Rychlá zpověď - Nikol Švantnerová: Nejsem prodejná

O modelingu, České Miss a fotbalistech
05. června 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Nikol Švantnerová vyhrála Českou Miss v roce 2015. Předtím byla slavná hlavně v Asii, kde modeling provozovala od svých třinácti let. Díky soutěži krásy se dostala do povědomí českého lidu, což jí dopomohlo k práci v domácí kotlině. Krásnou brunetku na Instagramu sleduje hodně fanoušků, které se snaží motivovat ke zdravému životu. V rozhovoru pro Luxury Prague Life se Nikol rozpovídala nejen o tom, jaké strasti jako modelka občas prožívá, ale také o lásce k fotbalu a hlavně fotbalistům.

Video

Neviděla jsem tě vlastně od České Miss, což už jsou čtyři roky. Řekni mi, jak se tvůj život od té doby změnil.

Razantně, ale spíš i tím, že jsem si ho sama chtěla změnit. V průběhu těch čtyř let se změnil jak můj osobní život, tak pracovní, a celkově mám pocit, že jsem dospěla. Přeci jen, když jsem vyhrála, bylo mi dvacet dva. Teď už je mi dvacet šest, tak už má člověk taky trochu jiné priority. Takže mám pocit, že se změnilo komplet vše.

Už tenkrát jsi modelkou byla a měla jsi obrovské zkušenosti oproti ostatním holkám, co s tebou soutěžily. Pomohlo ti tedy to, že jsi šla do České Miss?

Určitě, nepracovala jsem totiž moc tady, ale hlavně v zahraničí. A do České Miss jsem šla právě z toho důvodu, že jsem se chtěla tady trochu usadit, protože mi chyběl takový ten normální život.

Určitě mi to pomohlo. Tím, že jsem byla sama cílevědomá a šla jsem si tvrdě za svým, si myslím, že díky tomu i po čtyřech letech jsem tam, kde jsem. Mám práci a myslím si, že mě lidi znají, takže mi to určitě pomohlo.

Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Byt na pronájem Praha 1 - 86m, Praha 1

A jsi s holkami, co s tebou tenkrát byly, ve styku?

Hrozně málo, občas se potkáváme na akcích, ale že bychom se vídaly v osobním životě, to vůbec ne.

A co si myslíš o tom, co se s Českou Miss stalo později? Vy a snad ještě ročník potom jste to měly celkem prestižně pojaté, ale to, co se dělo se soutěží dál, už takové úrovně nedosahovalo.

Samozřejmě, rok dva po nás přišla změna vedení. Když to vezmou do ruky lidé, kteří tomu nerozumí a kteří na tom chtějí profitovat, ale nemyslí na blaho soutěže, je to potom s prominutím průser. Takže i já jsem od toho dala ruce pryč.

Samozřejmě je Česká Miss pro mě srdcovka a vždy bude, pomohla mi a myslím si, že to k České republice patří. Ale když potom vidíš, že to nejde směrem, který je ti příjemný, tak se s tím nechceš ztotožňovat. Takže jsem si od České Miss dala dva roky pauzu s tím, že tenhle rok to převzalo úplně nové vedení.

Vyměnili se tam kompletně všichni lidi a získali zpátky i spolupráci s Primou. Spojili se se Slovenskem, takže to má být československé, a vrátila se spousta dobrých partnerů. Vrátili se lidé, kteří tomu rozumí, ti, kteří tam byli za mě, takže doufám, a pevně věřím, že letos to má šanci se postupně vrátit tam, kde ta soutěž byla dříve.

Samozřejmě to nejde hned, všechno jde postupně, ale potřebujeme ji. Nemáme tady takovou soutěž, ačkoliv je tady pár soutěží, které se snaží dostat na tu úroveň. Ale Česká Miss má stále Miss Universe, což je nejprestižnější světová soutěž. Navíc mám pořád pocit, že i média a lidé jsou zaměřeni na tuto soutěž a čekají, jestli bude, či nebude. Takže uvidíme. Samozřejmě mě to mrzelo, ale doufám, že se to snad už konečně správně uchopilo a směřuje to správným směrem.

Neměla jsi tenkrát dokonce problémy ohledně nevýhodných smluv?

Samozřejmě, smlouvy nebyly extra výhodné, byly na tři roky a bylo to celé hodně komplikované. Ale nejtěžší bývá ten první rok, potom už je to jen o tom, zda ti chtějí dělat zle, či ne. U mě na jednu stranu byla trochu nevýhoda, že se tam měnilo vedení, takže si mě nárokovalo vedení, které se mnou nemělo nic společného.

Bylo to komplikovanější. Na druhou stranu je třeba si ty holky hlídat, protože nikdy nevíš, co se může stát. Myslím si, že smlouva na tři roky, či pět a víc let, je hrozná blbost. Rok či dva bohatě stačí.

A ty jsi teď pod nějakou agenturou?

Nejsem, mám svoji manažerku a tím, že jsem si kontakty udělala nějak sama, funguji hodně sama na sebe. A potom teda s manažerkou, ale že bych jako modelka měla nějakou exkluzivitu, to už vůbec ne. Sama jsem zjistila, že to ani nejde. Nabídek je potom tolik, že bych to ani nemohla vše dělat – a přeci jen tomu už rozumím. Vím, co od toho chci, a když si to mohu domluvit sama, tak proč ne. Hlavně plno těch věcí už dělám spoustu let, takže s klienty funguji na kamarádské úrovni. Je to u mě o to víc jednodušší.

Pro koho třeba děláš a kdo je tvůj pravidelný klient?

Už jsem čtyři roky s Pumou, což je pro mě asi nejkrásnější spolupráce, protože se tam propojuje to, co dělám a co miluji, sport. Miluji to oblečení i v běžném životě, a hlavně jsem s tou značkou rostla. Jak jsem začínala, tak oni, dá se říct, taky pronikali na trh, a vidím, jak oni zároveň pomohli mně vyrůst. Takže je to takové hrozně hezké. Potom mám například Huawei, se kterým jsem také skoro čtyři roky, a pak je plno dalších klientů. Je toho opravdu hodně.

S Huawei je teď přitom spojena velká kauza…

Ano, ale pro mě je to spíš taková velká nafouklá bublina. Mám pocit, že se mě to netýká. Tu značku mám ráda. Nemůžu na ně říct jediné špatné slovo. Jsem s nimi čtyři roky, čtyři roky mám jejich telefony. Nikdy se nic nestalo, nikdy jsem neměla žádný problém. Mám spíš jen pocit, že jde trochu i o konkurenční boj.

Nemáš vůbec pocit, že tě někdo odposlouchává? (smích)

Absolutně ne, opravdu si myslím, že je to jen nafouklá bublina. A pokud se mě to nějak netýká, tak to vůbec nemám zapotřebí řešit. Mám telefon, jsem se vším spokojená, a tím to pro mě hasne.

Přeci jen máš spoustu followerů na sítích, sleduje tě například spousta mladých holek, které by jednou chtěly být jako ty, tak možná máš tendenci jít příkladem. Jsou nějaké spolupráce, které jsi kvůli tomu záměrně odmítla?

Já jsem taková, že opravdu beru jen ty spolupráce, kde jde o produkty, které používám a jsou součástí mého běžného života. Nechci se jen tak fotit s produktem a nechat si za to zaplatit. Přesně si uvědomuji sílu Instagramu, že mě tam sleduje spousta lidí, a pokud něco doporučuji, tak to opravdu doporučuji z toho důvodu, že jsem s tím spokojená.

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m, Praha 8

Samozřejmě nepropaguji tvrdý alkohol. Neříkám, že jsou alkoholy, které nepropaguji. Sama mám ráda například ochucená piva nebo šampaňské. S tím absolutně nemám problém. Ale nerada podporuji tvrdý alkohol, nerada podporuji kouření a podobné věci, protože to sama nedělám. Zároveň také ne fast foody. Přišlo mi plno nabídek právě na různé fast foody a prostě to nechci dělat. Všechny podporuji k tomu, aby se hýbali, aby žili zdravě. Samozřejmě i já to někdy nedodržuji, taky do fast foodu občas zajdu, ale nechci to podporovat.

To samé s plasty. Ale to bych, myslím, nemohla dělat nic. To už spíš záleží na každém, jak to pojme, jak potom zachází s odpadky doma a podobně. Takže jsem taková, že se nesnažím být prodejná. Na jednu stranu jsou v tom hezké peníze, všichni to víme, ale na druhou stranu nikdy nechci ze svého Instagramu udělat reklamní portál a nikdy se nechci zaprodat něčemu, co reálně nepoužívám.

Kolik lidí tě sleduje?

Nedávno jsem překročila dvě stě tisíc.

Předpokládám, že ti hodně píší. Ptají se tě třeba holky na diety, životosprávu nebo tě zvou kluci na rande?

Kluci se samozřejmě trochu zmírnili, protože myslím, že všichni ví, a netajím se tím, že partnera mám a jsem spokojená. Máme krásný vztah. Takže všichni asi ví, že to úplně nemá cenu zkoušet. Nicméně se snažím s fanoušky komunikovat.

Někdy je to opravdu těžké, odpovídat na stovky zpráv nejde, ale snažím se s nimi komunikovat. Píší ohledně úplně všeho, ať je to zdravý životní styl, cvičení, oblečení, cestování, až po to, jak třeba upravuji fotky. Je to tolik otázek z různých odvětví. Snažím se na všechno odpovídat, proto ten Instagram dělám.

Kolik ti to zabere času?

Zabere to hodně času, ale snažím se na to vždy čas vyhradit. Samozřejmě, jak už jsem řekla, nejde na vše odpovědět. Pokud je den, kdy se sesype sto padesát zpráv, tak stihnu odpovědět na padesát, a pak je těžké se k nim vrátit, protože další dny přichází další a další zprávy. Takže mě to někdy hrozně mrzí, ale snažím se vždy odpovídat, ať je to do Stories, nebo do příspěvku. Prostě se pokusit všechny uspokojit.

Dříve jsi chodila s Jakubem Horou, teď jsi s Patrikem Dresslerem. Říkala jsi, že se ti po České Miss změnil kromě pracovního života i ten soukromý. Myslíš tím i tu výměnu?

Ano, všichni to nafukovali, že je to „missí“ nemoc. My jsme s Kubou vydrželi po České Miss dva roky, takže si absolutně nemyslím, že v tom byla nějaká „missí“ nemoc. Tam už delší dobu byly problémy, jen byla potřeba k tomu dojít. Takže během těch čtyř let nastala tato změna, za kterou jsem ráda. Za tuto výměnu, jak říkáš, protože i to mi hrozně pomohlo v pracovním životě.

Jak?

Mám pocit, že pokud je člověk psychicky v pořádku a pokud má doma pohodu, tak se to potom objeví i v pracovním životě. Patrik mě hlavně strašně podporuje, což jsem v předešlém vztahu úplně nezažila. Od Patrika cítím, že je na mě pyšný, ať se mi povede cokoliv a ať potřebuji cokoliv – odvézt, přivézt, jít se mnou na akce… Tak mě podporuje. To je pro mě taky strašně důležité.

Zaráží mě, jak je možné, že je to vždy sportovec a modelka. A ty už máš vlastně druhého fotbalistu.

Asi už čtvrtého dokonce. (smích)

No vidíš, to tě fotbal tak přitahuje? Tvůj táta trénuje, že?

Taťka trénuje a brácha hraje, takže já jsem v tom prostředí byla pořád. Mám pocit, že jakmile tam jednou zapadneš, už se to kolem tebe točí, že už nemáš šanci poznat někoho jiného.

Musím se přiznat, že mě to k sportovcům táhne, a tím, jak on podporuje mě, bavíme se o mé práci, tak já zároveň podporuji jeho a bavíme se o jeho práci. Já mám fotbal ráda, baví mě, takže je jednodušší si i o tom povídat. I to tam trochu hrálo roli.

Chodíš fandit?

Chodím, chodím. Když jsem se rozešla s Kubou, tak mi psali jen fotbalisti. Já jsem potom říkala, že nemám šanci si najít někoho jiného, protože mi nenapsal nikdo jiný, žádný podnikatel nebo hokejista.

Asi je ti to souzené. Ještě mě zajímá, jestli stále hodně cestuješ, nebo jsi s prací zabydlená i v Česku?

Modeling v zahraničí už vůbec nedělám. Myslím si, že už jsem i stará…

Vždyť je ti teprve dvacet šest!

Bohužel. Pamatuji se, že když jsem jezdila, bylo mi třináct, šestnáct let. Už mám pocit, že jsem na to stará a už jsem i taková pohodlná. Neumím si představit, že bych jela někam na měsíc, už mám ráda svoje soukromí, svoje pohodlí. Ale tím, že pracuji i díky Instagramu, jezdím na hodně zahraničních cest právě s partnery, s klienty, například na různé zahraniční akce, takže díky tomu hodně cestuji.

Zároveň jsem se v cestování celkem našla. Moje příjmy už nejdou jen do kabelek a do oblečení, což jsem měla kolem dvaceti tří let, kdy jsem z toho byla taková vypleskaná. Teď už jde víceméně vše do cestování, protože mě to baví a naplňuje. Našla jsem v tom i propojení s Instagramem, protože lidi to hrozně zajímá.

Nejsem taková, že jedu na luxusní dovolenou, ale spíš vezmeme auto, jedeme na nějaký roadtrip a objevujeme různá místa, takže se mi líbí, že tím inspiruji lidi, pomáhám jim objevovat nová místa a radím jim. Je to takové moje propojení, že jsem se naučila cestovat a propojovat to s Instagramem. Někdy to jde hezky využít, že máš například hotel zadarmo, tím, že jim dáš hezkou fotku. I v tom je Instagram super.

Jak to oba zvládáte s časem? On jako fotbalista určitě musí hodně trénovat, pak má zápasy, sezóna…

Je to těžké, ale máme to tak, že jakmile jsou dva dny volna, tak se sebereme a jedeme. Skoro nespíme, jedeme přes noc, děláme cokoliv, abychom si to mohli alespoň trochu užít. Veškeré volno opravdu investujeme do cestování.

Když potom nedej bože přijde konečně čtrnáct dní vytouženého volna, je to pro nás zázrak. V tom je to trochu náročnější, ale naučila jsem se myslet na sebe, takže i když Patrik nemá volno, a já ho mám, tak si vezmu mamku, kamarádku, bráchu, kohokoliv a vyrazím s nimi. Pokud tu možnost mám, přijde mi škoda ji nevyužít.

Řekla jsi mi, že chceš být modelka až do konce života, ale už si připadáš stará. Co budeš dělat třeba po třicítce?

Absolutně nevím, záleží, jak to půjde celkově i v osobním životě. Potom přijdou i děti, takže od toho se to bude také odvíjet. Ale snažím se o sebe pořád pečovat, abych i po třiceti vypadala dobře a myslím si, že to jde. Samozřejmě už asi nebudu modelka na plný úvazek, ale záleží i na tom, co bude s Instagramem. Je to takový balíček, který může fungovat i deset, dvacet let. Uvidíme.

Hezký mluvíš. Nepřemýšlela jsi, že bys šla do televize?

Vůbec. Sice dělám moderátorku pro Fashion TV, ale tam víceméně můžeš dělat samu sebe. Nemusíš, jak vidím v televizi moderátory, sedět a mluvit přesně to, co máš zadané. To by mě úplně nebavilo. Baví mě, když mluvím z patra a to mi myslím jde. Ale když musím říkat, co je mi dané, mám pocit, že už nepůsobím tak přirozeně.

Zmínila jsi, že o sebe hodně pečuješ. Chodíš na nějaké luxusní zábaly a kúry?

Přiznám se, že skoro na nic. Já jsem si až teď uvědomila, že je mi teda dvacet šest a že by bylo možná na čase začít používat třeba dražší krémy na obličej.

Takže používáš třeba Niveu…

Teď už Yves Saint Lauren. (smích) Ale předtím jsem používala opravdu to, co bylo v drogerii. Vždycky, když jsem to někde řekla, tak mi říkali, že mám strašný štěstí, že vypadám tak, jak vypadám. Takže se teď opravdu snažím na to trochu myslet, na budoucnost. A už jsem si říkala, že je na čase nad tím přemýšlet i esteticky, jít na nějakou proceduru, jít na nějaké – ne úplně vylepšení – ale jít tomu trochu vstříc. Myslím si, že je čas začít, než bude pozdě. Zatím na to jdu zdravou cestou – zdravá strava, cvičení, zdravý životní styl a podobně.

Takže plastiky u tebe nehrozí?

Ježiš, to zatím vůbec ne. Mám v plánu nějaké omlazení, ale opravdu přírodní cestou, protože mám pocit, že nemám potřebu se sebou něco dělat. I kdybych možná vypadala lépe, možná by mi to v něčem pomohlo, ale asi nechci. Stále jsem taková, že se snažím lidem dokazovat, že i s nedokonalostmi se dá fungovat, ať to byly například moje zuby, který mi všichni chtěli předělat, tak čtyři roky po Miss stále funguji a nikomu mé zuby nevadí. Myslím si, že nemá smysl se měnit, když ta nedokonalost z tebe dělá originál.

Máš vztah. Co svatba a děti? Máte pejska, čí je?

Pejsek je můj, pořídila jsem si ho po rozchodu s bývalým partnerem, protože jsme spolu měli pejska a ten zůstal jemu, najednou bylo prázdno doma. Neplánovala jsem ho, ale nějak to přišlo, protože jsem chodila do útulků, a najednou tam přišlo toto bílý stvoření a nakonec odešlo se mnou domů. Pejsek je můj, ale bereme to opravdu jako naše dítě, cestuje s námi všude, všude je s námi.

Co se týče svatby a dětí, tak otázka dětí jde asi mým směrem, protože samozřejmě musím vědět, že na to budu připravená, což teď opravdu nejsem. Mám pocit, že si chci sama sobě ještě dokázat tolik věcí, které si nemyslím, že potom s dítětem půjdou, takže na to vůbec nespěchám. Až ta chvíle přijde, sama to ucítím nejvíc.

A co se týče svatby, všude říkám, že tyto otázky musí jít na něj. Nemůžu plánovat něco, co vlastně nevím, jestli ten druhý chce. Až to přijde, tak to přijde. Já se tomu samozřejmě nebráním, ale nemám pocit, že to potřebujeme a že je kam spěchat. Jak říkám, až to přijde, tak to přijde.

Moc díky za rozhovor, přeji hodně štěstí.

Rychlá zpověď:

Nejdražší šaty, ve kterých ses kdy objevila na veřejnosti?

Šaty od Ponerů, šaty Preciosa, které stály půl milionu.

Nejúžasnější zážitek v partnerském životě?

Každý den. Tam se nedá nic vypíchnout.

Pracovní nabídka, kterou jsi odmítla.

Těch je hodně, není jen jedna. Například kvůli osobnímu životu. Nedávno jsem odmítla dvě kvůli dovolené.

Nejlepší cviky na pekáč plný buchet?

To bysme tu byly do zítra.

George Clooney, Brat Pitt nebo Zac Efron?

Zac Efron.

Která modelka je podle tebe nejnafoukanější?

Díky bohu jsem se s žádnou takovou nesetkala.

Nejzásadnější rozhodnutí tvého života?

Jít do České Miss.

Nejhorší zážitek v životě?

Jakýkoliv zážitek s pavoukem.

Co budeš, až nebudeš modelka?

Tak nad tím absolutně nepřemýšlím, protože prostě budu modelka až do konce života.

Kde si myslíš, že jsou nekrásnější ženy na světě?

Samozřejmě u nás.

Co si myslíš o soutěžích krásy mužů?

Mám smíšené pocity, na jednu stranu se mi to líbí, na druhou stranu si myslím, že to pro muže není, ale to je asi každého názor.

Fotbal, hokej nebo tenis?

To by mi doma neprošlo, takže fotbal.

Jak si krátíš čas na letišti, když je zpožděný let?

Kniha nebo telefon.

Jakou první věc uděláš hned po probuzení?

Vezmu si telefon.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak se dneska máš?

Dneska se mám velmi dobře, protože jsem ráno byla cvičit a pak jsem měla vynikající kávu při čekání na tebe.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v blízkosti Pařížské ulice Praha
Praha 1

Luxusní byt v blízkosti Pařížské ulice Praha

4 + KK 217 m², ter. 11 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m

4 + KK 234 m², bal. 16 m², ter. 40 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha - 981m
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha - 981m

8 + KK 981 m², ter. 41 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK 634 m², ter. 190 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Petrské náměstí - 214
Praha 1

Luxusní byt Petrské náměstí - 214

4 + KK 214 m², ter. 62 m²
25 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Unikátní byt na Praze 1 - 174m
Praha 1

Unikátní byt na Praze 1 - 174m

4 + KK 174 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Pařížská 205m
Praha 1

Luxusní byt Pařížská 205m

5 + KK 205 m², ter. 40 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Nové Město

3 + KK 132 m²
14 600 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

2 + KK 73 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

3 + KK 156 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na pronájem na Vinohradech
Praha 2

Luxusní penthouse na pronájem na Vinohradech

5 + KK 343 m², ter. 34 m²
175 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na Vinohradech - 343m
Praha 2

Luxusní penthouse na Vinohradech - 343m

5 + KK 343 m², ter. 34 m²
56 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², bal. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Karlín - 50m
Praha 8

Byt na prodej Karlín - 50m

2 + KK 46 m², bal. 5 m²
7 995 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 426m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 426m

5 + KK 387 m², bal. 26 m², ter. 118 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Petrské náměstí 214m
Praha 1

Luxusní kancelář Petrské náměstí 214m

4 + KK 214 m², ter. 62 m²
25 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m

5 + KK 318 m², ter. 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana

3 + KK 239 m²
36 329 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 1 - 208m
Praha 1

Luxusní byt s terasou Praha 1 - 208m

6 + KK 208 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Josefov Praha
Praha 1

Luxusní byt na prodej Josefov Praha

3 + KK 115 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na prodej Hradčany - 196m
Praha 1

Byt s terasou na prodej Hradčany - 196m

4 + KK 196 m², ter. 12 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 6 - 89m
Praha 6

Luxusní byt Praha 6 - 89m

2 + KK 89 m², ter. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 415m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 396m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 396m

6 + KK 396 m², ter. 71 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 8 - 116m
Praha 8

Luxusní byt na prodej na Praze 8 - 116m

3 + KK 116 m², ter. 25 m²
14 723 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy

4 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m
Praha 1

Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m

5 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasami u řeky 239m
Praha 8

Byt s terasami u řeky 239m

5 + KK 239 m², ter. 66 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 3 - 128m
Praha 3

Luxusní byt na Praze 3 - 128m

3 + KK 128 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 96m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 96m

3 + KK 96 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks