Rychlá zpověď - Karel Janeček:Teď žiju extrémně konzervativní život

Nejen o lásce k dceři, partnerce a cestování...
25. března 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Karla Janečka zná svět jako filantropa, matematika, bojovníka proti korupci, ale i nadšeného podporovatele vědy. Je také autorem inovativního volebního systému a výstředním miliardářem, který rád zkoumal model mnohoženství. Nyní žije v poklidu se svou ženou Lilií a dcerou Isabelkou, ale ve volných chvílích se stále věnuje adrenalinovým zážitkům. V rozhovoru pro Luxury Prague Life se rozpovídal nejen o rodinném životě, cestování, ale i o politice Václava Klause.

Video

Pane Janečku, děláte spousty zajímavých věcí, nicméně Češi vás vnímají spíše jako bohatého záletníka. Proč po vás jde tolik bulvár?

V bulváru jsme s Lilií populární patrně vzhledem k našemu netradičnímu postoji k životu. Jsme otevření lidé a nebojíme se jít proti proudu, což samozřejmě spoustu lidí nějakým způsobem baví. Myslím si, že právě proto jsme v oblibě u bulváru, který vyhledává kontroverzní témata a senzaci, aby si zajistil vysokou čtenost.

A vám to nevadí?

Uvědomuji si, že to vadí mé ženě Lilii, obzvlášť když se vyskytnou lživé nesmysly. Já to moc neřeším a nevadí mi to. Dokonce to z dlouhodobého hlediska vnímám jako potenciálně dobrou věc – pro projekty, které s mou ženou děláme, například volební systém D21, projekt Laskavec nebo podporu ženského klášteru v Bhútánu.

To sice ano, ale pak vám ten bulvár „leze“ do soukromí. A mohou to odnést třeba vaše děti…

Samozřejmě to, že se objevují informace ze soukromí, může být velmi nepříjemné. S dětmi se snažíme o citlivý přístup a respekt ze strany médií.

Luxusní vila na prodej Praha - 981m
Luxusní vila na prodej Praha - 981m, Praha 5

Je vám 45 let, máte několik dětí s různými ženami. Nechcete přece jen přejít k monogamii?

Neuznávám přetvářku v tom, že člověk se nutí do něčeho, co pro něj není přirozené. Jsou lidé, kteří jsou monogamní, je to pro ně přirozené a hluboce jejich volbu respektuji. Já osobně vnímám základ vztahu jinde. Partnerství, ve kterém dnes žiju já, je založeno hlavně na pravdě a úctě. Když jsme se k sobě s Lilií na jaře vrátili, slíbili jsme si radikální pravdivost a věrnost v tom smyslu, jak to chápeme my dva. Konkrétně, že neuděláme nikdy nic, co by druhému mělo ublížit.

Asi to nevyznáváte větší část svého dospělého života. Tenkrát to o vašich vztazích vyšlo najevo na Primě v přímém přenosu, kdy jste to Janě Doležalové řekl, ale do té doby to o vás nikdo nevěděl.

Vědělo to více lidí, včetně Jany Doležalové. K ní jsem byl naprosto transparentní, avšak mé sdělení na kameru bylo impulzivní a nebylo to vhodné. Tehdy jsem toho litoval, zpětně jsem však rád, že to urychlilo náš rozchod.

Jak takovou pestrost partnerského života zvládáte časově?

V současné době žiji řekněme extrémně konzervativní život. Až sám sebe překvapuji.

Teď mi to, prosím, vysvětlete…

S Lilií jsem velmi šťastný, máme nádhernou holčičku a náš vztah mi dává vše, co potřebuji. Nesnažím se o nějaké extravagance z hlediska osobního života. To, čím jsme prošli na začátku, tedy ještě v době, kdy jsem se nás snažil skloubit s paralelním vztahem s Mariem (jeho druhá manželka Mariem Mhadhbi, pozn. red.), bylo extrémně těžké. Před necelým rokem se náš vztah a život konečně stabilizoval a nyní si ho velmi užíváme spolu. I když je zatím spíše konzervativní. (smích)

Spíše jsem chtěla navázat na to, že z hlediska pracovního vytížení máte spoustu funkcí, několik společností, charity… Zajímá mě, jak to zvládáte, abyste to skloubil s rodinou, s dětmi a případně i s ostatními partnerkami?

Samozřejmě musím svůj čas využívat maximálně efektivně a soustředím se na to, co považuji za nejdůležitější. Z osobního pohledu jsou to samozřejmě mé děti a Lilia. A z pracovního pohledu je to právě volební systém D21, s akademickým názvem Janečkova metoda. Na propagaci, implementaci a publikacích týkajících se D21 usilovně pracujeme v mém institutu s novým jménem Institut H21 (Human 21. století). Právě D21 je klíčovým nástrojem na cestě k finálnímu úspěchu lidské civilizace, a proto se tomuto projektu věnuji nejintenzivněji.

V ostatních aktivitách jsem spíše v pozici dozorce a případného poradce. V současné době mám již i určitý konglomerát, kde sdružuji odborníky, a ti se částečně starají o mé privátní zájmy.

Věděl jste vždy, že budete miliardář? Jaké to vůbec je usínat s tím, že se o vás říká, že jste miliardář?

Že budu takto bohatý, jsem vždy nevěděl. Je pravda, že když jsem byl v pubertě, rozhodl jsem se, že chci být bohatý nejen duševně a spirituálně, ale i finančně. Hlavní moje motivace, proč jsem to chtěl od mládí, byla, že jsem si uvědomoval, že v dnešním světě – aby člověk mohl mít svobodu – je velmi užitečné mít dostatek finančních prostředků.

Neříkám, že je to nutné, ale pomáhá to. Dostatek peněz samozřejmě není postačující podmínka pro svobodu. Spousta lidí je bohatých, mají peníze, ale jsou jejich otroky, což je úplně scestné. To pro mě není štěstí a svoboda. Pro to, co dělám, je důležité peníze mít, a já jsem vždy cítil a vnímal, že chci dělat věci, které mají vliv. Projekty, které pomáhají a mění společnost, jsou časově náročné, a i proto je zvláště v dnešní době důležité mít finanční sílu. V tomto duchu pro mě peníze znamenají velkou zodpovědnost vůči společnosti.

Za co třeba rád utrácíte? Jako člověk, který nemusí hledět na peníze.

Já neutrácím za věci. Nenávidím nakupování. Můžu říct, že nenakupuji vůbec, do obchodů nechodím. Občas jdu s obrovským úsilím koupit květinu, ale snažím se to minimalizovat. Za co občas rád finance vydám, jsou adrenalinové zážitky, které vám už nikdo nevezme.

Jak to zvládáte nechodit do obchodu? Kupujete vše online?

Nakupují lidé kolem mě, já nepotřebuji nic kupovat. (smích)

Také hodně cestujete…

Ano, cestujeme hodně a za to i utrácíme. Ale to zase neutrácím já. V tomto slova smyslu nejsem ten, kdo rozhoduje, co se koupí, a nekoupí. Já jsem vděčný, že se o tyto věci umí skvěle postarat má žena.

Zaslechla jsem, že jedete na Kilimandžáro.

V rámci skupiny RSJ máme resort Zuri na Zanzibaru a RSJ pořádá zájezd, kde je možné si vybrat výstup na Kilimandžáro, a pak Zuri. Bude to v září letošního roku a naší Isabelce bude v té době rok a půl. Chtěl jsem ji na Kilimandžáro vynést na zádech, ale bohužel mi to nedovolili, minimum je deset let. Takže na Kilimandžáro vystoupím sám a Lilia s malou mě počkají na Zuri.

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m, Okolí Prahy

Jakože byste vzali i miminko?

Já bych ji jednoznačně vzal, ale bohužel takto malé miminko má určitá fyzická omezení. Nicméně Isabelka je již zkušená cestovatelka. Když jí byly tři týdny, letěla do Švýcarska a Francie, to zvládla beze mě. Pak jsme společně byli v Řecku a Albánii, to bylo v šestinedělí, poté jsme v srpnu navštívili Afriku a Zuri, to jí byly necelé tři měsíce. Měsíc poté jsme byli na Jamajce, před Vánoci jsme cestovali po poušti v Tunisku pouze se dvěma beduíny. Spali jsme v otevřeném stanu ve společném spacáku – s nočním minimem tři stupně Celsia. Po Novém roce jsme byli na Bali a v Thajsku a teď za tři týdny letíme do Jižní Ameriky, do Peru. A to nepočítám euro víkendy, kdy lítáme různě po Evropě.

A ještě navíc, byla před dvěma týdny Lilia s malou ve Finsku daleko za polárním kruhem. Shrnuto, Isabelka bude do svých desíti měsíců na všech kontinentech na světě kromě Austrálie a Severní Ameriky.

Škoda, že si to nebude pamatovat…

Uvidíme no. Když tak jí to připomeneme z fotek. (smích)

Máte také nadaci…

Mám několik nadací.

Několik nadací. A já jsem někde vyčetla, že za rok rozdáte spoustu peněz například na vědecké účely. Zajímají mě obyčejní lidé – mají tendenci vám psát na sociálních sítích o pomoc?

Také se mi to děje, ale to jsou zrovna věci, kterým se absolutně nemůžu věnovat, protože na to bych neměl ani čas, natož pak prostředky. Pokud někdo hledá podporu, buďto na nějaký zajímavý projekt, nebo na nějakou pomoc například proti mašinérii, byrokracii či něčemu špatnému, může se obrátit právě na některou z mých nadací.

Abych byl konkrétní, mám Nadační fond Karla Janečka, který se zabývá vzděláváním a občanskou společností. Pak Nadační fond pomoci, který organizuje sbírky, a ten právě může pomoci i lidem v nouzi nebo lidem, kteří utrpěli nějaké nespravedlivé příkoří. A pak ještě Nadační fond proti korupci.

Který politik je pro vás trnem v oku?

Žádný politik by se nemohl kvalifikovat na to, aby mi byl trnem v oku.

Pokud jde o korupci, myslíte si, že je stále v Česku v tak velkém měřítku, jak byla v 90. letech?

Korupce se zkultivovala. V polovině 90. let to bylo strašné, protože se rozkradla velká část majetku. To, co se v té době stalo, bylo opravdu špatné, a dá se říci, že to bylo z pera Václava Klause. A to i ve dvojvýznamu kradení pera. (smích)

Je to jedna z nejhorších věcí, která se stala. Na vaši otázku, který politik je mi trnem v oku, jsem odpověděl, že žádný, protože na tak „významnou“ pozici by se žádný z našich politiků nemohl kvalifikovat.

Nicméně pokud by vaše otázka zněla, kdo je v moderní historii člověk, který způsobil nejvíce škody naší zemi, tak je to podle mého hlubokého přesvědčení jednoznačně Václav Klaus. Ten člověk za účelem privatizace, která byla velmi žádoucí a potřebná, účelově a přímo zastavil jakékoli legislativní procesy a kontroly, aby se dalo krást. Jde například o rozkradené privatizační fondy. Poznamenalo to nejen finančně Českou republiku, ale i morální hodnoty lidí. Když normální člověk vidí, jak ti u moci kradou, řekne si, že nebude za blbce. To je obrovský problém a devastuje to společnost. Dnes je situace naštěstí o něco lepší.

Už také není, co by se dalo ukrást…

Je pravda, že příležitostí je méně než během privatizace. Navíc si lidé více uvědomují, že korupce je špatná. Korupce je zločin, a kdo upozorní na korupci, je pro mě hrdina. V minulé době si spousta lidí byla schopna říci, že kdo upozorní na korupci, je práskač. Je to přežitek z komunismu, což je strašné. Je jasné, že hrdina byl ten, kdo šel proti komunismu, a ten, kdo ho prásknul, byl udavač.

Nicméně kradení není boj proti totalitě! Když někdo krade a je někde korupce, tak ten, kdo korumpuje, je zlojed. Každý, kdo na to upozorní, je odvážný člověk, který ovšem často na svou odvahu doplatí.

Bohužel někteří lidé mají v hlavě zmatek a toto nejsou schopni pochopit. A to v těch 90. letech bylo mnohem horší. Dnes už více lidí chápe, že máme nějaké vyšší hodnoty, krást je špatné a že máme zodpovědnost. Toto se zlepšilo. Na druhé straně spousta věcí je špatná. Dnes vnímám příliš moci v rukou jednoho člověka, to je problém.

Vy do politiky nechcete nějak více zasáhnout?

Já do politiky zasahuji tím, že propaguji volební systém D21, jehož akademický název je Janečkova metoda. To je věc, která změní politiku globálně, nejen v České republice. Věřím tomu, že D21 je klíčovým nástrojem obrody lidské společnosti.

Myslím tím, zda nechcete fyzicky do politiky.

Ne, o tom neuvažuji. Sama jste řekla, že těch věcí, kterým se věnuji, je hodně. To znamená, že bych musel některé věci, které jsou pro mě důležitější, odsunout. To by pro mě bylo neefektivní vynaložení energie.

Nenapadlo vás někdy, že byste měl žít někde jinde? Bylo vy vám někde lépe?

Myslíte jako v jiné galaxii? (smích)

Myslím v jiné zemi třeba, například někde v Asii, kde jsou věci více uvolněné… I u vás doma to vypadá jako v Asii.

Kdyby chtěl člověk krátkodobě maximalizovat kvalitu života, tak by žil třeba jinde. Na druhou stranu Praha je nádherná a mně se v Praze líbí. Osobně hlavně vnímám obrovskou zodpovědnost, protože mám nejen finanční sílu, ale věřím, že i schopnosti tvořit vize a měnit.

Považuji za své poslání a svoji odpovědnost pracovat na projektech měnících svět. V tomto smyslu je z hlediska globálních změn a vlivu Česká republika a konkrétně Praha skvělá. Jsme uprostřed Evropy, v centru dění a zároveň na neutrální půdě z celosvětového hlediska. Je pro mě důležité, že mohu žít právě v naší zemi.

Moc děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Kolik dětí byste jednou chtěl mít?

Mnoho.

Co pro vás znamená hodně peněz?

Nic podstatného.

Kdybyste měl v kapse poslední tisícovku a na účtech ani pod matrací nic, za co byste tu tisícovku utratil?

Schoval bych si ji, až budu mít hlad, nebo bych ji někomu daroval.

Co vás naposledy rozplakalo?

To si přesně nevzpomínám, ale určitě mám velmi dojemné momenty se svojí krásnou osmiměsíční Isabelkou a také se svým tříletým synem.

Co považujete za největší vynález?

Myšlení.

Popište jednou větou, co je Prezident 21?

Občanská hra, která je průkopníkem budoucnosti, ukazuje, jak se v budoucnosti bude moci volit, jak se lidé budou moci vyjádřit. A já věřím, že bude historický milník pro celé lidstvo.

Co je pro vás nejvíc okouzlující na vaší partnerce?

Její vášeň pro život, rodinu a pravdu.

Který z politiků je pro vás trn v oku?

Žádný, takhle se nikdo nemůže kvalifikovat. Politik, aby byl trnem v mém oku? To určitě ne.

Co byste na sobě rád změnil?

Rád bych zdokonalil své fyzické dovednosti zvláště v gymnastice.

Nejoblíbenější sport?

Gymnastika.

Jaký dobrý skutek jste naposledy udělal?

To si přesně nevzpomínám, skutků dělám hodně a pořád. Možná teď naposledy jsem měl jednání o hlasování ve školách, právě pomocí metody D21.

Jaké téma je pro vás tabu?

Žádné.

Které číslo je pro vás v životě důležité a proč?

Primárně číslo vesmíru, 21, ale troufám si říci, že to není můj subjektivní pohled, že jsou k tomu matematické, sociologické a další důvody, proč toto číslo je naprosto unikátní.

Co byste vzkázal vašim hejtrům?

Že je mi jich líto.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jste šťastná?

Velmi šťastná, nejšťastnější bytost.
To je skvělé, to je úžasný, tak to jsme dva.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK 634 m², ter. 190 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m

4 + KK 234 m², bal. 16 m², ter. 40 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha - 981m
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha - 981m

8 + KK 981 m², ter. 41 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov

2 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m

4 + KK 123 m², bal. 1 m², ter. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m

5 + KK 318 m², ter. 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město

7 + KK 379 m², bal. 9 m²
85 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m
Praha 8

Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m

4 + KK 156 m², ter. 31 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou
Praha 5

Luxusní byt se zahradou

3 + KK 100 m²
16 890 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Malá Strana 48m
Praha 1

Luxusní byt Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
11 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m

8 + KK 492 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Josefov Praha
Praha 1

Luxusní byt na prodej Josefov Praha

3 + KK 115 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1
Praha 1

Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1

6 + KK 339 m², bal. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m

3 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 248m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 248m

5 + KK 248 m², ter. 31 m²
34 890 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 6 - 89m
Praha 6

Luxusní byt Praha 6 - 89m

2 + KK 89 m², ter. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila se zahradou Troja 728m
Praha 7

Luxusní vila se zahradou Troja 728m

12 + KK 528 m², bal. 27 m², ter. 64 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 104m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 104m

3 + 1 104 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt k pronámu Staré město 192m
Praha 1

Byt k pronámu Staré město 192m

5 + 1 192 m², bal. 2 m²
150 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha
Praha 1

Byt k pronájmu Praha

3 + KK 64 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy

4 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m
Praha 1

Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m

5 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 3 - 128m
Praha 3

Luxusní byt na Praze 3 - 128m

3 + KK 128 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 96m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 96m

3 + KK 96 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m

3 + 1 107 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem Praha 4 - 300m
Praha 4

Vila na pronájem Praha 4 - 300m

8 + 1 400 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt Střešovice 197m
Praha 6

Byt Střešovice 197m

4 + KK 197 m², ter. 67 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu Praha
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu Praha

280 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m
Praha 6

Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m

4 + KK 104 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchod na pronájem Staré město 409m
Praha 1

Obchod na pronájem Staré město 409m

409 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem restaurace Praha 1 - 218m
Praha 1

Pronájem restaurace Praha 1 - 218m

Atypický 218 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou Dejvice 225m
Praha 6

Byt s terasou Dejvice 225m

5 + KK 225 m², ter. 54 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 1 - 136m
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu Praha 1 - 136m

3 + 1 138 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Střešovice 193m
Praha 6

Luxusní byt k pronájmu Střešovice 193m

4 + KK 193 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt pronájem Hradčany 170m
Praha 6

Byt pronájem Hradčany 170m

4 + 1 170 m², ter. 6 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Střešovice 193m
Praha 6

Byt na pronájem Střešovice 193m

4 + KK 193 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem ve Střešovicích 193m
Praha 6

Byt na pronájem ve Střešovicích 193m

4 + KK 193 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu ve Střešovicích 193m
Praha 6

Byt k pronájmu ve Střešovicích 193m

4 + KK 193 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 3 - 61
Praha 3

Byt k pronájmu Praha 3 - 61

2 + KK 61 m², ter. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks