Hlavní stránka Nové články

Jeden z českých „známějších“ plastických chirurgů, který byl obdarován nejen šikovnýma rukama, ale i pěknou tváří. Roman Kufa je vedoucím lékařem a spolumajitelem Centra estetické medicíny Perfect Clinic, byl zakladatelem oddělení plastické chirurgie ve FN Motol, dokonce je i soudním znalcem v oboru plastické chirurgie. Jeho den je naplněn od úsvitu do setmění. Přesto jsou ale věci, bez kterých si život nedokáže představit a tím jsou děti a sport. Na rozhovor pro Luxury Prague Life si udělal chvilku o víkendu večer.

Video

Pane doktore, scházíme se u vás na klinice v sobotu večer, to pracujete i o víkendech?

To už ne. Kdysi jsem operoval i víkendy, dva roky v kuse. To jsem jezdil i do zahraničí. Od pondělí do pátku tady, víkendy pak pryč… To už mám za sebou, to už nechci.

V rychlé zpovědi jste mi řekl, že si nedokážete představit den bez sportovní aktivity. Ale podle mě má den pouze čtyřiadvacet hodin, vy do toho máte rodinu. Jak to všechno stíháte?

Těžko. Má práce je opravdu časově náročná. I psychicky, což už jsem se naučil zvládat. Nebo zkrátka s tím se člověk naučí nějak žít. Zato čas je skutečně problém. Abych všechno stihl, vstávám opravdu brzy. V půl sedmé jsem už třeba v bazénu. Hodinku plavu a pak do práce, kde jsem až do večera.

Jak zvládáte děti? Vozíte je třeba do školy?

Pondělí a čtvrtky vozím starší dcerku do školy. Když přijdu z práce, tak se jim ještě snažím věnovat, ale v týdnu toho času moc není. Tak té mladší přečtu alespoň nějakou pohádku, a starší se zeptám, co bylo ve škole, a když se jí zrovna chce, jdeme ještě běhat. A snažím se svým dětem prostě plně věnovat všechny víkendy.

Vila Barrandov 981m
Vila Barrandov 981m, Praha 5

Umíte dětem třeba i poradit se školou i v oborech, které vám třeba na škole nešly?

Do určitého věku jsem to uměl, ale u starší dcery, které je patnáct let, se už nechytám. Ona totiž studuje anglické gymnázium, kde se všechno učí v angličtině a v té já už, to se přiznám, nedokážu vysvětlit fyziku nebo chemii. Ale dcerka je opravdu hodně šikovná, takže to zvládá sama a mně to na oplátku dělá velkou radost.

To mi nahráváte na otázku, patnáct let – to už je puberta a kluci. Jak to snášíte?

Ona je taková rozumná, ale já se na to pomalu připravuji. Zbraň jsem si ještě nepořídil, a myslím, že to nebude potřeba, ona to má v hlavě srovnané.

Vy jste jeden z mála plastických chirurgů, který patří k těm pohlednějším, ale všimla jsem si, že si nebarvíte vlasy, přestože je máte šedivé. Chcete vypadat jako Richard Gere?

(smích) Ne. Mně to připadá v pohodě. Nemůžu se bránit něčemu, co mám dané geneticky. Začal jsem šedivět totiž už na gymnáziu. Tohle jsem já, to bych neměnil.

Stárnete s grácií?

Nikdo nechce přece stárnout, ani já ne. Ale jde o to se udržovat, aby člověk mohl sportovat, aby dělal všechny oblíbené aktivity. O to jde.  A že člověk zešediví?  No tak zešediví.

Chtějí některé pacientky, abyste je operoval přímo vy?

Ano, chtějí.

To, protože vy a ještě Libor Kment, jste známí jako nejhezčí plastičtí chirurgové.

To by bylo smutné, kdyby tomu tak bylo. Doufám, že chce klient ke mně, protože se mu líbí výsledky mé práce.

Neříkejte, že jste si nevšiml většího zájmu žen…

V práci to člověk takhle nevnímá. Tady v práci je to hodně profesionální. Na každého klienta mám určitou dobu, kterou se mu musím věnovat, to je konzultace. Vysvětlíte operaci, jak bude probíhat, jaké mohou být komplikace, vyšetříte, objednáte. A to je celé. Nemám vůbec čas se s pacienty bavit o privátním životě, a ani to nedělám, pak by se to překlopilo a já si chci nechat odstup. Osobní rovina nedělá dobrotu. A v soukromí? Každý je atraktivní něčím, čím může zaujmout. Tyhle věci neřeším.

Jen abychom to ale uvedli na pravou míru – vy máte přece partnerku?

Ano, samozřejmě.

Stydí se před vámi ženy?

Některé ano. I když chtějí nová prsa, bojují se studem. To k tomu ale patří.

Mám takový specifický dotaz. Vím, že pořád hodně letí operace prsou, víček nebo nosu, ale zajímá mě, co liposukce – planeta totiž nezadržitelně tloustne.

Ano, operace břicha bývá častá. Můžu potvrdit nárůst těchto zákroků.

Co muži?

Kdysi byl chlap na plastice tabu, ale musím říct, že dnes jich hodně přibývá. I muži se začali zajímat o to, jak vypadají. Berou to v pohodě. U chlapů se řeší hlavně víčka, liposukce boků a břicha. Nohou jsou ušetřeni, protože tuk u mužů se usazuje na břiše, v bocích, a ještě v prsou, ale v nohou nikdy.  

Ta prsa začínají být civilizační chorobou.

U mužů mluvíme o gynekomastii, která se může vyskytnout při hormonální dysbalanci, kdy se zvětšuje prsní žláza. Jinak u nás to ještě s tou tloušťkou jde, ale třeba v Americe je to zlé.

Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město
Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město, Praha 1

Zaujalo mě, jak jste si sám zašil nohu nebo vyřízl znaménko. Jak si tohle můžete udělat sám??

Umrtvil jsem si to. Bolí ta injekce, ale pak už ne.

Co se vám stalo?

Upadl jsem na kole a roztrhl jsem si nohu, tak jsem si to sešil. Nechtělo se mi někam jezdit. Mám šití doma. Ale s tímhle jsem si zašel na naši kliniku, byl to víkend.

Skončil jste někdy s něčím na pohotovosti?

Jo, jo. Se zlomenou rukou a přetrženými vazy v koleni.

Pokud také kvůli pádu z kola, tak proč na to proboha lezete, když z toho furt padáte?

(smích) Já prostě hodně sportuji a mám to rád. Kromě kola toho dělám víc. Není to tak, že mám jeden sport, který strašně miluju. Já miluju jakoukoliv aktivitu. Potřebuju se tím způsobem vyřádit. Dělám víceméně všechno, na co narazím. Baví mě k tomu i to, že ve sportu máte kamarády, se kterými je ta činnost o to zábavnější. Tedy kromě plavání. Tam jsem sám. Ale chodí tam stabilní parta, už se známe, pozdravíme se. Chodím ještě běhat a před nějakým časem jsem začal s golfem, ale na ten potřebujete čas, abyste se zlepšovala. Já tak sice došel k nějakému handicapu, ale ten už nesnižuji, protože nemám čas. Stále mě to ovšem baví: jsem na čerstvém vzduchu s kamarády, kde diskutujeme nejrůznější věci, jsme v krásné přírodě, super procházka.  A pak mám takovou partu kamarádů, se kterými jezdím čtyřikrát do roka po světě a plánujeme kombinace golfu s další aktivitou jako je tenis, obří slalom nebo kola. Tam se počítají body. Je to na tři čtyři dny a každý den se počítají body za splněné aktivity. Nakonec se vyhlásí výherce. To je neskutečná soutěž, to fakt jedeme od rána do večera, na krev. To mě baví.

Jaká je výhra?

Máme takové zelené putovní sako a ten kdo vyhraje, tak si na to sako může vyšít iniciály a rok, který se mu podařilo vyhrát.

Když se takhle sejde banda chlapů… Je to spojený s pijatykami?

Sklenička a diskuze nad výsledky po takové soutěži k tomu patří. Pijatykou bych to nenazval.

V rychlé zpovědi jste řekl, že občas trošku pijete, nedokážu si představit, že se tady pije, když se tolik sportuje.

To jste řekla správně: občas se napiju alkoholu, když jsem s lidmi, které mám rád. Tyhle naše sportovní akce jsou ale založené na sportu a soutěžení, a rozhodně ne na alkoholu.  

Říkal jste, že jedete na tři týdny na dovolenou. Kam jedete? Fakt vypnete na tak dlouho telefon?

Snažím se telefon nezvedat. Vlastně obecně ho moc nezvedám a radši píšu sms. Na operačním sále ani nemůžu telefonovat., takže když mám čas, maximálně odpovím na sms , ale jinak telefony vyřizují sekretářky, a když je něco akutního, přijdou mi to říct.  A na dovolenou jedu se starší dcerou. Pojedeme malým obytňákem, kam naložím kola, kolečkové brusle, tenisové rakety, boty na běhání a na hory. Jedem do Rakouska a budeme dělat úplně všechno. Jedeme na jezera, pak na hory. Zkusíme to všechno projet.

Chce se jí v tomhle věku trávit dovolenou s tátou?

No už se jí moc nechce, ale nakonec souhlasila. Uvidíme, jestli pojede i příští rok. Každopádně tyto prázdniny jede.

Co si jako lékař myslíte o politice? Že jsou komunisti zase u moci…

Mě to štve. Já jsem ještě z generace, která komunismus zažila a mrzí mě, že lidé rychle zapomněli, jak jsme tu žili. I když já měl přes to všechno nádherné dětství. Mám super tátu, super mámu, jsme tři bráchové. V té době nikdo nic neměl. Nic, nikdo. Lidé chodili do práce na osm hodin. Já jsem dneska v práci dvanáct, čtrnáct hodin. V té době jste ale měla jedno -  čas věnovat se dětem. Všichni jsme bydleli v paneláku, kde měl člověk strašně moc kamarádů. Mohlo by se zdát, že pro rodinný život to bylo lepší, protože rodina byla pohromadě, ale samozřejmě je podstatné, že jsme nemohli podnikat ani cestovat.  Proto jsem si po revoluci strašně užíval svobody. Odjel jsem na rok do Anglie, abych se naučil anglicky. Tam jsem taky narazil na plastickou chirurgii. Bez téhle možnosti bych ani nevěděl, co plastická chirurgie je. Chci říct, že mně se líbí ona obrovská svoboda, kdy je člověk zodpovědný jen sám za sebe a díky cestování se učí a může si rozšířit obzory.

Ovlivní současná vláda například vaše podnikání? Oni nám už nezakážou cestovat ani podnikat, to snad nejde…

Doufejme. Mně to vadí z principu. Ten režim byl špatný a oni by tam neměli figurovat. Neměli by mít žádnou politickou moc. Ale jinak moje podnikání to zásadně neovlivňuje. Zatím. Všechno je ale na druhou stranu ohroženo.

Jak si stojí vaše klinika v konkurenci s ostatními, kterých je hrozně moc.

Počtem lůžek, výkonů i lékařů patříme k těm významnějším, a to i v evropském měřítku.

Myslíte, že bude někdy tento obor na sestupu?

To si nemyslím. Člověk nikdy nebude rád stárnout. Ale mohou se změnit postupy. Za nějakých dvacet, třicet let budou lékaři zasahovat do genetických predispozic, bude se předcházet nemocem. Možná se budou řešit také určité deformity a třeba se nebudou už rodit děti s odstátýma ušima. Nevím, uvidíme.

Na závěr mi povězte, jaký je váš další cíl, sen?

Celý život si dávám cíle. Teď mám cíl vychovávat mladé doktory, naučit je něčemu a předat své zkušenosti dál, aby se naše pracoviště mohlo posouvat. V osobním životě chci dobře vychovat své děti. Tak, aby si dokázaly vážit i obyčejných věcí a uvědomily si, že nic není zadarmo.

Moc děkuji za rozhovor, užijte si dovolenou.

Rychlá zpověď:

Která vaše operace byla nejbizardnější?

Neprovádím bizardní operace, když je bizardní požadavek, tak tu operaci neprovádím.

Co byste nikdy neoperoval?

Když vím, že ten výsledek nepřinese pacientovi pozitivní výsledek.

O čem se baví plastičtí chirurgové, když se sejdou u jídelního stolu?

Samozřejmě začínáme prací, ale pak se to přesune do obyčejných věcí běžného života.

Kterou část těla byste si vy sám chtěl nechat vylepšit?

Nechal bych si přišít další dvě ruce, abych všechno stihnul.

Dokázal byste si spíchnout i něco na sebe?

Několikrát jsem si sešil řeznou ránu, vyřízl jsem si nějaká znaménka, takže ano.

Chtějí po Vás doma, abyste je léčil, i když nejste klasický lékař?

Chtějí, abych je zkrášloval, a když přijde na léčení, tak předepíšu nějakou tabletku, ale velké léčení to není.

V čem podle vás nejvíce vynikáte?

Nevydržím na místě, jsem pořád aktivní, to je taková moje doména.

Máte známou tvář, jaké z toho pro vás plynou výhody?

Spíš nevýhody.

Co se vám v životě zatím nejvíc povedlo?

Moje děti.

Vyjmenujte tři vaše neřesti?

Piju kávu, jím hodně čokolády… někdy piju alkohol.

Na co vás žena zaručeně sbalí?

Jako každého chlapa, když je hezká, chytrá a ještě příjemná.

Která česká celebrita je podle vás nepřitažlivější?

Líbí se mi Daniela Peštová.

Vaše nejhorší noční můra?

Někdy se probouzím s tím, že mi chybí nějaká zkouška z medicíny, a to je opravdu noční můra.

Bez čeho si nedokážete představit den?

Většinou musím vyvinout nějakou sportovní aktivitu.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jaký jste měla den?

Hrozný, strávila jsem ho celý v autobuse, takže jsem celá zpocená.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (4)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
15 312 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
12 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m

4 + KK 123 m², bal. 1 m², ter. 5 m²
28 692 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK 634 m², ter. 190 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m

5 + KK 318 m², ter. 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

2 + KK 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Malá Strana 48m
Praha 1

Luxusní byt Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
26 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 248m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 248m

5 + KK 248 m², ter. 31 m²
34 890 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila ve Střešovicích 2134m
Praha 6

Luxusní vila ve Střešovicích 2134m

986 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila Barrandov 981m
Praha 5

Vila Barrandov 981m

8 + KK 981 m², ter. 41 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m
Praha 8

Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m

4 + KK 156 m², ter. 31 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou
Praha 5

Luxusní byt se zahradou

3 + KK 100 m²
16 890 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Nové Město - 62m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Nové Město - 62m

3 + KK 62 m²
7 120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m

7 + KK 334 m², bal. 6 m², ter. 25 m²
41 600 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Malá Strana 48m
Praha 1

Byt na prodej Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m

8 + KK 492 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město

7 + KK 379 m², bal. 9 m²
85 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1
Praha 1

Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1

6 + KK 339 m², bal. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m

3 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

3 + KK 133 m², bal. 3 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 246
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 246

4 + KK 246 m², bal. 6 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Josefov Praha
Praha 1

Luxusní byt na prodej Josefov Praha

3 + KK 115 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov

2 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila se zahradou Troja 728m
Praha 7

Luxusní vila se zahradou Troja 728m

12 + KK 528 m², bal. 27 m², ter. 64 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 6 - 90m
Praha 6

Luxusní byt Praha 6 - 90m

2 + KK 90 m², ter. 8 m²
11 649 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
56 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Praha 6

Luxusní vila na Hanspaulce 940m

Atypický 940 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 104m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 104m

3 + 1 104 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt k pronámu Staré město 192m
Praha 1

Byt k pronámu Staré město 192m

5 + 1 192 m², bal. 2 m²
150 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na pronájem Staré město 409m
Praha 1

Obchod na pronájem Staré město 409m

409 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy

4 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m
Praha 1

Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m

5 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 3 - 128m
Praha 3

Luxusní byt na Praze 3 - 128m

3 + KK 128 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 96m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 96m

3 + KK 96 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m

3 + 1 107 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem Praha 4 - 300m
Praha 4

Vila na pronájem Praha 4 - 300m

8 + 1 400 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt Střešovice 197m
Praha 6

Byt Střešovice 197m

4 + KK 197 m², ter. 67 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu Praha
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu Praha

280 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m
Praha 6

Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m

4 + KK 104 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem restaurace Praha 1 - 218m
Praha 1

Pronájem restaurace Praha 1 - 218m

Atypický 218 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou Dejvice 225m
Praha 6

Byt s terasou Dejvice 225m

5 + KK 225 m², ter. 54 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 1 - 136m
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu Praha 1 - 136m

3 + 1 138 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Střešovice 193m
Praha 6

Luxusní byt k pronájmu Střešovice 193m

4 + KK 193 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky.cz - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks