Rychlá zpověď - zpěvák Pavel Callta: Chybí mi zázemí

O zpěvu, sociálních sítích a samotě
08. května 2019
 
Hlavní stránka Nové články

V okamžiku, kdy tento kluk přijde do podniku, otočí se za ním snad každá dívka nebo mladá žena. Pavel Callta je typický hezoun, který vypadá mladší, než ve skutečnosti je. Ve své kariéře zpěváka ale nesází na svůj vzhled, nýbrž talent. Písničky, které mají na Youtube vysoká zhlédnutí, si píše sám. A jde mu to dobře díky vlastním prožitkům. V rozhovoru pro Luxury Prague Life se rodák z České Lípy svěřil, co je jeho snem, a zmínil, co si myslí o sociálních sítích.

Video

Proč jste tak unavený už první pracovní den?

Přiznám se, že jsem do noci řešil klip, který brzy vydávám, takže jsem šel spát asi ve tři. Pak jsem ještě hodně přemýšlel, zkrátka jsem usnul moc pozdě.

K jaké písni videoklip bude?

Písnička se jmenuje Nechat vítr vát. Je to duet s Martou Jandovou, hymna o naději. Nazpívali jsme ji společně kvůli Avon pochodu.

Ano, já vím, že vaše maminka i maminka Marty zemřely na rakovinu. Jaká byla spolupráce s Martou?

Super. Ona je skvělá.

Luxusní vila na prodej Praha
Luxusní vila na prodej Praha, Praha 6

Kdo neví o tom vašem spojení, pozná z písničky, že to má být poselství o ženách s rakovinou?

Určitě. Myslím, že je to tam řečeno. Sice ne doslova, tedy že by tam byla slova jako rakovina, ale jsou tam slova jako naděje. Nechat vítr vát – je to takové motivační, plné naděje a určitě je z toho slyšet a z toho klipu vidět, že je to k této příležitosti.

Píseň jste skládal vy?

Ano. Zakládám si na skládání písní.

Čerpal jste ze svých hlubokých emocí?

Jo, jo. To dělám v podstatě vždycky, člověk to musí prožít, aby o tom mohl zpívat.

Umělci ze sebe často vydají vše a v soukromí jsou introverti. Je to vyčerpávající brát až ze svého nitra…

Je fakt, že jsem asi trochu jiný na koncertě a v reálu. Ale třeba tyhle motivační songy mě nabíjí. Vím, že to má nějaké poselství a že to třeba někomu pomůže. To mě zase naplňuje.

Když máte v rodině zkušenost s rakovinou, chodíte na prevenci?

Chodím jednou za čas na celkovou prohlídku a na imunologii. Myslím si, že je hrozně důležité být psychicky v pohodě. Snažím se být psychicky vyrovnaný, i když to taky někdy nejde. Nemyslím si ale, že bych se nějak extra kontroloval.

Je vám teď třicet, rodiče vás opustili před čtyřmi lety. To člověka zasáhne i v praktických věcech, jako muset si sám vyprat, postarat se o domácnost, finance…

Spíš je to těžké psychicky, že vám chybí takové to kotviště, to zázemí. Že zavoláte tátovi „mám depku tati“, to mi docela chybí. Ale já jsem od osmnácti pracoval v zahraničí a jsem docela samostatný, takže se o sebe dokážu postarat.

Prarodiče ještě máte?

Z mamčiny strany. Jsou v Ostravě, ale vídáme se velmi zřídka.

A bratra máte, že?

Ano, ten bydlí v Dubaji, pracuje tam. Žije tam s manželkou a teď budou mít miminko.

Takže jste tady úplně sám?

Mám tady tetu, která žije v Děčíně, za kterou jezdím. Mám tam i bratránka, to je moje nejbližší rodina.

Pracoval jste jako delegát. Proč jste od toho upustil? Cestování musí být přece super.

Dal jsem přednost hudbě, vždycky jsem chtěl být zpěvák. Hlavní sezóna, kdy se zpívá na festivalech, je v létě, a práce delegátů je také hlavně v létě. Křížilo by se to a nedá se to skloubit.

Kde všude jste dělal delegáta? A máte nějakou veselou historku?

V osmnácti jsem dělal poprvé delegáta v Egyptě a hned rok poté v Turecku, kde jsem byl jako delegát a průvodce. A veselá historka? Jednou jsem šel s asi 80letou paní k místnímu doktorovi, jelikož se jí udělalo špatně. Byla velmi stará, ale velmi milá a sympatická, bývalá profesorka filozofie. A když jsem s ní vyplňoval papíry pro pojišťovnu, které byly v angličtině, já jsem jí všechno překládal. Ona jela očima napřed, došla ke slovu „sex“ a pak spustila: „Ježišmarja, pane Pavle! Sex? Tak to už jsem hodně dlouho neměla.“ To nás s panem doktorem naprosto dostalo, že jsme dostali všichni záchvat smíchu. Potom jsem jí vysvětlil, že jde pouze o informaci, jakého je pohlaví.

Znám hodně divadelních herců, kteří to mají skutečně náročné. Pak si říkám, jestli to tomu člověku skutečně stojí za to – že živoří, jde od výplaty k výplatě… Zpěváci jsou na tom tedy o něco líp?

Záleží asi jaký zpěvák. Ale jelikož jsem i autor všech songů, tak z toho pak chodí různé peníze z Youtube. A to je právě ta stálá složka, taková ta „aby bylo na chleba“.

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka, Praha 6

Za co rád utrácíte?

Nejvíce asi za jídlo, jelikož hodně jím, a také za cestování a kino. Jsem milovník kina a dobrých filmů a taktéž jsem často na cestách. A vlastně bych zapomněl, že největší položku financí investuji do videoklipů. Sice něco zaplatí sponzor, ale videoklipy mám celkem nákladné, takže zbytek platím se svého.

Co se týče vašich songů, sám si je skládáte. Přijmete ale i píseň od někoho jiného?

Já jsem si řekl, že chci, aby to bylo stoprocentně moje autorství. Zeptám se třeba někoho na názor. Nebo co si myslí o nějakém slově, jestli to není moc patetické nebo sladké slovo. Lidé mi posílají texty, někdy mi přijde zpráva, že mají pro mě písničku. Tak jim slušně odepíšu, ale odmítnu.

To jsou spíš fanoušci?

Ne, normálně textaři.

Když vás někdo požádá, napíšete písničku pro někoho jiného?

Občas ano. Psal jsem například song pro Aquababes (Tvoje múza) a pro mladou zpěvačku Naty Hrychovou (Píseň z klišé). Takže sem tam ano, když mám něco v šuplíku. Jestli myslíte napsat přímo na míru, to teď nedělám. Nemám na to bohužel čas a raději píšu pro sebe na další album. Mám pořád hodně songů v šuplíku, a když mi někdo řekne, nabídnu něco, co mám v zásobě.

Jaká je vaše cílová skupina?

Asi jak který song. Začínal jsem na takových veselých písničkách, takže myslím, že to přitahuje spíše mladší nebo holky. Poslední dobou, když jsem udělal takové motivační songy jako Píšem si svůj sen nebo Nechat vítr vát, to zaujme starší publikum. Je to takový mix, já vlastně nevím. Skládám song od songu, každý song je tematicky jinak zaměřený. Věkový průměr je do třiceti, na koncert ale chodí i ženy kolem 40 let, protože znají moje songy. Samozřejmě nejvíce jich tvoří ti mladší, kolem dvaceti let, ale třicet procent fanoušků jsou různého věku. Jsem rád, že to je takový mix.

Který song měl tolik zhlédnutí, až vás to překvapilo?

To byly asi čtyři. Neštěstí, Zrzka, Terapeut a Píšem si svůj sen. U Terapeuta jsem nečekal, že bude takhle oblíbený u lidí. Ten je takový motivační. Nejvíce zhlédnutí mají ty motivační songy, ne ty o lásce.

Máte tendenci motivovat lidi k lepším činům? Snažíte se je třeba edukovat?

To si nemyslím. Spíš, když někdo hledá nějakou podporu, tak bych chtěl, aby se našel v tom songu a aby mu bylo líp. Myslím, že tyhle zmiňované songy to svým způsobem dělají.

Pomohl vám duet s Leošem Marešem k větší slávě?

Určitě se mé jméno dostalo k širší skupině posluchačů a zejména k těm nad 30 let. Navíc společně má tento song ještě větší záběr, takže to zná téměř každý.

Leoš neumí zpívat. Nebál jste se, že vám to bude kazit? (smích)

Nebál. Já ani nechtěl, aby tam zpíval. Dá se říct, že ve slokách oba rapujeme. Zpěv jsem si vzal na starost radši já. (smích)

S kým byste si chtěl ještě zazpívat?

Rád bych někdy měl nějakou společnou kytarovou písničku s Tomášem Klusem, jelikož jsem na jeho prvotní tvorbě vyrůstal.

Zanedlouho poběžíte inSportline Prima Run. Jaký máte vztah ke sportu a k podobným akcím? Kdy vás chtějí využít, protože máte slavné jméno, slavnou tvář?

Nikdy se nenechám natlačit k něčemu, co mě nebaví, musím k tomu mít vždycky nějaký vztah. Rád běhám, teď jsem běžel půl maraton. A inSportline Prima Run je jen pět kilometrů, takže to bude pohodička. Je to taková společenská událost, kde budu mít kámoše, zaběhnu si.  Je to ve Stromovce v sobotu 11. května a startujeme v pravé poledne. Tak dorazte, pokud se chcete přijít podívat nebo si zaběhat s námi.

Koncerty jsou určitě fyzicky náročné, musíte se udržovat ve formě. Jak to děláte?

Mám takové nárazové období, že se hecnu a začnu makat, každý den chodím do fitka nebo běhat. Dříve jsem devět let závodně plaval, takže mám v sobě sportovní návyky. Pak mám ale třeba období, že makám na songách a fakt nic se mi nechce.

To jsem měl teď v březnu takovou krizi, chodil jsem každý den do Světozoru na dort, na větrník. Fakt se mi nechtělo nic dělat, nedokopal jsem se. Ale v dubnu jsem si řekl, že od pondělí začnu, konec sladkého, najedu zase na to aktivní období. Mám to takové nárazové. Jsem v tom, uznávám, takový nestabilní, ale takový jsem.

Jaké koncerty vás čekají v tomto roce?

Asi můj největší koncert v mém životě chystám na 7. listopadu ve Fórum Karlín. Budu tam křtít desku a knihu.

Knihu?

Mám rozepsanou knihu, kterou vydám pod vydavatelstvím Albatros. Je to takový autentický deník, od čtrnácti let si píšu deník. Je to takový průřez mým životem, co mě v životě potkalo.

Jsou tam i lásky? První sex?

Jsou. Ale ještě přemýšlím, jak to uchopit, nebudu tam dávat úplně detaily. (smích)

Kolik lidí na koncert očekáváte? Tam se vejde dost lidí…

Upřímně, když tam bude třeba dva a půl tisíce, budu fakt šťastný.

Takže takové ty ambice na O2 arénu nemáte?

Chtěl bych to jednou určitě prubnout, je to takový můj sen. Ale myslím, že je na to ještě dost času. Ať mám koncert opravdu složený z hitů, třeba jako Chinaski. Nejdřív musím zkusit Fórum Karlín, jak se povede, a pak můžu přemýšlet o O2 areně.

Přemýšlíte dopředu, že by vás za několik let mohli poslouchat i za hranicemi?

Vždycky jsem měl takové ambice – zkusit to do zahraničí. Pořád mám myšlenku, že bych to zkusil, píšu i v angličtině. Ale jak jsem teď cestoval, přišlo mi hrozně fajn, že si odpočinu. Nikdo mě nezná, a je to skvělé. Když si představím, že by mě znali někde v zahraničí, tak si pokládám otázku, jestli bych to vůbec chtěl. Samozřejmě je to velký cíl, být známý celosvětově, ale říkám si, že mi možná stačí Čechy, pak možná ještě Slovensko. Ale za hranicemi už to není takové, jak jsem po tom toužil… Být zahraniční star.

Co soukromý život?

V pohodě.

Dá se to skloubit? Asi nemáte takový ten režim jako ostatní pracující, od devíti do pěti.

To je někdy blbý. Někdy to chce fakt ten režim, protože pak máte různé změny nálad z únavy a podobně. Je to takový jiný život.

Je vám třicet. Přemýšlíte už o rodině, o svatbě?

Přemýšlím o tom, ale na děti se ještě vůbec necítím. Říkal jsem si třeba za pět let, ale nechávám vítr vát. Uvidím, co bude, na ničem nelpím. Říkám si, že až budu chtít děti a usadit se, tak to ucítím. Zatím to nějak necítím.

Pro vás jako mladého, pěkného, úspěšného a slavného zpěváka musí být těžké seznamovat se s dívkami…

Dávám si na to bacha, třeba když mi napíše nějaká holka – a může se mi i líbit. To ale poznáte během chvíle. Hodně se ptám, jsem hodně povídavý. Hlavně mám od malička radar na lidi a prokouknu je. Stačí mi si s tím člověkem chvíli povídat a hned vím, jestli je to nějaká pózistka, nebo fajn holka.

Nemám rád pózistky, lidi, co ze sebe dělají něco, co nejsou. Dneska je to hodně založené na pózismu. Instagram, všechno je tak fake, všichni tam dávají jen ty „happy chvilky“, a přitom je to úplně jinak. Pak si to podle mě lidi přenášejí do reálného života, všichni jsou takoví pózisti a dělají divadlo.

Kolik máte followerů na Instagramu?

146 tisíc.

Tak to tam taky musíte dávat „happy“ fotky.

Já jsem tam takový real. Postnul jsem tam happy fotku a napsal jsem tam, že je zajímavé, že lidi neví, jestli mám teď depku, nebo ne. Můžete tam dát cokoliv a celé to může být založené na fejku. Hlavně to takhle funguje – že se fotí páry, jak jsou šťastní, a přitom to tak není. Většinou lidé v páru, co jsou fakt spokojení, nemají čas dávat na Instagram „love“ a jak jsou šťastní. Podle mě pak nemá člověk důvod to pořád někomu cpát, když je fakt šťastný.

Umíte si představit týden bez sociálních sítí?

Já jsem to dělal. Dal jsem si tři týdny, úplně jsem si to vymazal, a bylo mi skvěle. Pak jsem si to ale zase musel založit kvůli koncertům. Je to blbý, kvůli práci bych neměl, protože je to dobrý promo nástroj. Ale teď dělám, že si vymažu tu ikonku, třeba na celý den, a je mi fakt líp, když na to nekoukám.

Snažím se poslední dobou tam dát jen nějaký příspěvek, kouknout se na ty, co sleduju já, co je nového, ale pak jdu od toho. Je to žrout času a je to úplně zbytečné. Pro mě je to takový nesympatický svět. Když tam strávím hodně času, tak mi to nedělá dobře.

Moc děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Co byste nikdy kvůli kariéře neobětoval?

Svoji čest a hrdost.

Kde na světě jste viděl nejkrásnější západ slunce?

Na Mauriciu.

Kam byste pozval dívku na první rande?

Tak kdyby to bylo možné, tak na ten Mauricius na západ slunce.

Co byste vzkázal Jardovi Jágrovi po jeho posledním úspěchu na ledě?

Že to je borec.

Jaká zprava vás naposledy rozesmutnila?

Teroristický útok na Novém Zélandě.

Co byste nikdy neodpustil nejlepšímu příteli?

Kdybych zjistil, že mi třeba dělá do holky, tak bych měl asi problém.

Za co jste kdy utratil nejvíc peněz?

Za jídlo a za cestování.

Nejtrapnější situace?

Měl jsem první rande, měl jsem nula dojezd a chcíplo mi auto. Takže jsem musel s kanystrem pro benzín, a to už na mě čekala slečna.

S kým byste šel na večeři, kdybyste si mohl vybrat?: Karolína Kurková, Petra Němcová, Simona Krainová nebo Shopaholic Nikol?

Shopaholic Nikol je kámoška, takže s tou se normálně bavím, takže asi Karolína Kurková.

Kdo je vaším životním vzorem?

Justin Timberlake.

Nejšílenější nabídka od fanynky nebo čím vás dostala fanynka do rozpaků?

Přišel mi dopis, taková dlouhá báseň, kde mi fanynka píše, že bude každý den čekat v šest hodin u koně a jestli se chci seznámit, že tam mám přijít.

Nejhorší noční můra?

Jednou se mi zdálo, že mi vlak ujel nohy a byl jsem bez nohou. Probudil jsem se, bylo to hodně silný.

Lék na kocovinu podle P. Callty?

Po tý kalbě aspoň dva dny klid, neřešit žádné důležité věci a být s lidmi, se kterými je vám dobře.

Vyjmenujte tři nedostatky téhle republiky.

Já jsem tady spokojenej, jediné, co mi tu chybí, je vzájemná tolerance a větší láska, vzájemná.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jestli vás dnešní rozhovor se mnou bavil.

Zatím vypadá velmi zajímavě.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
17 304 348 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Pařížská 205m
Praha 1

Luxusní byt Pařížská 205m

5 + KK 205 m², ter. 40 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m

4 + KK 234 m², bal. 16 m², ter. 40 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Unikátní byt na Praze 1 - 174m
Praha 1

Unikátní byt na Praze 1 - 174m

4 + KK 174 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha - 981m
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha - 981m

8 + KK 981 m², ter. 41 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK 634 m², ter. 190 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Petrské náměstí - 214
Praha 1

Luxusní byt Petrské náměstí - 214

4 + KK 214 m², ter. 62 m²
25 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej 267m
Praha 6

Luxusní byt na prodej 267m

7 + 1 267 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Nové Město

3 + KK 132 m²
14 600 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m

5 + KK 318 m², ter. 80 m²
46 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

2 + KK 73 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

3 + KK 156 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na pronájem na Vinohradech
Praha 2

Luxusní penthouse na pronájem na Vinohradech

5 + KK 343 m², ter. 34 m²
175 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na Vinohradech - 343m
Praha 2

Luxusní penthouse na Vinohradech - 343m

5 + KK 343 m², ter. 34 m²
56 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², bal. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Karlín - 50m
Praha 8

Byt na prodej Karlín - 50m

2 + KK 46 m², bal. 5 m²
7 499 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 426m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 426m

5 + KK 387 m², bal. 26 m², ter. 118 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Petrské náměstí 214m
Praha 1

Luxusní kancelář Petrské náměstí 214m

4 + KK 214 m², ter. 62 m²
25 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse na prodej Rašínovo nábřeží - 318m
Praha 1

Penthouse na prodej Rašínovo nábřeží - 318m

5 + KK 318 m², ter. 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana

3 + KK 239 m²
36 329 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 1 - 208m
Praha 1

Luxusní byt s terasou Praha 1 - 208m

6 + KK 208 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Josefov Praha
Praha 1

Luxusní byt na prodej Josefov Praha

3 + KK 115 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na prodej Hradčany - 196m
Praha 1

Byt s terasou na prodej Hradčany - 196m

4 + KK 196 m², ter. 12 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 6 - 89m
Praha 6

Luxusní byt Praha 6 - 89m

2 + KK 89 m², ter. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej s terasou 246m
Praha 8

Byt na prodej s terasou 246m

4 + KK 246 m², ter. 96 m²
26 403 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 415m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 396m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 396m

6 + KK 396 m², ter. 71 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 8 - 116m
Praha 8

Luxusní byt na prodej na Praze 8 - 116m

3 + KK 116 m², ter. 25 m²
14 723 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy

4 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m
Praha 1

Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m

5 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks