Hlavní stránka Nové články

Nela Slováková se proslavila výhrou v reality show Hotel Paradise, odkud si před sedmi lety odnesla milionovou výhru. Blondýnka si díky tomu nadělala spousty fanoušků, ale také nepřátel. Nicméně tato sebevědomá kráska si za sebou stojí a nebojí se ničeho a nikoho. Jde si tvrdě za svým a sklízí úspěch. O tom, jak podniká, jak žije, co miluje a co nenávidí, se rozpovídala v rozhovoru pro Luxury Prague Life na Slovensku, kde byla kolekce jejích plavek součástí luxusní módní přehlídky.

Video

Co sis připravila na módní show?

Viděli jste klasickou módní přehlídku, kterou jedeme už několik let, měníme jen barvy, střihy zůstávají. Každý rok chceme udělat něco nového, ale nevychází nám to bohužel časově. V zimě si říkám, že konečně musím na léto něco nového vymyslet, ale v lednu začínají takové nápory objednávek, že na to není vůbec čas. Letos nicméně něco nového přijde, ale řekla bych, že až na podzim, kdy budou objednávky trošku odlehčené, takže budeme mít trochu času.

Bavíme se pořád o plavkách, nebo chceš dělat ještě něco jiného?

Bavíme se pořád o plavkách. I kdybych chtěla dělat něco jiného, tak nemůžu. Spolu s plavkami na nic jiného není čas. Máme takové množství objednávek, že nevíme, kde nám hlava stojí. Nicméně jako doplňkový sortiment máme i ručně šitá bodýčka, přehozy přes plavky nebo šatičky, ale je to opravdu jen třešnička na dortu pro zákaznice.

Prodáváte jen v Česku a na Slovensku?

Jsme hlavně v Česku a Slovensku, ale posíláme i do zahraničí. Do Německa, Rakouska, Velké Británie, do Ameriky, Austrálie, Irska a podobně. Tam všude zasíláme plavky, ale myslím, že je to hlavně pro ženy, které jsou z Česka nebo Slovenska, a žijí v těchto zemích.

Luxusní byt Pařížská 205m
Luxusní byt Pařížská 205m, Praha 1

Dokázala sis někdy představit, že budeš v tomhle podnikat?

Absolutně ne. Ani nejsem žádná návrhářka, vůbec se za ni nepovažuji, ale jednoduše mi vyšel podnikatelský záměr, který vznikl úplně nevinně. Kdysi jsem si na Mallorce nechala ušít od švadleny plavky, protože se mi žádné v obchodě nelíbily. Najednou se ty plavky líbily kamarádkám a chtěly je. Z toho vznikl tento velký byznys.

Co jsi původně chtěla dělat?

Chtěla jsem být žena bohatého muže. (směje se) Líbila se mi jako malé představa letušky, to mě lákalo.

To už nechceš? Být žena bohatého muže?

Ne, v žádném případě. To je oblíbený výraz dnešní doby – zlatokopka, za kterou mě snad nikdo ani po těch letech považovat nemůže. I když… (směje se)

Teď už jsi sama bohatá žena?

Tak nějak bych to řekla. Je super mít svoji volnost ohledně peněz, nebýt na nikom závislá. Samozřejmě co se týká budoucnosti, tak si představuji a rozhodně chci, aby můj muž zajistil můj život, co se bydlení, dětí a všeho okolo týká. Tak by to podle mě mělo správně být. Teď je to tak, že všechny věci si zajišťuji a zaštiťuji sama. Nikdo mi neplatí nájem, benzin, auto a podobně. Především nejsem na nikom závislá.

Ctíš tradiční hodnoty, kdy se žena stará o domácnost a muž je živitelem rodiny?

Stoprocentně, takhle to je už od pravěku, středověku. Muži hledali potravu, bojovali a ženy byly doma, staraly se o děti, vařily a zpracovávaly potravu. Takhle je to nastavené. Samozřejmě v dnešní době je velmi mnoho žen, které se to snaží rozbít, včetně mě. Na druhou stranu nechci staré tradice, které by měly být dodržované a udržované, nějakým způsobem rušit.

Co je podle tebe strůjcem toho, že se ti v podnikání daří? Je to kvůli tomu, že ses před několika lety proslavila?

Stoprocentně z části ano. Myslím si, že mi Neonky šlapou díky značce Nela Slováková, kterou jsem si vybudovala díky Hotelu Paradise. Když si dnes vzpomenu na Hotel Paradise, jsou možná dva nebo tři účastníci, kteří jsou nějakým způsobem vidět. Samozřejmě i moje kamarádka Zuzana Plačková, která je velmi vidět, možná i více než já, a strašně jí to přeji.

Takže toho nelituješ, že jsi do toho tenkrát šla?

Vůbec. Jsou věci, které bych v dnešní době udělala jinak. Jsem starší, rozumnější, chytřejší a životem protřelejší, ale Hotel Paradise mě posunul tam, kde jsem teď. Co bylo, to bylo. A myslím si, že inteligentní lidé mě vnímají tam, kde jsem teď. Ti, kteří se mnou chtěli projít ten čas, mají mě rádi a nějakým způsobem mě sledují a vnímají, tak jsou rádi, že jsem tam, kde jsem. Pak jsou i lidé, kteří jsou nepřející, zlí a závistiví, a to jsou lidé, kterým se nezavděčíš nikdy. A ti mě ani nezajímají a nevěnuji jim pozornost.

Kolik máš sledujících na Instagramu?

Momentálně téměř 340 tisíc.

To s takovými lidmi, kteří tě nemají v lásce, musíš přijít do styku...

Samozřejmě přicházím, ale pokládám si otázku, zda mi ten člověk, který mě nemá rád a nějakým způsobem mě neguje, zaplatí nájem, koupí mi chleba s máslem nebo poplatí moje složenky. Pokud si odpovím „ne“, což odpovím, k čemu mi ten člověk je? Mám si z něho lámat hlavu, že mě nemá rád, když mě v životě neviděl a nezná mě osobně? Dovol mi se zasmát. Takový člověk mě přece nemůže naštvat. (smích)

Bydlíš v Brně, chtěla jsi někdy jít do Prahy?

Do Prahy jsem se dostala po soutěži Hotel Paradise. Praha byla můj obrovský sen, ale byla pro mě obrovským zklamáním. Zejména co se týká lidí – obrovská faleš, neupřímnost, hon za něčím, co postrádá jakýkoliv smysl. Po půl roce jsem si říkala „panebože, chci zpátky do Brna“. Prahu miluji, co se týká práce, jedu tam jednou za měsíc, potkám se s kým potřebuji. Jdeme na drink, večeři… Takový noční život, jako je v Praze, v Brně nemáme. Na večírky a práci je Praha super, na život vůbec ne.

Baví tě ještě večírky? Už máš vztah…

Ale kdeže. V mých asi osmnácti letech mi mamka říkala: „Počkej, až ti bude 25 nebo 28, to už v tom klubu nebudeš chtít být.“ Říkala jsem jí, že je blázen, že já tam budu vždycky stát, popíjet a tančit. Dneska se mě ptá, jestli tam pořád stojím. A nestojím. (směje se) Maminky mají vždycky pravdu.

Jsou samozřejmě večírky, kdy se mi ještě ve čtyři ráno nechce domů. To jsou ale večírky jednou za čas, a ne každý pátek a sobotu jako kdysi. Už to určitě není jako dřív. Je to spíš o tom, že si ráda udělám volný večer s přítelem, dáme si víno a véču, podíváme se na film v kině a máme svoji pohodu.

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Nové Město
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Nové Město, Praha 1

Musela sis projít nelehkými situacemi ohledně vztahů. Byla jsi slavná z televize, to po tobě museli chlapi šílet. Jak jsi to ustála?

Já si celkově o sobě myslím, že jsem tak trochu kluk. Ráda spoustu věcí řídím a starám se, ráda jsem ve vztahu dominantní, samozřejmě v rámci mezí. Musím říct, že za tu dobu, co jsem muži nějakým způsobem vnímána, tak kromě mých partnerů bylo velmi málo mužů, kteří by vstoupili do mého života, že bych je měla ráda nebo by se mi líbili. Ačkoliv o mně někdo říká špatné věci, říká je v naprosté nevědomosti, protože mě nezná a někde něco slyšel. Jedna paní povídala.

Sama za sebe můžu říct, že jsem šťastná, že se mi moc nikdo nelíbil a nelíbí. Když jsem byla se svým bývalým partnerem, i tenkrát jsem si myslela, že je to napořád. Když už jdu do vztahu, jdu do něj s tím, že je to napořád. Tak by to mělo být. Měla jsem velmi málo mužů, kteří by mě zaujali a vstoupili do mého života víc než sexuálně.

Jak dlouho jste spolu se současným partnerem? Plánujete už něco?

Jsme spolu ani ne rok. Strašně nerada plánuji a nejsem typická hokejová partnerka. Vztah s hokejistou je náročný, co se týká času, vzdáleností a měst, kde podepíše smlouvy. Svůj život si zařídím tak, že když chci čas trávit s ním, trávím čas s ním. Když potřebuji být v práci, jsem v práci. Nejsem na nikom závislá, když chci jet na dovolenou během hokejové sezóny, kdy můj partner nemůže, jedu na dovolenou.

Co kdyby šel do zahraničí?

Kdyby podepsal smlouvu do zahraničí, což bych mu samozřejmě přála, nic by se nezměnilo. Je jedno, jestli jezdím do Karlových Varů, Popradu, jedu do Rakouska nebo letím do Ruska. Budu se opakovat, ale nejsem typická hokejová holka, která je na někom závislá. Dovedla bych si představit, že bych byla střídavě tady a střídavě v zahraničí. Letenka stojí pár korun, a jestli si ji koupím třikrát do měsíce, tak si ji koupím…

Za co ráda utrácíš peníze? Jak často si dopřáváš kadeřníka a kosmetiku?

Paradoxně neoblibuji kadeřníka, kosmetiku, manikúru, pedikúru. Chodím až tehdy, když je to nutné. Nerada tam sedím a „ztrácím“ čas. Není to pro mě relax. Jediné, kde vydržím, je masáž. Nechala bych se masírovat celý den. Tyhle věci kolem zkrášlování nejsou moje nejoblíbenější. Hodně, a možná více než by bylo vhodné, utrácím za kabelky a za boty.

Kolik máš kabelek a bot?

Hodně. Asi sto.

Tvoje nejdražší kabelka?

Na tu jsem si šetřila a koupila jsem si ji sama, jako většinu kabelek. Její cena je přes osmdesát tisíc.

Od koho?

Od Vuittona. To není zas tak moc. Jsou kabelky, které stojí půl milionu. Na druhou stranu bych si ji v životě nekoupila. Ač vydělávám slušné peníze, mít kabelku za půl milionu, není to příliš?

Co ty a cestování? Cestuješ ráda?

Strašně ráda.

Máš teď naplánovanou nějakou společnou cestu s partnerem?

Opět říkám, s hokejistou je to těžší. Ročně máme zhruba měsíc čas někam vycestovat. Letos to bylo Bali, kam jsme se oba chtěli podívat, přestože jsme tam oba byli loni s bývalými partnery. Natolik nás to uchvátilo, že jsme se letos chtěli vrátit spolu. Byli jsme měsíc na Bali, kde vznikl plán, kam nejspíš pojedeme příští rok, a asi vyhraje Havaj. Až začne Lukášovi sezóna, pojedu zase, až budu chtít, se svou mamkou na dovču. Loni jsem vzala svoji asistentku, což je moje sestřenice, jako motivaci na Mauricius na deset dní. Začátkem příštího roku plánuji jet zase někam jinam.

V Hotelu Paradise jsi vyhrála milion korun, za co jsi ho utratila?

Za byt.

V Brně? To jsou dobře uložené peníze…

Ano, to jsou. Tenkrát stál necelý tři čtvrtě milionu, dnes ho můžu prodat za pět. Vybavila jsem jej, zrekonstruovala, momentálně jej pronajímám.

Jaký máš plán do dalších pěti let?

Svoje cíle si plním průběžně. Jsem strašně šťastná a vděčná, ani nevím komu, jestli Bohu, sobě, nebo mámě. Moje sny se mi plní. A co bude za pět let, absolutně netuším. Nejsem typická holka, která potřebuje děti a svatbu, tohle mě vůbec netankuje, jak se u nás v Brně říká. Chci si užívat život, vydělávat peníze, mít se dobře, mít spokojený partnerský vztah a především zdravou rodinu.

Nelo, moc děkuji za rozhovor. Ať se daří.

Rychlá zpověď:

Nejúčinnější dieta?

Nežrat.

Nejlepší cviky na pekáč plný buchet?

Nežrat.

Ke komu vzhlížíte?

K mamince.

Proč si myslíte, že vás sleduje tolik lidí na Instagramu?

Protože jsem jedinečná.

S jakou částí těla nejste spokojena?

Mohla bych mít delší nohy.

Co si nejvíce ceníte na chlapovi?

Když je ženě věrnej.

Láska nebeská nebo Rychle a zběsile?

Láska nebeská.

Dáváte na první dojem?

Ne.

Co byste pro slávu nikdy neudělala?

Nevyspala bych se s nikým za peníze.

Nejvíc sexy politik na světě?

Nesleduju politiku.

Nejšílenější rozhodnutí vašeho života?

Hotel Paradise.

Co byste vzala do ruky radši - pavouka, hada nebo štíra?

Všechny tři věci, když bych to měla udělat, tak to udělám.

Nejhorší urážka?

Mě nikdy nikdo neurazí.

Nabídnul vám někdy někdo sex za peníze?

Stokrát.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Máš neonky?

Nemám... (smích)
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v blízkosti Pařížské ulice Praha
Praha 1

Luxusní byt v blízkosti Pařížské ulice Praha

4 + KK 217 m², ter. 11 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m

4 + KK 234 m², bal. 16 m², ter. 40 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha - 981m
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha - 981m

8 + KK 981 m², ter. 41 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK 634 m², ter. 190 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Petrské náměstí - 214
Praha 1

Luxusní byt Petrské náměstí - 214

4 + KK 214 m², ter. 62 m²
25 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Unikátní byt na Praze 1 - 174m
Praha 1

Unikátní byt na Praze 1 - 174m

4 + KK 174 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Pařížská 205m
Praha 1

Luxusní byt Pařížská 205m

5 + KK 205 m², ter. 40 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Nové Město

3 + KK 132 m²
14 600 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

2 + KK 73 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

3 + KK 156 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na pronájem na Vinohradech
Praha 2

Luxusní penthouse na pronájem na Vinohradech

5 + KK 343 m², ter. 34 m²
175 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na Vinohradech - 343m
Praha 2

Luxusní penthouse na Vinohradech - 343m

5 + KK 343 m², ter. 34 m²
56 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², bal. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Karlín - 50m
Praha 8

Byt na prodej Karlín - 50m

2 + KK 46 m², bal. 5 m²
7 995 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 426m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 426m

5 + KK 387 m², bal. 26 m², ter. 118 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Petrské náměstí 214m
Praha 1

Luxusní kancelář Petrské náměstí 214m

4 + KK 214 m², ter. 62 m²
25 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m

5 + KK 318 m², ter. 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana

3 + KK 239 m²
36 329 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 1 - 208m
Praha 1

Luxusní byt s terasou Praha 1 - 208m

6 + KK 208 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Josefov Praha
Praha 1

Luxusní byt na prodej Josefov Praha

3 + KK 115 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na prodej Hradčany - 196m
Praha 1

Byt s terasou na prodej Hradčany - 196m

4 + KK 196 m², ter. 12 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 6 - 89m
Praha 6

Luxusní byt Praha 6 - 89m

2 + KK 89 m², ter. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 415m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 396m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 396m

6 + KK 396 m², ter. 71 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 8 - 116m
Praha 8

Luxusní byt na prodej na Praze 8 - 116m

3 + KK 116 m², ter. 25 m²
14 723 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy

4 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m
Praha 1

Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m

5 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasami u řeky 239m
Praha 8

Byt s terasami u řeky 239m

5 + KK 239 m², ter. 66 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 3 - 128m
Praha 3

Luxusní byt na Praze 3 - 128m

3 + KK 128 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 96m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 96m

3 + KK 96 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks