Hlavní stránka Nové články

Jan Čižinský je starostou Prahy 7. Všichni vědí, že po Praze jezdí na kole. Hodně lidí si o něm může myslet, že je kontroverzní, ale ve skutečnosti je to jeden z nejhodnějších lidí, co jsem kdy potkala. Rád by pomohl co nejvíce lidem, což je ovšem, zejména v politice, velmi obtížné. Je si toho ale na druhou stranu vědom, a tak jedná v zájmu svého nejlepšího vědomí a svědomí. Přestože má kvůli práci na radnici a se sháněním podpisů na volby málo času, posnídal s Luxury Prague Life, kde se rozpovídal nejen o politice, ale hlavně také o rodině, o které zatím nikde moc nemluvil.

Video

Vy jste takový politik, já bych vás nazvala dobrodincem, nemáte to těžké?

Není to těžké, protože máme výborné týmy, které profesionálně fungují. V mém týmu jsou velmi schopní lidé. Jen ještě nejsou příliš známí.

Jak je možné, že vás tak propírají v médiích?

Protože se nás bojí. Nám se v Praze 7 skutečně podařilo naprosto zničit korupci, předražování a klientelismus. Všichni si pamatují, co se tu dělo, jak tu místostarosta dal dva byty za cca 200 tisíc svým dvěma synům, jak tu člověk, který teď kandiduje za ODS do Magistrátu, aby se na to nepřišlo, koupil byt přes sestru své partnerky, jak si tady navzájem přihrávali takto levné byty… Tak tohle jsme tady všechno zarazili. A pokud se nám podaří uspět na Magistrátu, tak se nám to podaří zarazit i tam.

To jsou vysoké ambice. Nebojíte se?

Já bych si vyčítal, a celý náš tým by si vyčítal, kdybychom to nezkusili.

Byt na prodej Malá Strana 48m
Byt na prodej Malá Strana 48m, Praha 1

Poznávají vás lidi ze sedmičky, jste tu místní celebrita?

Poznávají mě, nevím, jestli jsem celebritou, ale mám radost, když mě lidi rádi vidí.

A když vás rádi nevidí?

Respektuju to, jsem politik, to k tomu patří.

Stává se, že vás lidé atakují, ať už emailem nebo slovně?

Spíše na sociálních sítích. Emailem čas od času, slovně málokdy.

Co na to vaše rodina?

Překvapivě nás to doma sjednocuje a spojuje. Je vidět, že to úsilí má smysl, že se opravdu organizátoři pražské politiky, pražští kmotři, bojí, že by o svůj vliv a o své zdroje mohli přijít.

Co vy s tou mocí, tím vlivem budete dělat?

Totéž jako v Praze 7. Když jsme byli zvoleni, lidi, kteří měli máslo na hlavě, jsme na úřadě už ani nepotkali. Zmizeli ještě před tím, než jsme na úřad nastoupili. Drtivá většina úředníků, drtivá většina, si oddechla, protože najednou byli svobodnější a mohli dělat svou práci a nikdo je nezatahoval do žádných podivností. Jsem hluboce přesvědčený, že i úředníci na magistrátu chtějí dělat svou práci, chtějí ji dělat dobře a nechtějí být taháni do nějakých nepoctivostí.

Jak se stalo to, že z popeláře, kterým jste chtěl být jako malý chlapec, jste se dostal do politiky?

To se stalo tím, že mě vždycky zajímalo to, co se děje kolem mne. Vedl jsem skauty, stal jsem se učitelem. Pak se nám v Praze 7 podařilo úspěšně završit referendum, které zlevnilo trojnásobně radnici. Měla se zde stavět radnice za miliardu korun. Díky úspěšnému referendu jsme pak vyhráli volby a teď radnici stavíme za třetinu ceny. A nyní chceme pomoci celé Praze. Jsem pražským zastupitelem, jsem starostou, takže vidím, jak Praha špatně funguje. Je nám Prahy líto. Třeba teď ve čtvrtek se stalo, že sedím na zastupitelstvu a vidím, jak se schvalují změny územního plánu, jak se zastavuje louka, která byla vždycky loukou, jak pro to hlasuje ANO, ČSSD a pár lidí z TOP 09, kteří už vědí, že nebudou na kandidátce… To je strašně smutné. Být na zastupitelstvu, kde kdokoliv může říct: „Tato změna, kdy se mění louka na stavební parcelu, se přesouvá z tabulky "neschválit" do tabulky "schválit“ a najednou to projde, tak takové město je prostě chudákem. Ta diskuse o změnách má probíhat v komisi, ve výboru, ale to, že se nesouhlas otočí na zastupitelstvu, to naznačuje klientelismus.

Vy jste rodilý Pražák?

Ano, narodil jsem se v Praze 1.

Ale šéfujete Praze 7.

Tam jsem se přestěhoval po svatbě. Moje žena je z Holešovic.

A nelitujete toho, že nešéfujete Praze 1? Nechcete zvelebovat jedničku?

Ne že by to jednička nepotřebovala (smích), ale já se vždycky starám o to, kde žiju. Ale jedničku chce zvelebit můj bratr Pavel, který tam stále bydlí. Pomohl zachránit Nemocnici Na Františku a teď bude kandidovat za PRAHA 1 SOBĚ ve volbách a doufám, že současného pana starostu vystřídá.

Je váš bratr jako vy?

Je lepší. Doufám, že se mu to podaří.

Máme před sebou léto, co nějaká dovolená?

Tohle léto bude pro rodinu náročné, protože nejdříve potřebujeme nasbírat podpisy, abychom jako PRAHA SOBĚ vůbec mohli kandidovat…

Což děláte všude. Já vás potkala v Riegerových sadech…

Ano, všude, ale na tom je vidět, kolik lidí chce změnu v Praze. Máme skutečně stovky velmi obětavých sběračů, kteří chodí a mluví s lidmi. Myslím, že taková akce tu ještě nebyla. Takové vzedmutí zájmu o pražskou politiku.

Luxusní byt Malá Strana 48m
Luxusní byt Malá Strana 48m, Praha 1

No a v srpnu začne pomalu kampaň, takže dovolená nebude nic moc.

Ale počkejte, někam přece pojedete?

Pojedeme s rodinou na tzv. manželská setkání. To je týden, kde se sjede spousta manželských párů, a pracují na tom, aby se jim manželství nerozpadlo.

To jsem ještě nikdy neslyšela…

Mimo jiné díky tomu to taky u nás doma ještě funguje.

Fakt? A co se tam teda dělá?

Jede se i s dětmi. Starší děti se starají o ty mladší. Je to vlastně geniální systém, jak předávat dětem hodnoty rodiny. Děti současně vidí, že rodiče pracují na tom, aby manželství fungovalo. Jsou tam přednášky a diskuse, kdy si zopakujete, proč spolu vlastně jste a co je třeba dělat, aby vztah vydržel. Jezdíme do Třeště, ale podobná setkání jsou různě po celé republice. Loni jsme byli poprvé, letos jedeme zas a určitě budeme chtít jezdit dál.

Kolik let jste manželé?

Letos to bylo deset let.

Jak jste oslavili výročí?

Byli jsme na večeři a bylo to hezké.

Vy jste teda romantik. (smích)

(smích) Jojo… To byly nejdůležitější volby mého života, když si mě moje žena zvolila. Žádné důležitější už nikdy v životě nevyhraju.

Máte tři dcery, kolik jim je?

Devět, šest a tři.

Nechcete ještě kluka?

Holčičky jsou skvělé, šikovné, jsou roztomilé. Ale je pravda, že můj táta měl tři holky a pak měl tři kluky…

Vy máte pět sourozenců? To je šílené…

Moje žena je z pěti sourozenců, takže když se naše rodiny sejdou, je to velká párty.

To si vůbec nedokážu představit.

To ještě nejsme velká rodina. Znám větší. Před pár dny se narodila v naší zemi po patnácti letech čtyřčata. Toho tatínka jsem učil a maminka je kmotrou jedné z našich dcer. Známe se velmi dobře, dokonce nám zpívala na svatbě v kostele. To je velká rodina. Tam fakt jezdí na rodinné srazy autobusem.

Vy jste i zdatný sportovec, lezete…

Nejsem velký sportovec, je to spíš vysokohorská turistika než nějaké nebezpečné lezení.

Vylezl jste na Mont Blanc!

To je takový výlez na kopeček, nic extra složitého.

Jak nic extra, na to se chystají lidi roky!

Třeba Monte Rosa, druhá největší hora Evropy, je komplikovanější. Ale já fakt nejsem žádný velký sportovec. Sportuji tak, že jezdím do práce na kole, ale jinak na sport teď bohužel nemám čas. V zimě jezdíme s dětmi na lyže. Jezdíme i na běžkách, kvůli tomu jsem i upravil kočárek a přidělal na něj lyžičky. Vedl jsem deset let skauty. Tam jsme hodně hráli fotbal a chodili po výpravách.

Takže umíte přežít v přírodě? Umíte rozdělat oheň o kameny?

Oheň bych asi, kdyby bylo sucho, zvládl udělat, ale ne o kameny.

Letos sucho je… Co ještě umíte? Prodejte se mi trošku!

Nechci se chlubit. Ale třeba za chvíli budeme oceňovat tři pohotové zachránkyně, které zachránily topící se dítě. Jdu je do Stromovky ocenit a poděkovat jim. Takové věci dělám proto, aby lidé věděli, že není ostudou někomu pomoci. Je potřeba jen rychle reagovat, není důležité přesně vědět, jak pomoci. To třeba skauti umí. Skauti jsou lidé, kterým není jedno, co se kolem nich děje a nestydí se zasáhnout. Takže třeba, a teď to bude vypadat jako chlubení, tady zrovna na Štrossmajeráku jedno dítě vběhlo pod jedoucí tramvaj, a protože jsem skaut a rychle reaguju, tak jsem ho zvládl chytit a vynést zpod tramvaje. Nic se mu nestalo.

Vidíte, to není chlubení…

Ale když to říkám sám o sobě, tak to chlubení je.

Ale tak ptám se na to. Takže první pomoc pro vás není také problém.

Není. Mnohokrát jsem zasahoval při různých nehodách.

Ještě mě zajímá, zda se vy zajímáte o trošku ty povrchnější věci, jako je móda. Jestli vám záleží na tom, jaký máte telefon, oblek nebo kolo.

Kolo mám takové, aby mi ho nikdo neukradl. (smích) Před půl rokem mi ho ale někdo ukradl, ale rychle poznal, že je k ničemu, takže se zase našlo. Což se stalo už podruhé. Módu nijak neřeším, snažím se, abych trošku vypadal, ale moc to neprožívám. Nakupování je noční můra. Radí mi moje žena nebo Hanka Třeštíková, naše radní pro kulturu.

Máte nějaké tetování?

(smích) Nene. Nikdy jsem o tom ani neuvažoval.

Když byste si měl udělat profil na seznamce – hovoříme skutečně hypoteticky, vzhledem k tomu, že jste šťastně ženat – čím byste se vypíchl, čím byste se prodal v tomhle tisíciletí?

Já nevím, asi bych tam dal, že mám rád rodinu. No a ještě bych tam dal, že sliby beru vážně.

Podle mě takoví lidé už nejsou.

Je jich spousta.

Nejste vůbec konzumní.

To nejsem, to je pravda.

Umí na vás třeba zacílit reklama v televizi?

Každá reklama si na mě vyláme zuby, nejednám pod vlivem reklamy. Rád používám věci, dokud slouží. Je mi líto věcí, které lidi vyhazují jen proto, že vyšly z módy. Tuhle jsem doma našel starý batoh a chodil jsem s ním po světě. Z toho byla moje žena nešťastná a tak mi ho odvezla zpátky do Prahy, kde si s ním chodit netroufnu.

Pojďme náš rozhovor ukončit. Zajímá mě, jaký bude váš další krok, ať už volby vyhrajete nebo ne.

Pokud volby vyhrajeme, pokud se v Praze podaří změna a dostanou se tam poctiví lidé, tak žádný odpočinek nebude. Tam pak bude třeba okamžitě začít pracovat a zlepšovat rozhodovací procesy. Co je třeba v Praze udělat jako první, jsme již před časem popsali paní primátorce, ale ta nám loni v říjnu odpověděla, že jde jen o náš předvolební tah. Že neuspějeme, si nepřipouštím. Praha změnu prostě potřebuje.

Tak vám držím palce, děkuji za rozhovor.

 

Rychlá zpověď:

Kdo je podle vás nejvíc sexy česká politička?

Politiky i političky posuzuju spíš podle toho, jestli jsou poctiví a pracovití.

Kde si představujete ideální místo posledního odpočinku?

V hrobě vedle mojí ženy.

Co byste svým dcerám nikdy nedovolil?

Doufám, že je vychováme tak, aby nebylo potřeba jim něco nedovolovat, aby to věděly samy.

Na který vrchol chcete jednou v životě vylézt?

Vrchol, na který jsme lezli a nevylezli, byl Matterhorn, takže možná ještě ten Matterhorn.

Co je dobrého na tom, být politik?

Člověk může pomoci spoustě lidem najednou.

Jmenujte tři vaše špatné vlastnosti.

Přehnaný pocit odpovědnosti, snaha nikomu neuškodit a snaha vyřešit všechno hned.

Co vám starostování na sedmičce vzalo?

Jít po ulici a nemuset přemýšlet, jestli někdo nečetl pomluvy, které teď vychází v tisku.

Kdo je vaším životním vzorem?

Můj táta a takoví lidé jako Přemysl Pitter nebo Raoul Wallenberg nebo Nicolas Winton nebo Irena Sendlerová.

Proč by měl zůstat stát Libeňský most?

Protože je to krásná stavba a symbol toho, jak se Praha nestará o svůj majetek.

Jakého dárku, který jste dostal k nedávným narozeninám, si nejvíce vážíte?

Obrázků od dcer, to je to nejhezčí.

Z čeho máte strach?

Mám strach z toho, že v politice opět zvítězí lidé, kteří to berou jenom jako byznys nebo možnost dostat se k penězům.

Kdo by podle vás neměl v politice být?

Ten, kdo není ochotný plnit sliby politiků. Každý politik skládá slib, že bude konat v zájmu lidí, a ti, co to nejsou ochotni plnit, by tam být neměli.

Čím jste chtěl být jako malý kluk?

Popelářem.

Kdybych vám dala milion korun, za co byste jej utratil?

Určitě bych pomohl známým, lidem v nouzi. Vždycky se někdo najde – teď se mým známým narodila čtyřčata, tak ti budou třeba potřebovat pomoct.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak to udělat, aby v Praze nezvítězili právě ti, co mají politiku jako byznys?

Musíme asi udělat větší osvětu, aby lidé věděli, že by měli volit ty dobré kandidáty.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
15 312 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
12 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m

4 + KK 123 m², bal. 1 m², ter. 5 m²
28 692 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha - 981m
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha - 981m

8 + KK 981 m², ter. 41 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m

5 + KK 318 m², ter. 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK 634 m², ter. 190 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

2 + KK 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
26 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila ve Střešovicích 2134m
Praha 6

Luxusní vila ve Střešovicích 2134m

986 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 248m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 248m

5 + KK 248 m², ter. 31 m²
34 890 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m
Praha 8

Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m

4 + KK 156 m², ter. 31 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Malá Strana 48m
Praha 1

Byt na prodej Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou
Praha 5

Luxusní byt se zahradou

3 + KK 100 m²
16 890 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Malá Strana 48m
Praha 1

Luxusní byt Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Nové Město - 62m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Nové Město - 62m

3 + KK 62 m²
7 120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m

7 + KK 334 m², bal. 6 m², ter. 25 m²
41 600 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m

8 + KK 492 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město

7 + KK 379 m², bal. 9 m²
85 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1
Praha 1

Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1

6 + KK 339 m², bal. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m

3 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

3 + KK 133 m², bal. 3 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 246
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 246

4 + KK 246 m², bal. 6 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Josefov Praha
Praha 1

Luxusní byt na prodej Josefov Praha

3 + KK 115 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov

2 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 6 - 89m
Praha 6

Luxusní byt Praha 6 - 89m

2 + KK 89 m², ter. 8 m²
11 649 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila se zahradou Troja 728m
Praha 7

Luxusní vila se zahradou Troja 728m

12 + KK 528 m², bal. 27 m², ter. 64 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Praha 6

Luxusní vila na Hanspaulce 940m

Atypický 940 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
68 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 104m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 104m

3 + 1 104 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt k pronámu Staré město 192m
Praha 1

Byt k pronámu Staré město 192m

5 + 1 192 m², bal. 2 m²
150 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na pronájem Staré město 409m
Praha 1

Obchod na pronájem Staré město 409m

409 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy

4 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m
Praha 1

Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m

5 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 3 - 128m
Praha 3

Luxusní byt na Praze 3 - 128m

3 + KK 128 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 96m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 96m

3 + KK 96 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m

3 + 1 107 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem Praha 4 - 300m
Praha 4

Vila na pronájem Praha 4 - 300m

8 + 1 400 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt Střešovice 197m
Praha 6

Byt Střešovice 197m

4 + KK 197 m², ter. 67 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu Praha
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu Praha

280 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m
Praha 6

Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m

4 + KK 104 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem restaurace Praha 1 - 218m
Praha 1

Pronájem restaurace Praha 1 - 218m

Atypický 218 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou Dejvice 225m
Praha 6

Byt s terasou Dejvice 225m

5 + KK 225 m², ter. 54 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky.cz - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks