Hlavní stránka Nové články

Jan Čižinský je starostou Prahy 7. Všichni vědí, že po Praze jezdí na kole. Hodně lidí si o něm může myslet, že je kontroverzní, ale ve skutečnosti je to jeden z nejhodnějších lidí, co jsem kdy potkala. Rád by pomohl co nejvíce lidem, což je ovšem, zejména v politice, velmi obtížné. Je si toho ale na druhou stranu vědom, a tak jedná v zájmu svého nejlepšího vědomí a svědomí. Přestože má kvůli práci na radnici a se sháněním podpisů na volby málo času, posnídal s Luxury Prague Life, kde se rozpovídal nejen o politice, ale hlavně také o rodině, o které zatím nikde moc nemluvil.

Video

Vy jste takový politik, já bych vás nazvala dobrodincem, nemáte to těžké?

Není to těžké, protože máme výborné týmy, které profesionálně fungují. V mém týmu jsou velmi schopní lidé. Jen ještě nejsou příliš známí.

Jak je možné, že vás tak propírají v médiích?

Protože se nás bojí. Nám se v Praze 7 skutečně podařilo naprosto zničit korupci, předražování a klientelismus. Všichni si pamatují, co se tu dělo, jak tu místostarosta dal dva byty za cca 200 tisíc svým dvěma synům, jak tu člověk, který teď kandiduje za ODS do Magistrátu, aby se na to nepřišlo, koupil byt přes sestru své partnerky, jak si tady navzájem přihrávali takto levné byty… Tak tohle jsme tady všechno zarazili. A pokud se nám podaří uspět na Magistrátu, tak se nám to podaří zarazit i tam.

To jsou vysoké ambice. Nebojíte se?

Já bych si vyčítal, a celý náš tým by si vyčítal, kdybychom to nezkusili.

Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Luxusní vila na Hanspaulce 940m, Praha 6

Poznávají vás lidi ze sedmičky, jste tu místní celebrita?

Poznávají mě, nevím, jestli jsem celebritou, ale mám radost, když mě lidi rádi vidí.

A když vás rádi nevidí?

Respektuju to, jsem politik, to k tomu patří.

Stává se, že vás lidé atakují, ať už emailem nebo slovně?

Spíše na sociálních sítích. Emailem čas od času, slovně málokdy.

Co na to vaše rodina?

Překvapivě nás to doma sjednocuje a spojuje. Je vidět, že to úsilí má smysl, že se opravdu organizátoři pražské politiky, pražští kmotři, bojí, že by o svůj vliv a o své zdroje mohli přijít.

Co vy s tou mocí, tím vlivem budete dělat?

Totéž jako v Praze 7. Když jsme byli zvoleni, lidi, kteří měli máslo na hlavě, jsme na úřadě už ani nepotkali. Zmizeli ještě před tím, než jsme na úřad nastoupili. Drtivá většina úředníků, drtivá většina, si oddechla, protože najednou byli svobodnější a mohli dělat svou práci a nikdo je nezatahoval do žádných podivností. Jsem hluboce přesvědčený, že i úředníci na magistrátu chtějí dělat svou práci, chtějí ji dělat dobře a nechtějí být taháni do nějakých nepoctivostí.

Jak se stalo to, že z popeláře, kterým jste chtěl být jako malý chlapec, jste se dostal do politiky?

To se stalo tím, že mě vždycky zajímalo to, co se děje kolem mne. Vedl jsem skauty, stal jsem se učitelem. Pak se nám v Praze 7 podařilo úspěšně završit referendum, které zlevnilo trojnásobně radnici. Měla se zde stavět radnice za miliardu korun. Díky úspěšnému referendu jsme pak vyhráli volby a teď radnici stavíme za třetinu ceny. A nyní chceme pomoci celé Praze. Jsem pražským zastupitelem, jsem starostou, takže vidím, jak Praha špatně funguje. Je nám Prahy líto. Třeba teď ve čtvrtek se stalo, že sedím na zastupitelstvu a vidím, jak se schvalují změny územního plánu, jak se zastavuje louka, která byla vždycky loukou, jak pro to hlasuje ANO, ČSSD a pár lidí z TOP 09, kteří už vědí, že nebudou na kandidátce… To je strašně smutné. Být na zastupitelstvu, kde kdokoliv může říct: „Tato změna, kdy se mění louka na stavební parcelu, se přesouvá z tabulky "neschválit" do tabulky "schválit“ a najednou to projde, tak takové město je prostě chudákem. Ta diskuse o změnách má probíhat v komisi, ve výboru, ale to, že se nesouhlas otočí na zastupitelstvu, to naznačuje klientelismus.

Vy jste rodilý Pražák?

Ano, narodil jsem se v Praze 1.

Ale šéfujete Praze 7.

Tam jsem se přestěhoval po svatbě. Moje žena je z Holešovic.

A nelitujete toho, že nešéfujete Praze 1? Nechcete zvelebovat jedničku?

Ne že by to jednička nepotřebovala (smích), ale já se vždycky starám o to, kde žiju. Ale jedničku chce zvelebit můj bratr Pavel, který tam stále bydlí. Pomohl zachránit Nemocnici Na Františku a teď bude kandidovat za PRAHA 1 SOBĚ ve volbách a doufám, že současného pana starostu vystřídá.

Je váš bratr jako vy?

Je lepší. Doufám, že se mu to podaří.

Máme před sebou léto, co nějaká dovolená?

Tohle léto bude pro rodinu náročné, protože nejdříve potřebujeme nasbírat podpisy, abychom jako PRAHA SOBĚ vůbec mohli kandidovat…

Což děláte všude. Já vás potkala v Riegerových sadech…

Ano, všude, ale na tom je vidět, kolik lidí chce změnu v Praze. Máme skutečně stovky velmi obětavých sběračů, kteří chodí a mluví s lidmi. Myslím, že taková akce tu ještě nebyla. Takové vzedmutí zájmu o pražskou politiku.

Luxusní byt na Praze 5 - 138m
Luxusní byt na Praze 5 - 138m, Praha 5

No a v srpnu začne pomalu kampaň, takže dovolená nebude nic moc.

Ale počkejte, někam přece pojedete?

Pojedeme s rodinou na tzv. manželská setkání. To je týden, kde se sjede spousta manželských párů, a pracují na tom, aby se jim manželství nerozpadlo.

To jsem ještě nikdy neslyšela…

Mimo jiné díky tomu to taky u nás doma ještě funguje.

Fakt? A co se tam teda dělá?

Jede se i s dětmi. Starší děti se starají o ty mladší. Je to vlastně geniální systém, jak předávat dětem hodnoty rodiny. Děti současně vidí, že rodiče pracují na tom, aby manželství fungovalo. Jsou tam přednášky a diskuse, kdy si zopakujete, proč spolu vlastně jste a co je třeba dělat, aby vztah vydržel. Jezdíme do Třeště, ale podobná setkání jsou různě po celé republice. Loni jsme byli poprvé, letos jedeme zas a určitě budeme chtít jezdit dál.

Kolik let jste manželé?

Letos to bylo deset let.

Jak jste oslavili výročí?

Byli jsme na večeři a bylo to hezké.

Vy jste teda romantik. (smích)

(smích) Jojo… To byly nejdůležitější volby mého života, když si mě moje žena zvolila. Žádné důležitější už nikdy v životě nevyhraju.

Máte tři dcery, kolik jim je?

Devět, šest a tři.

Nechcete ještě kluka?

Holčičky jsou skvělé, šikovné, jsou roztomilé. Ale je pravda, že můj táta měl tři holky a pak měl tři kluky…

Vy máte pět sourozenců? To je šílené…

Moje žena je z pěti sourozenců, takže když se naše rodiny sejdou, je to velká párty.

To si vůbec nedokážu představit.

To ještě nejsme velká rodina. Znám větší. Před pár dny se narodila v naší zemi po patnácti letech čtyřčata. Toho tatínka jsem učil a maminka je kmotrou jedné z našich dcer. Známe se velmi dobře, dokonce nám zpívala na svatbě v kostele. To je velká rodina. Tam fakt jezdí na rodinné srazy autobusem.

Vy jste i zdatný sportovec, lezete…

Nejsem velký sportovec, je to spíš vysokohorská turistika než nějaké nebezpečné lezení.

Vylezl jste na Mont Blanc!

To je takový výlez na kopeček, nic extra složitého.

Jak nic extra, na to se chystají lidi roky!

Třeba Monte Rosa, druhá největší hora Evropy, je komplikovanější. Ale já fakt nejsem žádný velký sportovec. Sportuji tak, že jezdím do práce na kole, ale jinak na sport teď bohužel nemám čas. V zimě jezdíme s dětmi na lyže. Jezdíme i na běžkách, kvůli tomu jsem i upravil kočárek a přidělal na něj lyžičky. Vedl jsem deset let skauty. Tam jsme hodně hráli fotbal a chodili po výpravách.

Takže umíte přežít v přírodě? Umíte rozdělat oheň o kameny?

Oheň bych asi, kdyby bylo sucho, zvládl udělat, ale ne o kameny.

Letos sucho je… Co ještě umíte? Prodejte se mi trošku!

Nechci se chlubit. Ale třeba za chvíli budeme oceňovat tři pohotové zachránkyně, které zachránily topící se dítě. Jdu je do Stromovky ocenit a poděkovat jim. Takové věci dělám proto, aby lidé věděli, že není ostudou někomu pomoci. Je potřeba jen rychle reagovat, není důležité přesně vědět, jak pomoci. To třeba skauti umí. Skauti jsou lidé, kterým není jedno, co se kolem nich děje a nestydí se zasáhnout. Takže třeba, a teď to bude vypadat jako chlubení, tady zrovna na Štrossmajeráku jedno dítě vběhlo pod jedoucí tramvaj, a protože jsem skaut a rychle reaguju, tak jsem ho zvládl chytit a vynést zpod tramvaje. Nic se mu nestalo.

Vidíte, to není chlubení…

Ale když to říkám sám o sobě, tak to chlubení je.

Ale tak ptám se na to. Takže první pomoc pro vás není také problém.

Není. Mnohokrát jsem zasahoval při různých nehodách.

Ještě mě zajímá, zda se vy zajímáte o trošku ty povrchnější věci, jako je móda. Jestli vám záleží na tom, jaký máte telefon, oblek nebo kolo.

Kolo mám takové, aby mi ho nikdo neukradl. (smích) Před půl rokem mi ho ale někdo ukradl, ale rychle poznal, že je k ničemu, takže se zase našlo. Což se stalo už podruhé. Módu nijak neřeším, snažím se, abych trošku vypadal, ale moc to neprožívám. Nakupování je noční můra. Radí mi moje žena nebo Hanka Třeštíková, naše radní pro kulturu.

Máte nějaké tetování?

(smích) Nene. Nikdy jsem o tom ani neuvažoval.

Když byste si měl udělat profil na seznamce – hovoříme skutečně hypoteticky, vzhledem k tomu, že jste šťastně ženat – čím byste se vypíchl, čím byste se prodal v tomhle tisíciletí?

Já nevím, asi bych tam dal, že mám rád rodinu. No a ještě bych tam dal, že sliby beru vážně.

Podle mě takoví lidé už nejsou.

Je jich spousta.

Nejste vůbec konzumní.

To nejsem, to je pravda.

Umí na vás třeba zacílit reklama v televizi?

Každá reklama si na mě vyláme zuby, nejednám pod vlivem reklamy. Rád používám věci, dokud slouží. Je mi líto věcí, které lidi vyhazují jen proto, že vyšly z módy. Tuhle jsem doma našel starý batoh a chodil jsem s ním po světě. Z toho byla moje žena nešťastná a tak mi ho odvezla zpátky do Prahy, kde si s ním chodit netroufnu.

Pojďme náš rozhovor ukončit. Zajímá mě, jaký bude váš další krok, ať už volby vyhrajete nebo ne.

Pokud volby vyhrajeme, pokud se v Praze podaří změna a dostanou se tam poctiví lidé, tak žádný odpočinek nebude. Tam pak bude třeba okamžitě začít pracovat a zlepšovat rozhodovací procesy. Co je třeba v Praze udělat jako první, jsme již před časem popsali paní primátorce, ale ta nám loni v říjnu odpověděla, že jde jen o náš předvolební tah. Že neuspějeme, si nepřipouštím. Praha změnu prostě potřebuje.

Tak vám držím palce, děkuji za rozhovor.

 

Rychlá zpověď:

Kdo je podle vás nejvíc sexy česká politička?

Politiky i političky posuzuju spíš podle toho, jestli jsou poctiví a pracovití.

Kde si představujete ideální místo posledního odpočinku?

V hrobě vedle mojí ženy.

Co byste svým dcerám nikdy nedovolil?

Doufám, že je vychováme tak, aby nebylo potřeba jim něco nedovolovat, aby to věděly samy.

Na který vrchol chcete jednou v životě vylézt?

Vrchol, na který jsme lezli a nevylezli, byl Matterhorn, takže možná ještě ten Matterhorn.

Co je dobrého na tom, být politik?

Člověk může pomoci spoustě lidem najednou.

Jmenujte tři vaše špatné vlastnosti.

Přehnaný pocit odpovědnosti, snaha nikomu neuškodit a snaha vyřešit všechno hned.

Co vám starostování na sedmičce vzalo?

Jít po ulici a nemuset přemýšlet, jestli někdo nečetl pomluvy, které teď vychází v tisku.

Kdo je vaším životním vzorem?

Můj táta a takoví lidé jako Přemysl Pitter nebo Raoul Wallenberg nebo Nicolas Winton nebo Irena Sendlerová.

Proč by měl zůstat stát Libeňský most?

Protože je to krásná stavba a symbol toho, jak se Praha nestará o svůj majetek.

Jakého dárku, který jste dostal k nedávným narozeninám, si nejvíce vážíte?

Obrázků od dcer, to je to nejhezčí.

Z čeho máte strach?

Mám strach z toho, že v politice opět zvítězí lidé, kteří to berou jenom jako byznys nebo možnost dostat se k penězům.

Kdo by podle vás neměl v politice být?

Ten, kdo není ochotný plnit sliby politiků. Každý politik skládá slib, že bude konat v zájmu lidí, a ti, co to nejsou ochotni plnit, by tam být neměli.

Čím jste chtěl být jako malý kluk?

Popelářem.

Kdybych vám dala milion korun, za co byste jej utratil?

Určitě bych pomohl známým, lidem v nouzi. Vždycky se někdo najde – teď se mým známým narodila čtyřčata, tak ti budou třeba potřebovat pomoct.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak to udělat, aby v Praze nezvítězili právě ti, co mají politiku jako byznys?

Musíme asi udělat větší osvětu, aby lidé věděli, že by měli volit ty dobré kandidáty.

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Bytový dům na prodej Praha
Praha 3

Bytový dům na prodej Praha

, 1332 m²
85 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Troja 2046m
Praha 7

Luxusní vila na prodej Troja 2046m

, 691 m²
65 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 5 - 156m
Praha 5

Obchodní prostor na prodej Praha 5 - 156m

, 156 m²
11 570 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze

140 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4
Praha 4

[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4

cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 5
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha 5

, 778 m²
54 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4
Praha 4

[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4

cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila ve Střešovicích 986m
Praha 6

Luxusní vila ve Střešovicích 986m

, 986 m²
185 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na prodej Staré město 409m
Praha 1

Obchod na prodej Staré město 409m

, 409 m²
80 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4
Praha 4

[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4

cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4
Praha 4

[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4

cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na prodej Praha
Praha 5

Luxusní kanceláře na prodej Praha

, 775 m²
54 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory na prodej 186m
Praha 5

Obchodní prostory na prodej 186m

Atypický, 186 m²
8 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov

Atypický, 58 m²
5 790 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej obchodního prostoru Praha 8 - 111m
Praha 8

Prodej obchodního prostoru Praha 8 - 111m

Atypický, 111 m²
5 690 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na prodej Praha 1 - 550m
Praha 1

Kancelář na prodej Praha 1 - 550m

Atypický, 550 m²
106 327 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory na prodej 129m
Praha 5

Obchodní prostory na prodej 129m

Atypický, 129 m²
6 100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na prodej Praha 5 - 39m
Praha 5

Kancelář na prodej Praha 5 - 39m

Atypický, 39 m²
3 941 020 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k prodeji Praha
Praha 6

Obchodní prostor k prodeji Praha

Atypický, 216 m²
15 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov - 117m
Praha 5

Kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov - 117m

Atypický, 117 m²
11 740 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k prodeji Břevnov
Praha 6

Obchodní prostor k prodeji Břevnov

Atypický, 261 m²
25 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej restaurace Praha 5 - 307m
Praha 5

Prodej restaurace Praha 5 - 307m

Atypický, 307 m²
19 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov - 190m
Praha 5

Kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov - 190m

Atypický
19 661 020 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej nebytového prostoru Praha 1 -
Praha 1

Prodej nebytového prostoru Praha 1 -

Atypický, 7 m²
612 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 88m
Praha 10

Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 88m

Atypický, 88 m²
6 142 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor Praha 1 - 73m
Praha 1

Obchodní prostor Praha 1 - 73m

Atypický, 73 m²
7 510 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 37m
Praha 10

Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 37m

Atypický, 37 m²
2 999 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní restaurace na prodej Praha 5 - 366m
Praha 5

Luxusní restaurace na prodej Praha 5 - 366m

Atypický, 366 m², ter. 81 m²
18 590 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na Praze 4 - 795m
Praha 4

Luxusní penthouse na Praze 4 - 795m

Atypický, 733 m², bal. 118 m², ter. 138 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 3 - 108m
Praha 3

Obchodní prostor na prodej Praha 3 - 108m

Atypický, 108 m²
7 628 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na Praze 5 - 185m
Praha 5

Obchodní prostor na Praze 5 - 185m

Atypický, 185 m²
14 790 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse na Praze 4 - 792m
Praha 4

Penthouse na Praze 4 - 792m

Atypický, 730 m², bal. 120 m², ter. 170 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej restaurace na Praze 2 - 285m
Praha 2

Prodej restaurace na Praze 2 - 285m

Atypický, 285 m²
20 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 215m
Praha 5

Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 215m

Atypický, 215 m²
15 690 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na Praze 4 - 792m
Praha 4

Luxusní penthouse na Praze 4 - 792m

Atypický, 730 m², bal. 120 m², ter. 170 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej
Praha 5

Luxusní penthouse na prodej

Atypický, 234 m², ter. 117 m²
21 950 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na Praze 5 - 369m
Praha 5

Obchod na Praze 5 - 369m

Atypický, 369 m²
28 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k prodeji - Praha 70m
Praha 3

Obchodní prostor k prodeji - Praha 70m

Atypický, 70 m²
4 574 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 27m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 27m

Atypický, 27 m²
7 980 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na prodej na Praze 5 - 273m
Praha 5

Obchod na prodej na Praze 5 - 273m

Atypický, 273 m²
21 590 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Bytový dům Praha 5 - 1500
Praha 5

Bytový dům Praha 5 - 1500

Atypický, 1500 m²
65 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Praha 6

Luxusní vila na Hanspaulce 940m

Atypický, 940 m²
110 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor Karlín 215m
Praha 8

Obchodní prostor Karlín 215m

Atypický, 215 m²
12 992 980 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na prodej Karlín 86m
Praha 8

Obchod na prodej Karlín 86m

Atypický, 86 m²
5 215 100 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt v Modřanech - 58m
Praha 4

Luxusní loftový byt v Modřanech - 58m

1 + KK, 58 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt na Praze 4 - 41m
Praha 4

Luxusní loftový byt na Praze 4 - 41m

1 + KK, 41 m², bal. 4 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt na Praze 4 - 113m
Praha 4

Luxusní loftový byt na Praze 4 - 113m

1 + KK, 74 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt 58m na Praze 4
Praha 4

Luxusní loftový byt 58m na Praze 4

1 + KK, 58 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt 58m v Modřanech
Praha 4

Luxusní loftový byt 58m v Modřanech

1 + KK, 58 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt Praha 4 - 58m
Praha 4

Luxusní loftový byt Praha 4 - 58m

1 + KK, 58 m²
5 298 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt 102m na Praze 4
Praha 4

Luxusní loftový byt 102m na Praze 4

1 + KK, 71 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt 58m v Modřanech
Praha 4

Luxusní loftový byt 58m v Modřanech

1 + KK, 58 m², bal. 11 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Loftový byt na Praze 4 - 58m
Praha 4

Loftový byt na Praze 4 - 58m

1 + KK, 58 m², bal. 11 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loft na Praze 4 - 95m
Praha 4

Luxusní loft na Praze 4 - 95m

1 + KK, 71 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt v Modřanech 59m
Praha 4

Luxusní loftový byt v Modřanech 59m

1 + KK, 59 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Loftový byt Praha 4 - 58m
Praha 4

Loftový byt Praha 4 - 58m

1 + KK, 58 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky.cz - realitní komiks