Hlavní stránka Nové články

Přestože Pirátská strana funguje už devět let, Ivana Bartoše začala veřejnost vnímat teprve po úspěšných volbách. Dredatý sympaťák se nyní politice věnuje na sto procent. Dokonce už mu nezbývá ani čas na profesi, které se donedávna věnoval. Každopádně, když už nějaký čas vyšetří, tak se snaží věnovat ho rodině. Pro Luxury Prague Life se rozpovídal nejen o řeholi politika, ale také o lásce ke své ženě, hudbě nebo i o sobě, jako o otci.

Video

Pane Bartoši, jste ranní ptáče, v kolik začíná váš den?

Teď se to trošku změnilo. Je léto, a tak spíme s otevřenými okny. Bydlíme na Žižkově a ložnici máme do vnitrobloku. Budí mě nějaký zpěvný pták, kterému říkám Vladimír, jako hudebník Vladimír 518, protože ten začíná trylkovat v 5:18. Musel se ale změnit tlak, dneska jsem vstával až v 6:20.

V kolik končíte?

Většinou se domů dostanu okolo osmé až desáté, takže můj den trvá takových 12 až 14 hodin. Celé je to ale pracovní, nehledě na to, jestli je nebo není sněmovní týden.

Jak se váš život od voleb změnil?

Já jsem vždycky manželce tvrdil, že už jenom tato kampaň a pak už to bude v pohodě, dostaneme se do Poslanecké sněmovny a pak budeme mít víc času. Myslím si, že ta intenzita je teď větší, ale hodně podobná. Nikdy jsme to neměli jako povolání, dělali jsme to při práci, která byla často lépe hodnocená než je plat poslance. Jestli tedy někdo tvrdí, že jde někomu z nás o koryta, tak to není pravda. Vždycky to bylo tak, že jsme byli osm hodin v práci a ve volným čase a o víkendech jsme se věnovali Pirátům. Teď je to stejné, navíc vás kdykoliv můžou zavolat do médií, třeba do České televize v deset večer, protože pan Babiš, nebo kterýkoliv jiný politik, vypustí nějakou věc a vy musíte reagovat. A samozřejmě ta Pirátská strana žije vlastním životem těch lidí, co to dělají dobrovolně. Takže přes týden děláme tu velkou politiku v rámci Sněmovny a kampaní a většinou o víkendu jsou zasedání republikového výboru, schůze v regionech, a to je potřeba všechno řešit.

Luxusní vila na prodej Praha - 981m
Luxusní vila na prodej Praha - 981m, Praha 5

Nenudí vás to?

Tak jsem si to vybral, i když tenkrát jsem si neuměl představit, kolik to bude práce. Tenkrát jsem říkal mé ještě tehdejší přítelkyni, že bych jako do Pirátů vstoupil, ona že jo. Jenže rozhodnutí, to je jednoduchý, ale pak ta práce je náročná. Nenudí mě to, musíme se pořád zlepšovat.

Snad každý, kdo kolem mě prošel, si neodpustil říct, že jste v této kavárně. Vnímáte tu popularitu?

Je to silný, patří to k tomu, ale občas mi vadí, že lidé zapomenou, že jsme cizí, neznáme se. Nebo třeba když večeříte a někdo k vám přijde, že se chce vyfotit… Mně to nevadí, já se stydím furt stejně, už jsem si zvykl, ale copak já přijdu k někomu, kdo zrovna večeří, cizímu člověku a chci po něm fotku? Taky mi hodně vadí, že jdu s manželkou, která je také Pirátka, tak lidi se hrnou ke mně, ji ani nepozdraví, nepodají jí ruku. Když jsem já s někým seznamovaný a dotyčný tam s někým je, tak je slušnost se té ženě představit. Někdy mě to zamrzí.

Jak se na to dívá vaše žena?

Je předsedkyně Pirátů na Praze 2, teď bude kandidovat. Status žen v Česku, ať si říká, kdo chce, co chce, není rovný. Ženy jsou přehlížené obecně. Tak by to nemělo být. Moje žena je zvyklá, jen tak něco ji neurazí.

Máte pořád ještě nějakou jinou práci?

Já jsem si naivně myslel, že si udržím alespoň konzultační činnost v oblasti architektury, kterou se vlastně živím, kromě pár odskoků na ředitele marketingu, a myslel jsem si, že nějakým způsobem dokážu to povolání držet minimálně v té konzultační rovině, to je třeba dvě hodiny týdně, nekonzumuje to moc času, ale nelze to. Jsem rád za každý moment, kdy můžu být s manželkou. Občas se potřebuju taky vypnout, sednu k Netflixu a koukám na dokumenty.

Takže jak trávíte volný čas, když už nějaký zbyde?

Víte co, já mám fakt super manželku, není to klišé. Je s ní sranda, děláme kraviny…

Jak jste spolu dlouho?

Známe se šest let, svatbu jsme měli 17. listopadu, abychom to nezapomněli. Máme dva roky od svatby a tři roky jsme spolu. Snažíme se užívat si společný čas. Děláme blbosti, které mohou někomu připadat dětinské…

Například?

Třeba si plánujeme nějaký výlet někam, ale vlastně nemáme rádi nějaké výšlapy, takže to v sobotu s velkou slávou zrušíme a jdeme radši na nějaký brunch. A máme radost z toho, že tam nemusíme. Vymýšlíme si různé hry a je to fakt sranda. Manželka má dceru, které bude dvanáct, takže už jde do puberty a začíná na nás trošku dlabat.

Navíc já ještě hraju karty, od patnácti, šestnácti let – Magic: The Gathering. Chvilku jsem měl pauzu, ale po evropských volbách mě do toho zatáhli čtyřicetiletí chlapi, co byli třeba soudci této mezinárodní karetní hry. Chodím s Mikulášem Ferjenčíkem a s takovou bandou zastydlých čtyřicátníků do Času každý pátek, když to jde.

To je o peníze?

Ne to ne, ale ty karty jsou sběratelské, takže některé z nich mají hodnotu třeba i 40 tisíc korun. Ne, žádné takové karty nemám, kdybyste se chtěla zeptat. (smích) To až Babiš zjistí, že nějaké takové karty existují, tak nám na ně uvalí EET. To už na ně teda je, když je kupujete, ale aby nám to nezdanil s nějakou pseudohazardní lobby. (smích)

Na čem ještě ujíždíte?

Jsem filmový fanda, takže mám 600 originálních DVD, protože jsem starej na to, abych to někde lovil na internetu. Jak ale přišel do Česka Netflix, tak to je knihovna dokumentů, seriálů…

A co sport, máte hnědý pásek v judu?

Ajajaj…. (smích) Po Evropských volbách jsem se rozhodl, že začnu sportovat, tak jsem chodil rok k Vítkovi Chaloupkovi, třikrát týdně jsem posiloval, běhal jsem ob den pětikilometrové trasy, když jsem se stal ale znovu předsedou, tak to dostalo hrozně na zadek. Můj nejoblíbenější sport jsou sjezdové lyže, takže by mě bývalý prezident pan Václav Klaus nemohl označit za levičáka, protože si myslí, že snowboardisti jsou levičáci a ti, co jezdí na lyžích jsou pravičáci. Já jezdím od mala na sjezdovkách. Ale letos jsem se na lyže nedostal a nejsem si jistý, jestli vůbec předloni. (smích)

Luxusní vila na prodej Praha
Luxusní vila na prodej Praha, Praha 6

To je šílená daň ta politika. Každý politik, se kterým mluvím, mi říká, že nemá čas na sebe.

Přitom paradoxně jsem jediný, kdo v tý Sněmovně hubne. Všichni ostatní včetně mých kolegů tam tloustnou.

Protože to tam v té vaší kantýně máte levné.

Už zase je levná. Když jsme tam nastoupili, tak to zdražili, lidi začali teda chodit jinam, protože to asi bylo moc, ta koruna rozdíl na rakvičce. Bylo to asi fakt moc pro ty lidi, co mají v základu 75 tisíc a přes tu kumulaci funkcí – kromě poslanců jsou třeba i hejtmani nebo šéfují krajské nemocnici - i 300 tisíc měsíčně. A já jsem zhubnul, protože já nemám čas jíst.

A vy nebo vaše paní nevaříte doma?

Ale tak občas vaříme, ale nechceme mýt nádobí, takže chodíme na tu klobásu. Naše nejoblíbenější jídlo jsou párky, to už máme vytipované, které nejsou v holdingu Agrofertu, ale těch moc není. Naštěstí mají ale naše vinohradské a žižkovské večerky velký výběr.

Fakt to takhle sledujete?

No kdybyste šla do detailů… asi zpracovává nějaké siřičinaty. Já předpokládám, že i Coca Cola má v sobě Babišův otisk kvůli všem těm chemikáliím, co obsahuje. (smích) Když si můžu vybrat, tak to prostě udělám principiálně.

Klidně si zapalte…

No kouření, kvůli tomu jsem taky hubenej. Já jsem si myslel, že po volbách přestanu kouřit, ale vzhledem k tý nadměrný exponovanosti, kdy můžu být kdykoliv konfrontovaný, navíc mám pořád veřejné číslo, takže mi může zavolat, kdo chce, se mi přestat kouřit nepodařilo. Mám to v plánu na léto.

A proč, vždyť ani nepijete?

Nepiju a ani žádné drogy neberu. Piju hodně kávy…

Co vám z toho života zbude?

Láska přece. Já si prostě myslím, že i to kouření je nějaký důkaz slabosti. Můj táta přestal kouřit ze dne na den, když jsem byl ještě malý a řada mých známých přestala po desetiletích kouření, takže je to taková pěkná výzva pro mě. Pak to můžu ještě poladit s nějakým tetováním.

To mě zaujalo. Říkal jste, že si s manželkou necháte udělat nová tetování, kde budou vaše jména… To je riskantní.

Podívejte se, to je takovej everlasting – já jsem si manželku vzal v husitským kostele, tak si ji nechám vytetovat, protože je to napořád. No a kdyby ne, tak si budu muset najít přítelkyni se stejným jménem nebo si budu muset založit kapelu toho jména. (smích)

Fakt jste takhle zamilovaný?

No jasně. Moje žena je nejlepší. To bych se neženil v kostele přece. Ona je můj nejlepší kamarád. Řadu historických lásek jsem lákal, ale pak jsem couval. (smích) Ale tady je to TO ono.

Považujete ji za své největší štěstí?

Ano, je to tak. My to máme fakt stoprocentně čisté, baví nás i společná nuda. Neříkám, že nemáme nějaké problémy, ale pořád je to mezi námi opravdové a umíme je řešit. Jsem fakt šťastnej chlap.

Jaký jste rodič?

Já jsem strašně liberální. Já Amálku beru jako kámoše, kterému moc nerozumím, jsem z ní dost nervózní (smích), což si myslím, že je i po třech letech oboustranné. Když jedeme spolu v autě, tak do ní hučím, ať mi něco říká, ona mi teda něco říká, ale já tomu nerozumím. Tak s ní chodím do kina, protože mě baví kreslené filmy, jenomže ona ještě nestíhá číst titulky, takže chodíme na české filmy, což mě prudí, ale ona jak jde do té puberty, tak už se jí nechce ani do kina.

Já i Lýdie to máme tak nastavené, že dítě je partner, který má v danou chvíli vybavení myšlenkové, nějaký pohled na svět. Vždycky s tím člověkem musíte vyjít a respektovat ho. A když to jde někam šejdrem, tak se mu to musí v klidu vysvětlit. Třeba když si neuklízí v pokojíčku. Já mám rád pořádek, ale když si někdo neuklízí, tak mě to nijak neprudí. Proto nechápu rodiče, kteří pořád prudí dítě, že nemá uklizeno… Když si tam někoho pozve a návštěvě to nevadí, tak je to prostě věc toho dítěte. Takže my se snažíme tu výchovu řešit takhle.

Dočetla jsem se, že pracujete na dalším, vlastním dítěti.

Máme to pořád v plánu, zatím se nedaří.

Co dovolená. Máme před sebou léto…

Já mám s dovolenou problém, protože mám spoustu nedodělaných věcí. A ty mají nějakou urgenci. Potřeboval bych dovolenou tak tři měsíce, abych během toho prvního zapomenul, co mi leží v šuplíku. V politice si nemůžete dovolit nastavit si automatickou odpověď, že jsem pryč a ozvěte se mi toho a toho data, až budu zpět.

Ale samozřejmě mám naplánovanou krátkou dovolenou s manželkou, dcerou a její kamarádkou, aby tam měla s sebou parťáka. Jedeme do Katalánska. Máme tu zemi rádi pro tu rozmanitost, uvědomění si Katalánců v rámci samosprávy, i výrazný poválečný étos, který tam stále je toho boje proti fašismu a proti Frankovi. Já si pak jezdím ještě oddáchnout každé dva roky na festival Psytrance do Portugalska. Tenhle festival, řekněme kyberpsytransový hudby, se tam děje každé dva roky už asi dvacet let. To je takový můj relax, kam jedu s kamarády. Tuhle hudbu já hraju jako dýždej.

Ještě pořád někde hrajete?

Svůj pokoj mám jako audiovizuální studio. Mám tam playary a 250 wattový bedny, které si ale z objektivních důvodů nemůžu doma v činžáku pustit. Takže moc netrénuju a hraju tak pětkrát za rok někde. Byl jsem nedávno v Karviné a budu na mezinárodním festivalu kousek od Víru na Vysočině Master of Puppets. Je to týdenní festival, kde mám i přednášku v angličtině o digitálním světě a Pirátském hnutí. Byl jsem pozvaný do Chorvatska, ale to jsem musel odříct.

Věnuji se elektronické hudbě od dvaceti let, ale jezdil jsem i s technem, byl jsem na CzechTeku 2005. Ale můj největší DJský sen, bylo zahrát si ve Fabriku, což je známý ostravský klub. Až v kampani před volbami se mi povedlo zahrát si tam pro 400 lidí. Ne proto, že bych byl tak dobrej, ale majitel podporuje Pirátskou stranu a psytrance.

Tak snad ještě budou další příležitosti. Moc děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Kolikrát jste viděl sérii filmů Piráti z Karibiku?

Ty první tři díly jsem viděl mnohokrát, ale to už je doba. A ty poslední už nějak nechápu, jsou moc fantaskní.

Jak byste charakterizoval vaše rodné město jednou větou?

Jablečné město.

Co byste si na hlavně nenechal nikdy udělat?

Já mám dredy od nějakých dvaadvaceti let a jsem s nimi spokojený.

Které další tetování máte v plánu?

Mám v plánu s manželkou manželské tetování a bude až taková kýčová věc se jménem, protože když jsme sezdaní, tak to tetování tam také zůstane.

Kdo je v politice vaším skutečným kamarádem?

Mikuláš Ferečník, jeden ze zakladatelů Pirátské strany.

Kde vidíte vaši stranu za 5 let?

Doufám, že Piráti rostou a v dalších volbách porazíme Ano a budeme sestavovat vládu.

Proč pořád nemáme vládu?

Protože se Andrej Babiš nehodlá dohodnout s demokratickými stranami a lpí na své funkci.

Nejhorší věc, co vám vzkázal nějaký z vašich hejtrů?

Těch je mnoho, většinou jsou to nějaké výhružky, tak já jim posílám paragrafy, které zákony tím porušují a kolik je za to let a oni se pak odhlašují a blokují si mě.

Vyjmenujte tři vaše nejlepší vlastnosti.

Empatie, vytrvalost a trpělivost.

Kam jste vzal naposledy vaši ženu na romantickou večeři?

My na to moc nedáme, ale chodíme do Rígráčů na klobásu. Manželka má ráda světlou a já si dávám vždycky s křenem a pak mě to pálí v nose.

Jmenujte tři věci, bez kterých se v životě neobejdete.

Filmová tvorba, jsem filmový fanda, moje žena samozřejmě a Pirátská strana - je to největší koníček a životní úloha.

Na čem jste byl naposledy v divadle?

Naposledy jsem byl se svou ženou na pohádce v divadle Minor o Ježíšovi, vánoční pohádka.

Koho byste si přál za českého prezidenta?

Tak to vůbec nevím... z těch osobností? Karla Gotta.

Komu fandíte na MS ve fotbale?

Já na fotbal nemám moc čas, na mezinárodní sportovní události, ale když ho sleduju, tak domácí scénu a fandím Bohemce.

Na co byste se zeptal vy mě?

Kdy to vyjde?
Já doufám, že tak do týdne.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m

4 + KK 123 m², bal. 1 m², ter. 5 m²
28 692 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha - 981m
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha - 981m

8 + KK 981 m², ter. 41 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m

5 + KK 318 m², ter. 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK 634 m², ter. 190 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

2 + KK 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
26 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila ve Střešovicích 2134m
Praha 6

Luxusní vila ve Střešovicích 2134m

986 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 248m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 248m

5 + KK 248 m², ter. 31 m²
34 192 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m
Praha 8

Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m

4 + KK 156 m², ter. 31 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Malá Strana 48m
Praha 1

Byt na prodej Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou
Praha 5

Luxusní byt se zahradou

3 + KK 100 m²
16 890 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Malá Strana 48m
Praha 1

Luxusní byt Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m

7 + KK 334 m², bal. 6 m², ter. 25 m²
41 600 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m

8 + KK 492 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město

7 + KK 379 m², bal. 9 m²
85 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1
Praha 1

Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1

6 + KK 339 m², bal. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m

3 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

3 + KK 133 m², bal. 3 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 246
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 246

4 + KK 246 m², bal. 6 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Josefov Praha
Praha 1

Luxusní byt na prodej Josefov Praha

3 + KK 115 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov

2 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 6 - 89m
Praha 6

Luxusní byt Praha 6 - 89m

2 + KK 89 m², ter. 8 m²
11 649 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila se zahradou Troja 728m
Praha 7

Luxusní vila se zahradou Troja 728m

12 + KK 528 m², bal. 27 m², ter. 64 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Praha 6

Luxusní vila na Hanspaulce 940m

Atypický 940 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
68 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 104m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 104m

3 + 1 104 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt k pronámu Staré město 192m
Praha 1

Byt k pronámu Staré město 192m

5 + 1 192 m², bal. 2 m²
150 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na pronájem Staré město 409m
Praha 1

Obchod na pronájem Staré město 409m

409 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy

4 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m
Praha 1

Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m

5 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 3 - 128m
Praha 3

Luxusní byt na Praze 3 - 128m

3 + KK 128 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 96m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 96m

3 + KK 96 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m

3 + 1 107 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem Praha 4 - 300m
Praha 4

Vila na pronájem Praha 4 - 300m

8 + 1 400 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt Střešovice 197m
Praha 6

Byt Střešovice 197m

4 + KK 197 m², ter. 67 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu Praha
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu Praha

280 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m
Praha 6

Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m

4 + KK 104 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem restaurace Praha 1 - 218m
Praha 1

Pronájem restaurace Praha 1 - 218m

Atypický 218 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou Dejvice 225m
Praha 6

Byt s terasou Dejvice 225m

5 + KK 225 m², ter. 54 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 1 - 136m
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu Praha 1 - 136m

3 + 1 138 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky.cz - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks