Hlavní stránka Nové články

Slovenská herečka proslavená seriálem Vyprávěj a nyní jako charismatická doktorka Marika Lukášová ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se i během druhého těhotenství aktivně podílí na společenském životě. Přestože má doma dvouletého syna Tobiáše a v bříšku překvapení, tak si s manželem udělala chvíli pro sebe a společně vyrazili do společnosti na narozeninovou oslavu obchodu českých designérů. Herečka si tak udělala chvilku na rozhovor pro Luxury Prague Life a prozradila nejen, jak se těší na druhého potomka.

Video

Andrejko, potkáváme se po dlouhé době a u štendrů s oblečením. Co vy a móda?

Inklinuji k udržitelné módě, hlavní věc je otázka planety. Snažím se už nehromadit, snažím se mít málo věcí, ale kvalitních. Snažím se o to druhým rokem a velmi se mi to osvědčilo i co se týče věcí na dítě. Strašně ráda navštěvuji různé design markety. Vím, že když koupím poctivé tepláčky nebo mikinu, tak strašně věcí mi zůstává na druhé dítě. Jsou tak kvalitní, že vím, že zůstanou možná i na třetí a možná i pro vnoučata. To je pro mě ta pointa, že to má opravdu smysl. Už ani nechodím do obrovských obchodních řetězců, když tam přijdu, tak už z toho mám depku. Samozřejmě, že ne všechno, co potřebujeme, seženu v ekologické variantě. Proto se někdy ocitnu i tam. Vnímám už ale všechno, co tam na mě působí. Hudba, světla, dav, je toho tak strašně moc, že nás to jen manipuluje. Proto se tomu snažím vyhýbat.

Tahle móda je krásná, taky je ale mnohem dražší.

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m, Praha 1

Je dražší, zase ale mnohem více vydrží. Takže je to jen otázka pohledu. „Neptejte se, proč je udržitelná móda tak drahá, ale ptejte se, jak je možné, že konvenční móda, je tak levná. „To je věta, která hodně koluje v oblasti udržitelnosti a říká vše.”

Které šaty máte dnes na sobě?

Appart Label. Mám je hrozně ráda, protože jsou oversized, tedy velké, ale zároveň sedí na ramenou a můžu je nosit teď v těhotenství, i potom. Hlavně jsou nesmírně pohodlné.

Víte pohlaví miminka?

Víme, ale jisté je to vždycky až, když se narodí.

Vím, že jste si vždycky přála velkou rodinu. K jakému číslu chcete zajít?

Nevylučujeme to. Máme to nastavené tak, že asi bychom nedokázali zabránit vývoji dítěte, kdyby tam bylo. Na potrat bych nešla. Tím pádem, kdyby jich bylo i deset, přijala bych to, protože bych přijala každou duši. Samozřejmě že k tomu přistupujeme vědomě. Nevylučujeme to, ale zároveň nevím, jaký bude druhý porod, druhé dítě, jak to budu dohromady zvládat. S dvouletým dítětem je to jízda už teď, nedovedu si představit, jak to budu fyzicky a psychicky zvládat, až se narodí druhé. Je tam samozřejmě otazník, ale nezavíráme dveře.

Jste pořád aktivní. Kdy se vrátí vaše postava z Ordinace v růžové zahradě 2? Půjde to, zvlášť když ještě nevíte, jak to budete zvládat?

Vše bude záviset na situaci, jsem domluvená takovým způsobem i s produkcí, že uvidíme, až se jako rodina sžijeme, potom teprve zjistíme, jak budeme fungovat dále. Pro mě osobně natáčení není náročné. Mám totiž super dárek od Pána Boha, a to velmi rychlou fotografickou paměť. Velmi rychle se naučím texty a velmi rychle zapomenu.

To vás museli ve škole milovat.

Spolužáci mě nenáviděli (směje se). Tím pádem mi to nedělá problém, do práce chodím opravdu ráda. Člověk si tam odpočine.

Napadlo vás, že byste tam dala vaše děti do nějaké role, třeba jako miminko do kočárku?

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha, Praha 6

To by k tomu musely být stavěné. Tobiáš k tomu zatím vůbec není vstřícný, je to zatím dítě spíš introvertní, nemá rád velké skupiny lidí a ruch. Kdybych cítila, že to dítě to chce a cítí se v takové společnosti dobře a nevadí mu cizí lidi, neřešila bych to. U Tobiáše ale vím, že to není ta cesta, alespoň ne teď, cizí lidi nemá moc rád. Je lev, a to je povaha kočky. Ta se ze začátku všeho bojí a teprve až když si zvykne, tak to všechno ovládne. Potřebuje svůj časoprostor. Ale to se také může změnit. Děti se vyvíjejí.

To ho nebudete muset dávat do školky, když budete doma s druhým dítětem.

Nedáváme ho do školky, i když jsme nad tím uvažovali. Hodně lidí nám radilo, že to máme udělat, abych měla klid na to druhé, nějak to ale necítíme. Zatím na to není připravený, a zároveň nechci děti od sebe oddělit. Chci, aby si na sebe od začátku zvykly a byly parťáci, ne jim od začátku rozdělit světy.

Vy máte rodinu na Slovensku, takže babička je daleko.

Všichni teď přijeli za mnou, protože jsme tam byli v létě a teď už si na tu cestu moc netroufám, je to nepohodlné. Nejdřív sem přijeli rodiče, teď tu byl brácha s rodinou. Až se budeme na to cítit, vyrazíme zase za nimi na Slovensko. Druhá babička žije v Bechyni, vidíme se každý druhý týden a pomáhá co se dá, když přijede. Za co jsme nesmírně vďeční.

Děláte také nějakou výstavu pohlednic, to znamená, že vaše vášně pro focení a cestování taky bude muset jít stranou.

Teď bylo se vším strašně těžké období. Mám vlastně dvě výstavy. Jedna, to je pro mě velká pocta, je momentálně v Mánesu společně s různými evropskými fotografy. Tam mám své fotky, které jsou Černobílé a spíš syrové. Je to mně zatím nejbližší druh fotografie, ovšem není úplně mainstreamový, ale o to víc čistý a úpřímný. Prostě skutečná fotka, bez zásahu grafických úprav a postprodukcí. To je mi nejbližší, to dělám nejraději.

Teď jsem ještě také dělala projekt Pohlednice – Přání všedního dne, který je pro děti, které trpí fenylketonurií. To je metabolická porucha, kterou děti trpí od narození a nemůžou téměř nic. Pokud rodiče nedodrží dietu, která je jedna z nejpřísnejších co existuje,tak to vážně ohrožuje jejich mentální vývoj. Zodpovědnost je tedy na rodičích. I dětech samotných. Je to velmi vzácná nemoc, má to jen pár set dětí.

Tímto projektem podporuju Národní sdružení PKU a jiných DMP. Jsem jejich patronkou a vždycky se jim snažím vymyslet nějaký projekt. Aktívně do toho zapojuju právě děti. Už jsme to dotáhli do konce, už to šlo díky bohu do tisku. Poslední fotky vznikaly už s bříškem a fyzicky už to bylo hodně náročné, dali jsme to ale nějak dohromady.

V jaké fázi života byste si troufla vzít bágl, foťák, děti a vyrazila do světa?

Těšíme se na to. Myslím si, že od tří let dál. Pro mě je zásadní, aby dítě, když se mu cokoliv stane, dokázalo přesně popsat, co mu je. Aby kdyby se něco stalo, mi to dokázalo říct, jinak bych byla bezradná.

To pak v té zemi musí být nějaká zdravotní péče. V pralese by to asi bylo těžké.

Do pralesa bych asi nešla, ale Indii bych chtěla strašně znovu dát. Nebo Nepál, ten je takový klidnější.

Nebojíte se pak kritiky „biomatek“?

Vždycky se do vás někdo pouští. Tolik hejtrů nemám, je to ale o tom, že se tu všichni pořád rozdělují na dvě drastické společnosti. Buď jste chemka nebo bio, bílý nebo černý, gay nebo hetero. Všichni rozdělují a pravda je někde uprostřed. Všichni jsme tak trochu zlí, a tak trochu dobří, akorát někdo víc a někdo míň. Takhle je to se vším.

Vždycky se jen snažím v tom lidi usměrnit. Opravdu používám přírodní kosmetiku, nakupuji na trzích a snažím se žít život, za který se nemusím stydět a který je šetrný k planetě. Taky ale nejsem stoprocentní, musím koupit dítěti kapsičku, kde má jídlo, protože když jsem s ním ve městě, tam mu někde na náměstí biokaši nevyrobím. Většinou se pak snažím lidem jen dovysvětlit, že nejsem a ani nechci být fanatik.

Co si myslíte o očkování?

Máme všechna povinná očkování. Dodržovala jsem ale co nejdelší možný odstup od vakcín a zásadně jsem očkovala, jen když bylo dítě absolutně zdravé, se silnou imunitou.

Česká televize opět začala vysílat Vyprávěj. Jak na to vzpomínáte? Myslíte, že ještě někdy přijde taková role?

V první řadě jsem strašně vděčná za to, že jsem vůbec tu příležitost dostala, protože někteří herci na to čekají celý život. Jsem nesmírně vděčná, protože je to skutečně seriál, který má kvalitu a mně to pomohlo se odrazit, takže za to nepřestanu děkovat.

Jestli přijde ještě něco podobného doufám, ale netlačím na to, protože vím, že všechno má svůj čas. Každé období má něco a v tomhle období s dětmi můžu říct, že Ordinace mi momentálně vyhovuje nejvíc. Hodně věcí nemusím řešit a není to až tak vážné (směje se). Možná to zase přijde i v umění, až budu mít víc prostoru se tomu věnovat.

Musela jste nějakou roli odmítnout kvůli těhotenství nebo třeba prostě z přesvědčení?

Něco jsem odmítla, ale nebylo to nic zásadního. Spíš se to v danou dobu nehodilo.

Popište, jaký je váš manžel táta, pomáhá vám? Rozdělujete ženské a mužské role?

Je ten nejlepší otec mého odítěte. Zvláda vše, nerozdělujeme, kdo co má udělat, střídáme se podle situace, snažíme si navzájem dopřát prostor, možnost tvořit, pracovat. Vše je o komunikaci.

Co si myslíte o politice v Česku? Jestli třeba když mají na Slovensku teď tu super prezidentku, jestli by nebylo lepší žít tam?

Jo prezidentka na Slovensku je velmi sympatická a moc jí fandím. Skvěle repzentuje krajinu. Ale politika, tam taky není nic krásného. Politice nerozumím, proto se ve veřejném prostoru k ní ani nevyjadřuju. Jediné co si přeji je, aby stát vedli slušní a poctiví lidé.

Zajímá mě ještě - vím, že neřídíte auto. Nezměnilo se to nebo se prostě i s dětmi dá fungovat bez auta?

Občas už řídím…ale spíš sporadicky. Žijeme na Vinohradech a vše, co potřebujeme, máme v pěší dostupnosti. Auto využíváme, jen když jedeme mimo Prahu.

Jste šťastná?

Ano.

Myslíte, že se dát jít ještě výš?

Neexistuje buď málo nebo moc šťastná. Buď jste nebo nejste. A já jsem. Je to totiž stav mysli, ke kterému musíme dospět každý po svém. Musíme si dovolit být šťastní a pak se to stane.

Děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Nejkrásnější věc na mateřství v jedné větě?

Stačilo by jedno slovo - objetí.

Vyjmenujte tři vaše vášně.

Fotografování, cestování a v poslední době příroda.

Proč by měli mít lidé děti?

Aby pokořili své vlastní ego.

Nejúžasnější země, kde jste fotila.

Indie.

Jak vám změnil život seriál Vyprávěj v jedné větě.

Asi tak, že mám pocit, že mě zařadil mezi herečky.

Čím vás okouzlil váš manžel na začátku vztahu?

Absolutní upřímností.

Vysněná role?

Taková, která nemá text.

Za kolik peněz byste kvůli roli přibrala 30 kg?

Není to otázka peněz. Běžně při těhotenství přibírám dvacet, takže bych zvládla i třicet.

Co pro vás znamená slovo svoboda?

Zodpovědnost za sebe sama.

Čím vás zaručeně rozesměje váš syn?

Vlastně vždycky, jak teď povídá.

Kde se nyní cítíte víc doma - v Česku nebo na Slovensku?

Momentálně v Čechách.

Nejoblíbenější dětská říkanka?

Vařila myšička kašičku.

Co říkáte na současnou politickou situaci?

Pluje absolutně mimo mě. ˇUiju si ve své bublině.

Co děláte pro naši planetu?

Snažím se zbavovat odpadu, používám přírodní kosmetiku a snažím se podporovat naše tuzemské obchodníky co se týká masa, mléka, ovoce, zeleniny, oblečení.
Dotazovaná se ptá redaktora:

V co věříte?

Věřím sama v sebe.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (9)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Unikátní byt na Praze 1 - 174m
Praha 1

Unikátní byt na Praze 1 - 174m

4 + KK 174 m², ter. 14 m²
32 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
19 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město

4 + KK 178 m²
17 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m

3 + KK 149 m², ter. 31 m²
16 518 300 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 337 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m
Praha 1

Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m

3 + KK 117 m²
22 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej 267m
Praha 6

Luxusní byt na prodej 267m

7 + 1 267 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 355 100 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 145m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 145m

3 + KK 145 m²
27 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město 165m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město 165m

3 + KK 165 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

3 + KK 113 m²
19 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží - Staré Město

5 + 1 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 1 Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Praha 1 Nové Město

3 + KK 165 m²
45 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 1 - Malá Strana
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Praha 1 - Malá Strana

4 + KK 239 m²
67 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m
Praha 6

Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m

7 + 1 235 m², bal. 20 m², ter. 15 m²
22 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

3 + KK 156 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na pronájem na Vinohradech
Praha 2

Luxusní penthouse na pronájem na Vinohradech

5 + KK 343 m², ter. 34 m²
175 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Vinohrady - 242m
Praha 2

Luxusní byt na prodej Vinohrady - 242m

5 + KK 242 m²
30 970 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na Vinohradech - 343m
Praha 2

Luxusní penthouse na Vinohradech - 343m

5 + KK 343 m², ter. 34 m²
56 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Karlín - 50m
Praha 8

Byt na prodej Karlín - 50m

2 + KK 46 m², bal. 5 m²
7 499 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt Malá Strana - 194m
Praha 1

Mezonetový byt Malá Strana - 194m

5 + KK 194 m²
32 929 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Novém Městě - 141m
Praha 1

Luxusní byt na prodej na Novém Městě - 141m

5 + KK 141 m²
19 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana

3 + KK 239 m²
36 329 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 48m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 302m
Praha 7

Penthouse Troja 302m

5 + KK 302 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 6 - 113m
Praha 6

Luxusní byt se zahradou na Praze 6 - 113m

3 + 1 113 m², ter. 10 m²
16 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 415m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami 239m
Praha 8

Luxusní byt s terasami 239m

5 + KK 239 m², ter. 66 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m

4 + KK 234 m², bal. 16 m², ter. 40 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasami u řeky 239m
Praha 8

Byt s terasami u řeky 239m

5 + KK 239 m², ter. 66 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks