Hlavní stránka Nové články

Už jako malý chlapeček si byl Petr vědom své odlišnosti od ostatních kluků svého věku. Nezajímaly ho klučičí věci a už tehdy byl vězněm ve svém dětském těle. Díky moderní medicíně a odhodlání se ze zženštilého chlapce stala nádherná žena. Peťa Nitka prošla dlouhým procesem přeměny z muže na ženu. A vyplatilo se. Nyní se za její sukní otočí snad každý mužský, a navíc si svým zevnějškem vydělává coby modelka žádaná doma i ve světě.

Video

Peťo, proč ne Petra?

Narodila jsem se jako Petr, teď už jsem teda holka, ale Peťa. Petra jsou cigarety. A Peťou jsem byla vždy, takže jsem nechtěla nic měnit.

Jak jsi k tomu dospěla? Většina lidí k tomuto rozhodnutí dospěje až v pozdějším věku.

Já jsem to věděla odjakživa, protože jsem si už od dětství hrávala s panenkami, mamce jsem kradla make-up a tak dále. Takže to u mě bylo jasné, že jednou budu holka.

Co na to rodiče?

Mamka se s tím celkem smířila, už to tušila hned od začátku, a táta taky. Proto to u nás nebyl žádný šok, a proto u nás nebyl ani žádný coming out. Takový ten klasický, že bych si sedla s rodiči: „Tak mami, jsem prostě holka.“ U mě to bylo takové jasné už od začátku. Jen se sestrou to bylo zvláštní, má 10 let a oznámil jí to taťka. A od té chvíle jsem pro ni „ségra“. Vůbec se nad tím nepozastavila. Je to tak, že děti nikoho nesoudí.

Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m
Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m, Praha 8

Děti umí být ale tvrdé, neříkej mi, že ve škole probíhalo vše v pohodě…

Na základce mi to dávali docela sežrat, že jsem jiná. Třeba kluci mě nikdy neměli rádi. Teď mě rádi najednou mají, což jsem samozřejmě ráda. (smích) Nebylo to úplně jednoduché, teď si to vynahrazuji a je to super.

V jaké fázi života s tím můžeš něco dělat?

Myslím si, že u nás může člověk už od patnácti začít brát hormony a v osmnácti může podstoupit hlavní operaci.

Jaký byl průběh u tebe?

Já jsem to vždy plánovala. Teďka budu mít dvacet čtyři, takže jsem začala ve dvaceti třech s hormonální terapií.

To je později než v patnácti.

Já jsem hodně cestovala, žila jsem v Americe, v Austrálii… Takže jsem čekala, až se vrátím do Česka na delší dobu. Potom jsem si už říkala, že to mohu odstartovat.

Proč jsi začala cestovat?

Vždycky jsem měla ráda cestování. Vystudovala jsem cestovní ruch a hned po maturitě jsem odjela pracovně do Ameriky. Pracovala jsem na pláži a pronajímala jsem lehátka a slunečníky s mojí nejlepší kamarádkou. Do Austrálie jsem jela studovat, a tam jsem se taky stala modelkou.

Jak ses v tom světě cítila? Chovali se k tobě jinak než v Česku?

V té době jsem vypadala jako něco mezi, já jsem vlastně nikdy nevypadala úplně jako kluk. Cítila jsem se dobře, nemusela jsem řešit, že jsem jiná, protože jsem asi nikdy nezažila nic negativního. Nikde, v Americe ani v Austrálii. Bylo to úplně v pohodě.

Jak se fotily plavky a spodní prádlo?

Plavky ani spodní prádlo jsem samozřejmě nefotila, to můžu fotit až teď.

Věděli ostatní na přehlídkách, že jsi kluk, a ne holka?

Vždy, když jsem přijela do nějaké země, tak se o mně psalo, že jsem první transgender modelka, například v Indii, v Jižní Africe a tak dále. Takže samozřejmě všichni věděli, kdo jsem, co mám před sebou, za sebou a jakou mám biologickou historii.

Byla to výhoda?

Byla výhoda, že se o mně vždy psalo. Kdybych byla obyčejná biologická holka a přijela tam jen tak, asi by to nikoho moc nezajímalo. Vzhledem k tomu, že jsem byla vždy jiná, to lidi vždy hrozně zajímalo. Je to určitě výhoda, neměnila bych nic.

Jak to u tebe bylo se vztahy?

Já jsem první pusu dostala až v jednadvaceti, to jsem měla prvního kluka v Americe. Takže jsem byla strašně slušná až do 21 let. (smích) Kluci mě nikdy nechtěli, ale jakmile jsem se stala holkou, najednou to jde. (smích)

Pojďme k samotnému procesu přeměny. Když začneš brát hormony, co se změní?

Úplně všechno, hlavně nálady, a začne se měnit tělo. Začnou růst zadek a prsa. Začne se také měnit obličej, zjemňuje se. Psychika se najednou změní. Začala jsem být hodně citlivá a rozbrečí mě i reklama s roztomilým pejskem. Ženy jsou prostě daleko více emocionální.

Co tvoje vlasy? Paruka?

Vlasy se při hormonální terapii velmi zlepší. Mnoho lidí si myslí, že mám prodloužené vlasy, jsou ovšem opravdu moje. Jsem na ně náležitě pyšná. (smích)

Byt na prodej Malá Strana 48m
Byt na prodej Malá Strana 48m, Praha 1

Jaké kosmetické úpravy sis na sobě nechala udělat?

Další věcí, kterou jsem si o sobě přečetla, je to, že jsem si nechala udělat plastické operace. Samozřejmě žádné nemám, myslím, že jsem na podobné věci mladá a nechci dopadnout jako umělohmotná holka, kterých je kolem nás už tak dost. (smích)

Prsa ti ještě porostou, nebo si necháš udělat silikony?

Prsa mi rostou, to podle všeho bude trvat další rok. Zatím jsem o silikonech nepřemýšlela. Jsem štíhlá a myslím, že by se ke mně velká prsa nehodila.

Jak funguje sexuální stránka?

Normálně. Asi bych řekla, že teď je to tak, jak to mělo být hned od začátku. (úsměv)

Z tebe už je tedy hotová žena…

Operaci jsem absolvovala na začátku listopadu, takže 9. listopadu mám druhé narozeniny. Je to docela masakr. Bolí to, to je jasné, ale dá se to přežít. Určitě bych do toho šla znovu, ale není to nic příjemného. Je to opravdu bolestivý zákrok. Ale vše perfektně funguje a je to super.

Jak dlouho trvala rekonvalescence?

To je u každého jiné. Já jsem byla v nemocnici asi jenom deset dní a po měsíci už jsem byla úplně v pohodě. Hormony musím brát do konce života, ale nijak mě to neomezuje. A v podstatě žiji jako normální žena. Nemusím už docházet k žádným lékařům a operací to skončilo.

Kolik to stojí?

U nás to vše hradí pojišťovna, ale někde jsem četla, že to vyjde na 60 tisíc korun. 

Jaký je teď tvůj cíl a co chceš dělat?

Chtěla bych motivovat lidi k tomu, že si můžeme dělat v životě všechno, co chceme. Ale hlavně si musíme věřit, protože mi píše strašně moc holek, jako jsem já, že nemají odvahu to podstoupit. Myslím si, že v Česku máme veškeré podmínky na to, že to udělat můžeme. Je to sice nepříjemný a zdlouhavý proces, ale myslím si, že si musíme jít hlavně za svým snem. Je to vlastně jako žít ve vězení, když jsi v cizím těle. Určitě bych sama nechtěla žít ve vězení do konce života.

Máš nějaké další kamarádky, které se ještě neodhodlaly na operaci jít?

Ano, je mnoho lidí, kteří mě kontaktují s tím, že zatím nenašli odvahu a jsou nešťastní. Vždy se je snažím povzbudit. Je to opravdu těžké rozhodnutí, protože ne každý zvládne vůbec představu té operace. Ale od toho jsou tu odborníci, kteří s vámi projdou krok za krokem, není se čeho bát. Samozřejmě není to bezbolestné, ale říká se, že největší bolest člověk zažije přece na zubařském křesle, ne? (smích)

Co plánuješ po modelingu?

Už 14. února s návrhářkou Karin Onderkovou rozjíždíme značku bot, která se jmenuje Petia Shoes. Je to inspirované mým příběhem, ona boty navrhuje. Myslím si, že je to velký projekt, na kterém pracujeme už rok a půl, a bude to opravdu velké.

Jakou módu máš vůbec ráda ty sama? Za to utrácíš nejvíc peněz?

Mám ráda luxusně vypadající oblečení. Ale nemusí být vůbec drahé. Mám dokonce hodně kousků ze sekáče. Důležité je se v tom cítit dobře. A co řeknou ostatní… To je jejich názor, ne každému se líbí stejné věci.

Co partnerský život?

Partnera mám, jsem zamilovaná, vše je super a je to nové, takže nevím. Zatím neplánujeme rodinu. Užívám si té zamilovanosti, co je teď.

Jednou ale určitě rodinu chci. Mám sen, že bych chtěla mít dítě, takže za nějakých pár let si najmeme náhradní matku a budeme mít děti. Nebo připadá v úvahu adopce. Zatím jsem ale mladá a chci se věnovat sobě, kariéře a cestování.

Řekni mi, jak partneři nebo muži vůbec reagují, když zjistí, že jsi byla kluk? Stalo se někdy, že ztratí zájem? Že jim to prostě nepřipadá „normální“?

Víš, jsem docela mile překvapená, že na to nereagují nějak negativně. Vždy se samozřejmě ujistí, že mám opravdu vagínu. (smích)

Vnímáš větší zájem mužů než před operací?

Jo, jasně. Balí mě chlapi, no. (smích)

Jak na to reaguješ?

Když je hezkej, nejspíše se culím a mám obavy, že vypadám postiženě. (smích)

Nemůžu se nezeptat… Česko teď žije seriálem Most!, kde je Pavel, který se nechal předělat na Dášu. Co si o tom myslíš, viděla jsi to? A co říkáš na reakce, které tam na něj mají?

Hodně lidí mi psalo, abych se kousek podívala, tak jsem to udělala. Myslím, že ten seriál hodně ukazuje, jak funguje česká společnost.

Moc děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Jakou výhodu ve společnosti mají v dnešní době podle tebe muži?

Myslím, že odjakživa muži vydělávali víc peněz. To je i dnes.

Proč je lepší býti ženou?

Nemusím měnit kolo u auta.

Co je fyzicky nejbolestivější na proměně z muže na ženu?

Finální operace, je to takový porod stokilového dítěte.

Čím tě překvapil Jan Kraus?

Byl ke mně milý, sladký.

Jaká byla reakce tvého kluka, když jsi mu řekla, kdo vlastně jsi?

Nebyla jsem u toho, věděl to ještě před tím, než mě poznal. Takže to asi nebylo tak dramatické.

Vysněná obálka, na které bys chtěla být jednou vyfocená?

Italský Vogue.

Nejúčinnější dieta?

Pití každé ráno teplé vody s citronem a sex.

Nejodpornější nadávka, kterou jsi na svou osobu kdy slyšela.

Jedna paní mi nedávno ze Slovenska napsala, že při pohledu na mě ji napadá, že je čas rozpálit osvětimské pece.

Co ti jako ženě ještě chybí k úplné spokojenosti?

Asi nic, jsem šťastná, spokojená a vyrovnaná.

Chceš mít děti? Zvolíš formu adopce nebo náhradní matky?

Jestli bude můj manžel chtít mít biologické dítě, tak náhradní mateřství.

Kdo je podle tebe nejvíc sexy chlap na světě?

Můj přítel a Enrique Iglesias.

Co tě dokáže uvést do rozpaků?

Otázky na nejhezčího chlapa.

Rada, jak se naučit chodit na podpatcích, a ještě u toho vypadat sexy?

Nevím, jestli to umím já, zeptala bych se na radu někoho jiného.

Jaký je tvůj životní cíl?

Být šťastná a více nápomocná společnosti.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Který je nejvíce sexy chlap pro tebe?

George Clooney.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
15 312 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
12 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m

4 + KK 123 m², bal. 1 m², ter. 5 m²
28 692 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha - 981m
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha - 981m

8 + KK 981 m², ter. 41 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m

5 + KK 318 m², ter. 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK 634 m², ter. 190 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

2 + KK 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
26 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila ve Střešovicích 2134m
Praha 6

Luxusní vila ve Střešovicích 2134m

986 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 248m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 248m

5 + KK 248 m², ter. 31 m²
34 192 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m
Praha 8

Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m

4 + KK 156 m², ter. 31 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Malá Strana 48m
Praha 1

Byt na prodej Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou
Praha 5

Luxusní byt se zahradou

3 + KK 100 m²
16 890 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Malá Strana 48m
Praha 1

Luxusní byt Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Nové Město - 62m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Nové Město - 62m

3 + KK 62 m²
7 120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m

7 + KK 334 m², bal. 6 m², ter. 25 m²
41 600 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m

8 + KK 492 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město

7 + KK 379 m², bal. 9 m²
85 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1
Praha 1

Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1

6 + KK 339 m², bal. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m

3 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

3 + KK 133 m², bal. 3 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 246
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 246

4 + KK 246 m², bal. 6 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Josefov Praha
Praha 1

Luxusní byt na prodej Josefov Praha

3 + KK 115 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov

2 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 6 - 89m
Praha 6

Luxusní byt Praha 6 - 89m

2 + KK 89 m², ter. 8 m²
11 649 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila se zahradou Troja 728m
Praha 7

Luxusní vila se zahradou Troja 728m

12 + KK 528 m², bal. 27 m², ter. 64 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Praha 6

Luxusní vila na Hanspaulce 940m

Atypický 940 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
68 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 104m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 104m

3 + 1 104 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt k pronámu Staré město 192m
Praha 1

Byt k pronámu Staré město 192m

5 + 1 192 m², bal. 2 m²
150 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na pronájem Staré město 409m
Praha 1

Obchod na pronájem Staré město 409m

409 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy

4 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m
Praha 1

Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m

5 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 3 - 128m
Praha 3

Luxusní byt na Praze 3 - 128m

3 + KK 128 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 96m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 96m

3 + KK 96 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m

3 + 1 107 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem Praha 4 - 300m
Praha 4

Vila na pronájem Praha 4 - 300m

8 + 1 400 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt Střešovice 197m
Praha 6

Byt Střešovice 197m

4 + KK 197 m², ter. 67 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu Praha
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu Praha

280 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m
Praha 6

Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m

4 + KK 104 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem restaurace Praha 1 - 218m
Praha 1

Pronájem restaurace Praha 1 - 218m

Atypický 218 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou Dejvice 225m
Praha 6

Byt s terasou Dejvice 225m

5 + KK 225 m², ter. 54 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky.cz - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks