Hlavní stránka Nové články

Původní nápad, udělat si srandu sama ze sebe, aby pobavila své nejbližší, se zvrtnul. Holka z malého městečka na severu Čech, která přijela do Prahy kvůli práci, má dnes desetitisíce odběratelů na YouTube, kam postuje parodická videa o líčení. Jedno z nich je oblíbené tak, že jej vidělo už více než milion lidí. Přestože make upové tipy paroduje a dělá si legraci z některých youtuberek, které svět líčení berou naprosto vážně, věhlasné kosmetické značky se o ni perou. V rozhovoru pro Luxury Prague Life třicetiletá Lucie Schejbalová, známá jako Sejroška, prozradila, co ji těší nejvíce ze všeho. 

Video

Lucie, jak vznikla přezdívka Sejroška?

To je táborová přezdívka. Jezdím už deset let na tábory dělat vedoucí a jednou v noci mě ostatní načapali, jak se cpu tavenými sýry, bez pečiva, prostě jen tak. Kluci se smáli s tím, že jsem prostě neuvěřitelná sejroška a to mi zůstalo deset let. Někteří z těch mých kamarádů už ani nevědí, jak se jmenuju.

Odkud jste?

Od Ústí nad Labem, ne přímo z Ústí, ale za ním je město Chlumec. Už je to město, bývala to obec.

Jak dlouho jste v Praze?

Šest let.

Luxusní vila ve Střešovicích 986m
Luxusní vila ve Střešovicích 986m, Praha 6

Co Vás sem přivedlo?

No práce! Já jsem si myslela, asi jako každá holka z vesnice, že Praha na mě čeká (smích). Na severu není moc práce a když, tak je to bída s nouzí. Jednou jsme si se ségrou prostě řekly, že to zkusíme.

Pracujete v kanceláři pro porovnávač cen. Nevím sice, co to znamená, ale čím jste chtěla být původně?

Já jsem si pod tím taky neuměla nic představit. Ale úplně původně jsem chtěla být učitelka. Od dětství jsem to chtěla, chodila jsem na gympl a pak nevím proč, ale v devatenácti mi děsně hráblo a řekla jsem si, že chci být hrozně bohatá. Tak jsem šla místo na peďák na ekonomku, což byla asi největší chyba mého života. Mám tedy bakaláře a už asi pět let si snažím dodělat inženýra. Ale prostě mi to nejde.

Jak to?

Mám už všechno hotové, ale nemůžu se dokopat k psaní diplomky. Je to hnus, nechce se mi, ale už to musím dodělat, mám všechno hotové, a navíc to stojí peníze. Jenže ono se pořád něco děje, já se chodím domů jenom vyspat. Nemám vůbec čas a chuť si k tomu sednout.

A co tedy znamená ten porovnávač cen?

Když si budete chtít koupit třeba růžovou kabelku, tak si otevřete naše stránky, zadáte tam růžová kabelka a oni vám vyjedou všechny růžové kabelky…

To hledáte vy?

Ne, já se starám o ty eshopy, co u nás inzerují.

Na tohle ale nepotřebujete mít ekonomické vzdělání…?

Ne, vůbec. (smích)

No ale vy jste strhla internet svými videi jako Sejroška.

Ano, miluju kosmetiku a líčidla a vše kolem toho, tak to sleduju. Jenže každej je stejnej, už to byla nuda, tak jsem se rozhodla natočit video o líčení trošku jinak. Netušila jsem, že to bude mít takový dosah, myslela jsem, že to bude jen pro srandu pro kamarády.

Vy se tím ale nechcete živit, dá se tím vůbec uživit? A proč nechcete?

Dá, určitě. Vydělává mi to docela slušně. Když se daří, tak si díky tomu ke své výplatě přijdu na ještě jednu stejně takovou. To je sice skvělé, ale já jsem takový hýřivý blázen a musím mít každou blbost. A taky pořád někomu něco kupuju, rodině, přátelům. Jsem kosmetický maniak, mám toho fakt hodně, ale jsou to levné věci. Takže mě se ty penízky vždycky rozkutálí na všechny strany, ani nevím jak. Prostě to neumím, jsem sice ekonom, ale totální analfabet. Nevím, jak mám ušetřit, já to prostě nevím. (smích)

A tím, že jsem peníze nikdy neměla a teď je mám, tak jsem z toho celá divoká. No a proč se tím nechci živit? Už by to pro mě nebyl koníček, takže by mě to přestalo bavit, a hlavně je to dost nárazové, v prosinci třeba nebyl žádný kšeft a já nemůžu přece říct majiteli bytu, že mu nezaplatím v prosinci nájem, poněvadž nebyly kšefty. Taky většina youtuberů je pod nějakou agenturou a ty jim dohazují kšefty. A já si dělám všechno sama. Vybírám si, s kým chci spolupracovat. A většinou, když je nějaké zadání od marketingu, tak mi nechávají hodně volnou ruku.

Tvrdíte mi, že kupujete levně, ale kosmetika není levná.

Není, ale já si fakt vybírám levně. Třeba miluju sprchové gely z DM za sedmnáct korun. I Dermacol je oproti například Sephoře levný. Když jdu do Sephory… můžu si to koupit, ale je mi líto dávat za to tolik peněz. 

Navíc, já jsem se k těm značkám jako je Lancome a Estée Lauder dostala. Někdo mi to dal darem, nebo jsem dostala testery. Nikdy jsem neshledala, že je to lepší, že je to natolik dobré, že to teď budu používat. Mám prostě vždycky ekvivalent k těmhle drahým věcem. Žádná z těch drahých věcí mě nepřesvědčila.

Kolik máte doma třeba rtěnek nebo řasenek?

Ježíš .. hrozně moc.

Luxusní byt Malá Strana 48m
Luxusní byt Malá Strana 48m, Praha 1

To ale nemůžete upotřebit všechno.

Ne, to ne. Já to dost rozdávám a teď navíc pořádáme s ostatníma youtuberama dobročinný bazar. Bude se to jmenovat Youtuberský Kelebrity Bazar, koná se 17. února ve Vnitroblocku od dvanácti do osmi do večera. Budeme tam prodávat líčidla a všechny naše šmuky. Výtěžek půjde na nadační fond Vrba. To založila paní, které zemřel manžel. Pomáhají rodinám, které takhle ztratili živitele.

Kdy Vás začalo bavit se líčit?

Už někdy na základce. Ve dvanácti nebo tak nějak.

Chodíte na kosmetiku?

Nikdy jsem nebyla. Já vím, jsem hrozná, ale já to nemám ráda. Nechci, aby na mě někdo cizí sahal, a ještě ten čas tam trávit. Já si všechno dělám radši sama. (smích) Nejsem žádný profík, jsem laik. Ale prostě mě to baví. Když na to mám čas. Ráda si dělám ty stíny a tak…

Ptají se Vás lidé na radu?

Ano, maminky mi píšou nebo mladé holky. Chtějí vědět třeba, která řasenka do stovky je dobrá a tak.

Kde berete tu inspiraci k těm všem šíleným líčícím videím?

To mě prostě tak napadne, já vždycky projdu byt a co mi padne do oka, to beru, naposledy jsme viděly se ségrou v obchodě takový váleček pro děti na kreslení, tak mě ponoukla ona, a nakonec to bylo fakt dobrý. Sranda.

Jak na Vás lidé reagují ve společnosti?

Jsou na mě všichni nesmírně milí, nesetkala jsem se zatím s negativním komentem face to face. To si lidi nechávají do zpráv nebo komentářů.

Jak snášíte tu kritiku. Lidé umí být hodně zlí…

Ze začátku mě to bralo, ještě když máte blbej den a pak čtete, že jste taková a maková. Hodně jsem z toho bývala špatná. Hlavně tomu nerozumím, proč to ty lidi dělali. Mně, když se něco nelíbí, tak to vypnu a jdu dál. Nenapíšu autorovi, ať maže do plynu nebo něco takového. Teď už jsem v pohodě. Už mě sleduje velká skupina lidí, takže je logické, že se nemůžu zavděčit a líbit všem.

Co bylo nejhorší, co Vám kdy kdo napsal?

Ať chcípnu nebo něco podobného. Já komentáře nemažu, za tu dobu jsem jich smazala asi deset a ty byly tohoto charakteru.

Co Váš soukromý život?

Žádná hitparáda. Kolem mě se točí samí gayové. Ty miluju, jsou to dobří kamarádi, ale chlapi se kolem mě netočí.

Teď jste mě překvapila.

Fakt to tak je. Jednou jsem odmítla nějakého chlapíka, byl z Ostravy a ta komunikace byla prostě divná.

Povězte mi ještě, co máte ráda, vy jako Lucka? Jak si představujte svůj vysněný den?

Vysněný den? Asi to bude znít blbě, ale na táboře. Opravdu. Nebo na škole v přírodě s dětmi. Já nemám moc ráda dovolené, mně to nebaví, já nevím, co tam mám dělat. Zvládnu dva dny na pláži, ale pak už nevím, do čeho píchnout.

Ta konkrétní daná země ale nabízí spousty možností!

Já vím, ale mně to nebaví. Jako děti jsme moc necestovaly, jezdily jsme hlavně na ty tábory. Mně baví, když je ten čas vyplněný tím, že pomáháte nebo děláte radost někomu jinému. Na táboře pomalu ani nespíte, pořád vymýšlíte hry. To mě baví.

Vy jste se měla na tu ekonomku fakt vykašlat.

No, vždyť to říkám. (smích)

Vlastní děti nechcete?

Vždycky jsem chtěla, ale teď mám neteř. A díky ní je chci čím dál tím míň. Vidím, kolik je to práce a starostí a já čím jsem starší, tak jsem pohodlnější. Nikdo mě neomezuje, můžu jít kdykoliv, kamkoliv… teď mi to takhle vyhovuje. Ale samozřejmě stát se může cokoliv. Přijede princ na „šimeringovým“ (zářícím, pozn. redakce) koni a je všechno je jinak.

Mluvíte nějakým jazykem? Všimla jsem si, jak počešťujete angličtinu.

Ne moc ne. Měla jsem na škole hlavně němčinu, i trošku anglinu, ale já to vůbec nepoužívám, takže mám takové ty školní znalosti. Nic už neumím.

Lucko, kde se vidíte za deset let? Nepředpokládám, že chcete pořád porovnávat.

Já nevím, ale v téhle práci já jsem poprvé po deseti letech fakt spokojená. Mám tam super podmínky a kolegy. I když jsou to programátoři, se kterými moc sranda není, ale poprvé v životě jsem v práci fakt šťastná, takže by mi nevadilo tam být i dál.

Co jste dělala předtím?

Předtím jsem pracovala v jedné firmě na oddělení korespondencí, a ještě předtím v té samé firmě na call centru.

Tak tomu rozumím!

No, to bylo fakt hrozné. Chodila jsem domů první tři měsíce s pláčem. Jenže když jsem přišla do Prahy, tak jsem tu nikoho neznala, neměla jsem žádný kontakt. Strašně dlouho jsem nemohla najít žádnou práci, až se mě kamarád zeptal, jestli teda nechci jít volat k nim. Musela jsem. Účty se samy nezaplatí.

Vidíte a dneska jste slavná!

No. Je to zvláštní pocit, lidé mě poznávají na ulici, chtějí se fotit. Ne teda každej den. Je to super, ale třeba zrovna dneska jsem jela autobusem s nějakými puberťáky a ty si mě fotili, jakože tajně a šuškali si. To bylo divné. Musím ale říct, že jsem si na to zvykala. Když za mnou někdo přišel a ptal se, jestli se se mnou může vyfotit, tak já hned: "Proč jako?" a v druhé vteřině mi docvaklo, že jsem Sejroška.

Jste zvaná teď na různé společenské akce, kde jsou novináři a ostatní celebrity…

No, to jsem. Naposledy jsem byla na otevírání Chodova. To bylo ultra trapné. Otevíral se obchoďák, všichni na sobě róby, organizace šílená… bylo to hrozně neosobní. To já radši budu s neteří skládat puzzle.

Dávala jste tam nějaký rozhovor?

Ne, byli tam slavnější youtubeři a hlavně Leoš Mareš.

Nebyla jste nervózní, když jste byla v show Jana Krause?

Jo byla, nejdřív jsem to dokonce odmítla. Jenže oni pak volali znovu a já přiznala, že se bojím, že nechci moc řešit soukromí a tak. Uklidňovali mě, že pan Kraus se těší, tak jsem souhlasila. Viděla jsem některé díly a byla překvapená, že jsou některé ty holky nervózní a čím víc byly nervózní, tím víc dostaly naloženo. Nechápala jsem, že za sebe trošku nebojují. Kdyby se naštvaly a nemluvily s ním…. Ale na mě byl super. Strašná sranda.

Co říkáte na prezidentské volby?

Jsem ráda, že si můžeme volit přímo. Ale já vlastně nevím, koho budu volit. Hlavně tam nechci Zemana. Když jsem dala na Facebook, že budu volit Drahoše, tak se tam rozpoutala šílená debata… ale asi ho volit budu.

Lucko, moc děkuji za rozhovor. Přeju hodně štěstí. 

Rychlá zpověď:

Rychlá zpověď:

Kdyby to bylo pouze na Vás, koho byste posadila do prezidentského křesla?

Asi pana Havla.

Na jakou větu Vás muž nikdy nesbalí?

Můžeme spolu dnes oslavit narození mého syna?

Váš nejoblíbenější dopravní prostředek?

Vláček.

Co vás dokáže naštvat?

Lhaní.

Kdo si myslíte, že by v českém showbyznysu potřeboval poradit s líčením a stylingem?

V showbyznysu nevím, teď je všude ta politika – tak si myslím, že pan Zeman by potřeboval trošku „hajlajty“. Přijde mi dost unavenej.

Kdybych Vám dala milion korun, za co byste je utratila?

Padesát tisíc bych si vzala, nechala si opravit auto a zbytek bych dala mamce.

Který youtuber je nejtrapnější?

Ti, kteří se přiživují na ostatních.

Luxusní oblečení nebo radši nákupy co nejlevněji?

Co nejlevnější, aby toho bylo hodně.

Jaká dieta je nejlepší?

Žádná.

Z kterého slavného muže se vám podlamuji kolena?

Z Ryana Reynoldse.

Jak podle Vás vypadá ideální holčičí mejdan?

Hodně ginu a hudba z devadesátek.

Trest smrti ano nebo ne?

Ano.

Váš vzor?

Moje mamka.

Vaše nejhorší noční můra?

Že se neprobudím.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Kdy jste naposledy někomu řekla, že ho máte ráda?

Loni. (smích)

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Prodej vily Praha 6 - 900m
Praha 6

Prodej vily Praha 6 - 900m

12 + KK, 900 m²
75 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Petrské náměstí 214
Praha 1

Luxusní byt Petrské náměstí 214

4 + KK, 214 m², ter. 62 m²
25 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 250m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej 250m

6 + KK, 250 m²
34 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily Praha
Praha 6

Prodej luxusní vily Praha

5 + KK, 370 m², ter. 113 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m

7 + KK, 334 m², bal. 6 m², ter. 25 m²
45 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Praha 6

Luxusní vila na Hanspaulce 940m

Atypický, 940 m²
110 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

6 + 1, 645 m²
99 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 2 - 133m
Praha 2

Luxusní byt Praha 2 - 133m

4 + 1, 133 m²
15 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinné domy a vily
Praha 6

Luxusní rodinné domy a vily

10 + KK, 11610 m², ter. 30 m²
40 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou Trója
Praha 7

Luxusní byt se zahradou Trója

2 + KK, 93 m², ter. 22 m²
10 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 5 - 138m
Praha 5

Luxusní byt na Praze 5 - 138m

4 + KK, 138 m², ter. 15 m²
17 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji Josefov Praha
Praha 1

Luxusní byt k prodeji Josefov Praha

5 + KK, 226 m²
62 178 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Troja 104m
Praha 7

Luxusní byt Troja 104m

3 + KK, 118 m², ter. 14 m²
14 782 609 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 3 - 159m
Praha 3

Luxusní byt na prodej na Praze 3 - 159m

4 + KK, 159 m², ter. 22 m²
14 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na Novém Městě 163m
Praha 1

Byt na Novém Městě 163m

4 + KK, 163 m², bal. 5 m²
24 523 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1, 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
46 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja

3 + KK, 156 m², ter. 44 m²
19 130 435 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 156m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 156m

4 + KK, 156 m², ter. 31 m²
18 595 041 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej 267m
Praha 6

Luxusní byt na prodej 267m

7 + 1, 267 m²
35 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 3 - 128m
Praha 3

Luxusní byt na Praze 3 - 128m

3 + KK, 128 m²
16 790 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej
Praha 5

Luxusní penthouse na prodej

Atypický, 234 m², ter. 117 m²
21 950 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila ve Střešovicích 986m
Praha 6

Luxusní vila ve Střešovicích 986m

, 986 m²
185 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK, 256 m²
47 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na nábřeží 304m
Praha 1

Mezonetový byt na nábřeží 304m

5 + KK, 314 m², ter. 45 m²
60 652 007 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana 286m
Praha 1

Byt Malá Strana 286m

9 + KK, 286 m²
60 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila Praha 1 - 350m
Praha 1

Vila Praha 1 - 350m

7 + KK, 350 m², ter. 74 m²
55 870 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou Staré Město 532m
Praha 1

Byt s terasou Staré Město 532m

7 + KK, 532 m², ter. 170 m²
90 580 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Staré Město - 390
Praha 1

Luxusní byt Staré Město - 390

8 + 1, 410 m², ter. 20 m²
115 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt s terasou 117m
Praha 5

Mezonetový byt s terasou 117m

2 + KK, 117 m², ter. 15 m²
7 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní loft na Praze 5 - 302m
Praha 5

Luxusní loft na Praze 5 - 302m

6 + KK, 302 m², bal. 33 m², ter. 37 m²
29 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní loft na Praze 5 - 266m
Praha 5

Luxusní loft na Praze 5 - 266m

6 + KK, 266 m², ter. 33 m²
30 590 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Praha 1 - 386m
Praha 1

Byt Praha 1 - 386m

8 + 1, 404 m², bal. 3 m², ter. 15 m²
115 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha
Okolí Prahy

Vila na prodej Praha

5 + KK, 328 m², ter. 29 m²
15 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu Vinohrady - 92m
Praha 2

Prodej bytu Vinohrady - 92m

3 + KK, 90 m²
11 792 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s balkonem Nové Město - 72m
Praha 1

Luxusní byt s balkonem Nové Město - 72m

1 + 1, 72 m², bal. 5 m²
9 962 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 81m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 81m

2 + 1, 81 m²
13 994 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 1

Luxusní byt v Pařížské s výhledem na Hrad

3 + KK, 99 m²
30 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt v historickém objektu 34m
Praha 5

Byt v historickém objektu 34m

1 + 1, 34 m²
12 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 10 - 29m
Praha 10

Luxusní byt na prodej Praha 10 - 29m

1 + KK, 27 m²
3 974 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 10 - 51m
Praha 10

Luxusní byt na prodej Praha 10 - 51m

2 + KK, 50 m²
5 685 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Vršovice - 51m
Praha 10

Byt na prodej Vršovice - 51m

2 + KK, 50 m²
5 317 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej u nábřeží - 57m
Praha 5

Byt na prodej u nábřeží - 57m

2 + 1, 57 m²
3 493 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 37m
Praha 10

Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 37m

Atypický, 37 m²
2 999 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 88m
Praha 10

Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 88m

Atypický, 88 m²
6 142 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m

5 + KK, 707 m², bal. 20 m²
110 544 050 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet s terasami - 333m
Praha 6

Luxusní mezonet s terasami - 333m

5 + KK, 333 m², ter. 157 m²
17 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 - 389m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 - 389m

3 + KK, 100 m²
16 890 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 5 - 171m
Praha 5

Luxusní byt na Praze 5 - 171m

3 + 1, 171 m², bal. 8 m²
27 920 300 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 5 - 164m
Praha 5

Luxusní byt na Praze 5 - 164m

3 + 1, 164 m², bal. 7 m²
25 890 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na Praze 5 - 272m
Praha 5

Luxusní mezonetový byt na Praze 5 - 272m

5 + KK, 272 m², bal. 5 m²
39 843 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 7

Luxusní byt s terasami Praha 7 - 571m

6 + KK, 571 m², ter. 262 m²
42 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní historická vila se zahradou Troja 113m
Praha 7

Luxusní historická vila se zahradou Troja 113m

3 + 1, 113 m², ter. 10 m²
14 347 826 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Malá Strana 48m
Praha 1

Luxusní byt Malá Strana 48m

2 + 1, 48 m²
13 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK, 634 m², ter. 190 m²
99 113 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej restaurace na Praze 2 - 285m
Praha 2

Prodej restaurace na Praze 2 - 285m

Atypický, 285 m²
20 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu Praha 1 - 89m
Praha 1

Prodej bytu Praha 1 - 89m

2 + KK, 88 m²
11 964 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky.cz - realitní komiks