Hlavní stránka Nové články

Marek Hilšer se do povědomí veřejnosti dostal v červenci 2016, kdy se dostal mezi devítku prezidentských kandidátů. Tento lékař, vysokoškolský pedagog a vědec má už z dětství zakořeněno, že lidem by se mělo pomáhat, ať už jako lékař, nebo politik. Nyní proto kandiduje do Senátu a dokonce postoupil do druhého kola volby. V rozhovoru pro Luxury Prague Life se rozpovídal nejen o politice, ale i o soukromém životě, osobních radostech a vášních.

Video

Kandidujete do Senátu. Co to pro vás momentálně znamená? A nejste už unavený? 

Já už jsem si na kampaň tak nějak zvykl. Jedu takto, dá se říct, třetím rokem, protože prezidentskou kampaň jsem začínal asi dva roky před volbami, před půl rokem byly prezidentské volby. Teď, dalšího půl roku, připravuji senátní kampaň, takže mi přijde, že jsem v permanentní kampani. Musím ale říct, že už se těším na to, až to skončí, ať to dopadne, jak to dopadne. Budu rád, že z toho „kampaňování“ na nějakou dobu zase vypadnu.

Když si přečtu váš životopis, mám pocit, že jste takový princ Dobroděj. Chcete, aby bylo všechno dobré, aby se lidé měli fajn a pomáhali si. Takže mě trochu překvapuje, že člověk s tímto smýšlením se hrne do takové „špíny“, jakou je politika.

Už od střední školy jsem byl třeba ve společenství, kde jsme různě debatovali. Tatínek mě vždycky směřoval ke službě lidu. On byl zubař v Chomutově na sídlišti, ošetřoval tam i Romy. Měl pro ně pochopení, zatímco jiní se jich zbavovali, tak on nikdy nikým nepohrdal. A právě tam jsem viděl ten životní základ, v té službě. To ve mně je.

Dobrá, já si ale myslím, že lékař je lepší služba, než být politikem…

Já jsem už jednou stál před rozhodnutím, zda do politiky jít, ale byl jsem mladý. Když jsem studoval politologii a mezinárodní vztahy a končil jsem bakalářský cyklus, rozhodoval jsem se, co dál. A řekl jsem si, že nechci jít do politiky jako mladý člověk. Tehdy, v těch čtyřiadvaceti letech, mi připadlo, že politika není řemeslo, které bych chtěl dělat hned od začátku. Někde křivit páteř v nějakých stranických sekretariátech a být na ní životně, existenčně závislý. Šel jsem proto na medicínu. Ta pro mě splňovala něco podobného jako politika, nějakou službu. Ale službu takovou, že si ji můžu dělat, jak uznám za vhodné, podle svého svědomí.

Luxusní byt Praha 1 - Nové Město - 62m
Luxusní byt Praha 1 - Nové Město - 62m, Praha 1

Dělám vědu a učím, ale nemyslím si, že bych byl člověk, který přijde na nějaký světový objev. Kolem politiky jsem se ale vždycky motal, ať to byla akademická politika, nebo aktivismus. Bojovali jsme třeba za to, aby fakultní nemocnice nebyly skrytě zprivatizované. Takže mě to vždycky provázelo a jsem v tomhle ohledu člověk, který je rozkročený hodně doširoka.

Ale teď mám obavy z toho, co se děje v téhle zemi, s nástupem komunistů a tak dál. To mi vadí a myslím si, že kdybych seděl někde v laboratoři se založenýma rukama, byl bych možná víc nešťastný. Věděl bych, co se kolem děje, a já se k tomu nějak nevyjádřil a nesnažil se tím něco udělat.

Co na to vaše paní, která je také ze zdravotnických služeb? Podporuje vás, nebo si klepe na čelo, proč to vůbec děláte?

To ne, ona si mě tak už brala. I když asi netušila, že budu kandidovat třeba na prezidenta. To pro ni bylo velké překvapení, protože jsem jí to oznámil asi dva měsíce po svatbě. Ale nebrání mi v tom a nijak mě od toho neodrazuje. Někdy říká, že té kampaně už bylo dost a byla by radši, kdybych s ní byl doma. Nebo abychom někam šli spolu a věnoval jsem jí víc času. Teď už vlastně i rodině, máme malou holčičku. Není ale proti tomu a dá se říct, že mě v podstatě podporuje. Ví, že chlapovi nemůže nijak bránit v tom, co cítí a vnímá jako nějaké svoje poslání. Protože to by nedělalo dobrotu.

V Rychlé zpovědi jste mi řekl, že vás lidé poznávají na ulici. A že už se ani s manželkou na ulici nemůžete pohádat. Jak oba vnímáte popularitu? Chodí za vámi lidé a žádají o podpisy, nebo nadávají?

Samozřejmě je to takové, že jdete po ulici a vidíte, že vás lidé sledují nebo se otočí. Zatím jsem se ale opravdu nesetkal s negativními ohlasy, spíš je to vždycky pozitivní, lidé mě vnímají pozitivně. V něčem je to příjemné, ale na druhou stranu se člověk cítí tak trochu ostře sledovaný. Jedete tramvají a cítíte, že vás poznávají. Ztráta soukromí má určitá negativa a lidé se občas chtějí fotit. Ale když jim to dělá radost, tak mi to nevadí.

Já mám v tomhle lidi rád, rád se s nimi bavím. Ale někdy, když už je to třeba celý den a musíte být přirozeně furt pozitivní, tak už je to potom náročné. Člověk ze sebe vydá hodně energie, přijde domů a už není tak pozitivní, jak by měl být.

Nebyl problém váš věk? Jste přece jenom skutečně mladý na prezidenta. Možná i na senátora.

Asi jste možná chtěla říct na prezidenta, protože mladých politiků je dneska docela hodně. A je to fajn. Vždycky když se podívám do Sněmovny, tak tam vidím samé tlusté páprdy a  mám nějak zafixováno, že to je spíš pro ty starší.

Mně lidé často říkají, že vypadám o deset let mladší a že by mi těch dvaačtyřicet neřekli. Je to asi trochu nevýhoda, nicméně jedním z důvodů, proč jsem kandidoval na prezidenta, bylo to, aby tam byl zástupce generace, která vyrostla po listopadu 1989. Chtěl jsem nabourat stereotyp, že politik a prezident musí být tím mužem se šedinami a že to je jediná dobrá volba. Chtěl jsem představit mladého tažného koně, který bude mít snahu posunout věci dopředu. Co si budeme říkat, když je člověk starší, a já už to pozoruji i na sobě, tak se snaží setrvávat v nějakých stereotypech.

Myslím, že naše země teď stojí opravdu na prahu důležitých celosvětových změn a výzev, a že by tomu mladý člověk prospěl. J. F. Kennedymu bylo třiačtyřicet let, když se stal prezidentem, a dokonce na přelomu 19. a 20. století byl v USA čtyřicetiletý prezident. Vidíme Macrona ve Francii, devětatřicetiletého prezidenta, v Kanadě je pětačtyřicetiletý premiér. Není to úplně nezvyklý jev a myslím si, že naši budoucnost by mohl představovat mladý prezidentský pár.

Ono někdy se říká, že moudrost přichází s věkem, což samozřejmě platí, ale nemusí to tak vždycky být. Někdy můžeme říct, že věk přichází sám, bez té moudrosti.

Povězte mi, jak jste se cítil, když volby vyhrál Miloš Zeman?

Bude to znít asi paradoxně, ale musím se přiznat, že jsem neměl nějaký úplně zásadní smutek. Je to dané tím, že jsem byl možná trochu v euforii z toho, že jsem se snažil s tím něco udělat. V tomhle ohledu jsem měl pocit: „Jo, bojoval jsem.“ Sice jsem neuspěl, což se ani nedalo čekat. Ale pro mě to byl úspěch.

Pro zemi to nebyl úspěch. Když vyhrál Miloš Zeman, bylo to špatně. Co jsem tak slyšel, reakce lidí byly takové, že třeba práskli dveřmi. Nebo někdo mi nedávno říkal na ulici, že jeho manželka použila poprvé v životě sprosté slovo.

Samozřejmě mě to trápí a mrzí mě, že si český národ zvolil člověka, jako je Miloš Zeman. Je to pro mě těžko uchopitelné a bolí mě to, protože to o nás něco vypovídá. Co to vypovídá, to už nechám na každých, ať si nějak vysvětlí sám. Myslím, že jsme se v té době vraceli do minulosti, lidi ovlivnily ty staré dobré časy, které Miloš Zeman reprezentoval. Ale podle mého názoru ty časy nebyly vůbec dobré.

Pojďme dál od politiky. Co děláte, když nebojujete v kampani a nevěnujete se politice?

No to už právě dlouho nebylo… Ale před těmi kampaněmi, když byl čas, jsem tančil tango, to mám strašně rád. Teď už jsem dlouho nebyl, to mě mrzí. A asi nějakou dobu ještě nebudu.

S manželkou?

Ne, já jsem začal tančit tango ještě dřív, než jsem svou ženu poznal. Přiznám se, že bych ani s manželkou to tango moc tančit nechtěl. Jednak jí ten tanec moc neříká, je pro ni takový smutný. Ona by spíš tančila twist nebo něco takového. A to máme v plánu.

Vám je jedno, co budete tancovat?

Mně to je v podstatě jedno, ale to tango je pro mě opravdu, skoro bych řekl, nejvrcholnější životní zážitek. Aspoň co se týče prožitku hudby nebo uměleckého prožitku. U tanga je to prožitek bolesti, je to o tragédii, zhrzených srdcích. Je tam taková hodně hluboká hudba, kterou mám rád. A když si jí spojíte ještě s pohybem, a navíc ještě s tím, že k vám přijde partner, se kterým si velice dobře rozumíte v tanci, tak to jsou ty vrcholné zážitky.

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m, Praha 1

V Berlíně, kde je taková velká tango scéna, byla vždycky jedna tanečnice, se kterou jsme si zatančili a vůbec se spolu nebavili. Nepromluvili jsme spolu ani po skončení toho tance, který nás vynesl někam do nebes. Až k takovému zážitku bych to přirovnal. Kdo to nezažije…

Já mám pocit, že mluvíte trochu o sexu, ale dobře…

Není to tak, není to sexuální zážitek.

Jasně že ne, je to tanec. Ale vyprávíte to tak, jak jiní hovoří o sexu.

Říká se, že radost je vážná záležitost. A když se člověk veselí, je to strašně fajn pocit, ale když prožíváte bolest, tak to jde až na dřeň. To tango je hodně o té bolesti, tam v podstatě prožijete tu vážnou radost. Jak říkám, já to tak prožívám.

A nežárlí vaše paní? Přece jenom musíte mít nějakou partnerku, se kterou to tančíte.

Tango není o partnerkách, tango je takový kavárenský tanec. Není to ten trhavý, mluvím o argentinském tangu, které vzniklo v Buenos Aires jako taková společenská zábava, jako když se chodilo do tanečních nebo na čaje.

V tangu je dokonce ta zvláštnost, že se vždycky tančí série po čtyřech skladbách, a po nich je takzvaná záclona. To je čas, kdy máte možnost, a většinou to tak je, rozloučit se s tanečníkem, kterého máte, a pokračovat s jiným. Je to super, třeba tančíte dvě série, a ta záclona vám dává možnost se slušně rozejít, když si nesednete.

Čili tango je taková romance na dvě a půl minuty. A když si s tím partnerem sednete, je to strašně silný emocionální zážitek. Ten nemůžete vydržet celý večer, takže si musíte odpočinout. A odpočinete si tím, že jdete tančit s někým jiným.

Já jsem ještě nikoho neslyšela takhle hovořit o tangu, je to moc pěkný. Takže to máme tanec, a co ještě děláte?

Pak strašně rád lezu na skalách na písku. Můj kamarád z vysoké mi to ukázal, jsou to taky moc hezké zážitky. Teď už jsem ale skoro dva roky nebyl. 

Všechno kvůli té politice, takhle nám nakynete!

Tak já zatím nekynu. Můžu lézt i sám, ale samozřejmě je to jiný. Kamarádi mají děti, takže je méně času. Když jsme byli študáci a děti nebyly, tak jsme lezli víc.

Dříve jste žil v Madridu a v Americe…

Já jsem tak různě cestoval.

Nemáte občas kvůli tomu, co se tady děje, tendence emigrovat? Bylo by to pro vás reálné?

Já už jsem jednu emigraci zažil, takže jsem si řekl, že už nechci emigrovat. Proto jdu do politiky. To je taky jeden důvod. Nechci jen tak přihlížet a chci se zasadit o to, abychom emigrovat nemuseli.

Takže už si nedokážete představit, že byste žil jinde?

Na věky věků ne. Mám rád svou zemi, mám tady kamarády. Dělám tady ještě hudbu, to jsem ještě neříkal. Zpívám, to je jediný koníček, co mi teď zůstal. Chodím zpívat do sboru, máme komorní sbor. To jsou všechno silné vazby, které nechci zpřetrhat. Už si nedovedu představit, že bych si je vytvářel někde jinde, to je velká životní hodnota. Moje žena taky nechce do ciziny, má tady rodinu.

Děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Co ve vás zanechal pobyt v Keni?

Velké dobrodružství a medicínské zážitky.

Jak se váš život změnil po prezidentských volbách?

Hodně, lidi mě poznávají na ulici, už se ani nemůžu s manželkou pohádat na ulici.

Co bude první věc, kterou uděláte jako senátor?

Založím kancelář a udělám tam občanské centrum.

Co si myslíte o vládě Andreje Babiše v jedné větě?

Loutky a rodily se šíleným způsobem.

Nejlepší hláška vašich studentů?

Pane asistente, zavřete si tu fixu, čmáráte si na tričko.

Čím vás naposledy překvapila vaše manželka?

Jak zvládá mateřství.

Jak vám dítě změnilo život?

Je to radost.

Kde se vidíte za 5 let?

Nad tím jsem nepřemýšlel.

Nejlepší zábava v Chomutově?

Hrajou tam dobře hokej.

Na čem jste byl naposledy v kině?

Starwars, ale to už je dlouho.

Nejkrásnější politička má světě?

Ona nějaká taková existuje? Ale myslím, že na Novém Zélandě je taková hezká...

Aplikace, bez které se neobejdete?

Facebook.

Co vás zaručeně rozpláče?

Vím, co mě naštve, Miloš Zeman. Rozpláče? Asi nějaké filmy.

Čeho v životě nejvíc litujete?

Ničeho.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Pro co to vlastně točíme?

Pro Luxury Prague Life.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
15 312 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
12 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m

4 + KK 123 m², bal. 1 m², ter. 5 m²
28 692 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha - 981m
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha - 981m

8 + KK 981 m², ter. 41 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m

5 + KK 318 m², ter. 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK 634 m², ter. 190 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

2 + KK 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
26 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila ve Střešovicích 2134m
Praha 6

Luxusní vila ve Střešovicích 2134m

986 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 248m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 248m

5 + KK 248 m², ter. 31 m²
34 890 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m
Praha 8

Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m

4 + KK 156 m², ter. 31 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Malá Strana 48m
Praha 1

Byt na prodej Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou
Praha 5

Luxusní byt se zahradou

3 + KK 100 m²
16 890 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Malá Strana 48m
Praha 1

Luxusní byt Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Nové Město - 62m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Nové Město - 62m

3 + KK 62 m²
7 120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m

7 + KK 334 m², bal. 6 m², ter. 25 m²
41 600 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m

8 + KK 492 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město

7 + KK 379 m², bal. 9 m²
85 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1
Praha 1

Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1

6 + KK 339 m², bal. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m

3 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

3 + KK 133 m², bal. 3 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 246
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 246

4 + KK 246 m², bal. 6 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Josefov Praha
Praha 1

Luxusní byt na prodej Josefov Praha

3 + KK 115 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov

2 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 6 - 89m
Praha 6

Luxusní byt Praha 6 - 89m

2 + KK 89 m², ter. 8 m²
11 649 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila se zahradou Troja 728m
Praha 7

Luxusní vila se zahradou Troja 728m

12 + KK 528 m², bal. 27 m², ter. 64 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Praha 6

Luxusní vila na Hanspaulce 940m

Atypický 940 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
68 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 104m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 104m

3 + 1 104 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt k pronámu Staré město 192m
Praha 1

Byt k pronámu Staré město 192m

5 + 1 192 m², bal. 2 m²
150 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na pronájem Staré město 409m
Praha 1

Obchod na pronájem Staré město 409m

409 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy

4 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m
Praha 1

Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m

5 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 3 - 128m
Praha 3

Luxusní byt na Praze 3 - 128m

3 + KK 128 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 96m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 96m

3 + KK 96 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m

3 + 1 107 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem Praha 4 - 300m
Praha 4

Vila na pronájem Praha 4 - 300m

8 + 1 400 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt Střešovice 197m
Praha 6

Byt Střešovice 197m

4 + KK 197 m², ter. 67 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu Praha
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu Praha

280 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m
Praha 6

Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m

4 + KK 104 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem restaurace Praha 1 - 218m
Praha 1

Pronájem restaurace Praha 1 - 218m

Atypický 218 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou Dejvice 225m
Praha 6

Byt s terasou Dejvice 225m

5 + KK 225 m², ter. 54 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky.cz - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks