Hlavní stránka Nové články

Andrea Verešová je jednou z našich nejkrásnějších modelek. I když je původem ze Slovenska, Češi si ji tak nějak přivlastnili za svou. Možná proto, že v Česku žije, možná proto, že mluví česky, nebo možná proto, že byla kdysi dávno partnerkou milovaného Jaromíra Jágra. Nicméně Andrea je hlavně maminkou dvou dětí, kterým se snaží věnovat veškerý svůj čas, a to i přes neustále rostoucí pracovní nabídky. Ty si modelka pečlivě vybírá a nezáleží jí na výši honoráře. V následujícím rozhovoru se Andrea rozpovídala nejen o řeholi práce modelky, o snech právničky a dětech, ale také o síle sociálních sítí.

Video

Jsme na víkend ve slovenském wellness Bešeňová. Přijela jsi s rodinou, ale vidím tě tady jenom pracovat. Jak to obojí zvládáš?

Měli jsme naštěstí možnost si to užít o den dřív, bylo to volnější. Dorazili jsme už ve čtvrtek v noci, takže jsme s dětičkami byli dopoledne v bazénech a saunovém světě, odpoledne jsme zašli na wejky, na surfy. Odpoledne jsem měla pracovní hodinku a pak jsme šli ještě na tobogány.

Byla jsem tu poprvé před dvěma lety a byla jsem nadšená, je to tady kouzelné. Myslím si, že je tu spojené příjemné s užitečným, jsou tu atrakce pro děti a léčivé termální koupele.

Jak se stavíš k vodním sportům? Zkoušíš všechno? A chodíš s dětmi na ty obrovské skluzavky?

S věkem jsem už opatrnější a nevyhledávám každou atrakci a nebezpečí. Nedostanou mě všude, rozhodně ne na ty největší a nejvyšší, ale snažím se být kamarádská máma. Nedávno jsme byli na pouti, tak jsem s nimi taky na nějaké atrakce šla, i když je již nevyhledávám. Čas strašně utíká a já si užívám každou chvilku s dětmi a snažím se být s nimi co nejvíc. I když někde musím pracovně, tak se snažím, aby mě děti doprovázely, pokud to jejich škola a čas dovolí, a jako rodina jsme si užili každou chvilku.

Byt na prodej Malá Strana 48m
Byt na prodej Malá Strana 48m, Praha 1

Jsi považována za jednu z nejkrásnějších českých modelek, ale už ti není dvacet. Jak to vnímáš s odstupem času? Máš více zakázek a vybíráš si?

Cestuji méně do zahraničí. V zahraničí jsem pracovala hodně před porodem. Lítala jsem mezi Milánem, Paříží, Londýnem a Amerikou. Získala jsem množství zajímavých a lukrativních kontraktů a zakázek se světovými firmami a značkami, za což jsem nesmírně vděčná, ale bez úžasné rodiny a skvělého rodinného zázemí bych nikdy nic nedokázala.

Musím říct, že jsem si práci modelky i při studiu práv docela užila, a díky své práci jsem poznala nové země, úžasné kultury a skvělé lidi, ale nakonec jsem se ráda usadila tady v Čechách. Mám nádherné děti a skvělého manžela a užívám si klidný přístav domova. Nedávno mi někdo říkal, že jsem se nikdy v zahraničí neuplatnila, tak se musím smát…

To se totiž píše na Wikipedii, že ses neprosadila v zahraničí, ale prosadila ses tady…

Zajímavé… Přijde mi to vtipné, protože potom, co jsem v patnácti vyhrála v soutěži Elite Model Look, získala jsem kontrakt do Paříže, kde jsem pracovala pro věhlasné módní domy, světové klienty, fotila jsem se slavnými fotografy, jako byl Patrick Demarchelier nebo Mario Testino. Nezapomenutelné budou pro mě i krásné kampaně a přehlídky s Karlem Lagerfeldem pro Chanel, Armani nebo Roberto Cavalli a spousta dalších.

Určitě mi v mém mladém věku pomohla slušná znalost jazyků. Studovala jsem na francouzském lyceu a později jsem se chtěla věnovat mezinárodním vztahům a diplomacii. Byla jsem ráda, že jsem si dokázala již v tak mladém věku slušně vydělat, přesto pro mě byla prioritou škola. Modeling byl pro mě koníčkem a příjemnou formou, jak si při studiu přivydělat. Poté, co jsem v 18ti letech vyhrála Miss SR, získala jsem pracovní kontrakt na jeden milion korun a vázaly mě smluvní povinnosti a charitativní činnost více v Čechách a na Slovensku. O rok později jsem dělala přijímačky na vysokou školu Bratislavě i v Praze, a nakonec vyhrála právnická fakulta na Karlově univerzitě.

Vyhrála jsi Miss Elite Model Look i slovenskou Miss. Jsi Slovenka, žiješ ale v Česku. Jak dělíš své zakázky mezi Slovensko a Česko?

Já jsem pak vyhrála i Miss desetiletí. Bylo to někde v Brně za celých deset let působení Miss, ale až tak se to podle mě nemedializovalo. To bylo moje takové první setkání s českými miskami a s českým prostředím. Asi nejvíce díky vysoké škole a partnerovi jsem potom začala působit i v Čechách, každopádně o práci v zahraničí jsem neměla nouzi ani poté. Dokonce mě agentury oslovovaly i jako těhotnou, což se mi však již po šestém měsíci zdálo být dost riskantní, takže jsem několik pracovních zakázek odmítla. Po porodu jsem se rozhodla omezit své pracovní působení v zahraničí a orientovat se spíše na domácí scénu, zdejší návrháře a klienty. Dokázala jsem tak elegantněji skloubit práci modelky a právní koncipientky spolu s mateřstvím.

Jsme teď na Slovensku, je tu přirozeně spousta Slováků, poznávají tě? Chtějí se s tebou fotit?

Je to rozdílnější než v Čechách. Tam bych řekla, že kdekoliv jsem, lidé se neodvažují mě oslovit, i když mě asi poznávají. Nedávají mi to znát, moc často se mi nestává, že by se se mnou chtěli fotit. Na nějakých akcích ano, ale v soukromí mě Češi tolik nekonfrontují.

Slováci jsou takoví bezprostřednější, jsou asi šťastní, že vás vidí a že vás poznali, tak neváhají a rádi vás osloví. Nicméně zatím je to vždy milé a není to každý den, tak mě to neobtěžuje, ráda se s někým vyfotím. Řekla bych ale, že je tu opravdu mnoho míst, kde si člověk může udělat soukromí.

Šla jsi tu večerní přehlídku šatů a plavek…

Ano, byla to skvostná událost. Zahájení Fashion Weeku a nové sezóny v Bešeňové pojali zdejší organizátoři opravdu ve velkém stylu. Velkolepou show na vodě doprovázel živý koncert a fontána. Předváděla jsem asi šest návrhářů, z toho třikrát plavky v netradičním pojetí. Je to ale velká výjimka, plavky jsem už asi dva roky nepředváděla, už to přenechám mladším. I když pořád fotím. (Andrea je například tváří italské značky Aurum Milano, která pro ni navrhla speciální kolekci plavek, pozn. red.)

Bešeňová je taková srdcovka, stala jsem se již před dvěma lety její tváří, teď mě opět oslovili, to se nedalo odmítnout. Bylo to jejich výslovné přání předvádět v plavkách, protože to k vodnímu světu jednoduše patří. Chtěli to udělat jako show Victoria Secret, krásnou přehlídku na vodě s úžasnými efekty a osvětlením.

Je pravda, že v zahraničí předvádí plavky také čtyřicetileté topmodelky – matky, protože na to mají a jsou kolikrát lepší než jejích mladší kolegyně. Jsou to velká jména, v podstatě si již vybudovaly značku a lidi se na ně rádi dívají, klienti jsou ochotni za jejich vystoupení zaplatit. Brala jsem to taky jako výzvu a bylo pro mě ctí spolupracovat s tak velkými profesionály.

Baví tě víc focení, nebo chození přehlídek? To je přeci jen větší adrenalin.

Je to opravdu obrovský adrenalin. Všechno to vypadá strašně jednoduše, jakékoliv vystoupení zpěváka, tanečníka nebo herce. Vždy je za tím ale kus práce, zkušenosti, disciplína a profesionalita. Jdete s kůží na trh, žádná chyba se neodpouští, zaškobrtnutí, špatná póza… To pak právě dělá ten výsledný dojem a efekt, kdy se to lidem opravdu líbí a mají z toho hezký pocit.

Luxusní byt Malá Strana 48m
Luxusní byt Malá Strana 48m, Praha 1

Myslím si, že každé vystoupení je především o pocitu. Má vás to nadchnout, dojmout a má to zanechat i nějaký odkaz. Ohledně módy je to jednoznačné, je to forma umění, má dělat svět hezčím, příjemnějším a má nám pomoci se vyjádřit oblékáním. Je to větší výzva a náročnější než focení.

Slyšela jsem, že když mají modelky předvádět, tak před tím nejí. Děláš to taky tak?

Manžel kdysi dělal fitness kulturistiku, za což jsem vděčná, že to není jen obyčejný konzervativní právník s bříškem a brýlemi. Má rád pohyb, sport, aktivní život a zdravou životosprávu. Hodně věcí mě naučil, že to není o hladovění a drezúře, ale o pohybu, zdravé životosprávě a správné skladbě stravy. Někdy je to těžké, je to o disciplíně.

Někdo si tady ve wellness může říct „no jo, modelka“, ale opravdu jsem i tady od rána v jednom kole a celý den mám pracovně nabitý. Focení, rozhovory, natáčení, fittingy, zkouška choreografie, plus se chci věnovat i svým dětem. Vždy mě pobaví, když slyším, jaký mají modelky jednoduchý život, a když si lidi myslí, že modelka jenom přijde, obléknou ji, usměje se a má hotovo. Kolikrát si říkám, že by bylo jednodušší sedět někde za pultem a číst si noviny. (směje se)

Vystudovala jsi práva. Chceš se tomu věnovat a pracovat v oboru?

Vždy jsem doufala. A v podstatě jsem to měla v plánu, mám to jako zadní vrátka. Jsem hrozně ráda, že jsem vysokou školu vystudovala. Právní povědomí a všeobecný rozhled mně určitě dal do života spoustu, je to dobrá základna. Nicméně mateřství je také skoro práce na plný úvazek, ale jsem ráda, že se můžu při tom realizovat. Modeling je pro mě jistou rutinou, dělám to od patnácti. Můžu přijmout zakázky, které mně vyhovují, můžu si vybírat a flexibilně to spojit s mateřstvím a domácností.

Ještě před pěti lety jsem ale chodila do kanceláře, nechtěla jsem to opustit. Dělala jsem na půl úvazku jako koncipientka, ale skončila jsem. Teď už jenom občas dělám smlouvy nebo nějaké poradenství, nemám ale čas se pořád školit. Právo, podobně jako medicína, je o neustálém sebezdokonalování a studiu novel zákona. Tím, jak se všechno pořád mění, jsem si řekla, že už na to nemám. Vrátím se k tomu možná poté, co pověsím modeling na hřebík. Budu se do toho muset úplně ponořit, jsem perfekcionista, nemůžu dělat něco jen napůl.

Co ty a Instagram, věnuješ se tomu? Asi musíš, máš spoustu sledujících… Jak moc se tomu věnuješ a jak moc je to pro tebe rentabilní?

Ještě před třemi lety tomu nikdo nevěřil, dokonce se pousmáli, že se fotím na Instagram. Je neuvěřitelné, jak je svět díky digitalizaci, sociálním sítím a internetu rychlý. V podstatě vše už se šíří přes internet, je to obrovské médium. Ještě před třemi lety by nikdo nevěřil, že i velké firmy a klienti včetně módy i kosmetiky přestanou téměř dělat velké kampaně, a budou především využívat influencery a sociální sítě. Všichni zjistili, že je to pro ně prospěšnější a má to širší a rychlejší dosah.

Co promuješ a s kolika lidmi spolupracuješ?

Samozřejmě se to v průběhu času mění, je to různé. Blogerství a influencerství je práce, kdy máte ukazovat, nebo alespoň já se snažím, svůj životní styl a názory. Prezentujete věci, které máte rádi, nemusí to být jen byznys. Je to především to, čemu věřím a co mám ráda. Vybírám si, nepropaguji na sociálních sítích za peníze všechno, ale už mě to uživí. Prezentuji i kosmetické, oděvní značky.

Věnuješ se také charitě…

Johamn Wolfgang Goethe kdysi řekl: „Kdo nedělá nic pro druhé, nedělá nic pro sebe.“ Já s ním musím jedině souhlasit. Protože miluji děti a nerada vidím jejich smutek, nedostatek motivace, samotu a utrpení, rozhodla jsem se je podpořit založením vlastního nadačního fondu NFAV, který pomáhá dětem, které to nejvíc potřebují.

Jsem nesmírně ráda, že díky módě a své profesi mohu pomáhat a podporovat děti, které nemají tolik štěstí jako jejich vrstevníci. Také mě těší, že se daří povznášet duchovní rozměr společenských akcí právě tím, že opuštěným dětem pomáháme docílit jejich přání a snů. Motivujeme je a pomáháme jim docílit jejich vysněných profesí a rozvíjíme jejich nadání a talenty.

Lidé, kteří jsou bohatí, mocní a vložili své peníze a schopnosti i svou slávu do pomoci druhým, často hovoří o tom, že až tehdy dosáhli skutečného štěstí. A já mohu jen souhlasit. Charita a dobročinnost není samozřejmostí, pro mnohé je to nadstavba jejich vlastního štěstí a úspěchu. Pokud někdo pomáhá tam, kde je to potřeba, je dobré o tom mluvit. Už jen proto, že charita je hodna uznání a následování.

Mám velkou radost, že se aktivity v nadaci rozběhly velmi rychle a my jsme mohli pomoci už desítkám dětí. Osudy druhých mi nejsou lhostejné, moc bych si přála, aby všechny děti dostaly šanci rozvíjet své nadání a talenty. Aby měly možnost plnit si své sny a prožít krásné a bezstarostné dětství. Náš čas je to nejdražší, co máme, a zároveň to nejcennější, co můžeme druhým dát. Chci jít příkladem, jsem přesvědčená, že nejen modelky, ale všechny ženy se srdcem na správném místě, mohou pomáhat a podporovat druhé.

Každoročně uspořádáváme Mikulášskou besídku, lyžařský výcvik a sportovně rekreační tábor pro děti z dětského domova, módní přehlídku, na které plníme sen mladým holkám, které se chtějí stát modelkou. Asi největší radost mám ze sportovního kempu, kde se děti učí novým dovednostem, mohou si poměřit síly se svými vrstevníky, učíme je hrát tenis, basketbal, tančit, malovat nebo jezdit na skateboardu pod vedením profesionálů.

Je toho opravdu hodně a já jsem strašně šťastná, když vidím úsměv na tváři tolika dětí. Snažíme se děti také motivovat do budoucna a podporovat je ve výběru jejich vysněného povolání. Zprostředkováváme pro ně setkání s jejich idoly, aby dostaly další impulz a motivaci v plnění svých snů. Děti jsou naše budoucnost. Věřím, že podpora a náš čas a zájem je nejlepší cesta k úspěchu.

Andrejko, moc díky za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Pohodlné nebo sexy oblečení?
Sexy.

Na kterém místě od jedničky do desítky jsou pro tebe peníze?

Pět.

Která česká modelka je ti největší konkurencí?

Tereza Maxová.

Co tě na mužích zaujme jako první?

Oči.

Jaké jsou tvé neřesti?

Nevím... žádné nemám.

Co bys nikdy partnerovi neodpustila?

Lhaní.

Nejkrásnější místo, které jsi v životě navštívila?

Maledivy, Hideaway, ostrov.

Co bys vzkázala těm, co nechodí k volbám?

Že je to škoda.

Máš nějaký mindrák a jaký?

Mívala jsem pihy, ale dnes jsem za ně ráda, jsem na ně hrdá.

Jak si představuješ prvotřídní luxusní relax?

Super zábavu, pohodu, hodně času jen pro sebe.

Která světová osobnost je pro tebe inspirací?

Hodně osobností je pro mě inspirací.

Adoptovala bys dítě?

Přemýšlím o tom.

Když pomáháš dětem s úkoly, který předmět je pro tebe nejhorší?

Nemám moc ráda matematiku, ale zbožňuju od malička vlastivědu a dějepis.

Co sis si naposledy koupila?

Krásné náušnice, ale ne tyhle.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Jak se ti tady líbí?

Moc se mi tu líbí, a ty jsi byla na přehlídce nádherná.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m

4 + KK 123 m², bal. 1 m², ter. 5 m²
28 692 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha - 981m
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha - 981m

8 + KK 981 m², ter. 41 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m

5 + KK 318 m², ter. 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK 634 m², ter. 190 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

2 + KK 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
26 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila ve Střešovicích 2134m
Praha 6

Luxusní vila ve Střešovicích 2134m

986 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 248m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 248m

5 + KK 248 m², ter. 31 m²
34 192 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m
Praha 8

Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m

4 + KK 156 m², ter. 31 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Malá Strana 48m
Praha 1

Byt na prodej Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou
Praha 5

Luxusní byt se zahradou

3 + KK 100 m²
16 890 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Malá Strana 48m
Praha 1

Luxusní byt Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m

7 + KK 334 m², bal. 6 m², ter. 25 m²
41 600 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m

8 + KK 492 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město

7 + KK 379 m², bal. 9 m²
85 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1
Praha 1

Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1

6 + KK 339 m², bal. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m

3 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

3 + KK 133 m², bal. 3 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 246
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 246

4 + KK 246 m², bal. 6 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Josefov Praha
Praha 1

Luxusní byt na prodej Josefov Praha

3 + KK 115 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov

2 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 6 - 89m
Praha 6

Luxusní byt Praha 6 - 89m

2 + KK 89 m², ter. 8 m²
11 649 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila se zahradou Troja 728m
Praha 7

Luxusní vila se zahradou Troja 728m

12 + KK 528 m², bal. 27 m², ter. 64 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Praha 6

Luxusní vila na Hanspaulce 940m

Atypický 940 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
68 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 104m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 104m

3 + 1 104 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt k pronámu Staré město 192m
Praha 1

Byt k pronámu Staré město 192m

5 + 1 192 m², bal. 2 m²
150 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na pronájem Staré město 409m
Praha 1

Obchod na pronájem Staré město 409m

409 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy

4 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m
Praha 1

Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m

5 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 3 - 128m
Praha 3

Luxusní byt na Praze 3 - 128m

3 + KK 128 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 96m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 96m

3 + KK 96 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m

3 + 1 107 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem Praha 4 - 300m
Praha 4

Vila na pronájem Praha 4 - 300m

8 + 1 400 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt Střešovice 197m
Praha 6

Byt Střešovice 197m

4 + KK 197 m², ter. 67 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu Praha
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu Praha

280 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m
Praha 6

Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m

4 + KK 104 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem restaurace Praha 1 - 218m
Praha 1

Pronájem restaurace Praha 1 - 218m

Atypický 218 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou Dejvice 225m
Praha 6

Byt s terasou Dejvice 225m

5 + KK 225 m², ter. 54 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 1 - 136m
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu Praha 1 - 136m

3 + 1 138 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky.cz - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks