Rychlá zpověď - Dominika Myslivcová: Žárlivý ctitel přestřelil, zasahovala policie

S českou Barbie o luxusu, mužích a budoucnosti
26. prosince 2017
 
Hlavní stránka Nové články

Třiadvacetiletá prsatá blondýnka může působit všelijak. Dominika Myslivcová alias česká Barbie, která se proslavila hlavně tím, že nosí pouze růžovou barvu a na internetu prostřednictvím videí radí ženám i mužům v nejrůznějších oblastech života, to má ale dost srovnané. Na rozhovor pro Prague Luxury Life přišla krásná mladá byznysmenka, která zkrátka a dobře ví, co veřejnost chce. Tak jí to dává, a to ji nadstandardně živí. 

Video

Domčo, ty ses akorát vrátila z dovolené na Maledivách.

Ano, to bylo moje vysněné místo už od mala. A díky tomu, že vystupuji na internetu, natáčím videa z různých krásných míst a sleduje mě na sociálních sítích hodně lidí, tak mě oslovila cestovní kancelář – jmenuje se luxusní dovolená a ta mi to zprostředkovala.

To je super. Já už jsem starší generace, ale vím, že existuje hodně youtuberů, kteří vydělávají na počtu zhlédnutí jejich videí. Ty máš hodně odběratelů…

Můj největší úspěch byl, když jsem natočila video Barbie Girl a to má 70 milionů zhlédnutí, to je nejvíce z celé České republiky, díky tomu jsem se dostala do podvědomí lidí. Navíc to tehdy byla spontánní akce, nic promyšleného, netušila jsem, že to bude mít takový úspěch. Tak jsem si řekla proč ne, lidi to zajímá, baví. Ta růžová a tak. Tak se toho držím.

Takže jsi tedy youtuberka.

No hele, to bych ani neřekla, dneska je těch youtuberů tolik, že to ani nestíhám sledovat. A já už tolik videí taky netočím. Snažím se jít trošku jiným směrem. Chci fungovat víc na youtube.

Luxusní byt Petrské náměstí 214
Luxusní byt Petrské náměstí 214, Praha 1

Ty už to děláš ale strašně dlouho. V šestnácti jsi byla u Krause a to ještě nebyli žádní youtubeři.

Ano, ale já začala už ve třinácti, vlastně jsem musela být jedna z prvních. Tehdy jsem si založila blog, začala jsem točit právě různá videa, různé fotoromány – dělala jsem chvíli i pro Bravogirl, psala jsem jim tam i poradnu. Takže tehdy skutečně nikdo takový nebyl. Hlavně nebyl ještě žádný Facebook ani Instagram.

Jak tohle malou holku z Ostravy napadne?

Nevím, tenkrát jsem závodně tancovala. Osm let, každý den tréninky, o víkendu soutěže. Takže jsem pořád někde byla a přišlo tak nějak samo, že jsem jednou seděla doma u počítače, nudila jsem se, vyskočil mi tam nějaký blog a mně se to tak líbilo, že deníček, co jsem si psala na papír, jsem začala psát na internet. Dávala jsem k tomu různé fotky, třeba hlavně z těch soutěží, pak začaly ty fotoromány, pak poradnu, kde jsem malým holkám radila, jak se mají například nalíčit. A už mi to zůstalo.

Ještě jsem si všimla, že říkáš všude „Čauky mňauky“…

To už je tak dané. Jednou jsem to někde omylem řekla, a lidem se to tak líbí… asi se to se mnou potáhne celý život.

Takže tohle všechno je tvůj job.

No ano. Lidé se mě hodně ptají, čím si vlastně vydělávám, tak odpovídám, že dělám internetovou reklamu, točím videa. Nechápou, že mě to může uživit, ale je to skutečně tak. Nevím, jak dlouho to bude trvat, ale teď mě to živí a dobře. Navíc většina firem inzeruje na internetu, přijde mi to i účinnější než v nějakém časopise, takže doufám, že to ještě bude chvíli trvat.

Jenže spousta děcek si myslí, že se takhle může živit taky.

No právě, jenže já si myslím, že dneska je ten internet tak přehlcený, že jsem zvědavá, jak dlouho to tak bude trvat.

Existuje spousta závistivců, předpokládám, že s tím máš také nějaké zkušenosti.

To samozřejmě ano. Už když jsem začínala, byla jsem malá, tak mě dost lidí hejtovalo. Tehdy jsem z toho byla špatná. Nechci říct, že jsem se hroutila, ale bylo to nepříjemné a nepochopitelné. Když nějaký člověk, kterého jsem nikdy neviděla, se naváží do mě a mé rodiny… hrůza. Ale musím říct, že za tu dobu mám už hroší kůži. Už mě jen tak něco nerozhodí. Zažila jsem si toho dost.

Můžeš být konkrétní?

Tak třeba když jsem letěla někam na dovolenou, tak mi lidi psali, ať se mnou spadne letadlo.

Jako fakt?

Opravdu a na moji rodinu… moje rodina už to nečte, ale když jsem byla malá, tak z toho byla špatná. Nelíbilo se jí tolik kritiky na svou dceru. Ale teď už to nečte a je to dobré. Když kdokoliv řekne cokoliv na moji osobu, tak jsem s tím v pohodě, nerozhodí mě nic, ale jakmile někdo říká něco na mou rodinu, na lidi, které mám ráda, tak úplně šílím.

Maminku jsem na nějakém tvém videu viděla, to je kočka.

Je jí 43 let, je to moje nejlepší kamarádka. Teď jsme si ještě bližší, když žiju v Praze. Jsem tu dva roky. Voláme si denně.

Studuješ něco?

Ano, marketing v kreativním průmyslu.

Já jenom, jestli máš nějaká zadní vrátka, když tohle všechno skončí.

Možná to jednou skončí, ale já si myslím, že jsem tak cílevědomá osoba, že si myslím, že vymyslím něco jiného a půjdu dál. Nesmířila bych se s tím, že bych musela udělat krok dozadu.

Vypadáš krásně, jsi štíhlá, blondýnka… co muži? Musí z tebe být paf.

Děkuji. No to asi někdy jsou, ale to, co se kolem mě občas točí, to je hrůza.

Prodej vily Praha 6 - 900m
Prodej vily Praha 6 - 900m, Praha 6

Posílají ti pozvánky?

Ano, nabízí od rande, svatbu, po společný život… všechno. Přijde mi, že lidé na internetu ztrácí soudnost. Co mně chodí za zprávy? A za fotky? To je ještě horší! Nevím, co tím chtějí říct, co si myslí, když mi přijde fotografie přirození…

Setkala ses třeba i s vyloženě šílencem, kvůli kterému musela zasáhnout policie?

Ano. Jednou jsem fotila s Filipem Matušínským, dva roky zpátky jsme fotili charitativní kalendář. Byla jsem tam trošku odhalená, v prádle. A nějaký fanoušek, co je do mě hodně poblázněný, si na něho sehnal číslo a vyhrožoval mu, že jestli mě ještě někdy bude fotit v podprsence, že ho zabije. Vyhrožoval mu. My jsme to vůbec nechápali. Nahlásili jsme to.

A minulý rok, to jsem ještě měla takové růžové auto… Byla jsem k nepřehlédnutí. Tak další fanoušek, který mi píše už asi šest let, stál u toho auta, když jsem šla ze solárka. Poznala jsem ho z fotky, to jsem se zalekla, nechtěla jsem k němu jít. Tak jsem si sedla do restaurace a čekala, až odejde. Stál tam dvě hodiny!

No a co tvůj nějaký muž. Prý se vídáš s Charouzem?

Vyšly nějaké články, dokonce i s fotkou, jak společně snídáme. Byla z toho kauza, ale nechápu proč, když jsme naproti sobě seděli a jedli. Už dva roky mě zastupuje, takže se může stát, že spolu budeme viděni i v budoucnu. To je asi vše, co k tomu jde říct.

A máš nějakého přítele? Co ti nadělí pod stromeček?

Jak říkám, mužů je kolem mě celkem dost, ale já čekám, až přijde ten nejlepší a až přijde, tak se to určitě všichni dozví.

Koho pak bereš na ty krásné dovolené?

Kamarádky, rodinu…

Myslíš si, že dovolená s kámoškou je lepší než s přítelem?

Když je člověk zamilovaný, tak je nejkrásnější dovolená s přítelem.

Už jsi takovou zažila?

Ano, měla jsem čtyřletý vztah, takže jsme je trávili spolu.

Pobavila mě fotka z Dubaje, kde jsi měla nádherný výhled a okomentovala jsi to slovy, že jsi vyrostla mezi paneláky a na takový výhled jsi zvyklá… (smích) To tě museli ti lidé pohřbít!

To je pravda. Ale já sama si kolikrát říkám, jestli to nepřeháním, kamarádi mi občas řeknou, že provokuju už moc, ale když vidím, jak ti lidé to komentují, jak jsou závistiví… tak mě to ještě víc nakopne, abych napsala něco takového. Kdyby na to tak nereagovali, tak se možná také zklidním. (smích)

Ať si říká každý, co chce, hodně lidí mě odsuzuje, podle fotek na Instagramu mě prostě většina lidí zaškatulkuje, že jsem blbá blondýna, ale víš, jak to je, není všechno jasné na první pohled. A navíc, mně je to vážně jedno, co si o mně, kdo myslí. Pro mě je důležité, co si o mně myslí lidé, co znám osobně.

Nechala sis někdy změřit IQ?

To ne, ale ve škole jsem vždycky byla v těchto testech nejlepší. K údivu všech, včetně učitelů. Ale určitě mám v plánu si ho udělat, mám takový nápad na jedno video…

Kde se vidíš za deset let?

Jsem sice strašná kariéristka, chtěla bych dělat to, co dělám, nebo mít vlastní pořad, nebo vlastní značku oblečení, mám soutěž pro holčičky Miss Princess, tak tu bych taky chtěla ještě někam posunout, ale za deset let se vidím s partnerem, který mě bude milovat a já jeho… a možná nějaké to miminko…

Domčo, někde existuje nějaké tvé video, kde říkáš, jak krásný holky nemusí pracovat, že by je měl živit muž, ale já tady od tebe neslyším, že chceš být princezna, která pracuje…

Jsou kolem mě muži, co si myslí, že jsem neschopná blondýna, a kteří by mi asi dali všechno, ale můj cíl je, si to všechno zařídit sama vlastními silami. Chci vydělávat svoje peníze, zatím se to daří.

Všimla jsem si, že se taky angažuješ v charitě.

Ano, odjakživa jsem empatická. Dokážu se vcítit do lidí a mám velký vztah k dětem. Moje maminka je fotografka, co fotí děti, těhotné maminky… No a nemocné děti? To mi rve srdce. Když jsem byla malá, nosila jsem hračky do dětských domovů. Snažila jsem se všemožně pomáhat, i když jsem nebyla známá. Dva roky zpátky jsem se dozvěděla o jedné holčičce, co potřebovala peníze na operaci a rehabilitace. Proto se dělal ten charitativní kalendář. Přemýšlela jsem, že bych si časem udělala třeba svou nadaci. Ale to je ještě daleko.

Prosím tě, a ještě jsem se chtěla zeptat, ty ses nějak angažovala v politice…?

No… to nebyl úplně nejlepší nápad. Ze začátku mi to přišlo dobré. Říkala jsem si, že bych mohla pomáhat i touto cestou, že by se mladí lidé mohli začít zajímat o to, co se v tom světě děje. Nebylo to tak, že bych se chtěla nějak hrozně angažovat v politice. A nebylo to to pravé ořechové. Byla jsem ráda, že to skončilo, byl to hrozný nátlak. Ti lidé… neseděli mi.

Ještě mě zajímá, jestli chodíš na nějaké jazykové hodiny?

Teď začnu konečně, k paní Janě Postlerové.

Co ty a plastiky?

Zatím žádné nemám, jen nastavované vlasy.

Pojďme tento rozhovor hezky ukončit. Jaké máš cíle do roku 2018?

Nedělám si předsevzetí, ale do dalšího roku chci určitě ještě hodně cestovat, více se věnovat charitě a pohnout s tím mým pořadem, který by měl být o mně.

Moc ti děkuji za rozhovor. Držím palce.  

 

Rychlá zpověď:

Rychlá zpověď:

Kde se cítíš víc doma, v Praze nebo Ostravě?
V Ostravě, protože tam mám rodinu.

Koho budeš volit jako budoucího prezidenta České republiky?

Favorita mám, ale nechám si ho pro sebe.

George Clooney nebo Leonardo DiCaprio?

Tak v tomhle mám jasno - oba dva.

Nejkrásnější země, kterou jsi kdy navštívila?

Maledivy.

Vyjmenuj tři vlastnosti, které by měl mít tvůj budoucí manžel?

Měl by být velkorysý, měl by mít smysl pro rodinu a měl by být akční. Já bych vedle sebe nesnesla někoho, kdo jenom sedí u telky a nic nedělá.

Kolik jsi ochotná zaplatit za vysněnou kabelku?

Jsem maniak na kabelky, takže hodně.

A jakou nejdražší kabelku jsi dostala od partnera?

Růžovu kabelku Chanel.

Čím okouzluješ muže?

Asi svým charisma a smyslem pro humor.

Čím jsi chtěla být jako malá holčička?

Popelářkou.

Co by sis přála pod stromeček?

Aby moje rodina byla šťastná a spokojená.

Tvoje nejoblíbenější pražská restaurace?

Sasazu, Aureole a Budha.

Které jídlo umíš uvařit lépe než tvá maminka?

Já nejsem moc dobrá kuchařka, extra nevařím, ale umím dobře sushi.

Do čeho investuješ nejradši?

Do sebe.

Kdo je podle tebe nejhůře oblékaná česká celebrita?

Nějaké kandidátky mám, ale to si asi také nechám pro sebe, protože ať si každý nosí, co chce.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Máš dárky na Vánoce?

Mám všechno i zabalené.


Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (7)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Bytový dům na prodej Praha
Praha 3

Bytový dům na prodej Praha

, 1332 m²
85 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Troja 2046m
Praha 7

Luxusní vila na prodej Troja 2046m

, 691 m²
65 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 5 - 156m
Praha 5

Obchodní prostor na prodej Praha 5 - 156m

, 156 m²
11 570 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze

140 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4
Praha 4

[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4

cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 5
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha 5

, 778 m²
54 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4
Praha 4

[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4

cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila ve Střešovicích 986m
Praha 6

Luxusní vila ve Střešovicích 986m

, 986 m²
185 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na prodej Staré město 409m
Praha 1

Obchod na prodej Staré město 409m

, 409 m²
80 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4
Praha 4

[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4

cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4
Praha 4

[copy] Luxusní loftový byt na Praze 4

cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na prodej Praha
Praha 5

Luxusní kanceláře na prodej Praha

, 775 m²
54 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory na prodej 186m
Praha 5

Obchodní prostory na prodej 186m

Atypický, 186 m²
8 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov

Atypický, 58 m²
5 790 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej obchodního prostoru Praha 8 - 111m
Praha 8

Prodej obchodního prostoru Praha 8 - 111m

Atypický, 111 m²
5 690 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na prodej Praha 1 - 550m
Praha 1

Kancelář na prodej Praha 1 - 550m

Atypický, 550 m²
106 327 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory na prodej 129m
Praha 5

Obchodní prostory na prodej 129m

Atypický, 129 m²
6 100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na prodej Praha 5 - 39m
Praha 5

Kancelář na prodej Praha 5 - 39m

Atypický, 39 m²
3 941 020 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k prodeji Praha
Praha 6

Obchodní prostor k prodeji Praha

Atypický, 216 m²
15 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov - 117m
Praha 5

Kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov - 117m

Atypický, 117 m²
11 740 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k prodeji Břevnov
Praha 6

Obchodní prostor k prodeji Břevnov

Atypický, 261 m²
25 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej restaurace Praha 5 - 307m
Praha 5

Prodej restaurace Praha 5 - 307m

Atypický, 307 m²
19 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov - 190m
Praha 5

Kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov - 190m

Atypický
19 661 020 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej nebytového prostoru Praha 1 -
Praha 1

Prodej nebytového prostoru Praha 1 -

Atypický, 7 m²
612 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 88m
Praha 10

Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 88m

Atypický, 88 m²
6 142 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor Praha 1 - 73m
Praha 1

Obchodní prostor Praha 1 - 73m

Atypický, 73 m²
7 510 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 37m
Praha 10

Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 37m

Atypický, 37 m²
2 999 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní restaurace na prodej Praha 5 - 366m
Praha 5

Luxusní restaurace na prodej Praha 5 - 366m

Atypický, 366 m², ter. 81 m²
18 590 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na Praze 4 - 795m
Praha 4

Luxusní penthouse na Praze 4 - 795m

Atypický, 733 m², bal. 118 m², ter. 138 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 3 - 108m
Praha 3

Obchodní prostor na prodej Praha 3 - 108m

Atypický, 108 m²
7 628 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na Praze 5 - 185m
Praha 5

Obchodní prostor na Praze 5 - 185m

Atypický, 185 m²
14 790 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse na Praze 4 - 792m
Praha 4

Penthouse na Praze 4 - 792m

Atypický, 730 m², bal. 120 m², ter. 170 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej restaurace na Praze 2 - 285m
Praha 2

Prodej restaurace na Praze 2 - 285m

Atypický, 285 m²
20 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 215m
Praha 5

Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 215m

Atypický, 215 m²
15 690 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na Praze 4 - 792m
Praha 4

Luxusní penthouse na Praze 4 - 792m

Atypický, 730 m², bal. 120 m², ter. 170 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej
Praha 5

Luxusní penthouse na prodej

Atypický, 234 m², ter. 117 m²
21 950 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na Praze 5 - 369m
Praha 5

Obchod na Praze 5 - 369m

Atypický, 369 m²
28 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k prodeji - Praha 70m
Praha 3

Obchodní prostor k prodeji - Praha 70m

Atypický, 70 m²
4 574 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 27m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 27m

Atypický, 27 m²
7 980 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na prodej na Praze 5 - 273m
Praha 5

Obchod na prodej na Praze 5 - 273m

Atypický, 273 m²
21 590 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Bytový dům Praha 5 - 1500
Praha 5

Bytový dům Praha 5 - 1500

Atypický, 1500 m²
65 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Praha 6

Luxusní vila na Hanspaulce 940m

Atypický, 940 m²
110 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor Karlín 215m
Praha 8

Obchodní prostor Karlín 215m

Atypický, 215 m²
12 992 980 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na prodej Karlín 86m
Praha 8

Obchod na prodej Karlín 86m

Atypický, 86 m²
5 215 100 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt v Modřanech - 58m
Praha 4

Luxusní loftový byt v Modřanech - 58m

1 + KK, 58 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt na Praze 4 - 41m
Praha 4

Luxusní loftový byt na Praze 4 - 41m

1 + KK, 41 m², bal. 4 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt na Praze 4 - 113m
Praha 4

Luxusní loftový byt na Praze 4 - 113m

1 + KK, 74 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt 58m na Praze 4
Praha 4

Luxusní loftový byt 58m na Praze 4

1 + KK, 58 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt 58m v Modřanech
Praha 4

Luxusní loftový byt 58m v Modřanech

1 + KK, 58 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt Praha 4 - 58m
Praha 4

Luxusní loftový byt Praha 4 - 58m

1 + KK, 58 m²
5 298 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt 102m na Praze 4
Praha 4

Luxusní loftový byt 102m na Praze 4

1 + KK, 71 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt 58m v Modřanech
Praha 4

Luxusní loftový byt 58m v Modřanech

1 + KK, 58 m², bal. 11 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Loftový byt na Praze 4 - 58m
Praha 4

Loftový byt na Praze 4 - 58m

1 + KK, 58 m², bal. 11 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loft na Praze 4 - 95m
Praha 4

Luxusní loft na Praze 4 - 95m

1 + KK, 71 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt v Modřanech 59m
Praha 4

Luxusní loftový byt v Modřanech 59m

1 + KK, 59 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Loftový byt Praha 4 - 58m
Praha 4

Loftový byt Praha 4 - 58m

1 + KK, 58 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky.cz - realitní komiks