Rychlá zpověď – Janek Ledecký: Má doma osmnáct lásek!

Se zpěvákem o muzikálech, investicích a Vánocích
14. listopadu 2017
 
Hlavní stránka Nové články

Janek Ledecký měl být právníkem, ale praxi nikdy nevykonával. Láska k hudbě byla silnější než láska k právu. Na hudební scéně je Janek už od nepaměti. Úspěchy sklízí díky muzikálům i v zahraničí. Doufá, že Iago bude mít podobný ohlas jako kdysi Hamlet. Přes to všechno ale Ledecký nejvíc miluje koncerty. I přes nabitý program si našel chvilku na rozhovor s Luxury Prague Life. 

Video

Nedávno jste měl premiéru Iaga. Jaké to bylo? Splnilo to vaše očekávání?

Já jsem měl to štěstí, že u tohoto dítěte, které se rodilo s obtížemi, jsem si tu premiéru užil už podruhé, protože poprvé byla před rokem v Bratislavě, v září tady v českém nastudování v divadle Hybernia. Bylo to báječné, splnilo to ta očekávání, představy, které jsem o tom měl. Hlavně, které jsem měl o tom, jak toho Shakespeara budou diváci přijímat. Jediné, co mě na tom trápilo, že to trvalo tak dlouho, než jsem to tam dokopal. Protože mě hrozně baví ty věci psát a vymýšlet, potom je zkoušet a eventuálně je hrát, ale to, co mě nebaví, je ta produkční činnost kolem. A tím, že mě to nebaví, tak si myslím, že to nedělám dobře a podle toho to vypadá. (smích)

Čekala jsem, že budete znít nadšeně a vůbec tak na mě nepůsobíte. Je pravda, že jsem na to četla recenzi, kde napsali, že tam chybí emoce.

To byla recenze z deníku Právo. To byla jediná příšerná recenze, kterou jsme dostali. Recenze je subjektivní názor recenzenta, který je ovlivněný spoustou faktorů. Pro mě je to dobrý signál, že zrovna taková recenze přišla z Práva, protože já jsem od nich v roce 1999 dostal podobnou recenzi na Hamleta. Bylo tam napsané to samé, že nejslabším článkem Hamleta je ta muzika a že to jediné, co stojí za poslechnutí, je písnička Celej život kopu si hrob, a to jenom proto, že si to bráchové Tesaříci napsali sami. Což je samozřejmě blbost, to jsem napsal taky já. V rámci určité pověrčivosti mi přijde, že blbá recenze z Práva je nejlepší vstupenkou na světová jeviště.

Vy jste do Iaga obsadil některé účinkující ze show Tvoje tvář má známý hlas … byl to dobrý nápad?

Ti lidé, co už jsou do Tváře vybraní, musí podle pravidel umět nějak zpívat a jsou více nebo méně slavní, známí, v podvědomí diváka. To znamená, že jsou to profíci z branže a musím říct, že kdo sebere odvahu se do Tváře přihlásit a projde všemi těmi koly, tak lepší výbavu do muzikálu nemůže mít. Příklad za všechny je třeba Milan Peroutka. To, že já se střídám s Petrem Vondráčkem, je podpásovka na diváka, protože Iago je jediný, kdo je obsazený proti charakteru, takže požadavkem na Iaga je, aby to byl sympaťák, který do té doby hrál samé klaďase, aby mu to ten divák sežral. V tom je ten vtip a současně to byla nejzásadnější otázka, kterou jsme s americkým režisérem Robertem Johansonem, se kterým jsem to psal, kladli. Tedy, jestli nám to divák zkousne a nepřestane Iagovi fandit. On je totiž průvodcem celého představení a je spojkou mezi divákem a dějem. Dopředu mu prozrazuje, co se bude dít. Takže, než si to divák uvědomí, je do toho zatažený a je součástí toho děje. Fandit mu v první půlce je jednoduché, protože je vtipnej. Díky němu se rozjíždí vášně a emoce. Furt je to legrace, ale v druhé půlce začnou padat ty mrtvoly. A my jsme tam oproti originálu Shakespearova Othella ještě dvě mrtvoly přidali.

Prodej vily Praha 6 - 900m
Prodej vily Praha 6 - 900m, Praha 6

Mrtvol není nikdy dost.

Přesně tak. Byli jsme zvědaví, co na to diváci, jestli s Iagem budou stále sympatizovat, když za ním bude tolik mrtvých. Naštěstí, divák je tak báječně zkažený, že to funguje až do konce. A skvěle.

Umíte si představit, že byste tam nehrál?

To by mi bylo líto. Říkám na rovinu, že tohle je zatím největší rozkoš, kterou jsem si v divadle užil. Tenhle zmetek. To je super padouch, který je Shakespearův nejzábavnější záporák. Oproti němu jsou Mackbeth nebo Richard III. úplní amatéři. Navíc Iago je fakt vtipnej. Je s ním legrace.

V muzikále poukazujete na současné problémy světa vtipnou formou. Můžete být konkrétní pro ty z nás, co to ještě neviděli?

Nene, přijďte se podívat. Nemůžu ani naznačit.

V tom případě mě ale hned napadá otázka, co si myslíte o dění v naší politice…?

Já bych se z toho tak nehroutil. Ta společnost je nastavená tak, že i přes tyhle krize bude fungovat dál a vždycky bude nejvíc záležet na tom, jak si člověk zamete před vlastním prahem. Tak to je a vždycky to tak bylo.

Vy máte zameteno?

Tak trošku už jsem začal… není to úplně vycíděné, ale nahrubo to zametené je. Nepřeceňujte demokracii. Už když ji vynalezli, tak to kulhalo. Sokrates si mohl vybrat, zda bude poslán do vyhnanství nebo na smrt. To je hezká volba, že? A k té ho naprosto demokraticky odsoudili svobodní athénští občané.  Po jejichž boku bojoval v peloponéských válkách. Prima, ne? A naposledy v naší národní paměti, v šestačtyřicátým jsme si tu komunistickou vládu také zvolili v demokratických volbách. Nepřeceňujte demokracii… Zatím nikdo nic lepšího nevymyslel, ale nic moc, co vám budu povídat. (smích)

Vy jste už leta letoucí zavedený jako muzikant, ale přitom jste vystudoval na právníka.

Vždycky se mi to připomene, když jsem třeba u doktora, u zubaře, mám to totiž napsané v občance. Oni na to hrozně dají. Vždycky vyleze sestra, podívá se na mě a řekne: Pane doktore, pojďte. A já se ohlédnu za sebe, jestli tam nesedí nějaký doktor, ale oni mluví ke mně. Pak se mi to ještě hodí, když mě chytí policajti. Tak se ptají: Pane doktore, víte, čeho jste se dopustil? Jinak je mi to celkem k ničemu.

Myslela jsem, jestli si z toho něco pamatujete, jestli dokážete ty znalosti třeba při tvoření smluv ještě využít. Spousta lidí nezná svá práva.

Samozřejmě, že vám z té školy zůstane takové to načechrané právní povědomí, tomu se neubráníte, ale tím to končí. Já jsem nikdy ani jako právník nenastoupil. Od státnic jsem odjel rovnou se Žentourem na turné.

Janku, vy jste v tom hudebním světě už tak strašně dlouho… nemůžu říct, že Janek Ledecký je jenom zpěvák. Vy s tou hudbou solidně podnikáte, jak se v tomhle světě točí peníze?

V první řadě je potřeba vytvořit něco, co se dá prodat, to znamená to, co jsou lidé ochotni si koupit. A já mám to obrovské štěstí, že to, co vymyslím, zajímá dostatečný počet lidí, abych se nemusel živit ničím jiným. Nemusím to dělat jako koníčka a jsem sám sobě šéfem. Tuhle svobodu bych za nic na světě nevyměnil. Díky tomu žiju v takové úžasné soukromé bublině. Protože jsem s rodinou – na tu jsem měl štěstí, to jsou nejlepší kamarádi, pak jsem s kapelou, což jsou lidi, který jsem si vybral a naprosto cíleně nejen aby byli skvělí muzikanti, ale aby se s nimi dalo sedět čtyři hodiny v autě cestou třeba do Těšína. Pak se potkávám s lidmi na koncertě. Když už si kupují lístky, aby slyšeli moje písničky, tak jsou mi evidentně nějak naklonění. No a v divadle … tam zaměstnávám na těch svých projektech hodně lidí, tam se může najít někdo, kdo mě třeba nemá tolik rád, ale minimálně se přetvařuje, protože chce tu práci. (smích) Pohybuji se v bublině sympatizantů a kamarádů, a ven se z toho dostanu málokdy.  

Ještě bych řekl, že je to byznys jako jakýkoliv jiný. Buď se vám to podaří nebo ne a zbankrotujete. Já mám to štěstí, že se mi daří dost dobře.

Za co nejraději vydělané peníze utrácíte?

Za nemovitosti. Říkám si totiž, že se nemusí vždy dařit takhle dobře, tak mám pocit, že nemovitosti jsou príma investice. Ale jak říkají Židi, je potřeba mít ještě něco ve zlatě a drahých kamenech, aby to bylo přenosné a nehořlavé, pak nějakou pořádnou hotovost… (smích)

Chápu, že baráky jsou super, ale co třeba … boty nebo auta?

S motorkama jsem skončil poté, co jsem si párkrát ustlal. Mám strach. Už třikrát mě sejmulo auto. Na území Prahy se nic nikdy nestalo, jen nějaké modřiny a tak, ale řekl jsem si už dost. Takže tu největší frajeřinu, co mám, je Ford Mustang Cabrio. To mi koupila Ester, protože říkala, že táta je škrt, on ho chce, ale nekoupil by si ho, protože to není praktické. Což má pravdu.

Navíc já všechny auta poměřuju tím, kolik se tam vejde kytar.

Byt Smetanovo nábřeží 256m
Byt Smetanovo nábřeží 256m, Praha 1

Kolik jich máte?

Asi osmnáct. To je ale pořád málo! Poslední dobou přibývají naštěstí i kytary od Jonáše. Není to tak dramatické, to máte jednu nylonovou, tři čtyři akustiky, potom je potřeba mít dvanáctistrunku, nepočítám mandolínu a ukulele, to nejsou kytary, ale pak ty elektriky. Povinnost je od Fendra telecaster, stratocaster, od Gibsona Les Paul, SG, nějakou lubovku…a pak taky nějakou tu basovku, samozřejmě.

Když to myslíte s kytarami vážně, tak musíte tyhle věci doma mít. (smích)

Chtěla jsem se ještě zeptat na Hamleta…

Toho po celém světě vidělo už přes 1,3 milionů diváků, což je zázrak. A víc jak polovina jsou diváci ze zahraničí. Strašně si toho vážím.

Myslíte, že se ještě něco takhle povede?

No to doufám! To bych teda rád! (smích) Já se začínám teprve rozkoukávat!

Když se řekne Hamlet, tak každý ví, ale když se řekne Iago… ne každý může vědět.

Uvidíme, dejte mu čas.

Janku a co vánoční koncerty, už se na pražský moc těším…

Letos bude třiadvacet koncertů…

Ježiš, cože?

No, já se přiznám… z toho všeho, co dělám, tak mě nejvíc baví koncerty. Baví mě to živé hraní.

Tomu já rozumím, ale třiadvacet koncertů za jeden měsíc?

No… to zvládneme. Máme tam i nějaké to volno…asi tři dny dohromady.

Janku, já nechci být impertinentní, ale už jste překročil padesátku… neměl byste se šetřit?

Ale jste. Ten fígl je v tom, že tu energii, co pošlete do těch lidí, vám oni vrátí znásobenou. A já to takhle dělám každý rok a jde to.

Co na to rodina? Doma se tak moc neohřejete…

No… kompletní rodina už počtvrté za sebou nebude na mém vánočním koncertě v Praze, protože Ester začíná závodní sezóna a chce mít maminku s sebou. Protože maminka je nad všechny trenéry. My jsme jako rodina v tomhle období dost zaměstnaní. Kvůli turné prošvihnu pár Esterčiných závodů, ale doženu to v novém roce. Ale snad se sejdem pod tím stromkem. To by mohlo vyjít. Hlavně proto, že na Štědrý den nejsou vypsané žádné závody.

Nemůžu se nezeptat na fanynky… píšou vám?

Pořád, už jsem trošku za ta léta otupěl, zvyknul jsem si na to. Dřív, když skončil koncert, tak se člověk šel podepsat do památníčků nebo na podpisové karty, na cédéčka… a bylo to hotové, ale teď to zkomplikovaly mobily s foťákama. To je hotový peklo. Když si s váma chce někdo udělat selfie a umí to, tak je to super, rychlý. Ale většinou je to tak, že oni ten mobil předají někomu, kdo s tím neumí, nejde mu to, teď se vás drží dvě paní a komandují toho, co fotí a říkají: Ježíš ty to neumíš, zmáčkni to kolečko, no, on to pan Ledecký vydrží, že jo? Jenže pan Ledecký po koncertě už chce být dávno jinde.

Teď to málem vypadá, že si stěžuju. Tak to ne. Kdybych se znova narodil, tak zase jako popstar…

Janku, moc děkuji za rozhovor, hodně štěstí s Iagem a těším se na koncert. 

Rychlá zpověď:

Který interpret ze show Tvoje tvář má známý hlas by měl dostat roli ve vašem muzikálu?

Spousta jich roli už dostalo, naposledy Milan Peroutka. Moc si toho vážím.

Prozraďte recept na udržení vitality po padesátce.

Musíte si ten život užívat. To je celý.

Čím okouzlujete ženy?

To nemám tušení, fakt to funguje?

Kterou pohádku o Vánocích nikdy nevynecháte?

Já vynechávám o Vánocích úplně všechny pohádky. Já mám úplně jiný program.

Nejoblíbenější místo v České republice?

Kromě Prahy určitě Špindl.

Jaký sport chcete vyzkoušet, ale sbíráte k tomu odvahu?

Naposledy jsem sebral odvahu k bungee jumpingu, potom motoskiringu, už nevím, čím bych to trumfnul.

Kdo je pro vás nejkrásnější českou ženou ze světa showbyznysu?

No těch je zaplaťpánbůh spousta a spousta z nich to má i potvrzený, třeba Karolina Kurková.

Jakou sladkost byste si vybral v cukrárně?

Když by to muselo být, tak něco s hořkou čokoládou.

Nejhorší věc, co jste v životě udělal?

To Vám tak budu povídat. (smích)

Jak vypadá ideální omluva muže partnerce?

Já mám takovou obavu, že ideální omluva v podstatě neexistuje, že to je vždycky napůl. Záleží to na tom, jak to máte nastavený, jestli je to norkovej kožich, Ferrari, briliantovej prsten nebo nějaká kytka…

Co je pro vás největší relax?

Asi sporty, co dělám.

Cítíte se být idolem?

Ne.

Pěkná, pěkná, pěkná nebo Proklínám?

Na ptáky jsme krátký.

Nejoriginálnější dárek, co jste kdy dostal?

Když mi bylo pět let, tak jsem napsal první dopis Ježíškovi a napsal jsem si o německou koloběžku, to je taková s nafukovacíma gumama a trvalo to třicet let, než jsem ji dostal.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jestli máte taky takovou trpělivost?

Já mám obrovskou trpělivost.

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Prodej vily Praha 6 - 900m
Praha 6

Prodej vily Praha 6 - 900m

12 + KK, 900 m²
75 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Petrské náměstí 214
Praha 1

Luxusní byt Petrské náměstí 214

4 + KK, 214 m², ter. 62 m²
25 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 250m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej 250m

6 + KK, 250 m²
34 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily Praha
Praha 6

Prodej luxusní vily Praha

5 + KK, 370 m², ter. 113 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m

7 + KK, 334 m², bal. 6 m², ter. 25 m²
45 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Praha 6

Luxusní vila na Hanspaulce 940m

Atypický, 940 m²
110 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

6 + 1, 645 m²
99 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 2 - 133m
Praha 2

Luxusní byt Praha 2 - 133m

4 + 1, 133 m²
15 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinné domy a vily
Praha 6

Luxusní rodinné domy a vily

10 + KK, 11610 m², ter. 30 m²
40 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou Trója
Praha 7

Luxusní byt se zahradou Trója

2 + KK, 93 m², ter. 22 m²
10 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 5 - 138m
Praha 5

Luxusní byt na Praze 5 - 138m

4 + KK, 138 m², ter. 15 m²
17 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji Josefov Praha
Praha 1

Luxusní byt k prodeji Josefov Praha

5 + KK, 226 m²
62 178 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Troja 104m
Praha 7

Luxusní byt Troja 104m

3 + KK, 118 m², ter. 14 m²
14 782 609 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 3 - 159m
Praha 3

Luxusní byt na prodej na Praze 3 - 159m

4 + KK, 159 m², ter. 22 m²
14 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na Novém Městě 163m
Praha 1

Byt na Novém Městě 163m

4 + KK, 163 m², bal. 5 m²
24 523 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1, 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
46 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja

3 + KK, 156 m², ter. 44 m²
19 130 435 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 156m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 156m

4 + KK, 156 m², ter. 31 m²
18 595 041 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej 267m
Praha 6

Luxusní byt na prodej 267m

7 + 1, 267 m²
35 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 3 - 128m
Praha 3

Luxusní byt na Praze 3 - 128m

3 + KK, 128 m²
16 790 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej
Praha 5

Luxusní penthouse na prodej

Atypický, 234 m², ter. 117 m²
21 950 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila ve Střešovicích 986m
Praha 6

Luxusní vila ve Střešovicích 986m

, 986 m²
185 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK, 256 m²
47 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na nábřeží 304m
Praha 1

Mezonetový byt na nábřeží 304m

5 + KK, 314 m², ter. 45 m²
60 652 007 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana 286m
Praha 1

Byt Malá Strana 286m

9 + KK, 286 m²
60 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila Praha 1 - 350m
Praha 1

Vila Praha 1 - 350m

7 + KK, 350 m², ter. 74 m²
55 870 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou Staré Město 532m
Praha 1

Byt s terasou Staré Město 532m

7 + KK, 532 m², ter. 170 m²
90 580 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Staré Město - 390
Praha 1

Luxusní byt Staré Město - 390

8 + 1, 410 m², ter. 20 m²
115 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt s terasou 117m
Praha 5

Mezonetový byt s terasou 117m

2 + KK, 117 m², ter. 15 m²
7 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní loft na Praze 5 - 302m
Praha 5

Luxusní loft na Praze 5 - 302m

6 + KK, 302 m², bal. 33 m², ter. 37 m²
29 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní loft na Praze 5 - 266m
Praha 5

Luxusní loft na Praze 5 - 266m

6 + KK, 266 m², ter. 33 m²
30 590 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Praha 1 - 386m
Praha 1

Byt Praha 1 - 386m

8 + 1, 404 m², bal. 3 m², ter. 15 m²
115 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha
Okolí Prahy

Vila na prodej Praha

5 + KK, 328 m², ter. 29 m²
15 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu Vinohrady - 92m
Praha 2

Prodej bytu Vinohrady - 92m

3 + KK, 90 m²
11 792 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s balkonem Nové Město - 72m
Praha 1

Luxusní byt s balkonem Nové Město - 72m

1 + 1, 72 m², bal. 5 m²
9 962 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 81m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 81m

2 + 1, 81 m²
13 994 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 1

Luxusní byt v Pařížské s výhledem na Hrad

3 + KK, 99 m²
30 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt v historickém objektu 34m
Praha 5

Byt v historickém objektu 34m

1 + 1, 34 m²
12 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 10 - 29m
Praha 10

Luxusní byt na prodej Praha 10 - 29m

1 + KK, 27 m²
3 974 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 10 - 51m
Praha 10

Luxusní byt na prodej Praha 10 - 51m

2 + KK, 50 m²
5 685 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Vršovice - 51m
Praha 10

Byt na prodej Vršovice - 51m

2 + KK, 50 m²
5 317 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej u nábřeží - 57m
Praha 5

Byt na prodej u nábřeží - 57m

2 + 1, 57 m²
3 493 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 37m
Praha 10

Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 37m

Atypický, 37 m²
2 999 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 88m
Praha 10

Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 88m

Atypický, 88 m²
6 142 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m

5 + KK, 707 m², bal. 20 m²
110 544 050 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet s terasami - 333m
Praha 6

Luxusní mezonet s terasami - 333m

5 + KK, 333 m², ter. 157 m²
17 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 - 389m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 - 389m

3 + KK, 100 m²
16 890 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 5 - 171m
Praha 5

Luxusní byt na Praze 5 - 171m

3 + 1, 171 m², bal. 8 m²
27 920 300 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 5 - 164m
Praha 5

Luxusní byt na Praze 5 - 164m

3 + 1, 164 m², bal. 7 m²
25 890 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na Praze 5 - 272m
Praha 5

Luxusní mezonetový byt na Praze 5 - 272m

5 + KK, 272 m², bal. 5 m²
39 843 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 7

Luxusní byt s terasami Praha 7 - 571m

6 + KK, 571 m², ter. 262 m²
42 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní historická vila se zahradou Troja 113m
Praha 7

Luxusní historická vila se zahradou Troja 113m

3 + 1, 113 m², ter. 10 m²
14 347 826 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Malá Strana 48m
Praha 1

Luxusní byt Malá Strana 48m

2 + 1, 48 m²
13 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK, 634 m², ter. 190 m²
99 113 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej restaurace na Praze 2 - 285m
Praha 2

Prodej restaurace na Praze 2 - 285m

Atypický, 285 m²
20 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu Praha 1 - 89m
Praha 1

Prodej bytu Praha 1 - 89m

2 + KK, 88 m²
11 964 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky.cz - realitní komiks