na prodej Staré město 409m

, 409 m²
80 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4
Praha 4

[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4

cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4
Praha 4

[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4

cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na prodej Praha
Praha 5

Luxusní kanceláře na prodej Praha

, 775 m²
54 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory na prodej 186m
Praha 5

Obchodní prostory na prodej 186m

Atypický, 186 m²
8 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov

Atypický, 58 m²
5 790 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej obchodního prostoru Praha 8 - 111m
Praha 8

Prodej obchodního prostoru Praha 8 - 111m

Atypický, 111 m²
5 690 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na prodej Praha 1 - 550m
Praha 1

Kancelář na prodej Praha 1 - 550m

Atypický, 550 m²
106 327 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory na prodej 129m
Praha 5

Obchodní prostory na prodej 129m

Atypický, 129 m²
6 100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na prodej Praha 5 - 39m
Praha 5

Kancelář na prodej Praha 5 - 39m

Atypický, 39 m²
3 941 020 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k prodeji Praha
Praha 6

Obchodní prostor k prodeji Praha

Atypický, 216 m²
15 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov - 117m
Praha 5

Kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov - 117m

Atypický, 117 m²
11 740 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k prodeji Břevnov
Praha 6

Obchodní prostor k prodeji Břevnov

Atypický, 261 m²
25 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej restaurace Praha 5 - 307m
Praha 5

Prodej restaurace Praha 5 - 307m

Atypický, 307 m²
19 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov - 190m
Praha 5

Kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov - 190m

Atypický
19 661 020 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej nebytového prostoru Praha 1 -
Praha 1

Prodej nebytového prostoru Praha 1 -

Atypický, 7 m²
612 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 88m
Praha 10

Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 88m

Atypický, 88 m²
6 142 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor Praha 1 - 73m
Praha 1

Obchodní prostor Praha 1 - 73m

Atypický, 73 m²
7 510 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 37m
Praha 10

Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 37m

Atypický, 37 m²
2 999 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní restaurace na prodej Praha 5 - 366m
Praha 5

Luxusní restaurace na prodej Praha 5 - 366m

Atypický, 366 m², ter. 81 m²
18 590 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na Praze 4 - 795m
Praha 4

Luxusní penthouse na Praze 4 - 795m

Atypický, 733 m², bal. 118 m², ter. 138 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 3 - 108m
Praha 3

Obchodní prostor na prodej Praha 3 - 108m

Atypický, 108 m²
7 628 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na Praze 5 - 185m
Praha 5

Obchodní prostor na Praze 5 - 185m

Atypický, 185 m²
14 790 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse na Praze 4 - 792m
Praha 4

Penthouse na Praze 4 - 792m

Atypický, 730 m², bal. 120 m², ter. 170 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej restaurace na Praze 2 - 285m
Praha 2

Prodej restaurace na Praze 2 - 285m

Atypický, 285 m²
20 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 215m
Praha 5

Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 215m

Atypický, 215 m²
15 690 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na Praze 4 - 792m
Praha 4

Luxusní penthouse na Praze 4 - 792m

Atypický, 730 m², bal. 120 m², ter. 170 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej
Praha 5

Luxusní penthouse na prodej

Atypický, 234 m², ter. 117 m²
21 950 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na Praze 5 - 369m
Praha 5

Obchod na Praze 5 - 369m

Atypický, 369 m²
28 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k prodeji - Praha 70m
Praha 3

Obchodní prostor k prodeji - Praha 70m

Atypický, 70 m²
4 574 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 27m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 27m

Atypický, 27 m²
7 980 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na prodej na Praze 5 - 273m
Praha 5

Obchod na prodej na Praze 5 - 273m

Atypický, 273 m²
21 590 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Bytový dům Praha 5 - 1500
Praha 5

Bytový dům Praha 5 - 1500

Atypický, 1500 m²
65 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Praha 6

Luxusní vila na Hanspaulce 940m

Atypický, 940 m²
110 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor Karlín 215m
Praha 8

Obchodní prostor Karlín 215m

Atypický, 215 m²
12 992 980 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na prodej Karlín 86m
Praha 8

Obchod na prodej Karlín 86m

Atypický, 86 m²
5 215 100 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt v Modřanech - 58m
Praha 4

Luxusní loftový byt v Modřanech - 58m

1 + KK, 58 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt na Praze 4 - 41m
Praha 4

Luxusní loftový byt na Praze 4 - 41m

1 + KK, 41 m², bal. 4 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt na Praze 4 - 113m
Praha 4

Luxusní loftový byt na Praze 4 - 113m

1 + KK, 74 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt 58m na Praze 4
Praha 4

Luxusní loftový byt 58m na Praze 4

1 + KK, 58 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt 58m v Modřanech
Praha 4

Luxusní loftový byt 58m v Modřanech

1 + KK, 58 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt Praha 4 - 58m
Praha 4

Luxusní loftový byt Praha 4 - 58m

1 + KK, 58 m²
5 298 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt 102m na Praze 4
Praha 4

Luxusní loftový byt 102m na Praze 4

1 + KK, 71 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt 58m v Modřanech
Praha 4

Luxusní loftový byt 58m v Modřanech

1 + KK, 58 m², bal. 11 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Loftový byt na Praze 4 - 58m
Praha 4

Loftový byt na Praze 4 - 58m

1 + KK, 58 m², bal. 11 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loft na Praze 4 - 95m
Praha 4

Luxusní loft na Praze 4 - 95m

1 + KK, 71 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt v Modřanech 59m
Praha 4

Luxusní loftový byt v Modřanech 59m

1 + KK, 59 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Loftový byt Praha 4 - 58m
Praha 4

Loftový byt Praha 4 - 58m

1 + KK, 58 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky.cz - realitní komiks