Rychlá zpověď - návrhářka spodního prádla Tereza Vu: Chtěla bych obléci Janu Plodkovou

Tereza Vu je česká módní návrhářka luxusního a velmi odvážného spodního prádla, kterému propadne každá žena s láskou k extravaganci.
04. září 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Módní návrhářka Tereza Vu je absolventkou prestižní školy London Collage of Fashion a na české módní scéně se se svou značkou objevuje od roku 2013. Pro její kolekce luxusního spodního prádla je typická noblesa, elegance a odvážnost. Prádlo je již na první pohled smyslné a velmi pohodlné, protože Tereza Vu si dává při výběru svých materiálů velmi záležet. Ačkoli je prádlo samo o sobě velmi minimalistické, při detailním pohledu je patrné náročné ruční zpracování s těmi nejlepšími a nejluxusnějšími detaily. Se svou kolekcí pro SS 19 se Tereza objevila i na letošním MBPFW a musíme říct, že to stálo za to! Jak se návrhářka na MBPFW připravovala a jaká je její tvorba, s tím se magazínu Luxury Prague Life svěřila před začátkem své jedinečné show. 

Video

Už od malička jste tíhla k navrhování, ale nebylo to to první, za čím jste šla. Proč?

Neřekla bych, že už od malička jsem tíhla k navrhování, řekla bych, že od malička jsem ráda malovala a kreslila. Už ve 4 letech jsem byla přijata do výtvarného kroužku na ZUŠ. Pamatuji se, že jsem párkrát vyhrála v nějakých výtvarných soutěžích nejen v ČR, ale i v zahraničí. Přiznávám, že mi móda učarovala, ale spíš jsem tehdy pokukovala po modelingu. V té době mě navrhování ani nenapadlo.

Rodiče ale nepokládali navrhování oblečení pro vás jako to pravé, ale představovali si něco jiného. Díky čemu jste se nakonec odhodlala jít si za svým snem?

Po ukončení gymnázia jsem začala studovat na Karlově univerzitě francouzštinu, ale studium jsem v posledním ročníku nejprve přerušila a poté ukončila. A pak se odehrál takový životní kolotoč. Vdala jsem se, otěhotněla a pak jsme se přestěhovali do Londýna. Tam jsem nejdříve absolvovala jazykový kurz a pak jsem se začala rozhlížet po studijních oborech. Tehdy, když jsem zjistila, že bych mohla mít i možnost studia fashion designu, přihlásila jsem se. A to byl vlastně začátek.

V Londýně jste studovala velmi prestižní školu London Collage of Fashion. Co všechno vám studium dalo?

Studium mě především naučilo, že nic tzv. není zadarmo. Měli jsme příležitost setkat se s vynikajícími osobnostmi módního průmyslu a poznat jejich osobní příběhy. To bylo pro nás velmi inspirativní. Navíc za velkou výhodu považuji, že studium bylo koncipováno jako kombinace fashion designu a businessové stránky. Tedy marketingu, ekonomiky, projektového řízení až po zadání pro tovární výrobu.

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m, Praha 1

To vám tedy pomohlo při založení vaší značky, kterou jste na trh uvedla v roce 2013 a postupem času se dostala mezi elitu. Bylo to o štěstí nebo za tím stojí tvrdá práce?

Jak jsem už říkala, byla to docela velká dřina. Těžký byl po sedmi letech návrat do České republiky, kdy jsem si více než kdy jindy uvědomovala rozdíly v obou kulturách, Češi mi tehdy připadali uzavřenější, těžko přístupní až odmítaví. Když se ohlédnu zpět, na začátku bylo pro mě velmi těžké najít směr a z něho i po všelijakých peripetiích neustoupit. Štěstím bylo, že při mně stáli nejbližší z mé rodiny.

Jaké to bylo založit sama svou značku?

Samozřejmě, že jsem nejdříve hodně váhala, ale pak jsem si řekla že to musím zkusit. A vrhla jsem se do všeho po hlavě. Vytvořila jsem si business plán, nakoupila látky, materiály a začala jsem připravovat první návrhy.

Proč jste se rozhodla zaměřit právě na spodní prádlo a plavky?

Ve svém životě mám ráda výzvy a spodní prádlo považuji za docela velkou výzvu. Pracuje se s poměrně složitou konstrukcí na velmi malých plochách, a navíc s jemnými materiály, které jen obtížně při zpracovávání drží stálý tvar.

Jak při navrhování spodního prádla a plavek postupujete?

Nejdříve přemýšlím o kolekci jako celku. Hledám inspiraci, kreslím a vytvářím si moodboard. Pak si zajišťuji látky. Pro svoji práci potřebuji, abych si na látku mohla sáhnout a dotýkat se jí. To je další inspirativní moment. Někdy se stává, že v tuto chvíli měním svůj původní záměr. A pak přichází na řadu nůžky, střihový papír, krejčovský metr, špendlíky, atd., atd.

Z prádla doslova číší sexuální náboj, erotika atd.. Vy sama vypadáte jako romantička a jemná žena, kde se to ve vás bere?

Zdání občas klame. Myslím si, že v každém z nás je trochu těch „temnějších“ sil.

To máte pravdu. Podle čeho vybíráte materiál? 

Materiály vybírám podle inspirace a záměru celé kolekce. Většinou ale pracuji s ultrajemnými materiály – francouzskou krajkou, hedvábím, organzou a meshem.

A zdobení?

Zdobení samozřejmě vždy musí korespondovat s konkrétní kolekcí.

Co vás během navrhování inspiruje?

Nemívám jedinou inspiraci, většinou jde o souhru momentálních životních situací a nálad. Hudba, filmy, knihy, stavby, obrazy, přátelé, zážitky z cest, vůně, materiály, zkrátka, je toho docela dost.

Jaké prádlo z vaší tvorby máte nejraději? Nosíte ho i vy?

Samozřejmě, že nosím svoje vlastí prádlo, mám ráda vždycky kousky z těch nejnovějších kolekcí.

Kromě toho, že u nás máte velkou klientelu, vaše značka je známá i v Anglii. Jaký je rozdíl mezi klientkami a požadavky tady a v Anglii?

Klientky v Anglii jsou odvážnější a vstřícnější k něčemu novému. A to bez ohledu na věk. Zdejší klientky jsou konzervativnější a to opět bez ohledu na věk.

Kde se vám pracuje lépe?

Pracuji tady, v České republice, kde mám svůj ateliér a dílnu.

Kam dál byste se se svou značkou chtěla dostat?

Chtěla bych, aby moje značka byla konkurenceschopná na mezinárodním trhu exkluzivních značek s luxusním prádlem.

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m, Praha 1

Co vás na navrhování spodního prádla a plavek baví nejvíce?

Nejvíce mě baví vytváření návrhů – tedy asi ta kreativní práce.

Jak byste sama popsala modely, které tvoříte?

Minimalistický design, důraz na konstrukci, detail a používání luxusních hedvábných tkanin nebo francouzské krajky či meshe. Své modely navrhuji tak, abych především upozornila na ženské siluety a zpravidla používám prvky, které smyslnost přirozeně podtrhují.

Přemýšlela jste i o navrhování spodního prádla pro muže či děti?

Ano, přemýšlela, ale zatím jsem se k tomu ještě nedostala. Je to otázka budoucnosti.

Všimla jsem si, že občas se věnujete i navrhování oblečení, jako jsou svatební, ale i společenské šaty. Co vás právě na jejich tvorbě baví?

Tady mě opět hlavně baví konstrukce a samozřejmě materiály. A pak se těším, když se nevěsty nebo ostatní klientky do šatů obléknou.

Nechtěla byste vytvořit nějakou speciální kolekci zaměřenou právě na takové šaty?

Nevím, teď v současné době mám zatím pořád hodně nápadů kolem spodního prádla. Ale nikdy neříkám nikdy…

Jaké nejkrásnější šaty jste kdy vytvořila, pro koho a na jakou událost?

Za nejkrásnější šaty považuji ty, které jsem si ušila na svoji vlastní svatbu.

A nejhorší?

Nevím, možná ty úplně první.

Se svými modely jste se dostala až na MBPFW, jaký z toho máte pocit?

Určitě skvělý. Jsem pyšná na to, že jsem dostala příležitost ukázat svoje návrhy právě na této významné akci.

Jaký světový fashion week se vám líbí nejvíce a kam byste se chtěla dostat?

Paříž, New York.

Jak se na MBPFW připravujete?

Připravuji kolekci a doplňky, navrhuji celkový look, vybírám tvář kolekce a pak spolupracuji s kolegy na stylingu, vizáži, hudbě, choreografii, včetně výběru modelek. Musím vyladit všechny detaily.

Jak bude vypadat vaše show?

Nesmím nic říkat dopředu, ale věřím, že se vše povede tak, jak má.

Máte nějaké speciální téma?

Tématem a inspirací je období vlády krále Ludvíka XIV., tedy přelom 17. a 18. století.

Popíšete mi kolekci SS 19?

Kolekce nese název „Zahrada radosti“. Zaměřuji se na protiklady a kontrasty, a že co je vespod, je i nahoře jen v jiném provedení. Okázalost a opulentnost královského oblečení a jeho protiklad jednoduchá bílá a pudrová. Chtěla jsem ukázat, že móda není jen pozlátko, ale že je a musí být i tam, kde na první pohled není vidět.

Jaké jste vybírala materiály? A podle čeho?

Materiály používám opět ty, ke kterým mám ve své tvorbě nejblíže. Zvolila jsem francouzskou krajku, hedvábí, organzu, mesh a jako doplněk vlnu se zvláštní strukturou a zajímavou barevností.

Co je na kolekci nejlepší a pro koho je určená?

Neumím v tuto chvíli říct, co je nejlepší, uvidíte a posoudíte ji sami. Kolekci jsem navrhovala především klientkám, které mají svůj styl, a které se nebojí na sebe upoutat pozornost.

Kdo bude hvězdou vaší show? Máte nějaké speciální modelky?

Violoncellistka Terezie Kovalová.

Proč právě ona?

Protože ji obdivuji jako ženu. Je to někdo, kdo něco dokázal ve svém oboru, což není móda. Krom toho je to samozřejmě krásná žena, elektrického vzezření, což přesně ladí k mé kolekci. 

Rychlá zpověď:

Navrhujete raději pro Češky nebo Angličanky?

Pro obojí.

Co by nemělo u sexy prádélka chybět?

Asi krásný materiál.

Jakou celebritu byste chtěla vidět ve svých modelech?

Janu Plodkovou.

Cara Delevigne nebo Karolína Kurková?

Karolína Kurková.

Co si myslíte o české mutaci módní bible?

Pěkný.

Kdy vám dochází inspirace?

Když jsem unavená.

Co byste dětem nikdy nedovolila?

No, to nevím. Asi nějaký zvrhlý chování.

Tvoří se lépe podprsenka na malá nebo velká prsa?

Na malá.

Co milujete na vašem rodném městě Most?

Asi tam mám nějaké vzpomínky na školu.

Jaká část těla je podle vás na ženách nejkrásnější?

Zadek.

Jaké spodní prádlo byste ženám nedoporučila?

Asi nějaké, které jim nesedí.

Podléháte módním trendům?

Jak kdy.

Je Victoria´s Secret přeceňovaná značka nebo je na výslunní oprávněně?

Myslím si, že je přeceňovaná, ale na výslunní je samozřejmě pro určitou skupinu lidí.

Co vám přijde v módě absolutně nevkusné?

No, tak to je spousta věcí, co mi přijde nevkusných. Různé divné kombinace, specifický, o kterých si já něco myslím.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak se máte?

Skvěle, děkuji. A vy?
Já taky skvěle, děkuju.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Miluji módu a doufám, že to na Vás dýchá i z mých článků. Zajímají mě módní trendy a historie značek, které se pyšní zajímavým příběhem. Kromě toho ráda cestuji, objevuji nová místa, zažívám dobrodružství, ale také vyhledávám klidný relax. Takové ranní józe na pláži nikdy neřeknu ne...
Dominika Nečasová
U Studánky 332/32
Praha 7
170 00
info@terezavu.com
+420 721 547 605
Luxusní bydlení Praha
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
15 312 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
12 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m

4 + KK 123 m², bal. 1 m², ter. 5 m²
28 692 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha - 981m
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha - 981m

8 + KK 981 m², ter. 41 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m

5 + KK 318 m², ter. 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK 634 m², ter. 190 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

2 + KK 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
26 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila ve Střešovicích 2134m
Praha 6

Luxusní vila ve Střešovicích 2134m

986 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 248m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 248m

5 + KK 248 m², ter. 31 m²
34 192 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m
Praha 8

Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m

4 + KK 156 m², ter. 31 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Malá Strana 48m
Praha 1

Byt na prodej Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou
Praha 5

Luxusní byt se zahradou

3 + KK 100 m²
16 890 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Malá Strana 48m
Praha 1

Luxusní byt Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Nové Město - 62m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Nové Město - 62m

3 + KK 62 m²
7 120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m

7 + KK 334 m², bal. 6 m², ter. 25 m²
41 600 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m

8 + KK 492 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město

7 + KK 379 m², bal. 9 m²
85 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1
Praha 1

Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1

6 + KK 339 m², bal. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m

3 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

3 + KK 133 m², bal. 3 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 246
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 246

4 + KK 246 m², bal. 6 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Josefov Praha
Praha 1

Luxusní byt na prodej Josefov Praha

3 + KK 115 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov

2 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 6 - 89m
Praha 6

Luxusní byt Praha 6 - 89m

2 + KK 89 m², ter. 8 m²
11 649 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila se zahradou Troja 728m
Praha 7

Luxusní vila se zahradou Troja 728m

12 + KK 528 m², bal. 27 m², ter. 64 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Praha 6

Luxusní vila na Hanspaulce 940m

Atypický 940 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
68 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 104m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 104m

3 + 1 104 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt k pronámu Staré město 192m
Praha 1

Byt k pronámu Staré město 192m

5 + 1 192 m², bal. 2 m²
150 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na pronájem Staré město 409m
Praha 1

Obchod na pronájem Staré město 409m

409 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy

4 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m
Praha 1

Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m

5 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 3 - 128m
Praha 3

Luxusní byt na Praze 3 - 128m

3 + KK 128 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 96m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 96m

3 + KK 96 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m

3 + 1 107 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem Praha 4 - 300m
Praha 4

Vila na pronájem Praha 4 - 300m

8 + 1 400 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt Střešovice 197m
Praha 6

Byt Střešovice 197m

4 + KK 197 m², ter. 67 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu Praha
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu Praha

280 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m
Praha 6

Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m

4 + KK 104 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem restaurace Praha 1 - 218m
Praha 1

Pronájem restaurace Praha 1 - 218m

Atypický 218 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou Dejvice 225m
Praha 6

Byt s terasou Dejvice 225m

5 + KK 225 m², ter. 54 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky.cz - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks