Hlavní stránka Nové články

Marek Hilšer se do povědomí veřejnosti dostal v červenci 2016, kdy se dostal mezi devítku prezidentských kandidátů. Tento lékař, vysokoškolský pedagog a vědec má už z dětství zakořeněno, že lidem by se mělo pomáhat, ať už jako lékař, nebo politik. Nyní proto kandiduje do Senátu a dokonce postoupil do druhého kola volby. V rozhovoru pro Luxury Prague Life se rozpovídal nejen o politice, ale i o soukromém životě, osobních radostech a vášních.

Video

Kandidujete do Senátu. Co to pro vás momentálně znamená? A nejste už unavený? 

Já už jsem si na kampaň tak nějak zvykl. Jedu takto, dá se říct, třetím rokem, protože prezidentskou kampaň jsem začínal asi dva roky před volbami, před půl rokem byly prezidentské volby. Teď, dalšího půl roku, připravuji senátní kampaň, takže mi přijde, že jsem v permanentní kampani. Musím ale říct, že už se těším na to, až to skončí, ať to dopadne, jak to dopadne. Budu rád, že z toho „kampaňování“ na nějakou dobu zase vypadnu.

Když si přečtu váš životopis, mám pocit, že jste takový princ Dobroděj. Chcete, aby bylo všechno dobré, aby se lidé měli fajn a pomáhali si. Takže mě trochu překvapuje, že člověk s tímto smýšlením se hrne do takové „špíny“, jakou je politika.

Už od střední školy jsem byl třeba ve společenství, kde jsme různě debatovali. Tatínek mě vždycky směřoval ke službě lidu. On byl zubař v Chomutově na sídlišti, ošetřoval tam i Romy. Měl pro ně pochopení, zatímco jiní se jich zbavovali, tak on nikdy nikým nepohrdal. A právě tam jsem viděl ten životní základ, v té službě. To ve mně je.

Dobrá, já si ale myslím, že lékař je lepší služba, než být politikem…

Já jsem už jednou stál před rozhodnutím, zda do politiky jít, ale byl jsem mladý. Když jsem studoval politologii a mezinárodní vztahy a končil jsem bakalářský cyklus, rozhodoval jsem se, co dál. A řekl jsem si, že nechci jít do politiky jako mladý člověk. Tehdy, v těch čtyřiadvaceti letech, mi připadlo, že politika není řemeslo, které bych chtěl dělat hned od začátku. Někde křivit páteř v nějakých stranických sekretariátech a být na ní životně, existenčně závislý. Šel jsem proto na medicínu. Ta pro mě splňovala něco podobného jako politika, nějakou službu. Ale službu takovou, že si ji můžu dělat, jak uznám za vhodné, podle svého svědomí.

Luxusní byt Malá Strana 48m
Luxusní byt Malá Strana 48m, Praha 1

Dělám vědu a učím, ale nemyslím si, že bych byl člověk, který přijde na nějaký světový objev. Kolem politiky jsem se ale vždycky motal, ať to byla akademická politika, nebo aktivismus. Bojovali jsme třeba za to, aby fakultní nemocnice nebyly skrytě zprivatizované. Takže mě to vždycky provázelo a jsem v tomhle ohledu člověk, který je rozkročený hodně doširoka.

Ale teď mám obavy z toho, co se děje v téhle zemi, s nástupem komunistů a tak dál. To mi vadí a myslím si, že kdybych seděl někde v laboratoři se založenýma rukama, byl bych možná víc nešťastný. Věděl bych, co se kolem děje, a já se k tomu nějak nevyjádřil a nesnažil se tím něco udělat.

Co na to vaše paní, která je také ze zdravotnických služeb? Podporuje vás, nebo si klepe na čelo, proč to vůbec děláte?

To ne, ona si mě tak už brala. I když asi netušila, že budu kandidovat třeba na prezidenta. To pro ni bylo velké překvapení, protože jsem jí to oznámil asi dva měsíce po svatbě. Ale nebrání mi v tom a nijak mě od toho neodrazuje. Někdy říká, že té kampaně už bylo dost a byla by radši, kdybych s ní byl doma. Nebo abychom někam šli spolu a věnoval jsem jí víc času. Teď už vlastně i rodině, máme malou holčičku. Není ale proti tomu a dá se říct, že mě v podstatě podporuje. Ví, že chlapovi nemůže nijak bránit v tom, co cítí a vnímá jako nějaké svoje poslání. Protože to by nedělalo dobrotu.

V Rychlé zpovědi jste mi řekl, že vás lidé poznávají na ulici. A že už se ani s manželkou na ulici nemůžete pohádat. Jak oba vnímáte popularitu? Chodí za vámi lidé a žádají o podpisy, nebo nadávají?

Samozřejmě je to takové, že jdete po ulici a vidíte, že vás lidé sledují nebo se otočí. Zatím jsem se ale opravdu nesetkal s negativními ohlasy, spíš je to vždycky pozitivní, lidé mě vnímají pozitivně. V něčem je to příjemné, ale na druhou stranu se člověk cítí tak trochu ostře sledovaný. Jedete tramvají a cítíte, že vás poznávají. Ztráta soukromí má určitá negativa a lidé se občas chtějí fotit. Ale když jim to dělá radost, tak mi to nevadí.

Já mám v tomhle lidi rád, rád se s nimi bavím. Ale někdy, když už je to třeba celý den a musíte být přirozeně furt pozitivní, tak už je to potom náročné. Člověk ze sebe vydá hodně energie, přijde domů a už není tak pozitivní, jak by měl být.

Nebyl problém váš věk? Jste přece jenom skutečně mladý na prezidenta. Možná i na senátora.

Asi jste možná chtěla říct na prezidenta, protože mladých politiků je dneska docela hodně. A je to fajn. Vždycky když se podívám do Sněmovny, tak tam vidím samé tlusté páprdy a  mám nějak zafixováno, že to je spíš pro ty starší.

Mně lidé často říkají, že vypadám o deset let mladší a že by mi těch dvaačtyřicet neřekli. Je to asi trochu nevýhoda, nicméně jedním z důvodů, proč jsem kandidoval na prezidenta, bylo to, aby tam byl zástupce generace, která vyrostla po listopadu 1989. Chtěl jsem nabourat stereotyp, že politik a prezident musí být tím mužem se šedinami a že to je jediná dobrá volba. Chtěl jsem představit mladého tažného koně, který bude mít snahu posunout věci dopředu. Co si budeme říkat, když je člověk starší, a já už to pozoruji i na sobě, tak se snaží setrvávat v nějakých stereotypech.

Myslím, že naše země teď stojí opravdu na prahu důležitých celosvětových změn a výzev, a že by tomu mladý člověk prospěl. J. F. Kennedymu bylo třiačtyřicet let, když se stal prezidentem, a dokonce na přelomu 19. a 20. století byl v USA čtyřicetiletý prezident. Vidíme Macrona ve Francii, devětatřicetiletého prezidenta, v Kanadě je pětačtyřicetiletý premiér. Není to úplně nezvyklý jev a myslím si, že naši budoucnost by mohl představovat mladý prezidentský pár.

Ono někdy se říká, že moudrost přichází s věkem, což samozřejmě platí, ale nemusí to tak vždycky být. Někdy můžeme říct, že věk přichází sám, bez té moudrosti.

Povězte mi, jak jste se cítil, když volby vyhrál Miloš Zeman?

Bude to znít asi paradoxně, ale musím se přiznat, že jsem neměl nějaký úplně zásadní smutek. Je to dané tím, že jsem byl možná trochu v euforii z toho, že jsem se snažil s tím něco udělat. V tomhle ohledu jsem měl pocit: „Jo, bojoval jsem.“ Sice jsem neuspěl, což se ani nedalo čekat. Ale pro mě to byl úspěch.

Pro zemi to nebyl úspěch. Když vyhrál Miloš Zeman, bylo to špatně. Co jsem tak slyšel, reakce lidí byly takové, že třeba práskli dveřmi. Nebo někdo mi nedávno říkal na ulici, že jeho manželka použila poprvé v životě sprosté slovo.

Samozřejmě mě to trápí a mrzí mě, že si český národ zvolil člověka, jako je Miloš Zeman. Je to pro mě těžko uchopitelné a bolí mě to, protože to o nás něco vypovídá. Co to vypovídá, to už nechám na každých, ať si nějak vysvětlí sám. Myslím, že jsme se v té době vraceli do minulosti, lidi ovlivnily ty staré dobré časy, které Miloš Zeman reprezentoval. Ale podle mého názoru ty časy nebyly vůbec dobré.

Pojďme dál od politiky. Co děláte, když nebojujete v kampani a nevěnujete se politice?

No to už právě dlouho nebylo… Ale před těmi kampaněmi, když byl čas, jsem tančil tango, to mám strašně rád. Teď už jsem dlouho nebyl, to mě mrzí. A asi nějakou dobu ještě nebudu.

S manželkou?

Ne, já jsem začal tančit tango ještě dřív, než jsem svou ženu poznal. Přiznám se, že bych ani s manželkou to tango moc tančit nechtěl. Jednak jí ten tanec moc neříká, je pro ni takový smutný. Ona by spíš tančila twist nebo něco takového. A to máme v plánu.

Vám je jedno, co budete tancovat?

Mně to je v podstatě jedno, ale to tango je pro mě opravdu, skoro bych řekl, nejvrcholnější životní zážitek. Aspoň co se týče prožitku hudby nebo uměleckého prožitku. U tanga je to prožitek bolesti, je to o tragédii, zhrzených srdcích. Je tam taková hodně hluboká hudba, kterou mám rád. A když si jí spojíte ještě s pohybem, a navíc ještě s tím, že k vám přijde partner, se kterým si velice dobře rozumíte v tanci, tak to jsou ty vrcholné zážitky.

Luxusní byt se zahradou
Luxusní byt se zahradou, Praha 5

V Berlíně, kde je taková velká tango scéna, byla vždycky jedna tanečnice, se kterou jsme si zatančili a vůbec se spolu nebavili. Nepromluvili jsme spolu ani po skončení toho tance, který nás vynesl někam do nebes. Až k takovému zážitku bych to přirovnal. Kdo to nezažije…

Já mám pocit, že mluvíte trochu o sexu, ale dobře…

Není to tak, není to sexuální zážitek.

Jasně že ne, je to tanec. Ale vyprávíte to tak, jak jiní hovoří o sexu.

Říká se, že radost je vážná záležitost. A když se člověk veselí, je to strašně fajn pocit, ale když prožíváte bolest, tak to jde až na dřeň. To tango je hodně o té bolesti, tam v podstatě prožijete tu vážnou radost. Jak říkám, já to tak prožívám.

A nežárlí vaše paní? Přece jenom musíte mít nějakou partnerku, se kterou to tančíte.

Tango není o partnerkách, tango je takový kavárenský tanec. Není to ten trhavý, mluvím o argentinském tangu, které vzniklo v Buenos Aires jako taková společenská zábava, jako když se chodilo do tanečních nebo na čaje.

V tangu je dokonce ta zvláštnost, že se vždycky tančí série po čtyřech skladbách, a po nich je takzvaná záclona. To je čas, kdy máte možnost, a většinou to tak je, rozloučit se s tanečníkem, kterého máte, a pokračovat s jiným. Je to super, třeba tančíte dvě série, a ta záclona vám dává možnost se slušně rozejít, když si nesednete.

Čili tango je taková romance na dvě a půl minuty. A když si s tím partnerem sednete, je to strašně silný emocionální zážitek. Ten nemůžete vydržet celý večer, takže si musíte odpočinout. A odpočinete si tím, že jdete tančit s někým jiným.

Já jsem ještě nikoho neslyšela takhle hovořit o tangu, je to moc pěkný. Takže to máme tanec, a co ještě děláte?

Pak strašně rád lezu na skalách na písku. Můj kamarád z vysoké mi to ukázal, jsou to taky moc hezké zážitky. Teď už jsem ale skoro dva roky nebyl. 

Všechno kvůli té politice, takhle nám nakynete!

Tak já zatím nekynu. Můžu lézt i sám, ale samozřejmě je to jiný. Kamarádi mají děti, takže je méně času. Když jsme byli študáci a děti nebyly, tak jsme lezli víc.

Dříve jste žil v Madridu a v Americe…

Já jsem tak různě cestoval.

Nemáte občas kvůli tomu, co se tady děje, tendence emigrovat? Bylo by to pro vás reálné?

Já už jsem jednu emigraci zažil, takže jsem si řekl, že už nechci emigrovat. Proto jdu do politiky. To je taky jeden důvod. Nechci jen tak přihlížet a chci se zasadit o to, abychom emigrovat nemuseli.

Takže už si nedokážete představit, že byste žil jinde?

Na věky věků ne. Mám rád svou zemi, mám tady kamarády. Dělám tady ještě hudbu, to jsem ještě neříkal. Zpívám, to je jediný koníček, co mi teď zůstal. Chodím zpívat do sboru, máme komorní sbor. To jsou všechno silné vazby, které nechci zpřetrhat. Už si nedovedu představit, že bych si je vytvářel někde jinde, to je velká životní hodnota. Moje žena taky nechce do ciziny, má tady rodinu.

Děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Co ve vás zanechal pobyt v Keni?

Velké dobrodružství a medicínské zážitky.

Jak se váš život změnil po prezidentských volbách?
Hodně, lidi mě poznávají na ulici, už se ani nemůžu s manželkou pohádat na ulici.

Co bude první věc, kterou uděláte jako senátor?

Založím kancelář a udělám tam občanské centrum.

Co si myslíte o vládě Andreje Babiše v jedné větě?

Loutky a rodily se šíleným způsobem.

Nejlepší hláška vašich studentů?

Pane asistente, zavřete si tu fixu, čmáráte si na tričko.

Čím vás naposledy překvapila vaše manželka?

Jak zvládá mateřství.

Jak vám dítě změnilo život?

Je to radost.

Kde se vidíte za 5 let?

Nad tím jsem nepřemýšlel.

Nejlepší zábava v Chomutově?

Hrajou tam dobře hokej.

Na čem jste byl naposledy v kině?

Starwars, ale to už je dlouho.

Nejkrásnější politička má světě?

Ona nějaká taková existuje? Ale myslím, že na Novém Zélandě je taková hezká...

Aplikace, bez které se neobejdete?

Facebook.

Co vás zaručeně rozpláče?

Vím, co mě naštve, Miloš Zeman. Rozpláče? Asi nějaké filmy.

Čeho v životě nejvíc litujete?

Ničeho.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Pro co to vlastně točíme?

Pro Luxury Prague Life.

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Prodej vily Praha 6 - 900m
Praha 6

Prodej vily Praha 6 - 900m

12 + KK, 900 m²
75 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Petrské náměstí 214
Praha 1

Luxusní byt Petrské náměstí 214

4 + KK, 214 m², ter. 62 m²
25 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 250m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej 250m

6 + KK, 250 m²
34 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily Praha
Praha 6

Prodej luxusní vily Praha

5 + KK, 370 m², ter. 113 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m

7 + KK, 334 m², bal. 6 m², ter. 25 m²
45 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Praha 6

Luxusní vila na Hanspaulce 940m

Atypický, 940 m²
110 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

6 + 1, 645 m²
99 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 2 - 133m
Praha 2

Luxusní byt Praha 2 - 133m

4 + 1, 133 m²
15 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinné domy a vily
Praha 6

Luxusní rodinné domy a vily

10 + KK, 11610 m², ter. 30 m²
40 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou Trója
Praha 7

Luxusní byt se zahradou Trója

2 + KK, 93 m², ter. 22 m²
10 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 5 - 138m
Praha 5

Luxusní byt na Praze 5 - 138m

4 + KK, 138 m², ter. 15 m²
17 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji Josefov Praha
Praha 1

Luxusní byt k prodeji Josefov Praha

5 + KK, 226 m²
62 178 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Troja 104m
Praha 7

Luxusní byt Troja 104m

3 + KK, 118 m², ter. 14 m²
14 782 609 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 3 - 159m
Praha 3

Luxusní byt na prodej na Praze 3 - 159m

4 + KK, 159 m², ter. 22 m²
14 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na Novém Městě 163m
Praha 1

Byt na Novém Městě 163m

4 + KK, 163 m², bal. 5 m²
24 523 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1, 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
46 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja

3 + KK, 156 m², ter. 44 m²
19 130 435 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 156m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 156m

4 + KK, 156 m², ter. 31 m²
18 595 041 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej 267m
Praha 6

Luxusní byt na prodej 267m

7 + 1, 267 m²
35 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 3 - 128m
Praha 3

Luxusní byt na Praze 3 - 128m

3 + KK, 128 m²
16 790 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej
Praha 5

Luxusní penthouse na prodej

Atypický, 234 m², ter. 117 m²
21 950 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila ve Střešovicích 986m
Praha 6

Luxusní vila ve Střešovicích 986m

, 986 m²
185 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK, 256 m²
47 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na nábřeží 304m
Praha 1

Mezonetový byt na nábřeží 304m

5 + KK, 314 m², ter. 45 m²
60 652 007 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana 286m
Praha 1

Byt Malá Strana 286m

9 + KK, 286 m²
60 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila Praha 1 - 350m
Praha 1

Vila Praha 1 - 350m

7 + KK, 350 m², ter. 74 m²
55 870 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou Staré Město 532m
Praha 1

Byt s terasou Staré Město 532m

7 + KK, 532 m², ter. 170 m²
90 580 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Staré Město - 390
Praha 1

Luxusní byt Staré Město - 390

8 + 1, 410 m², ter. 20 m²
115 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt s terasou 117m
Praha 5

Mezonetový byt s terasou 117m

2 + KK, 117 m², ter. 15 m²
7 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní loft na Praze 5 - 302m
Praha 5

Luxusní loft na Praze 5 - 302m

6 + KK, 302 m², bal. 33 m², ter. 37 m²
29 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní loft na Praze 5 - 266m
Praha 5

Luxusní loft na Praze 5 - 266m

6 + KK, 266 m², ter. 33 m²
30 590 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Praha 1 - 386m
Praha 1

Byt Praha 1 - 386m

8 + 1, 404 m², bal. 3 m², ter. 15 m²
115 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha
Okolí Prahy

Vila na prodej Praha

5 + KK, 328 m², ter. 29 m²
15 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu Vinohrady - 92m
Praha 2

Prodej bytu Vinohrady - 92m

3 + KK, 90 m²
11 792 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s balkonem Nové Město - 72m
Praha 1

Luxusní byt s balkonem Nové Město - 72m

1 + 1, 72 m², bal. 5 m²
9 962 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 81m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 81m

2 + 1, 81 m²
13 994 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 1

Luxusní byt v Pařížské s výhledem na Hrad

3 + KK, 99 m²
30 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt v historickém objektu 34m
Praha 5

Byt v historickém objektu 34m

1 + 1, 34 m²
12 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 10 - 29m
Praha 10

Luxusní byt na prodej Praha 10 - 29m

1 + KK, 27 m²
3 974 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 10 - 51m
Praha 10

Luxusní byt na prodej Praha 10 - 51m

2 + KK, 50 m²
5 685 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Vršovice - 51m
Praha 10

Byt na prodej Vršovice - 51m

2 + KK, 50 m²
5 317 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej u nábřeží - 57m
Praha 5

Byt na prodej u nábřeží - 57m

2 + 1, 57 m²
3 493 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 37m
Praha 10

Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 37m

Atypický, 37 m²
2 999 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 88m
Praha 10

Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 88m

Atypický, 88 m²
6 142 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m

5 + KK, 707 m², bal. 20 m²
110 544 050 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet s terasami - 333m
Praha 6

Luxusní mezonet s terasami - 333m

5 + KK, 333 m², ter. 157 m²
17 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 - 389m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 - 389m

3 + KK, 100 m²
16 890 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 5 - 171m
Praha 5

Luxusní byt na Praze 5 - 171m

3 + 1, 171 m², bal. 8 m²
27 920 300 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 5 - 164m
Praha 5

Luxusní byt na Praze 5 - 164m

3 + 1, 164 m², bal. 7 m²
25 890 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na Praze 5 - 272m
Praha 5

Luxusní mezonetový byt na Praze 5 - 272m

5 + KK, 272 m², bal. 5 m²
39 843 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 7

Luxusní byt s terasami Praha 7 - 571m

6 + KK, 571 m², ter. 262 m²
42 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní historická vila se zahradou Troja 113m
Praha 7

Luxusní historická vila se zahradou Troja 113m

3 + 1, 113 m², ter. 10 m²
14 347 826 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Malá Strana 48m
Praha 1

Luxusní byt Malá Strana 48m

2 + 1, 48 m²
13 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK, 634 m², ter. 190 m²
99 113 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej restaurace na Praze 2 - 285m
Praha 2

Prodej restaurace na Praze 2 - 285m

Atypický, 285 m²
20 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu Praha 1 - 89m
Praha 1

Prodej bytu Praha 1 - 89m

2 + KK, 88 m²
11 964 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky.cz - realitní komiks