Hlavní stránka Nové články

Už jako malý věděl, že ho to táhne do kuchyně. A přestože šel na přání rodičů studovat gymnázium, stejně skončil u cukrařiny. A to té nejlepší! V nejluxusnějším obchodním domě na světě, v londýnském Harrods, pekl sladkosti pro britské premiéry a jiné osobnosti. Nejenže zde zvládl dálkově vystudovat až na inženýra, ale dokonce získal tituly „kuchař roku“, „tým roku“ i „manažer roku“. Pak se moravský rodák vrátil zpět do Česka, kde se začal naplno věnovat CakeShop Prague. V rozhovoru se dozvíte, jaké jsou jeho další plány i cíle.

Video

Josefe, dobrých cukrářů je jako šafránu. Proč nevlastníte nějaké své jedno místečko?

Já jsem sobě i jiným slíbil dvě věci. Ta první byla, že nikdy nebudu dělat nic s angličtinou, to jsem na gymnáziu opravdu slíbil. Bylo mi 19 let a řekl jsem panu magistru Miloši Mlčochovi: „Pane magistře, když mi dáte dvojku na vysvědčení a nezkazíte mi tím vyznamenání, tak já slibuji, že nikdy nic nebudu dělat s angličtinou.“ Tenkrát jsem nevěděl, že za čtyři roky pojedu do Anglie na šest týdnů a budu se vracet z Indie po dvanácti letech.

Druhá věc, co jsem slíbil sám sobě, byla, že nikdy nebudu podnikat. Když se mě lidi ptali, proč nemám cukrárnu nebo pekárnu, proč nemám něco vlastního, říkal jsem, že vůbec nemám chuť ani tendenci nic vlastnit. Mnohem raději pomůžu lidem, kteří mají všechno, co já nemám, ale nemají, co mám já. Ať už jsou to znalosti, nebo kontakty ze zahraničí. Nechci podnikat, nemám potřebu.

A není to třeba proto, že se bojíte zodpovědnosti?

To vůbec ne, já jsem měl pod sebou spoustu lidí, jsem velmi zodpovědný člověk. Když po mně někdo něco chce, zeptám se, jaký je deadline, a mám to tam o pět minut dřív. V životě jsem na žádnou schůzku nepřišel pozdě. Jsem velmi zodpovědný, prakticky jsem „vychoval“ svoji sestru, která je o deset let mladší, protože máma pracovala a neměla na ni čas. Byl jsem nejstarší ze čtyř. Jsem zodpovědný, ale neměl jsem chuť podnikat. Na to potřebujete asi nějaké zvláštní místo v mozku, to tam buď je, nebo není. Ale jak jsem zjistil, může se tam časem objevit.

Luxusní penthouse na pronájem na Vinohradech
Luxusní penthouse na pronájem na Vinohradech, Praha 2

Na konci října jsme s gastronomem Robertem Chejnem, kterého znám patnáct let a který má na starosti Chateau Kotěra v Ratboři, založili firmu. Před patnácti lety jsme v Dlouhé ulici dělali chvilku spolu v jeho restauraci Robert’s Restaurant a Robert’s Café. Měl jsem svoji práci u Schicků na Žižkově, u rodičů Patrika a Kristýny Schickových. Po práci jsem chodil k Robertovi, tam jsem mu udělal nějaké dorty a cheesecaky. Pak jsem zase jel domů, vyspal jsem se, šel jsem zas do svojí práce. A takhle to fungovalo.

Předloni v lednu mi napsal Robert na Facebook: „Čau, dozvěděl jsem se, že jsi zpátky v Praze, potřebuju píchnout s dezerty.“ Tak jsme se nějak znovu dali dohromady. Přijel jsem do Ratboře a objali jsme se, jako kdybychom se viděli naposledy včera. Bylo to hrozně krásný, protože Robert je krásně renesanční člověk, je šikovný, intelektuál, má rád jídlo, ženy, dobré víno a život. Tak jsem mu pomohl s dezerty. Potom jsem tam vždycky jednou za čas přijel, udělali jsme nové meníčko, zajímavé projekty, svatby. Tu tam měla třeba Dominika Kratinová.

Přemýšleli jsme, co budeme dělat, a řekli jsme si, že když nejsou lidi, tak budeme dělat věci do skleniček. Nějaké marmelády, džemy a slaný karamel, a on bude dělat paštiku. A tak jsme s Robertem založili firmu, která se jmenuje Fat Brothers. Jinými slovy – podnikám. 

Fat Brothers? On je tlustý?

No, já jsem taky.

Ne, já bych řekla chubby. (oplácaný, pozn. red.)

Chubby je dobré, ale samozřejmě Fat Brothers není o tom, že my jsme tlustí. Je to o tom, že nebudeme dělat cukrfree věci, které rádoby frčí. Když se podíváte na globální prodeje toho, co se opravdu prodává, jsou to věci, které se musí nejméně marketovat.

Nejvíce energie jde do těch věcí, které se nejméně prodávají. A to jsou ty, které jsou omezené nějakou dietou. Ať je to dieta jako móda, nebo například bezlepková. To nekupují celiaci, těch je v populaci asi procento. Ale ve Španělsku se prodává bezlepkových výrobků čtrnáct, patnáct procent. To kupují lidi, kteří si naivně myslí, že když vyřadí lepek z jídelníčku, budou neuvěřitelně zdraví. Ono to tak není, oni totiž neví, že lepek je bílkovina. Takže z jídelníčku vyřazují bílkoviny, které musí stejně nějakým způsobem nahradit.

Novým projektem je tedy Fat Brothers?

Jeden z mnoha. Nikdy si nedávám všechny vejce do jednoho hnízda. I když jsem měl třeba práci u Schicků a dělal jsem tam dorty, tak jsem si do toho udělal výuční listy kuchařský a cukrářský, a dálkově jsem si udělal první rok vysoké školy, než jsem šel do Anglie. Nesoustředím se na jednu věc, protože to může dopadnout jakkoliv.

Fat Brothers jdou ale proti proudu, ne?

Jdou proti proudu. Absolutně.

A to funguje od listopadu?

Jsme založeni od začátku listopadu. A tenhle měsíc bychom měli zavážet naše produkty s Rohlíkem.cz.

Jak to vypadá?

Vypadá to úplně super. Máme udělaný nádherný branding od neuvěřitelného člověka, který je grafikem, vyhrává ceny po celém světě za své knihy, které dělá jako grafik pro děti. Dělal také panu Špačkovi etiketu. Už se na to těšíme.

A další?

Další z těch vejcí v hnízdě je práce pro Českou televizi. Dělám porotce pro pořad Peče celá země. Natáčení bude v květnu a půlce června, ale do televize to jde až na jaře příštího roku, protože postprodukce je obrovská. Říká se, že to jsou druhá nejdražší televizní práva, která koupili.

S kým dalším jste v porotě?

V porotě jsme dva, já a Mirka Slavíková. Je to cukrářská legenda, která v osmdesátých letech emigrovala, protože mentálně fungovala jinak a nemohla tady zůstat. Odstěhovala se, odešla někam do Afriky, džípem ji projela od severu až k jihu a zakotvila v Johannesburgu. Po revoluci se vrátila zpátky na pár let a založila tady cukrářské studio. Byla ale nedoceněná, Asociace kuchařů a cukrářů jí dost šlapala na paty, protože šla proti proudu.

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 320m
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 320m, Praha 5

Lidé, co opustí zemi, to tak mají. Mají nějaký důvod, proč tu zemi opustili, a z devadesáti procent to rozhodně nebyly finance. Myslím si, že majorita neodchází z vlastní země od rodiny a od přátel, protože chtějí víc vydělat. Peníze nehrají roli, tam jsou jiné potřeby, které potřebujeme naplnit, abychom byli šťastní a spokojení. Mirka Slavíková se mezitím dostala do Holandska, kde se potom vdala. Teď už zase není vdaná – a dostala příležitost tady.

Takže se vrátila?

Vrací se asi zpátky kvůli tomuhle pořadu, jsme tam my dva jako porotci. Práva jsou z Anglie, je to od BBC, stejně jako Stardance. V originále je to The Great British Bake Off.

Před pár lety jsem mluvila s panem Zdeňkem Pohlreichem. Jeho syn studoval na cukráře a Pohlreich říkal, že je to hrozné, protože v Česku je strašně málo cukrářů.

Nejen málo cukrářů, i kuchařů, pekařů a jiných řemeslníků.

Čím si to vysvětlujete?

Před deseti lety jich zas tak málo nebylo. Když jsem v Praze v roce 2002 hledal práci, cukrářů byla spousta. Opravdu jsem obešel několik podniků, než jsem dostal práci. Dneska tu práci dostane kdokoliv, protože nejsou lidi. Tenkrát byla devítiprocentní nezaměstnanost, byl tam velký tlak ze strany státu, aby lidi pracovali, protože ti, co nepracovali, byli příliš drazí, aby seděli doma. Teď je to jinak. Všichni, co mohou pracovat, pracují. Školský systém v naší zemi je špatný, a tím, jak máme prakticky každou školu zadarmo a žáci si tam platí jen pomůcky, si tam nikdo ničeho neváží.

Teď jsem přijel z krásného učiliště a střední školy ve Slavkově u Brna. Mají tam hotelovku, u toho mají cukráře a kuchaře, a je to tam všechno takové rodinné. Je to malé, takže si lépe uhlídají studenty. A ti pak mají možnost mít lepší vztahy s učiteli – ve třídě jich není třicet, ale třeba patnáct. Samozřejmě, ani tam nejsou jen výběroví studenti. I dnes se setkávám s tím, že školu studují kvůli rodičům studenti, kteří nemají k oboru vztah. A ve finále také ani sami k sobě.

Proč jste se vrátil do Česka?

Já jsem se vrátil, protože jsem se vůbec nechtěl vracet. (smích) Když jsem odcházel do Anglie, a potom se z Anglie dostal do Indie, tak jsem příteli, který je Španěl a bydlí v Barceloně, řekl: „Kdybych se náhodou někdy vracel zpátky do Evropy, tak se samozřejmě z Indie vracím přímo do Barcelony.“ Jsem hrozně rád, že na to během let zapomněl, protože jsem se místo Barcelony vrátil do Prahy, byla tady příležitost. V Indii mi před dvěma a půl lety vypršelo pracovní vízum. Je to tam maličko omezené a získání víza je docela komplikované.

Přirozenou cestou to nějak vygradovalo. Najednou přišel kamarád – spolužák z vysoké školy – s nabídkou, že kdybych se náhodou chtěl vracet zpátky do Česka, bude pro mě mít práci. Že tady na mě čekají mnohem větší věci než ty, pro které jsem se vrátil, jsem netušil. Vracel jsem se kvůli projektu CakeShop Prague. Při škole jsem tam holky recepční hotelu U Zlatého jelena učil péct dorty, záviny a muffiny pro potřeby hotelu a jeho lobby baru. Během deseti let se lobby bar rozrostl do zajímavé velikosti a začal zaměstnávat několik cukrářů a číšníků. CakeShop Prague bylo takové moje dítě. Od jména až po nabídku. Paradoxně to nebyla ani sestra, ani babičky na Moravě, kvůli kterým jsem se vrátil, protože i když jsem byl v Londýně nebo v Indii, viděl jsem je každé tři čtyři týdny.

Dobře, Londýn je kousek. Ale Indie?

Měl jsem to nastavené tak, že jsem byl časově flexibilní. Vyžádal jsem si to, byla to moje podmínka, abych tam mohl pracovat. Ze začátku to bylo dáno školou – dělal jsem dálkově vysokou školu hotelovou, všude jsem si musel vyžebrat tyhle „ano, budu tu pracovat, ale každé tři nebo čtyři týdny budu jezdit zpátky do Česka“. Po ukončení školy to byl zase vztah na dálku. Nicméně po dvou letech práce na plný úvazek pro CakeShop jsme se s kamarádem i jeho kavárnou museli rozloučit. Nerozuměli jsme si. Dopadlo to tak, jak mělo.

Pocházíte z Moravy a objevíte se jako mladinký kluk v Harrods. Zjistíte, že dezerty tady kupovala britská královna… Jak to na vás působilo?

V Harrods momentálně anglická královna nebere vůbec nic, od roku 1997 tam ona ani její rodina nesmí jít. 30. srpna 1997 zemřela princezna Diana v autě s Dodim Al-Fayedem a jeho tatínek Mohamed byl vlastníkem Harrods až do května 2010. Královna tam opravdu chodila nakupovat, matka princezny Diany je tam dodnes zaměstnána jako emeritní člen Harodds family, i když to Al-Fayed už nevlastní. Madam Spencer (matka Diany, pozn. red.) se měla stát nastávající tchýní Dodiho Al-Fayeda. Královská rodina tam přirozeně byla, nevěděli, že když se Diana rozvede s Charlesem, začne fungovat s Dodim Al-Fayedem.

Královský znak mohl dát prodejce v Anglii na budovu jenom tehdy, pokud tam královská rodina z Buckinghamského paláce chodila nakupovat, Harrods bylo jedno z těch míst. A Mohamed Al-Fayed je dodnes přesvědčený, že to byla vražda, že to bylo naplánované. Dokonce obvinil prince Phillipa, že v tom má prsty on a že to zařídil. Královna v Harrods byla předtím, než jsem se tam dostal.

Přesto muselo být poctou pracovat u takové firmy…

Dnes jsem sedmatřicetiletý člověk, když jsem odcházel do Anglie, bylo mi asi třiadvacet. Vůbec jsem tam původně nešel na třináct let, šel jsem tam na šest týdnů. A vůbec to nebylo z mojí hlavy, nechtěl jsem do žádné Anglie a navíc jsem to slíbil tomu učiteli. (smích)

Byl to nápad mojí přítelkyně Markéty. Tady jsem měl třetím rokem práci u Schicků a za sebou první rok vysoké školy hotelové, která je soukromá, takže jsem se absolutně „vydal“ z peněz. Všechny ty výuční listy předtím byly taky soukromé, takže jsem za vzdělání během tří let utratil asi sto tisíc. Na kontě jsem měl asi šestnáct tisíc. A ona přišla s tím úžasným nápadem, že půjdeme trhat maliny někam do Skotska. Říkal jsem, že se zbláznila, v září jsem měl platit dalších třicet tisíc za semestr, které jsem neměl, takže mě čekal červenec a srpen makání.

Věci se ale daly přirozeně do pohybu, v půlce června 2005 jsem s Markétou odjel a pracoval v Anglii. Měl jsem dvě nabídky práce, buď do pětihvězdičkového hotelu za málo peněz, nebo jsem mohl do Birminghamu do nějakého tříhvězdičkového kongresového hotelu za mnohem více peněz. Já jsem samozřejmě šel po tom pětihvězdičkovém za méně peněz. Nebylo to kvůli dobrému životopisu, ale říkal jsem si, proč bych měl ztrácet čas tříhvězdou, když z té se jde přirozeně do čtyřhvězdy a potom do pětihvězdy. A když to uděláte moc pozdě, nemusí se vám to nikdy podařit.

Jak jste všechny ty zaměstnavatele dostal? Jak je možné, že se „prali“ o kluka z Moravy?

Já nemusím nikomu vykládat, že tu práci miluju. Přijdu, vyhrnu rukáv, umyju nádobí, uklidím si a začnu dělat tu věc, která se po mně chce. A nedělám kolem toho zbytečné „haló“. Výsledek práce odpovídá tomu, jak se u toho cítím a kolik do toho dávám. A já do toho dávám všechno. Když do toho nemůžu dát všechno, radši nedělám. Kdybych měl jít do práce a neměl bych tam nechat srdce, radši tam vůbec nepůjdu.

Kdybyste měl péct pro anglickou královnu, nebo tady pro nějakou paní Novákovou…

Vím, že to bude znít jako klišé, ale já to těm ženským udělám úplně stejně, jediný rozdíl budou pravděpodobně peníze. My jsme každý týden odnášeli dorty do Downing Street 10 (sídlo britského ministerského předsedy, pozn. red.), takže jsem tam měl za těch sedm let tři premiéry, kteří baštili moje dorty. Prostě jen vyhrnu rukáv, a protože vím, co dělám, nemám problém s tím, jestli je to zákazník takový, nebo makový.

Kde jste přišel k takovému nadání? Ve školách? Učil vás to někdo v práci, nebo vám babička dala nějaký základ?

Mám to všechno z rodiny a jsem přesvědčen, že všichni to tak máme. To, co nás dělá těmi, kterými jsme v nitru, jádru duše, tak to absolutně nemůže být ze školy. U mě rodiče moc nezafungovali, měl jsem krásné dětství do deseti let, potom se to tam zvrtlo. Ale babičky byly konstantní, neměnné, ty tady pro mě vždycky byly, i když tu lásku tenkrát neuměly dávat tak, jak ji umí dávat teď, což je nádherné.

V rychlé zpovědi jste řekl, že jste babičkám upekl žemlovku. A co takové ty dorty, které když člověk vidí, nechce je ani sníst, jak jsou krásné?

Kdybych jim udělal nějaký unikátní dort, tak vím, že jim to nic neřekne. Řeknou „to jsem nikdy neviděla“, nebo „to vypadá skvěle“. Vím ale, že mnohem větší radost jim udělám tím, že jim z Prahy dovezu nádherné máslové vánočky a nějakou dobrou zavařeninu nebo karamel.

Jaký dezert jste dělal nejdéle? A jaký vám nejvíce chutná?

Cukrařina je pracná, nejlepší kamarád cukráře je mrazák. Nejlepší dezerty nebo zákusky, které jsem kdy měl, jsou v Paříži. Je to Café Pouchkine. Ten pán, který za tím vším původně stojí, ten vizionář a cukrář, se jmenuje Emmanuel Ryon.

Hodně pracujete, máte několik projektů. Co váš soukromý život?

Mám to absolutně v rovnováze. Každé tři týdny jsem pořád ještě ve Španělsku, to jsem si vydupal, když jsem přišel do Prahy. Ze začátku to maličko drhlo, protože jsem zjistil, že lidi nepřijdou do práce, když se jim nebude chtít. Stačí zavolat, že jsou nemocní, potom už ani nevolají, a prostě zmizí.

Jednou nám zmizel číšník, pak zmizel kuchař. Vůbec už nepřišli! Pak se zavírají restaurace jenom proto, že personál nepřijde ten den do práce, a to mi přijde úplně úchylný. Dlouho jsem nebyl schopný tohle akceptovat a nebudu si na to zvykat. Zaměstnanci se přeci musí přizpůsobit. Práce je výběr a forma svobody.

Jsou věci, které nejsem schopen akceptovat, a tohle je jedna z nich. Myslím si, že lidi mají být zodpovědní. A když se uváží k nějakému poměru, ať už je to partnerský, nebo práce, mají plnit dohodu. Nicméně soukromý i pracovní život mám balancován.

Josefe, moc děkuji za rozhovor.

Děkuji Vám! A teď to objetí!

Rychlá zpověď:

Sladkost, bez které nedokážete žít?

Čokoláda.

Co nebo pro koho byste odmítl péct?

Nepeču pro zlé lidi.

Kde ve světě vám nejvíce chutnaly dezerty?

Café Puškin, Paříž.

Když přijedete domů na Moravu, na co se těšíte z babiččiny trouby?

Žemlovka.

Co si myslíte o lidech, kteří tvrdí, že neradi sladké?

Mají špatné zkušenosti.

Co kromě cukrařiny je pro vás koření života?

Láska.

Jak moc jste kritický k dezertům, které si objednáte v restauraci?

Přiměřeně k ceně.

Máte nějaký recept, jak si vychutnávat sladké a nemít nadváhu?

Život je o balanci, rovnováze.

Na jaký dezert 100% sbalíte objekt zájmu?

Pomalu kynutá vánočka, slaný karamel.

Co pro vás znamená luxus?

Jídlo je dostupný luxus.

Kde se vidíte za 10 let?

Šťastný kdekoliv.

Pro jakou nejslavnější osobnost jste pekl?

Mimo královny Alžběty?

Kolik mě bude stát soukromá lekce pečení s vámi?

Domluvíme se v laboratoriu.

Vystihněte sám sebe jednou větou.

Životní filosof.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jste šťastná?

Strašně moc a nejvíc, když mám čokoládu. (smích)
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
17 304 348 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Pařížská 205m
Praha 1

Luxusní byt Pařížská 205m

5 + KK 205 m², ter. 40 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m

4 + KK 234 m², bal. 16 m², ter. 40 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Unikátní byt na Praze 1 - 174m
Praha 1

Unikátní byt na Praze 1 - 174m

4 + KK 174 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha - 981m
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha - 981m

8 + KK 981 m², ter. 41 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK 634 m², ter. 190 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Petrské náměstí - 214
Praha 1

Luxusní byt Petrské náměstí - 214

4 + KK 214 m², ter. 62 m²
25 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej 267m
Praha 6

Luxusní byt na prodej 267m

7 + 1 267 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Nové Město

3 + KK 132 m²
14 600 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m

5 + KK 318 m², ter. 80 m²
46 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

2 + KK 73 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

3 + KK 156 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na pronájem na Vinohradech
Praha 2

Luxusní penthouse na pronájem na Vinohradech

5 + KK 343 m², ter. 34 m²
175 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na Vinohradech - 343m
Praha 2

Luxusní penthouse na Vinohradech - 343m

5 + KK 343 m², ter. 34 m²
56 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², bal. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Karlín - 50m
Praha 8

Byt na prodej Karlín - 50m

2 + KK 46 m², bal. 5 m²
7 499 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 426m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 426m

5 + KK 387 m², bal. 26 m², ter. 118 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Petrské náměstí 214m
Praha 1

Luxusní kancelář Petrské náměstí 214m

4 + KK 214 m², ter. 62 m²
25 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse na prodej Rašínovo nábřeží - 318m
Praha 1

Penthouse na prodej Rašínovo nábřeží - 318m

5 + KK 318 m², ter. 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana

3 + KK 239 m²
36 329 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 1 - 208m
Praha 1

Luxusní byt s terasou Praha 1 - 208m

6 + KK 208 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Josefov Praha
Praha 1

Luxusní byt na prodej Josefov Praha

3 + KK 115 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na prodej Hradčany - 196m
Praha 1

Byt s terasou na prodej Hradčany - 196m

4 + KK 196 m², ter. 12 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 6 - 89m
Praha 6

Luxusní byt Praha 6 - 89m

2 + KK 89 m², ter. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej s terasou 246m
Praha 8

Byt na prodej s terasou 246m

4 + KK 246 m², ter. 96 m²
26 403 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 415m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 396m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 396m

6 + KK 396 m², ter. 71 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 8 - 116m
Praha 8

Luxusní byt na prodej na Praze 8 - 116m

3 + KK 116 m², ter. 25 m²
14 723 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy

4 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m
Praha 1

Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m

5 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks