Rychlá zpověď - Dominika Býmová: Nejsem servírka ze Severky

Herečka o své práci, zdravém životním stylu a módní značce White Sage
26. června 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Je to už několik měsíců, kdy na obrazovkách České televize vyšel seriál Most!, který uchvátil mnoho diváků. Nezapomenutelnou roli servírky Romany ze Severky v něm ztvárnila herečka Dominika Býmová, kterou seriál takřka přes noc vyzdvihl na vrchol herecké kariéry. Když jsme se setkaly v jedné pražské kavárně, pozitivní energie a dobrá nálada jí rozhodně nechyběly. Povídaly jsme si nejen o tom, jak na ní současný úspěch působí, ale také o jejím vztahu k životnímu prostředí a módní značce White Sage, se kterou nedávno přišla na český trh.

Video

Domčo, my jsme spolu chodily do stejné školy – pamatuju si, že jsi byla o rok výš, dlouho jsme se neviděly. Jak moc se ta holka, kterou jsem vídala, od té doby změnila?

Ano, tak od té doby uteklo spoustu času, to je pravda. Myslím, že jsem tak nějak vyzrála. Taková ta bláznivá holka, kterou si ještě asi pamatuješ ze školy, ta už je pryč. Mnoho věcí jsem si v hlavě srovnala a je to fajn, cítím se takhle mnohem líp. 

Jsi hodně spojována se seriálem Most, který – dá se říct – tě vyšvihl do českého šoubyznysu. Ale vím, že si začínala už jako Dívka ve žlutém v seriálu Přístav…

Já si myslím, že u každého herce je jedna taková průlomová role, která to vše nějakým způsobem odstartuje. Před seriálem Most jsem pracovala stejně, se stejným zápalem a nadšením pro práci, jen až nyní to je nějak víc vidět. Jakmile na sebe tou rolí – nějakou zásadní – upozorníte, tak ty věci, které se dějí následně po tom, mají větší pozornost.

Jak jsi to vše přijala, když ses skoro přes noc stala více sledovanější?

Než Česká televize odvysílala Most, uplynul asi rok a půl od doby natáčení. Tudíž jsme poměrně dlouho čekali na to, až se bude vysílat, a já jsem mezi tou dobu téměř úplně zapomněla, co vše se na natáčení dělo, jaké scény jsem točila a jak moc velká legrace během natáčení byla. Začalo se mi to vše vybavovat až během předpremiéry v kině Aero – tam mi to všechno došlo. Lidé to tam přijali neskutečně dobře, byli nadšení, atmosféra byla skvělá a já si vše znovu připomněla.

Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1
Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1, Praha 1

Poté byl v televizi odvysílán první, druhý, třetí díl. A mně se absolutně zbláznily sociální sítě, měla jsem pocit, že musím hned všem odpovídat, abych nepůsobila nějak nafoukaně. (smích) Chtěla jsem dát lidem najevo, že mě jejich zájem těší, jenže posléze jsem přišla na to, že je to nesplnitelný úkol. Na základě mé role servírky Romany mi navíc začali psát především muži, kteří nechápali, že mám i nějaký osobní život, že Romana je pouze role a že na setkání s nimi přijít nemohu. 

Takže ses setkávala i s nějakými sexuálními narážkami…

Právě, že z velké části ano. Nejdřív jsem myslela, že ty zpětné vazby od mužů jsou takové nevinné, kdy chválí projekt. Ale začali se ke mně chovat jako k servírce ze Severky, začali mi hned tykat a být hrubí. Mostu potom bylo všude dost a bylo toho na mě příliš. Pokřiky „Dycky Most!“ na ulici byly do jisté chvíle vtipné, ale potom už to přerostlo v „Romano, sem, Romano, tam“ a už jsem toho měla plnou hlavu. Jednou se mi stalo, že mě z dlouhé fronty pustili dopředu, a to bylo hrozně milé. Někde jsem tento zážitek řekla a druhý den z toho vyšel článek, jak využívám své popularity a předbíhám. (smích)

To jsi mi zrovna naběhla na další otázku. Jak reaguješ na bulvár?

Snažím se s ním nekomunikovat. Dlouho jsem se bavila nad tím, když sem tam něco vyšlo a bylo to úplně mimo. Co mě ale někdy dokáže zamrzet je to, když vyjde článek, který použije mou překroucenou přímou řeč, a je popravdě v rozporu s tím, co jsem doopravdy řekla.

Pocházíš z Opavy, což není zas tak velké město. Jakou reakci na svůj úspěch jsi sklidila tam?

Tím, že mí rodiče nejsou z herecké branže, tak se přiznám, že jsem se trochu bála jejich reakcí. Jak za mamkou budou chodit známí a budou říkat „jémine, co to tam ta Domča dělala“, ale vůbec to tak nebylo. Naši to vzali úplně v pohodě a jsou moc rádi, že dělám to, co mě baví.

Pojďme teď chvíli od herectví stranou. Já se tě teď chci zeptat na tvou módní značku White Sage. Jak tě napadlo, že ji spustíš? Byl to vždy tvůj sen vplout do návrhářského světa?

Delší čas jsem přemýšlela nad svým vlastním projektem. Tím, že jsem na volné noze, i když musím zaklepat, teď je té práce víc než dost, tak občas jsou období, která mají výkyvy. A herec musí buď odpočívat, nebo čekat na další příležitost. Což je v pořádku, jenže já odpočívat neumím. (smích)

Takže jsi workoholik?

Ano a velký, já odpočívat prostě neumím. (smích)A proto jsem si řekla: „Musím si vytvořit něco, čím bych vyplňovala to čekací období mezi divadlem, filmem nebo seriálem.“ A protože můj životní styl je takový, jaký je, už patnáct let nejím maso a snažím se k přírodě přistupovat velmi zodpovědně, chtěla jsem spustit projekt, který by nesl právě tuto podobnou filosofii. Jako snad každá žena, tak i já mám ráda módu, a začala jsem nad tím více přemýšlet.

Přemýšlet více nad oděvním průmyslem?

Přesně tak. Přemýšlet nad tím, jaké oblečení si chci kupovat, abych byla spokojená i s filosofií té značky. Mám ráda přírodní materiály, vždy jsem měla velmi ráda len. Když jsem přemýšlela, kam si půjdu koupit něco hezkého lněného, něco, co bude i dobře vypadat, napadly mě jenom velké módní řetězce, kde se oblečení šije převážně horkou jehlou někde v Bangladéši. Ta myšlenka se mě stále držela, začala jsem chodit na kurzy šití a základy módního průmyslu, až z toho vznikla značka White Sage, první kolekce jaro-léto. A já sama jen zírám, jak to vše jde a plyne.

To jsi snad skoro vůbec nespala, ne?

Ne.(smích)Ono se to nezdá, ale ladit i ty nejmenší detaily, jako knoflíky a fungování e-shopu, zabere spoustu času.

S jakými materiály pracuješ?

Součástí první kolekce je konopí a bio bavlna. Baví mě, že White Sage je vlastně rafinovaná móda, nenajdete tam volné, plandavé košile, ale oblečení, které si žena může vzít i na pohovor. A nejenže v tom bude vypadat dobře, ale bude vědět, že má na sobě něco, co je šetrné k přírodě. A je to od lokálního tvůrce.

Sama vše kreslíš a šiješ?

Ano, kreslím a navrhuju vše sama, ale s šitím mi pomáhá moje vzdálená teta na Slovensku. 

Říkala jsi, že se snažíš propagovat zdravý životní styl. Jak se ti to daří?

Ano, pro mě je to životní cesta, není to reakce na nějakou módní aktuální vlnu. Maso nejím už dlouho z etických důvodů, mám moc ráda zvířata a to jde ruku v ruce. Používám také přírodní kosmetiku, protože jsem si už před delší dobou začala uvědomovat, jak je to důležité, a to nejen pro moje tělo, ale také pro planetu. Přemýšlím a řeším například to, v čem peru, jaké tablety dávám do myčky a mnoho dalšího.

V poslední době se hodně třeba řeší dopad plastů na životní prostředí…

Ano, to je dobře, že si lidé po malých krůčcích uvědomují, jak to s naší planetou je. Je správné, že jsou některé kavárny otevřené tomu, aby si lidé nosili své vlastní kelímky, je dobře, že se zakáží brčka a podobně. Myslím si, že díky těmto malým krůčkům se mohou dít velké změny.

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m, Praha 8

Zaujímá podobnou filosofii i tvůj snoubenec?

Rozhodně. On je farmář, takže je v přírodě každý den a záleží mu na ní velmi. Je to skvělé, protože se o mnoho věcech spolu bavíme. A já jsem na něj velmi pyšná. On, jakožto farmář, nepřemýšlí jenom o ziscích a nad tím, jak té přírodě co nejvíce vezme, ale přemýšlí i nad zvířaty, tvoří různé remízky, je toho hodně. Společně sdílíme také otázku sucha a společná nás to trápí.

Nakupuješ bio produkty?

Ovoce a zeleninu se snažím kupovat sezónní od malých farmářů. Neskutečně mě baví atmosféra na trzích. Ovoce i zelenina chutnají a voní úžasně a navíc je třeba podporovat malé zemědělce. Možná je cena o něco vyšší než v supermarketech, ale kvalita je nesrovnatelná.

Teď tě bude čekat svatba. Jak jdou přípravy?

Ano, je toho hodně, společně ještě s prací, ale už se vše pomalu blíží do finále. Jsem teď součástí seriálu Krejzovi, do toho ještě hraju v muzikálech, je toho hodně. Ale je to v pořádku, jsem hrozně šťastná. Chtěla jsem být herečkou už od mala a tím, že nyní můžu tento svůj sen žít, mě to velmi nabíjí.

Změníš si po svatbě příjmení?

Mám ke svému dívčímu jménu milý vztah, táhneme to spolu už nějaký čas a změnit si jej ze dne na den, mi nepůjde úplně snadno. Navíc s ním mám spojenou i svou práci. Určitě to bude postupný proces zvykání si. (smích)

Plánujete děti?

Před pár lety jsem měla ohromnou touhu pečovat o nějakého malého tvorečka, ale na děti ještě nebyl správný čas. Pořídili jsme si pro mě vysněného pejska. Zlatého retrívra jménem Sundance. Jen náš Sunny je takový živel, že nás teď plně zaměstnává. (smích)

Ne, samozřejmě nechci srovnávat mateřství s péčí o pejska, ale aktuálně mám práci až do půli příštího roku, a pak se uvidí. Každopádně se na vše, co přijde, moc těším.

Co ty a prázdniny? Bude dovolená?

Teď ne, až na konci roku, kdy se chystám do Indie na nějaký delší čas. I když vždycky to mám tak, že si koupím letenky, a v tu chvíli mi přijde nějaká zajímavá nabídka práce, a pak je to otázka priorit. Ale kdyby mi ta cesta vyšla, tak bych byla moc ráda, kdybych se mohla podívat do nějaké ajuvérdského centra – a být tam delší čas.

Rychlá zpověď:

S jakým českým hercem by sis jednou chtěla zahrát?

S Vaškem Vydrou. Já s ním teda už hraju v divadle, ale Vaška není nikdy dost.

Kdyby ses měla narodit jako zvíře, kým bys byla?

Mým pejskem. Ale ne psem všeobecně, ale mým, protože ten se má jak prasátko v žitě.

Vysněná role?

Julie od Shakespeara.

Čím na konkurzu dokážeš zaujmout?

Být svá a na nic si nehrát. Být sama za sebe, to se učím a doufám, že se mi to postupně daří.

Na co tě sbalil tvůj snoubenec?

Na to, jak je galantní a pozorný. On je opravdu takový princ z jiného světa.

Dovolená snů

Jakákoliv dovolená! Nepreferuju třeba moře, hlavně když mám pár dní volna a můžu být kdekoliv.

Co by sis na sebe nikdy neoblékla?

No, nechci říct sexy, mám ráda sexy módu, ale asi ne nic s velkým výstřihem, minisukní a s podpatky a tak, to pro mě moc není.

Co bys pro úspěch nikdy neudělala?

Asi není potřeba jít na to… (smích) přes postel.

Na co jsi ve svém životě nejvíc pyšná?

Já jsem pyšná na mnoho věcí. A to na svůj vztah, který je velmi hezký, a myslím, že v dnešní době to není úplně běžné. A na to, kam jsem došla ve své herecké cestě, protože to nebyla úplně jednoduchá cesta.

Je něco, co ti vadilo na tvé roli v seriálu Most?

Ze začátku některé scény, které tam jsou – s nimi jsem si nevěděla úplně rady. Ale na place pak byla skvělá atmosféra, takže všechny zábrany padly a bylo to fajn.

Kdyby sis mohla splnit jedno přání, jaké by to bylo?

Jedno? Ježkovy zraky. Jak ono to je, když se chytne zlatá rybka, tak by se mělo přát, abych měla další tři přání a další tři? Byla jsem nedávno na Aladinovi v kině, takže asi bych si přála tu jeho lampu.

Co tě dokáže vytočit?

Asi lidé, kteří jsou neotevřeni k tématům ohledně ekologie a k etickému přístupu. Lidé, kteří si myslí, že když si vezmou to jedno plastové brčko, tak se nic s přírodou nestane. Jenže ony jsou zapotřebí malý krůčky, kterými se dojde k větším věcem.

Jak bys pojmenovala svou dceru?

Nad tím jsem ještě nepřemýšlela, ale asi Viola.

Co ti nahání hrůzu?

Lidé, kteří nepřemýšlejí nad tím, jak se chovat k přírodě a jeden k druhému.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jaký je to v manželství?

Dobré, krásné, nádherné, máš se na co těšit!
Těším, já si myslím! (smích)
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Nela Štefanová
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK 634 m², ter. 190 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m

4 + KK 234 m², bal. 16 m², ter. 40 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha - 981m
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha - 981m

8 + KK 981 m², ter. 41 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov

2 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m

4 + KK 123 m², bal. 1 m², ter. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m

5 + KK 318 m², ter. 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město

7 + KK 379 m², bal. 9 m²
85 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m
Praha 8

Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m

4 + KK 156 m², ter. 31 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou
Praha 5

Luxusní byt se zahradou

3 + KK 100 m²
16 890 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Malá Strana 48m
Praha 1

Luxusní byt Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
11 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m

8 + KK 492 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Josefov Praha
Praha 1

Luxusní byt na prodej Josefov Praha

3 + KK 115 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1
Praha 1

Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1

6 + KK 339 m², bal. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m

3 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 248m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 248m

5 + KK 248 m², ter. 31 m²
34 890 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 6 - 89m
Praha 6

Luxusní byt Praha 6 - 89m

2 + KK 89 m², ter. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila se zahradou Troja 728m
Praha 7

Luxusní vila se zahradou Troja 728m

12 + KK 528 m², bal. 27 m², ter. 64 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 104m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 104m

3 + 1 104 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt k pronámu Staré město 192m
Praha 1

Byt k pronámu Staré město 192m

5 + 1 192 m², bal. 2 m²
150 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha
Praha 1

Byt k pronájmu Praha

3 + KK 64 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy

4 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m
Praha 1

Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m

5 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 3 - 128m
Praha 3

Luxusní byt na Praze 3 - 128m

3 + KK 128 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 96m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 96m

3 + KK 96 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m

3 + 1 107 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem Praha 4 - 300m
Praha 4

Vila na pronájem Praha 4 - 300m

8 + 1 400 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt Střešovice 197m
Praha 6

Byt Střešovice 197m

4 + KK 197 m², ter. 67 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu Praha
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu Praha

280 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m
Praha 6

Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m

4 + KK 104 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchod na pronájem Staré město 409m
Praha 1

Obchod na pronájem Staré město 409m

409 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem restaurace Praha 1 - 218m
Praha 1

Pronájem restaurace Praha 1 - 218m

Atypický 218 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou Dejvice 225m
Praha 6

Byt s terasou Dejvice 225m

5 + KK 225 m², ter. 54 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 1 - 136m
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu Praha 1 - 136m

3 + 1 138 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Střešovice 193m
Praha 6

Luxusní byt k pronájmu Střešovice 193m

4 + KK 193 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt pronájem Hradčany 170m
Praha 6

Byt pronájem Hradčany 170m

4 + 1 170 m², ter. 6 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Střešovice 193m
Praha 6

Byt na pronájem Střešovice 193m

4 + KK 193 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem ve Střešovicích 193m
Praha 6

Byt na pronájem ve Střešovicích 193m

4 + KK 193 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu ve Střešovicích 193m
Praha 6

Byt k pronájmu ve Střešovicích 193m

4 + KK 193 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 3 - 61
Praha 3

Byt k pronájmu Praha 3 - 61

2 + KK 61 m², ter. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks