Rychlá zpověď - Veronika Kašáková: Není jasné, jestli se budu vdávat..

O lásce, zklamání a životním prozření
24. června 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Kdekdo by mohl Veronice Kašákové závidět. Je krásná a úspěšná. Časopis Forbes ji ocenil jako „30 pod 30“. Dívka, co vyrůstala v dětském domově, se zviditelnila v České Miss a dnes vede nadaci, která pomáhá právě dětem v domovech. Do toho se kráska pyšnila fešným partnerem, který ji nedávno požádal o ruku. Jenže… Život se Veronice z ničeho nic změnil o 180 stupňů. A ona najednou neví, kdo je a kým je. O svých životních strašácích a plánech do budoucna promluvila exkluzivně pro Luxury Prague Life.

Video

Nebýt „tvých“ dětí už bys tu nežila, to jsou tvá slova. Máš pořád modelingové nabídky ze zahraničí a kontakty, které by se o tebe případně postaraly?

Přijde mi, že čím jsem starší, tím je toho víc. Je to paradox, protože když mně bylo osmnáct, tak mi všichni řekli „ne“. Myslím si ale, že už to není jen o tom těle, jak vypadám. Troufám si říct, že je to spíše o tom, jak se jevím, co dělám. To je pro mě příjemnější, protože tam vystupuji za sebe, a ne za to „ramínko na šaty“. Nechci to ponižovat, protože mám spoustu kamarádek, co to dělají a prezentují produkt. Mně je ale příjemnější být tam za Veroniku.

Odmítla bys nějaké zakázky? Třeba na prádlo?

Jsou určité produkty, které opravdu odmítám, a jsem velmi vděčná, že nemusím určité práce brát kvůli existenčním důvodům. Můžu už si říct, že přece nebudu dělat reklamu na něco, co sama nepoužívám. Vybírám si a zároveň si nechávám psát velmi vysoký honorář. Je mi jedno, jestli tu přehlídku půjdu, nebo ne. Vždycky jim napíšu velké požadavky s tím, že to buď vyjde, nebo ne. A ono to většinou vyjde. Mám radost, že i tady v tom je ta cena vysoká, a zároveň umím už říct „ne“, což jsem se taky učila dlouho. Člověk by chtěl být pořád hodný, ale ono to nejde.

Já tě mám zafixovanou za velmi hodnou. Umíš být i zlá?

Ne být zlá, tak bych to nepojmenovala. Spíše co se týká pravdy. Že si přestaneš zaměňovat slovo „být vděčná“ a „být zadlužená“ a někomu vlastně sloužit. Letos je to velmi intenzivní, to moje „ne, děkuji, nezlobte se, nechci“. Můžu upřímně říct, že před tímto rokem jsem měla pocit, a možná mi v tom dáš za pravdu, že mě veřejnost vnímala jako holku z dětského domova, ze které si nebudeme utahovat, protože zažila to, co zažila. Možná je i šikovná, protože myslí na děti, je hodná. Byla tam hodně lítost.

Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1
Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1, Praha 1

Od té doby, co jsem začala odmítat, a také jsem to přestala vysvětlovat, už mě přestali lidi vnímat jako toho chudáka z dětského domova. Cítím v tom i nesouhlas a nesympatie, a to je pro mě nové, chvílemi jsem z toho byla překvapená a smutná. Najednou je Veronika nevděčná, co si to dovoluje, že se před námi neplazí. Tenhle rok si říkám „ne“, mám luxus, že si dovoluji odmítnout.

Tobě ještě nebylo třicet?

Letos mi bude. Proto ti říkám, že je to taková transformace. Mám pocit, že se z té holčičky stávám ženou. Hrozně dlouho jsem chtěla, aby mě měli všichni rádi.

Ale oni tě mají všichni rádi.

Jako jo, ale teď už mi je to trochu jedno. Když strašně chceš, a potom se stylizuješ do něčeho, čím tě oni chtějí, pak potlačuješ svoje pravé já. Úplně paradoxní příklad je třeba situace, kdy ti někdo dá nějaké šaty, make-up a účes s tím, že ti to sluší a že to pro tebe dělá někdo zadarmo. Tak řekneš jo, já si to vezmu, přitom se v tom cítíš hrozně. Teď řeknu „ne, nezlobte se, mám svoje služby, kterým důvěřuji“. Pak na mě ty lidi koukají, že ta holka z děcáku odmítla moje věci!

Co tvůj osobní život, také se transformuje?

Ono to všechno se sebou souvisí, moje práce, můj osobní život - ve všech směrech. Nejen s dětmi, ale i modeling nebo moje psaní druhé knihy, teď mám spoustu přednášek ve školách, ale i v tom nadačním fondu. Řekla jsem si, že se chci obklopovat jenom fajn lidmi. Byli to ve finále i přátelé, ale i tak občas trpíme, když nám víc berou, než dávají. Tak jsem se rozhodla ve svém životě vyhodit pár lidí. Ty lidi tady byli dlouho a myslím si, že tady byli správně, protože do nějaké chvíle, než odešli, jsem s nimi měla něco společného. A najednou jsem si přiznala, že mě ten člověk vyčerpává, dusí, najednou to šlo rychle. Sice přes obrovskou bolest… Ale teď nemluvím úplně o soukromém životě, ale o kolegyních.

Vím ale, kam s tou otázkou míříš a ptáš se, protože jsem velmi ráda prezentovala svůj osobní život a svojí velkou lásku. A teď se to utlumilo. Jsi asi první, s kým jsem se rozhodla o tom trochu mluvit, ale stejně nebudu úplně konkrétní, a to z toho důvodu, že to ještě neumím.

Doma je to tak, že jsme se zasnoubili. Ta transformace, která přišla v lednu, přišla na základě něčeho. My jsme tu svatbu odložili s tím, že pokud jednou bude, tak bude opravdová v tom dobrém i zlém. V tuto chvíli už je to víc o mně, než o tom druhém, protože jsem se rozhodla udělat i věci, kterých jsem se v životě hodně bála, a to je třeba i to, že sama odletím pryč a postavím se na vlastní nohy. Mívala jsem pocit, že i přesto, že jsem byla v dětském domově, tak že za mnou byla vždycky nějaká skupina lidí nebo organizace, která o mě pečovala. Buď ten dětský domov, nebo jsem pak byla na Miss, kde byl nějaký management, pak Milan, který mi se vším pomohl.

Kolem ledna jsem zjistila, že mám panickou hrůzu z toho být sama, že jsem od čtrnácti let měla vztahy, bydlela se spolubydlícími. A kdo je ta Veronika sama za sebe, která přebírala pravdy všech zkušenějších, motivačnějších vzorů kolem sebe? Takže všechny ty ušetřené peníze na svatbu jsem vzala, koupila jsem si letenku a studium na Havaji. Řekla jsem si, že nechci žádné Čechy ani kamarádku, pojedu sama, abych i věděla, jaká jsem společnost.

Kdy letíš?

Na konci června. Říkala jsem si, že se toho tak strašně bojím, že to musím udělat, prostě musím. Abych se o sebe uměla postarat.

Učit se tam budeš anglicky?

Ano.

To je bomba! Takže ty ses v lednu takhle přetransformovala... Já přitom myslela, že se mezi vámi něco stalo.

Ono se něco stalo, a na základě toho tohle vzniklo.

Takže sis tohle všechno uvědomila na základě nějaké hádky?

Ještě doplním jednu věc. Jsem nesmírně závislá nejen na lidech, ale i na tom muži. My ženy, a nejsem jediná, tam máme až takový pocit vlastnictví. Když ty budeš šťastný, budu já šťastná. To byla pro mě nějaká víra, představa, která mně neumožňovala být svobodně jiná, nebo přijímat jiné pravdy. Málem jsem se z toho psychicky zhroutila. Říkala jsem si „dobře, tak teď to celé zboříme a já to pomalu postavím“. To znamená třeba rok, postavit celé to tvoje jádro.

Četla jsem nějakou knihu, bavila jsem se o tom i s dětským psychologem, že jakmile se dítě narodí, přijímá pravdy svých motivačních vzorů. Tak jsem si říkala „sakra, já jsem snad nikdy neměla moc kvalitní motivační vzory už jako dítě“. Nejdřív jsem přišla do negativního prostředí, pak jsem byla v dětském domově. Tak se to na mě celé vysypalo a já si říkám, kým bych byla, kdyby to takhle nebylo, kdyby se to nestalo.

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m, Praha 8

Říkala jsem si – někdy mě bolí víc představa být bez tebe, než představa odpuštění a pokračování, ale pořád na mě máš nějaký vliv tím, že jsme, protože jsme u sebe, jsme si blízko. Odjedu, tam se to nějak srovná, a buď to dáme, nebo ne. Já jsem byla už minulých 14 dní pryč, teď jede na 14 dní pryč on. A my se vlastně uvidíme až v srpnu.

Máte tedy společnou domácnost, akorát tam teď nejste společně?

Ano.

Jak to tvoje rozhodnutí vnímá on?

Jestli on něco je, tak velmi kvalitní člověk. To, co je v něm, to jeho jádro, je něco, co stále obdivuji a opravdu miluji. Když máš vztah, máš několik rovin. Ať je to rovina milenecká, přátelská… Vychováváme jeho dceru, pracujeme spolu, cestujeme, zažili jsme spolu Indonésii, celé měsíce společné. Potom už přemýšlíš, když se jedna rovina pokazí, jestli zahodíš úplně to všechno.

Je to tak, že máte ten vztah do srpna otevřený?

Já bych neřekla, že bychom to měli otevřené tak, že se potkáváme s jinými ženami a muži, to úplně ne. Protože jestli tam něco je, tak tam ta láska pořád je.

Snažím se hodně řídit srdcem, protože ego je kolikrát v životě velmi hlasité. Ze všech filmů, kamarádů, tisíců lidí, co ti říkají, co si myslí a co máš dělat. Já jsem se v tom už začala ztrácet. V lednu jsem odjela na týden pryč a rozeznávala jsem mezi sebou ty dva hlasy, ta čistá láska, která nehodnotí, a pak to ego. Já jsem ještě štír, myslela jsem, že se rozpadnu na tisíc kousků. Pak jsem si říkala „ne, tohle je jen to, co sis na základě všech životních zkušeností a generací tvé rodiny nabalila, to nejsi ty, taková být nechceš“.

Není to tak, že bych chtěla utlumit své emoce. Naopak jsem byla velmi klidná, což je zajímavé, protože bývám dost výbušná. Spíš to byl takový ten pocit, že ti má puknout srdce.

Teď je červen, věřím tomu, že už to máš trochu srovnané.

Mám, už jsem na tom mnohem lépe.

Zatím tedy není jasné, jestli se budeš, nebo nebudeš vdávat…

To právě nevím.

Všechno se teprve ukáže, i výsledek vašeho vztahu.

Víš, co si dovoluji odpovídat tenhle rok? Nevím. Já to nevím, ale věřím, že to dopadne dobře ve všech směrech.

To může být ale i to, že se nevezmete…

Právě proto to říkám, ale i přesto má celé mé srdce on.

Kniha by měla být kdy?

Já ji musím na Havaji dopsat, bude příští rok v září.

A o čem bude?

O tomhle všem.

Verunko, držím palce, ať ti to všechno vyjde.

Rychlá zpověď:

Rychlá zpověď - Veronika Kašáková:

Co nejsi schopná odpustit?

Násilí.

Která žena tě svými činy inspiruje?

Všechny vychovatelky v dětských domovech, ale ty dobré.

Jakými trpíš závislostmi?

Mám strašně moc plavek a rtěnek.

Za jakých okolností bys přibrala na váhu Brigite Jones?

Ve chvíli, kdy bych se tak cítila dobře.

Kolika dětem děláš v uvozovkách mámu?

V tuto chvíli jsem opravdu fyzicky objala 900 dětí.

Největší trapas?

Když jsem v angličtině místo „čoklid“ řekla chocholate.

V jakých situacích pociťuješ strach?

Když sama nevím, co mám dělat a nemám odpovědi.

Vysněná životní role?

Julia Roberts, Pretty woman.

Nejvíc sexy chlap na planetě?

Můj přítel, samozřejmě.

Co je nejtěžší na řízení charity?

Shánění financí.

Na co jsi nejvíc hrdá?

Že jsem založila Nadační fond.

Dieta podle Veroniky Kašákové?

Mít se rád takový jaký jsi a jíst zdravě.

Recept na bolavé srdce.

Těžko říct, někdo mi můžete poradit.

Co se ti vybaví, když řeknu Česká Miss?

Mých pět nejlepších kamarádek.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Jak se máš, dlouho jsem tě neviděla?

Já se mám fantasticky a úplně se těším, až si dáme kafíčko!!!
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK 634 m², ter. 190 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m

4 + KK 234 m², bal. 16 m², ter. 40 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha - 981m
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha - 981m

8 + KK 981 m², ter. 41 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov

2 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m

4 + KK 123 m², bal. 1 m², ter. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m

5 + KK 318 m², ter. 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město

7 + KK 379 m², bal. 9 m²
85 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m
Praha 8

Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m

4 + KK 156 m², ter. 31 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou
Praha 5

Luxusní byt se zahradou

3 + KK 100 m²
16 890 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Malá Strana 48m
Praha 1

Luxusní byt Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
11 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m

8 + KK 492 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Josefov Praha
Praha 1

Luxusní byt na prodej Josefov Praha

3 + KK 115 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1
Praha 1

Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1

6 + KK 339 m², bal. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m

3 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 248m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 248m

5 + KK 248 m², ter. 31 m²
34 890 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 6 - 89m
Praha 6

Luxusní byt Praha 6 - 89m

2 + KK 89 m², ter. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila se zahradou Troja 728m
Praha 7

Luxusní vila se zahradou Troja 728m

12 + KK 528 m², bal. 27 m², ter. 64 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 104m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 104m

3 + 1 104 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt k pronámu Staré město 192m
Praha 1

Byt k pronámu Staré město 192m

5 + 1 192 m², bal. 2 m²
150 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha
Praha 1

Byt k pronájmu Praha

3 + KK 64 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy

4 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m
Praha 1

Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m

5 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 3 - 128m
Praha 3

Luxusní byt na Praze 3 - 128m

3 + KK 128 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 96m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 96m

3 + KK 96 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m

3 + 1 107 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem Praha 4 - 300m
Praha 4

Vila na pronájem Praha 4 - 300m

8 + 1 400 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt Střešovice 197m
Praha 6

Byt Střešovice 197m

4 + KK 197 m², ter. 67 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu Praha
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu Praha

280 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m
Praha 6

Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m

4 + KK 104 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchod na pronájem Staré město 409m
Praha 1

Obchod na pronájem Staré město 409m

409 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem restaurace Praha 1 - 218m
Praha 1

Pronájem restaurace Praha 1 - 218m

Atypický 218 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou Dejvice 225m
Praha 6

Byt s terasou Dejvice 225m

5 + KK 225 m², ter. 54 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 1 - 136m
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu Praha 1 - 136m

3 + 1 138 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Střešovice 193m
Praha 6

Luxusní byt k pronájmu Střešovice 193m

4 + KK 193 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt pronájem Hradčany 170m
Praha 6

Byt pronájem Hradčany 170m

4 + 1 170 m², ter. 6 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Střešovice 193m
Praha 6

Byt na pronájem Střešovice 193m

4 + KK 193 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem ve Střešovicích 193m
Praha 6

Byt na pronájem ve Střešovicích 193m

4 + KK 193 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu ve Střešovicích 193m
Praha 6

Byt k pronájmu ve Střešovicích 193m

4 + KK 193 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 3 - 61
Praha 3

Byt k pronájmu Praha 3 - 61

2 + KK 61 m², ter. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks