Rychlá zpověď – Vlaďka Erbová: Další svatbě se nebráním

O zdraví, dětech a dalším manželství
26. listopadu 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Vlaďka Erbová momentálně prochází zvláštní a nemilou životní etapou. I když se přestěhovala přes půl republiky do Brna, aby měla klid, bývalý manžel Tomáš Řepka s přítelkyní Kateřinou Kristelovou jí ho ani na okamžik nedopřejí. Bývalá playmate a maminka dvou dětí ale přesto o strastech „vypěstovaných“ v minulosti nemluví. Nejen kvůli dětem, ale i kvůli své vlastní psychické a fyzické pohodě. Momentálně se soustředí na pomoc těm, kteří ji potřebují. Opět rozjíždí vánoční kampaň pomáhající onkologicky nemocným dětem. A největší oporou je pro ni partner Michal Gulaši, s nímž dokonce uvažuje o zpečetění vztahu… Více už se dočtete v rozhovoru pro Luxury Prague Life.

Video

Po jak dlouhé době jsi opět v Praze?

Ze začátku jsem jezdila relativně často, minimálně jednou týdně. Teď jedu tak jednou za měsíc, ale někdy ani to ne.

Kvůli čemu?

Většinou je to práce, schůzky nebo lékaři. Mám tady zubaře a spoustu dalších specialistů. Pak to samozřejmě spojím s přáteli a kamarády dětí. Většinou se snažím, abych jela i k rodičům. Tu cestu opravdu plánuji dlouhodobě a velmi důkladně.

Jak dlouho už jsi v Brně?

Třetím rokem.

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město, Praha 1

Zvykla sis tam?

Zvykám si stále. Musím říct, že Brno je pro mě za prvé rodina, za druhé soukromí, za třetí klid. Ale pořád se tam úplně nevyznám a jsem jako návštěvník. Ještě jsem se neztotožnila s brněnskou dopravou, s novými parkovacími návyky. Takže se to všechno učím.

A děti jsou tam šťastné?

Děti jsou tam moc spokojené. Asi dělá i to rodinné prostředí, které je klidné a spokojené. Druhou věcí je, že obě děti jsou sportovně vytížené. Viktorinka má krasobruslení, Markusek hokej. Markus navštěvuje sportovní školku Kometku, kde mají krásný přístup k dětem a náplň pro děti. Viktorie navštěvuje německé gymnázium.

Myslím si, že pro ně je to tam, co se týče vzdělání a budoucí průpravy, fantastické. Ale určitě jim chybí kamarádi a babička. Oba si uvědomují, že jsme tam jako rodina, denně zažívají rodinné „rituály“ a já vidím, jak se to na nich v kladném slova smyslu odráží.

Jsi tam šťastná se svým partnerem?

Jsem šťastná. Mám vztah, mám zdravé děti. Já budu šťastná kdekoliv, kde budeme pohromadě a budeme takhle hezky fungovat.

To zní všechno idylicky, děti i partnerství jsou spokojené… Kde je ten šrám?

Šrámy jsou v minulosti, která se nějakým způsobem ozývá. Pořád a různými způsoby. Často má dopad i na děti, takže o to se jim snažím dávat větší péči. Ale bohužel ne vždy se povede je z toho úplně vyřadit. Vikrorinka je čtenář, a Markus, který zatím ještě nečte, velmi brzy bude. To prostředí, kde se pohybujeme, má oči a má uši. To, co se v novinách píše, si přečtou, nebo jim to někdo řekne. Není jim to příjemné.

Tady v Praze bys byla pod strašným drobnohledem. Ať uděláš cokoliv, jsou tu fotografové, v Brně to tak není. Vnímáš to tak, že tam lidi neřeší, kdo jsi a jakou máš minulost?

Jednoznačně. V tom je Brno takové příjemné, pro mě znamená soukromí a klid. Soused mě bere jako mámu od dvou dětí a mého partnera bere jako náhradního otce dětí. Není to tak, že on je slavný hokejista a já se nějak jmenuji. Je to tam takové vstřícnější, víc rodinné. Musím říct, že i dnešní akci mi podpořily některé brněnské klientky a kamarádky. To je na tom to hezké, tam jsou lidi vstřícnější. Není to ta chladnější Praha.

Kdo jsou tvé klientky?

Vrátila jsem se ke své dlouholeté profesi a pracuji v Brně druhým rokem jako manikérka. Je to pro mě práce, kterou si můžu naplánovat v režimu dětí i svého partnera. Je to práce, která mě baví a kterou dělám už asi sedmnáctý rok. Mám velmi pestrou klientelu různého věku a různých povolání. A musím říct, že je to opravdu správná parta ženských, na které se vždycky těším, každá má navíc nějaký příběh. Je příjemné, že mi přijely pomoct do Prahy s akcí, aniž by musely.

A co je toto vlastně za projekt nebo akci?

Samotný spolek funguje přes čtyři roky, já sama se v oblasti hematoonkologie pohybuji asi devátým rokem. Projekt Hvězdy dětem funguje třetím rokem a je to převzatý projekt „Výroba adventních věnců“ z Olomouce, kde sestřičky z hematoonkologického oddělení tvořily adventní věnce se svými pacienty, rodiči a dalšími sestřičkami nebo kamarády. Akce se odehrávala v jejich nemocničním prostředí. Projekt jsem převzala a „přesadila“ do Prahy. Jsem strašně ráda, že moji kolegové a kamarádi, kteří mi zůstali z doby mého působení na veřejnosti, ve svém volném čase přišli a pomohli s výrobou.

Mám pocit, že se tato akce zalíbila všem, protože nás navštěvují muži i ženy. Je to příjemná záležitost, u které se relaxuje a člověk si u ní nějak vyprofiluje svou kreativitou. Vyrobené věnce jsou k prodeji do 30. 11. 2018 v Galerii 1, ve Štěpánské ulici 47, Praha 1. Ve výjimečných případech umíme poslat věnec i poštou. Ze všech příspěvků pořizujeme vánoční přání a zdravotní potřeby na čtyři dětská hematoonkologická oddělení, což je Olomouc, Ústí nad Labem, Plzeň a Ostrava.

Připravovala jsem tuto akci dva, tři měsíce, dost často přes telefon. Musím velmi poděkovat brněnským partnerům a jednomu pražskému, protože díky nim se realizace tohoto projektu podařila. Chci poděkovat realizačnímu týmu mých kamarádek, které mi ve svém volném čase pomohly akci připravit, všem „hvězdám“ a ostatním přátelům, kteří se podíleli na výrobě. A díky všem, kdo se jakkoliv zapojují do pomoci spolku „Vlaďka dětem“.

To znamená, že sem přijdu a vyrobím si svůj věnec, nebo si koupím věnec, který někdo vyrobil?

Pokud nejsi nebo nemáš právě chuť být sama kreativní, vybereš si něčí tvorbu a pořídíš si věnec, který se ti líbí, hodí se ti do bytu. Pokud jsi kreativní nebo máš jen náladu tvořit, vezmeš korpus, vybereš si dekorace v barvách, které tě baví, vyrobíš svůj věnec a příspěvek vhodíš do kasičky.

My jsme to letos ještě doplnili o další možnosti. Je spousta lidí, kteří by se nějak rádi podíleli a nemůžou přijet nebo si věnec nemohou z nějakého důvodu koupit. Vymysleli jsme proto k věncům možnost pořídit si navíc andělský náramek nebo andílka. Každý člověk, který se chce nějak podílet na podpoře zmíněných čtyř dětských hematoonkologických oddělení, si může objednat buď dřevěného anděla, nebo náramek pro štěstí jako symbol naděje a ochrany. Myslím si, že by to tak mělo být, protože andělé jsou všichni a všude kolem nás.

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Nové Město
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Nové Město, Praha 1

Nemocným dětem se věnuješ už třetím rokem. Najde se vždy nějaký příběh, který se tě dotkne?

Vždycky.

Máš nějaký příběh z poslední doby, který bys ráda zmínila?

Ten první a poslední, který jsem pustila k sobě úplně asi nejblíž. Tím byl Davídek, který začal léčbu přibližně ve třech letech. Jeho maminka, tehdy těhotná, rodila v době, kdy byl už malý Davídek v léčbě. Léčil se zhruba pět let, prodělal přes stovku narkóz a další nepříjemné úkony a zákroky spojené s léčbou. Mnohdy se několikrát opakující.

Davídek byl pacient, který nás ve svých osmi letech opustil. Za těch pět let spojil mnoho lidí. 
Měl různé vize, různá přání a propojil obrovskou masu lidí, kteří si dodnes zůstali. Svým způsobem jim ukázal, co je důležité, a naučil je svým příběhem přehodnotit jejich životy a priority. Tenkrát jsem do toho zapojila i tehdejší hokejový klub Zlín. Když Davídek odešel, byl tam celý tým v čele s Petrem Čajánkem, a spousta dalších lidí, které Davídkův život a boj s touhle nemocí spojil.

Davídek opravdu rozdával – to obrovské srdce, tu dospělost, to, co my, kolikrát dospělí, ne vždy máme. Tenhle malý kluk to v sobě měl. Proto říkám, že David byl výjimečný. Znala ho i Viktorka, byli jsme společně u startu i u konce. Bylo mi ctí být součástí jeho života a jsem moc ráda, že jsme v kontaktu s maminkou i s bráškou Davídka, Lukáškem, který se narodil během léčby.

Sama sis prošla velkými zdravotními potížemi. Jak jsi na tom teď?

Je pravda, že jsem odešla v srpnu 2015 a od října přibližně do dubna dalšího roku jsem chodila z nemocnice do nemocnice, od lékaře k lékaři. Nebyly to úplně pozitivní nálezy, ale jsem dítě štěstěny, jsem bez úhony. Byla jsem na dvou operacích a poležela jsem si pár týdnů na jednotce intenzivní péče. Ale musím říct, asi chci i klepat, že jsem dlouhodobě zdravá a jsem za to moc ráda.

Nemůžu říct, že bych nebyla ve stresu. Ale tím, že jsem navštívila lékařku z psychiatrie a posléze terapeuta, kam pravidelně každý týden docházím, je mi psychicky mnohem lépe. A to se, myslím si, odráží i na mém fyzickém stavu.

Připomeň, co to bylo za zdravotní potíže…

Nebyly to úplně veselé záležitosti, ale jsem zdravá, a to je to podstatné.

Co pro tebe znamená luxus a na co se těšíš?

Luxus je výraz, který má samozřejmě několik úhlů pohledu. Ale ten můj je dneska primárně to, že jsem zdravá. Protože když můžu být zdravá já a mám spokojené děti, tak se od toho všechno odvíjí. Jsem za to ráda, protože vím, že to může být i jinak.

Luxus je pro mě dnes i to, když jsou děti na dva dny u babičky Evičky nebo u tetiček, a Kometa dá mému chlapovi na den volno. Je to vypadnutí z denního režimu, kde jsem chvilku jen já a Michal. Je tam třeba jenom televize, dobré jídlo, odpočinek a spánek. To jsou pro nás už dnes luxusní chvíle.

Nechceš třetí dítě?

Třetí dítě je o závažném rozhodnutí dvou lidí a s Michalem jsme ještě k jednoznačnému závěru na tohle téma nedošli.

A co svatba?

Dnes je to tak, že náš vztah považuji za pevnější a, řekněme, vážnější než na jeho začátku. 
Shodli jsme se, že jsme možná už vyzrálí k tomu říct si „ano“. Protože já jsem ve své podstatě u svých minulých vztahů měla do dvou let děti, třetí rok jsem byla vdaná a pak už jsem se zase rozvedla. Třeba by obrácený způsob mohl být ten správný. (smích)

Já jsem se do Michala zamilovala postupně, o to víc je tam pro mě ta síla a hodnota našeho vztahu. Na začátku jsem byla tak polámaná, že mi v hlavě myšlenka na dítě nebo svatbu vůbec nevyskočila. Vyvíjeli jsme se. Ne všechno a vždy bylo zalité jen sluncem, některé věci jsme společně překračovat museli. Ale troufám si říct, že se nám toho hodně podařilo a dnes jsme ve fázi, že jsme si řekli: „Ano, pojďme to zkusit“. Nevíme kdy, nevíme jak a nevíme, jestli na úřadě, za tři měsíce, nebo za tři roky. A je možné, že se náš postoj ještě časem změní.

Takže myšlenku na svatbu jsem si už dovolila, ale s myšlenkou na další dítě si zatím ještě nepohrávám.

I tak jsou to krásné zprávy. Jak se ale budeš vlastně jmenovat?

Dobrá otázka, za tu tě velmi chválím. (smích) Došla jsem k závěru, že Řepková Bahenská jsem byla řadu let hlavně kvůli dětem. Teď jsem potkala takovou chytrou paní, která mi řekla, že jména jsou karma rodin. Takže se chci nechat přejmenovat na Erbovou. A kdyby se mi fakt stalo to, že se budu zase vdávat, tak už vždycky budu jenom Erbová. Je to moje jméno za svobodna, moje rodné jméno, a asi s ním chci i umřít.

Vlaďko, moc děkuji za rozhovor. Přeju hodně štěstí!

 

Rychlá zpověď:

Kdy a čím sis naposledy udělala radost?

Každý den něčím.

Návštěvu kterého lékaře bytostně nenávidíš?

Všechny mám ráda.

Kdy jsi naposledy plakala a proč?

V poslední době docela často.

Co nejkrásnějšího ti kdy řekla dcera?

Že je strašně ráda, že má moderní maminku.

Co jsi naposledy podnikla s partnerem?

Zkoukli jsme tříseriový seriál.

Kdo a proč tě v posledním měsíci rozčílil?

Nepamatuju se.

Jmenuj tři pozitiva na životě v Brně.

Ježíš, nevím. (smích)

Nejkrásnější sportovec?

Můj chlap.

Co si myslíš o ženách v politice?

Fandím jim.

Jmenuj tři své každodenní rituály.

Mám jich mnoho, nejde vyjmenovat jen tři.

Nejhorší věc, co ti kdy kdo řekl?

Markus: Maminko máš velký zadek.

Jaká část tvého těla potřebuje plastiku?

V zásadě už pomalinku každá část.

Kdo ti ze showbyznysu zůstal jako nejlepší kamarád?

Spousta lidí, mám velkou radost.

Jmenuj dvě výhody slávy.

Nejsem slavná.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak se máš?

Fantasticky, děkuji.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v blízkosti Pařížské ulice Praha
Praha 1

Luxusní byt v blízkosti Pařížské ulice Praha

4 + KK 217 m², ter. 11 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m

4 + KK 234 m², bal. 16 m², ter. 40 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha - 981m
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha - 981m

8 + KK 981 m², ter. 41 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK 634 m², ter. 190 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Petrské náměstí 214
Praha 1

Luxusní byt Petrské náměstí 214

4 + KK 214 m², ter. 62 m²
25 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Unikátní byt na Praze 1 - 174m
Praha 1

Unikátní byt na Praze 1 - 174m

4 + KK 174 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Nové Město

3 + KK 132 m²
14 600 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

2 + KK 73 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

3 + KK 156 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na pronájem na Vinohradech
Praha 2

Luxusní penthouse na pronájem na Vinohradech

5 + KK 343 m², ter. 34 m²
175 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na Vinohradech - 343m
Praha 2

Luxusní penthouse na Vinohradech - 343m

5 + KK 343 m², ter. 34 m²
56 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², bal. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Karlín - 50m
Praha 8

Byt na prodej Karlín - 50m

2 + KK 46 m², bal. 5 m²
7 995 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 426m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 426m

5 + KK 387 m², bal. 26 m², ter. 118 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Petrské náměstí 214m
Praha 1

Luxusní kancelář Petrské náměstí 214m

4 + KK 214 m², ter. 62 m²
25 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m

5 + KK 318 m², ter. 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana

3 + KK 239 m²
36 329 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 1 - 208m
Praha 1

Luxusní byt s terasou Praha 1 - 208m

6 + KK 208 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Josefov Praha
Praha 1

Luxusní byt na prodej Josefov Praha

3 + KK 115 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na prodej Hradčany - 196m
Praha 1

Byt s terasou na prodej Hradčany - 196m

4 + KK 196 m², ter. 12 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 6 - 89m
Praha 6

Luxusní byt Praha 6 - 89m

2 + KK 89 m², ter. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 415m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 396m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 396m

6 + KK 396 m², ter. 71 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 8 - 116m
Praha 8

Luxusní byt na prodej na Praze 8 - 116m

3 + KK 116 m², ter. 25 m²
14 723 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy

4 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m
Praha 1

Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m

5 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasami u řeky 239m
Praha 8

Byt s terasami u řeky 239m

5 + KK 239 m², ter. 66 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 3 - 128m
Praha 3

Luxusní byt na Praze 3 - 128m

3 + KK 128 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 96m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 96m

3 + KK 96 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m

3 + 1 107 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem Praha 4 - 300m
Praha 4

Vila na pronájem Praha 4 - 300m

8 + 1 400 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks