Hlavní stránka Nové články

Zřejmě i ten, kdo nesleduje svět českého showbyznysu, zná jméno nebo tvář Simony Krainové. Občas se na vás smyslně dívá z nějakého billboardu, velmi často se směje na čtenáře z titulních stránek věhlasných magazínů, někdy potěší oko diváka v televizi. „Síma“ se za léta své zahraniční i české kariéry stala pojmem a dobrou prodejní značkou. Na sociálních sítích ji sledují tisíce žen i mužů. Povedlo se jí to. Z modelky se stala úspěšnou byznysmenkou, ale také matkou dvou nádherných chlapců. V rozhovoru se rozpovídala nejen o své práci, které má víc než dost. Během jednoho měsíce vydala kalendář plný dokonalých snímků, ale také diář, kde odpovídá na všechny dotazy svých obdivovatelek. Moc krásně mluví o rodině, ale nebojí se otevřeně hovořit také o negativech se slávou spojených.

Video

Jsi v jednom kole, pracovala jsi na kalendáři a diáři. A já se ptám – proč? Vždyť ty už si můžeš hodit nohy na stůl…

Mě to baví. Zkoušela jsem si hodit nohy na stůl, ale zjistila jsem, že práce je součástí mého já, bez ní se cítím nenaplněná. Je tolik lidí, kteří mě prosí o rady a pořád mi píšou na sociálních sítích, jak to dělám. Řekla jsem si, že to shrnu do jedné knížky v podobě diáře a konečně tím všem odpovím. Mě práce baví, nikdy nebudu klasická „house wife“.

Není to také hlavně o penězích?

Není to o penězích. Je skvělé mít možnost, že ty peníze máš a pracovat nemusíš. Ale můžeš. To je strašný luxus a jsem za to vděčná. Nic mě nenutí dělat to pro peníze, ale dělám to sama pro sebe. Baví mě to dělat pro lidi i pro sebe, a jestli si tím ještě vydělám peníze, tak je to super. Celý život jsem pracovala, takže nějaké finanční zázemí mám, ale není to o tom. Práce mě prostě baví, takže v tom hodlám i pokračovat a přijímat nové výzvy.

Co rodina, zvládáš to skloubit?

Samozřejmě, že je to někdy náročné a skloubit veškeré pracovní závazky není jednoduché. Ale mám velkou podporu v Karlovi a stále nám pomáhá naše chůva Magda, když v Praze nemáme babičky.

Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město
Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město, Praha 1

Tím, že mám takovou práci, jakou mám, tak spousta lidí nevidí, že jsem třeba týden doma. Ráno si zacvičím, a když nemám zrovna žádné schůzky ani focení, tak jdu pro děti brzo do školy, trávíme spolu čas, jdeme ven, hrajeme si nebo děláme úkoly. Jindy je vypravím jen ráno do školy a nestihnu je kvůli práci třeba uložit do postele, takže jim to vynahradím ve dnech, kdy mám volněji. Výhodou mojí práce je, že jsem pánem svého času a můžu si čas přizpůsobovat aktivitám dětí, rozhoduji si o tom já, kdy budu pracovat a kdy si udělám volno. To považuju za to nejlepší, jsem sama sobě svým šéfem a jsem za to fakt ráda. Teď se chystáme na 14 dní do Miami a nemusela jsem se ptát žádného šéfa, jestli můžu. Měli jsme chuť cestovat a vyrazit za teplem, tak prostě jedeme.

Kluci musí vědět, že mají jednu z nejkrásnějších maminek v České republice. Stává se jim ve škole, že se jich ostatní ptají, jestli pro ně přijde máma?

(smích) Stává. Maxík to ale vůbec neprožívá, myslím, že ho bude sláva obtěžovat. Lidi si ho všímají a on je z toho nešťastný, proto ho vůbec neberu na společenské akce. Je introvert a velmi citlivý, vůbec ho to nevzrušuje. Naopak, tak jako já jsem si to užívala, on o to nestojí. Umí ale svým kamarádkám náležitě říct, kdo je jeho maminka. Když pak pro něj přijdu do školy, holčičky jenom koukají, a díky tomu má doslova tábor holek. Vždycky říká: „Maminko, mně všichni říkají, že jsi strašně slavná a bohatá, je to pravda?“ Tak mu říkám: „Maxíku, vůbec, maminka pracuje v televizi a je víc vidět. Ale bohatá víc není.“

Největší kápo je ale náš Brunko, ten umí potenciál své matky využít vždycky na maximum, myslím, že se máme ještě na co těšit. (smích)

Snažím se děti od toho držet dál, u nás doma ani neexistuje, že by byly někde online, surfovaly po internetu nebo měly Instagram. Mají povolený tablet jenom v sobotu na dvě hodiny, tím to končí. My doma hrajeme hry, hrajeme si spolu, čteme si knížky. Jsou mimo sociální sítě a budu je tak držet, jak dlouho to půjde. Jsem ráda, že jsou tím nepoznamenané, jsou jako z jiného světa. Přijde k nám návštěva a oni si s nimi hrají, vytáhnou hračky, lego a ty děti jen koukají a ptají se, jestli nemají nějakou hru v počítači.

Nebudu se přizpůsobovat nové době a světu tabletů, nelíbí se mi, když rodina sedí na večeři a děti koukají jen do svých tabletů a absolutně nekomunikují. Moje děti nehrají na počítači, nemají profily na Instagramu a nepřidávají nikam svoje selfie, na tomhle si opravdu trvám a proto je držím i dál od společenských akcí a všech aktivit, které by je mohly negativně ovlivnit.

Maxík ale dělal už nějakou reklamu, na pitíčko…

Na Kubíka. Zítra zrovna budeme fotit další reklamu. Ale to přijde fotografka a nafotí je, když si hrají. Já jim všechno vysvětlím, o co jde. Do ničeho své děti nenutím a vždycky můžou říct „ne“ a já to budu respektovat. Teď už mají svůj rozum a já je nechám rozhodnout o tom, jestli tu kampaň chtějí fotit, nebo ne.

Nafotila jsi nádherný kalendář, teď máš i diář…

To je takový bratříček Masterpiecu. Řekli jsme si, že uděláme další produkt, protože Masterpiecu se vede na trhu velmi dobře, už má svoje místo. Tak jsme se s týmem Vivantisem, který na onlinu prodává Masterpiece, domluvili, že udělají diář, a tím jim za to moc děkuji. V diáři najdete rady, jak se stravuji, cvičím, jakou používám kosmetiku, tipy na líčení, oblékání. Zkrátka to, co dobře funguje na mně. Netrávím tím hodiny denně a vše je to shrnuto v klasickém datovaném diáři.

Oslovila jsem výživové poradce, trenéry i lidi z módního světa, aby ženám poradili, jak se co nejrychleji dostat do formy, ale aby nad tím nemusely trávit mnoho času. Promlouvám k ženám, které jsou zaměstnané stejně jako já, mají děti, starosti a nemají čas trávit hodiny v posilovně. Radím jim, co funguje na mně, nejsem žádný poradce. Jsou to věci, na které se mě lidé neustále ptají, tak jsem to dala do jedné „knihy“. Má to velmi stručný obsah, je to diář s názvem 366 Days by Simona.

Myslím, že dneska už papírový diář používá málokdo.

Papír a samotná kniha je krásná věc. Vždycky jsem měla diáře, je to hezké, když si člověk může listovat, papír mu voní. Nelíbí se mi, jak si všichni projíždí své virtuální diáře v telefonu, pro mě má papír mnohem větší kouzlo, je pro mě více osobní. Když mi někdo řekl, že půjdou z trhu i módní časopisy a všechno nahradí online, skoro jsem brečela, miluju si listovat časopisem…

V blízké budoucnosti tě budeme moci vidět v Ordinaci v růžové zahradě…

Budu tam hrát právničku Danielu Stárkovou, která zamíchá kartami u role Pavla Řezníčka. Zastupuji tam nějakou jeho klientku a máme spolu poměr. A trošku to s dějem a dalším postavám zamotám…

Herectví tě pořád láká?

Ano, pořád mě láká a dost baví.

Viděla jsi někdy nějaký díl Ordinace?

Nemám moc čas sledovat seriály, ale Ordinaci jsem znala a věděla jsem, že je oblíbená a má mezi seriály své pevné místo. Chtěla jsem si zkusit natáčet seriál s prvoligovými seriálovými herci, je to jiný systém práce, je velmi rychlé a scénář se člověk učí ze dne na den. Byla to velká výzva a zkušenost a já samotná jsem zvědavá na výsledek.

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m, Praha 5

Co na to Karel? Lovestory s fešákem Řezníčkem…

Kdyby měl Karel žárlit na každou mou práci, tak by se z toho asi chudák zbláznil. On ví, s kým žije. A že je to součást mé práce, beru to čistě profesionálně. Karel ví, jaká jsem, a důvěřujeme si, takže si z toho vrásky nedělá.

Jak vnímá ty fotky?

Je strašně pyšný. Vzal tu nejodhalenější fotku a ptal se, jestli to může dát na Instagram, že by chtěl ukázat, jak jsem hezká. Je to hezké, že necítí nenávist nebo cokoliv. S takovým mužem bych asi ani být nemohla. Říká mi, že jsem nadpozemská bytost, že ví, že se o mě musí dělit s celou republikou.

Stává se ti i po letech s Karlem a dvěma nádhernými dětmi, že ti muži nadbíhají? Jsou ještě takhle drzí?

Hodně drzí. Chtěla bych ti někdy ukázat svůj Instagram a fotky, které mi posílají. Kdybych to zveřejnila, bylo by to možná slavnější než můj kalendář. I nazí se mi fotí, mívám vedle romantiky velmi zajímavé erotické nabídky. Já to ráda vždycky přepošlu Karlovi, ten se tím taky baví. Nikomu neodpovídám, nereaguji na to. Je to ale součást toho, co děláš. Mám různé druhy fanoušků.

Jsi šťastná? Je tam ještě prostor pro to být šťastnější?

Myslím si, že by měl být člověk pokorný k tomu, co má, a neříkat si, že by to mohlo být ještě lepší. Jsem perfekcionistka a pořád si vytyčuji nové cíle. To je to, co mě baví. Pořád mám tendenci překonávat své limity. Takže určitě, co se týče pracovních věcí, strašně bych si přála natočit jeden dobrý celovečerní film, kde bych hrála roli, kterou si zasloužím.

Která to je?

Charakterní role ženy, která už si prošla životem a dokáže ukázat i něco jiného než jen dobře vytvarovaný zadek. To je takový můj sen, zahrát si více komplikovanou postavu, u které není důležitý vzhled, ale charakter. Když ne, je to taky v pohodě, protože mám zdravé děti, rodinu a hodného manžela. A to je pro mě nejvíc, svůj sen si už vlastně žiju deset let a moc si toho vážím.

Bojíš se stárnutí?

Bojím, jako čert. Není to jen o vzhledu, ale i o psychice. Mám z toho strašné stavy úzkosti a deprese, čím jsem starší, tím je to horší. Někdy mám stavy úzkosti, když vidím, jak lidi odcházejí. Tento rok byl děsný, hodně lidí zemřelo a vidím to na starých lidech, že staroba není nic jednoduchého. Není to nic romantického, nic, na co by se měl člověk těšit.

Vidím to na svém tátovi, který mi vždycky říká: „Símo, to je hrozné, když máš zdravý fungující mozek, ale tělo ti odchází.“ Takže jasně, bojím se, kdo se nebojí? Každý se bojíme, hlavně smrti a všech těchto věcí, je to nepředstavitelné. Čím je člověk starší, tím víc si myslím, že to řeší. Bezstarostní jsme ve dvaceti, ve čtyřiceti už ne.

Simono, moc ti děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Nejhorší moment během focení tvého posledního kalendáře?
Asi ta nečekaná zima, která tam v Portugalsku přišla a já jsem tam stála nahá ve vodě, to nebylo příjemný.

Jak zvládáš kritiku?

Někdy dobře, někdy špatně, záleží, jak se probudím.

Jak dlouho jsi na sobě makala, než jsi se před fotoaparátem byla ochotna svléknout?

Zhruba osm měsíců.

Jakou poslední nabídku na focení jsi odmítla?

Spousty.

Nejodpornější hejt, který jsi na kalendář obdržela?

Naštěstí hejty mám hodně hluboko. (smích)

Co tě naposledy rozplakalo?

Smrt Karla Gotta.

Nejoblíbenější píseň od Karla Gotta?

Určitě Srdce nehasnou, s dcerou. To rozpláče snad každého.

Čím tě naposledy rozesmáli tví synové?

Tou láskou, kterou mě neustále zásobujou, těma vtípkama. Maj strašný hlášky, to bych si je musela zapisovat, abych vám je řekla, ale neustále mě rozesmívají a dělají to čím dál víc.

Čím tě naposledy překvapil tvůj manžel?

Piercingem v bradavkách. (smích)

Recept na štěstí?

Nedívat se, jak žijí ostatní a žít si podle svých vlastních představ.

Co je nejhorší na showbyznysu?

Závist, zášť, nepřejícnost, skoro všecko! (smích)

Co by sis na sebe nikdy neoblékla?

Asi úplně všechno, když si to umíš obléct se stylem... tak není problém. Cokoliv.

Za kolik peněz bys byla ochotna přibrat 20 kg?

Za hodně. (smích)

Co tě v poslední době nejvíce emočně zasáhlo?

Každý den mě něco emočně zasahuje od té doby, co jsem máma.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Jsi šťastná?

Jsem strašně šťastná, že jsme zvládly tenhle rozhovor. (smích)
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Unikátní byt na Praze 1 - 174m
Praha 1

Unikátní byt na Praze 1 - 174m

4 + KK 174 m², ter. 14 m²
32 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
19 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město

4 + KK 178 m²
17 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m

3 + KK 149 m², ter. 31 m²
16 518 300 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 337 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m
Praha 1

Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m

3 + KK 117 m²
22 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej 267m
Praha 6

Luxusní byt na prodej 267m

7 + 1 267 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 355 100 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 145m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 145m

3 + KK 145 m²
27 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město 165m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město 165m

3 + KK 165 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

3 + KK 113 m²
19 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město

5 + 1 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 1 Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Praha 1 Nové Město

3 + KK 165 m²
45 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 1 - Malá Strana
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Praha 1 - Malá Strana

4 + KK 239 m²
67 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m
Praha 6

Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m

7 + 1 235 m², bal. 20 m², ter. 15 m²
22 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

3 + KK 156 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na pronájem na Vinohradech
Praha 2

Luxusní penthouse na pronájem na Vinohradech

5 + KK 343 m², ter. 34 m²
175 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Vinohrady - 242m
Praha 2

Luxusní byt na prodej Vinohrady - 242m

5 + KK 242 m²
30 970 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na Vinohradech - 343m
Praha 2

Luxusní penthouse na Vinohradech - 343m

5 + KK 343 m², ter. 34 m²
56 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Karlín - 50m
Praha 8

Byt na prodej Karlín - 50m

2 + KK 46 m², bal. 5 m²
7 499 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt Malá Strana - 194m
Praha 1

Mezonetový byt Malá Strana - 194m

5 + KK 194 m²
32 929 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Novém Městě - 141m
Praha 1

Luxusní byt na prodej na Novém Městě - 141m

5 + KK 141 m²
19 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana

3 + KK 239 m²
36 329 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 48m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 302m
Praha 7

Penthouse Troja 302m

5 + KK 302 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 6 - 113m
Praha 6

Luxusní byt se zahradou na Praze 6 - 113m

3 + 1 113 m², ter. 10 m²
16 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 415m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami 239m
Praha 8

Luxusní byt s terasami 239m

5 + KK 239 m², ter. 66 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m

4 + KK 234 m², bal. 16 m², ter. 40 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasami u řeky 239m
Praha 8

Byt s terasami u řeky 239m

5 + KK 239 m², ter. 66 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks