Hlavní stránka Nové články

Divadlo dělají už dvacet let. Přestože se spolu vídají doma i v práci, ponorkovou nemoc byste na nich zpozorovali jen stěží. Manželé se vzájemně dobíjejí nejen láskou k divadlu. O práci,  manželství, ale i přešlapech, se rozpovídali v rozhovoru.

Zaznamenala jsem, že jste se někde zmínili o tom, že dobré divadlo si najde divák sám, tak bych ráda věděla, co dělá dobré divadlo dobrým divadlem?

Karel: Dobré divadlo se pozná podle toho, že tam jsou diváci (smích).

Ale aby začali do toho divadla chodit, to se nestane lusknutím prstů. Myslíte si, že to je o výběru her a nebo slavných hereckých jmen?

Karel: Je to obojí, ale za ta léta diváci znají náš repertoár nebo v jakých mantinelech se pohybuje a znají herce, kteří pro nás pracují.

Hana: Já si myslím, že je důležité mít společenství herců, kteří si spolu rozumí a dlouhodobě spolu hrají. V našem případě to už je přes dvacet let. Ale vždycky je dobré přizvat ještě hosty, kteří u nás hrají poprvé. Po přečtení scénáře vždy myslíme na náš soubor, ale hledáme vhodné typy na jednotlivé role. To je takové osvěžení, a nejen pro tu práci, ale nakonec  i pro  diváky. 

Táhnou více komedie?

Karel: Já mám rád komedie. Radši se směju než bych truchlil, a navíc lidi se dnes potřebují v divadle odreagovat, aby přišli na jiné myšlenky. My se snažíme vybírat chytré komedie. Takové, které mají ještě nějakou přidanou hodnotu. Ovšem na repertoáru nemáme pouze komedie.

Stává se, že se při výběru komedie seknete?

Karel: Určitě, stane se.

Co je pak na vině? Špatně se to nastuduje nebo už ten výběr je od počátku špatný?

Karel: Většinou to bylo tak, že jsme si od toho slibovali, že to dopadne dobře a ono to dobře dopadnout nemusí. (smích).

Hana:  Stalo se nám, že jsme po první repríze zapochybovali a rozhodli se hru stáhnout. A asi to byla pravda. Když  Karel odcházel domů, na kanceláři byl nalepený vzkaz: "Milý pane Heřmánku, mám vás rád, ale s tímhle jděte do..”

Karel: A to rozhodlo! Tak jsme to stáhli!

Můžu se zeptat, jak se jmenovala?

Orchestr Titanic.

Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Byty Janáčkovo nábřeží 211m, Praha 5

Takže potopilo se to se vším všudy! Titanic a cokoliv s ním spojeného už nikdy víc?

Karel: Ono už v tom Titaniku je asi dané, že to prostě nikdy nemůže dopadnout dobře.

Takže katastrofické hry už raději nehrajete! (smích)

Karel: No raději ne! Ale i když dopadne premiéra nějaké hry dobře, tak stejně je na tom ještě spoustu práce. 

Hana: Když se to zkouší bez diváků, tak se repliky říkají do prázdna, ale až diváci začnou reagovat, tleskat, smát se, tak to teprve chytí ten rytmus. To je důležité. 

Karel: I po premiéře upravujeme text, někdy musíme i škrtat, pracujeme i nadále s herci, aby nezapadl význam celé hry. Je důležité vše pečlivě nazkoušet, aby se po několika reprízách inscenace nerozpadla.

Jak dlouho hru zkoušíte?

Karel: Dá se říct, že tak dva a půl měsíce. Ještě před zkouškami však pracujeme s textem, režisér vymýšlí koncepci a spolupracujeme s výtvarníky představení. 

Hana. Po nazkoušení jezdíme na zájezdy mimo Prahu, abychom si ověřili reakce diváků a inscenace se usadila. Je to několik takových předpremiér.

Jsou jiní diváci na zájezdech a jiní v Praze?

Karel:  Musím říci, že na zájezdech jsou diváci vděčnější a je to pro ně asi větší svátek.

Hana: Ale zrovna včera jsme hráli kultovní francouzskou hru ART a publikum u nás reagovalo stejně jako na zájezdu ☺ (smích). Každé představení je prostě jiné.

Tím, že divadlo děláte tak dlouho, dokázali byste zhodnotit, zda se mění vkus diváka, popřípadě samotný divák?

Karel: Za ta léta, co jsem u divadla, musím říct, že vkus obecenstva se přece jen změnil. Projevuje se vliv jednoduchých a prvoplánových telenovel, jejichž sledování je opravdu více než pohodlné. Proto si tolik vážíme našich diváků, kteří mají stále potřebu se něco dozvědět, zamyslet a zasmát. 

Hana: Je obdivuhodné, že se stále najdou lidé, kteří mají potřebu přečíst si knížku a zajít do divadla.

Já jsem viděla jednu vaši fotku a měl jste na sobě plínu. Řekněte mi, kam jste až ochotný zajít, abyste pobavil diváka?

(smích) K té postavě se to hodilo, takže proč ne, ostatně přijďte se na LÁSKU podívat! Hru napsal slavný americký dramatik Murray Schisgal, je plná chytrého humoru a já ji spolu s Danou Morávkovou a Zdeňkem Žákem hraji moc rád. 

Byt Praha 1 - 203m
Byt Praha 1 - 203m, Praha 1

Jste ráda, když si manžel ze sebe umí udělat legraci?

Já se na něj chodím ráda dívat pořád, neboť do každé role vnese svůj typický humor, a může to být např. i  tragická postava Sira ve hře GARDEROBIÉR, v níž se představuje i jako slavný Král Lear, nebo popudlivý premiér Hacker v politické grotesce JISTĚ, PANE PREMIÉRE!, a nejraději mám scénu, když si myje nohy ve slavné komedii TŘI MUŽI NA ŠPATNÉ ADRESE.

Kdy jste byli spolu v divadle nepracovně, jen v roli diváků?

Hana: Naposled jsme viděli ve Stavovském divadle  Shakespearovu Zimní pohádku v provedení Prague Shakespeare Company, kterou slavný autor umístil do Čech. Tedy nevím, jestli věděl, kde Čechy jsou…

Karel: No asi ne, protože on je situoval u moře.

Hana: Na představení nás pozval režisér Guy Roberts a moc jsme se pobavili. Guy u nás také režíroval Shakespeara – komedii MNOHO POVYKU PRO NIC. Byla to mimořádná práce a zpracování je opravdu nevšední. Celou hru pojal jako dobové rozhlasové vysílání BBC tak, je se to ve 40. letech v Anglii skutečně dělo. Proto v inscenaci herci Lucka Benešová, Roman Zach, Martin Zbrožek, Veronika Žilková a  mnoho dalších oblékli vojenské uniformy a zařádí si za zvuků swingové hudby. A předevčírem jsme měli štěstí a sehnali jsme vstupenky do Semperovy opery na Mozartovo Cosi Fan Tutte – byl to skutečně zážitek. Rádi jezdíme i do divadel mimo Českou republiku. V New Yorku jsme viděli  Romea a Julii. Hrál tam Orlando Bloom. To by ale nebyl až takový zážitek, nezapomenu však na ten okamžik, kdy přijel na scénu na motorce a celé divadlo udělalo áááááááách. 

Karel: Ti diváci byli hlasitější než ten Harley!!

Hana: To se ostatně běžně stává při LÁSCE, když přijedeš na Harleyi Ty ☺

Dokážete vlastně sledovat hru nezávisle nebo si říkáte, co byste udělali jinak?

Karel: Pokud vás představení strhne, tak ty technické věci nevnímáte.

Odešli jste někdy z divadla?

Karel: Ano, stalo se to..

Hodněkrát?

Karel: Když je to špatné, tak se tomu nebráníme.

Hana: Takhle - když nás někdo pozve, tak bychom si to nedovolili. 

Hana: Proto si lístky raději sami kupujeme (smích) a jsme svobodní.

A co vaše hry? Vybíráte teď aktuálně nějakou?

Karel: Máme několik tipů, ale  uvidíme, jestli se nám podaří najít partnery, kteří by nám sponzorsky pomohli nové komedie připravit. 

Můžete mi prozradit o jakou hru jde, nebo se to neříká?

Karel: No radši prozrazovat nechceme..

Hana: ..protože ona je fakt dobrá!!

Karel: ..a nepřítel naslouchá!

Když spolu trávíte dost času v práci, jak je to doma? 

Karel: Mně přijde lepší, když mají lidi společný nějaký zájem i společné trápení, než když každý přichází se svým vlastním. Tam může docházet k nějakým kolizím, kdežto v našem případě to nehrozí. 

Vy máte ale i děti, které tíhnou k herectví.

Syn už skončil DAMU a hraje. Hraje u nás a v Prague Shakespeare Company, protože má dobrou angličtinu. Nyní je na dvouměsíční zkušené v Americe. 

Blíží se Vánoce. Kdybyste měli pozvat naše čtenáře do divadla, na jakou hru by to bylo?

Karel: Já mám rád všechny.

Nějakou srdcovku určitě máte!

Karel: Já mám rád představení Garderobiér. To je moc krásná hra. Tu mám opravdu rád.

Hana: Já jsem to chtěla říct taky, ale teď je v předvánočním čase  asi největší zájem o komedie, které pro nás nastudoval Jiří Menzel, jako BLBEC K VEČEŘI, KAŽDÝ ROK VE STEJNOU DOBU a DALŠÍ ROKY VE STEJNOU DOBU. Často si je vybírají různé firmy, které si u nás pronajímají představení a zvou na ně své zaměstnance a klienty. Mají tím smysluplně vyřešené vánoční večírky. Jedna hra je skutečně kuriózní – komedie KDES TO BYL(A) V NOCI? - obsazení se v ní za pětadvacet let nezměnilo, a tak manželé Veronika Freimannová a Rudla Hrušínský stále konejší své plačící dítě v kočárku.

Karel: No a co?! V představení KAŽDÝ ROK VE STEJNOU DOBU hraje Veronika sedmnáctiletou i devadesátiletou! (smích)

Jak bude divadlo otevřené přes Vánoce?

Hana: Letos hrajeme i 24. prosince. Budeme hrát dopoledne pohádku pro děti a myslím si, že to je velká šance pro maminky, aby měly čas všechno připravit. Tatínkové můžou vyvést ratolesti a spojit to s posledním nákupem vánočních dárků a třeba i vstupenek do našeho divadla. Hrajeme celé Vánoce až do Silvestra. Na Silvestra máme obě odpolední představení SUNNY BOYS už vyprodaná, a proto letos mimořádně budeme hrát i od 20h. Máme také spoustu zajímavých koncertů. Bude tady Čechomor, Hradišťan, bude u nás vystupovat Ivan Mládek, Honza Nedvěd, moc se těším na Pavla Šporcla. Adventní čas zahájíme tradičně osmého prosince vánočním trhem, kde budou děti z nadačního fondu Slunce spolu s našimi herci prodávat své cukroví, štoly a vánočky, a vyzdobí nám hezky divadlo. Takže Vánoce si užíváme.  Přijďte! Bude i svařák ☺

 

 

 

Rychlá zpověď:

Oblíbená památka v Praze?

Hana: Hradčany, Staré město, Malá strana…
Karel: Celá Praha je krásná. Je to ojedinělé město.

Dům nebo byt?

Karel: Dům.
Hana: Náš dům.

Práce a nebo zábava?

Karel: Obojí.
Hana: Když je práce zábava a naštěstí to tak je.

Oblíbený dezert?

Karel: Jak se jmenuje ten dezert, co děláš na Vánoce?
Hana: Viktoriánský anglický opilý dort.
Karel: Takže tento dort.
Hana: Každý dezert, který zmizí rychle ze stolu.

Kam byste rádi na vysněnou dovolenou?

Karel: My už jsme tam byli a je to Afrika. Jsme zamilovaní do Afriky.
Hana: Afrika!!!

Co vás dokáže vytočit?

Karel: Arogance.
Hana: Závist.

Co vám udělá největší radost?

Karel: Vnímavý divák.
Hana: Každý, kdo něco umí a dělá to s láskou a naplno.

Oblíbená divadelní hra?

Karel: Garderobiér.
Hana: Každá hra, kde vidím Karla. (smích)

Máte herecký idol? Jaký?

Karel: Jack Nicholson a Tom Hanks.
Hana: Benedict Cumberbatch. A Meryl Streep, Audrey Hepburn! A samozřejmě Woody Allen, jehož skvělou hru jsme objevili pro české publikum a rádi hrajeme.

Jaké jídlo byste nepozřeli?

Karel: Buchtičky se šódó.
Hana: Ochutnávám všechno, ale asi bych nepozřela pejska! Tedy pokud mi ho už někdo tajně nenaservíroval!

Ctíte tradice na Vánoce?

Oba: Ano

Co je pro vás luxus?

Karel: Luxus je pohoda a tam kde je člověku dobře.
Hana: A svoboda!

Co milujete na své ženě / muži?

Karel: Že dokáže mít pořád dobrou náladu.
Hana: Že to se mnou vydrží.

Kdy jste byli naposled v divadle jako diváci?

Oba: Před třemi dny.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Karel: Kdy přijdete k nám do divadla?

Až si zajistím hlídání.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Ukázka z představení Kdes to byl(a) v noci

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Bývalá reportérka televize Prima, která miluje dobré jídlo, víno, cestování a svoji rodinu. Ve volném čase ráda vaří, peče, maluje. Aktuálně nejvíce času jí zabírá dcera Emilka a syn Mikuláš.
Tereza Janatová
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Unikátní byt na Praze 1 - 174m
Praha 1

Unikátní byt na Praze 1 - 174m

4 + KK 174 m², ter. 14 m²
32 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
19 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město

4 + KK 178 m²
17 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m

3 + KK 149 m², ter. 31 m²
16 518 300 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 337 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m
Praha 1

Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m

3 + KK 117 m²
22 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej 267m
Praha 6

Luxusní byt na prodej 267m

7 + 1 267 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 355 100 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 145m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 145m

3 + KK 145 m²
27 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město 165m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město 165m

3 + KK 165 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

3 + KK 113 m²
19 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město

5 + 1 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 1 Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Praha 1 Nové Město

3 + KK 165 m²
45 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 1 - Malá Strana
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Praha 1 - Malá Strana

4 + KK 239 m²
67 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m
Praha 6

Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m

7 + 1 235 m², bal. 20 m², ter. 15 m²
22 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

3 + KK 156 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na pronájem na Vinohradech
Praha 2

Luxusní penthouse na pronájem na Vinohradech

5 + KK 343 m², ter. 34 m²
175 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Vinohrady - 242m
Praha 2

Luxusní byt na prodej Vinohrady - 242m

5 + KK 242 m²
30 970 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na Vinohradech - 343m
Praha 2

Luxusní penthouse na Vinohradech - 343m

5 + KK 343 m², ter. 34 m²
56 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Karlín - 50m
Praha 8

Byt na prodej Karlín - 50m

2 + KK 46 m², bal. 5 m²
7 499 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt Malá Strana - 194m
Praha 1

Mezonetový byt Malá Strana - 194m

5 + KK 194 m²
32 929 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Novém Městě - 141m
Praha 1

Luxusní byt na prodej na Novém Městě - 141m

5 + KK 141 m²
19 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana

3 + KK 239 m²
36 329 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 48m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 302m
Praha 7

Penthouse Troja 302m

5 + KK 302 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 6 - 113m
Praha 6

Luxusní byt se zahradou na Praze 6 - 113m

3 + 1 113 m², ter. 10 m²
16 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 415m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou Praha 8 - 116m
Praha 8

Byt s terasou Praha 8 - 116m

3 + KK 116 m², ter. 25 m²
16 675 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami 239m
Praha 8

Luxusní byt s terasami 239m

5 + KK 239 m², ter. 66 m²
28 100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m

4 + KK 234 m², bal. 16 m², ter. 40 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks