Tři citronky pro Popelku

Milujete vánoční příběhy? Já také… Jeden netradiční vám právě přináším.
17. prosince 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Důležité je, že i když ne každý příběh začíná dobře, zaručeně vás čeká happy end. Jak říkal spisovatel a velký optimista Dale Carnegie „Když ti dá život citróny, udělej si z nich limonádu“. Dříve jsem se tomuto rčení vysmívala a vtipkovala, že u nás by se spíše jednalo o oranžádu než o limonádu. Až do letošních Vánoc...

Scénář, režie, produkce: LP-Life.cz. Hrají: Kateřina Niklová a Matyáš Hložek.

Můj vánoční příběh začíná na jedné z nejprestižnějších lokalit v Praze – na Malé Straně.

Tady jsem já – česká mláda žena v koupelně nádherného, nedávno zrekonstruovaného bytu, který jsme si s přítelem pojmenovali „Chateau Savoy“, jelikož se nachází jen kousíček od kavárny stejného jména.

Ponořená do vany IlBagnoAlessi One, do které jsem se na první pohled zakoukala v Elite Bath, si užívám voňavou koupel. Jsem šťastná a natěšená na blížící se Vánoce. Od setkání s přítelem Davidem nás odděluje už jen pár hodin! Dnes se konečně po dvou měsících vrací ze služební cesty v Asii a čekají nás naše první společné Vánoce!

STOP: hlavně zase nezapomenout dát do kyblíku s ledem láhev našeho oblíbeného šampaňského Piper Heidsieck

Můj dekolt v horké vodě příjemně chladí úchvatný náhrdelník Gismondi (modrý akvamarín ve tvaru srdce, orámovaný diamanty), který jsem dostala od milovaného muže ke svým třicátým třetím narozeninám. Mám najednou pocit, že mi patří celý svět! Co více bych si měla přát? Jsem stále mladá, půvabná, mám skvělý vztah, zajímavou práci, jsem obklopená luxusem a žiji přímo tady a teď život svých snů! Možná mě na Vánoce (nebo pokud ne na Vánoce, tak třeba na Valentýna) přítel požádá o ruku?!

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m, Praha 1

Náhle mou koupelovou euforii přeruší nečekaný telefonát!

„Ahoj drahá,“ zazní známý Davidův hlas. „Ahoj,“ s radostí zamrkám do telefonu. Že by už byl na letišti? On pokračuje: „Má drahá, jsem stále v zahraničí a mám strašně moc práce. O svátcích na mě nečekej. Sbohem!“ Zavěsil…

Několik dní se vzpamatovávám z toho telefonátu. Mám stále milion otázek: Má jinou? Stalo se něco? Myslí si, že nejsem ta pravá? Pořád doufám, že zazvoní u dveří. Nebo by se alespoň na jeho čísle mohl přestat ozývat záznamník!

Rozhlížím se po bytě kolem sebe – všechno je tady tak krásné, od kuchyně Varena a nábytku Minotti, který jsme pořídili v designovém studiu STOPKA, až po svítidla Lasvit, která kromě našeho stropu zdobí mimo jiné i zajímavé světové lokace, například překrásnou operu v Dubaji. Modré sametové křeslo Poltrona Frau nám dokonce dodal přímo majitel studia Jiří Stopka. Bylo tak nádherné, že jsme ho prostě museli mít!

Ještě chvíli se snažím zabavit čtením módního časopisu, co u mě zapomněla kamarádka. Já čtu pouze online, papírové časopisy zásadně nekupuji. Vůbec mi nedávají smysl! Zanedlouho stejně zopakují osud všech svých předchůdců a nástupců a skončí v koši. Nevím jak vy, ale já jsem zásadně proti kácení českých lesů! 

I v luxusním bytě jsou tři dny mezi čtyřmi stěnami moc dlouhá doba...

Kolik je vlastně hodin? Hodiny Qlocktwo z klenotnictví Dušák mi místo obvyklého času ale napíší vzkaz, který všechno změní: Je čas jít ven!

Ještě chvíli sedím a přemýšlím, zda jsem to opravdu viděla, nebo se mi to všechno jenom zdálo.. A pak jako kometa proletí mou hlavou jasná myšlenka:

„Musím ven! On se nevrátí!“

Beru na sebe oblíbený šedý pletený kabát Brunello Cucinelli, kreditku od našeho účtu a jdu ven na vzduch. Taky si chci užit kouzelné české Vánoce!

Po cestě z bytu zhoupnu designový kulatý reprák Beosound Edge od Bang & Olufsen. Rezonance hudby mě povzbudí ještě více a nabije energií jít kupředu.

Když se ženě hroutí život, je čas zajít do kadeřnictví.

Na Starém Městě, kde jsem se za nedlouho ocitla, jsem narazila na salon Libora Šuly. Když jsem seděla v kadeřnickém křesle, překvapivě jsem začala pozorovat, jak se mi mění nálada. Právě u skleničky limonády od kreativní ředitelky salonu Kláry, která se zapřisáhla mě „vrátit k životu“ s pomocí kadeřnických kouzel, jsem si vzpomněla na Carnegieho citróny a rozhodla se, že už nikdy nebudu smutným ošklivým káčátkem. Usmála jsem se na sebe do zrcadla a vyrazila v novém účesu směrem na Staroměstské náměstí.

Po cestě k vánočnímu stromku se na mně z vitríny Cartier zatřpytil krásný zásnubní prsten. Na chvilku jsem se na něj smutně zadívala: je to přesně ten, jaký jsem si přála dostat od přítele! Ale co, pokrčila jsem rameny a už s úsměvem šla dál. Když ne teď, tak možná někdy příště.

„To celé je jen konec mých snů s Davidem, ale není to konec všech mých snů“.

Luxusní byt v historickém domě Malá Strana 67m
Luxusní byt v historickém domě Malá Strana 67m, Praha 1

Praho, jak jsi krásná! Neexistuje ani jedno roční období, ve kterém ti to nesluší! Vánoční trhy na Staroměstském náměstí září dobrou náladou a štěstím. Tento rok se stromeček mimořádně vydařil! Cítím se vedle něj jako Popelka, která je připravena proměnit se v princeznu.

A ta proměna začíná právě teď!

Šlo to se mnou poslední tři dny opravdu z kopce, ale teď jsem zpět, nohama na zemi a ty mě nevedou nikam jinam než do krásných butiků a obchodů!

Je čas pořídit si nové hodinky, proletí mi hlavou, když zahlédnu přímo u náměstí butik Omega. Zvolím si moderní a zároveň elegantní model s diamanty. Na mé ruce vypadají naprosto skvěle, jako kdyby byly pro mě stvořené na míru!

Pak si vzpomenu, že už je poledne a já jsem stále neměla kávu! A kam jinam zajít než do Nespresso? Je špatným vkusem (v Itálii je to dokonce trestné) pít odpoledne cappuccino, a tak si řeknu o preso z limitované edice „Chuť Paříže“. Miluji makronky, proto zvolím příchuť „Paris Macaron“.

Cestou do mého oblíbeného butiku Dolce & Gabbana se na mě usměje neznámý muž a řekne, že mi to moc sluší. Občas správně zvolená káva umí udělat zázraky, pomyslím si a taky ho obdaruji úsměvem na rozloučenou.

Nejhezčí obchod má stejně Moser

Nechci urazit jiné butiky, které jsou elegantní a designové, ale ten Moserův je plný historie. Nachází se v historickém paláci obchodního centra Myslbek a má v sobě pravého pražského ducha. Chodím sem ráda, abych se vcítila do jeho jedinečné atmosféry a pokochala se krásou českého skla. Je tu zajímavě zdobený stromeček: čím jiným než výrobky z dílny Moser! Co je to na stromečku? Vypadá to, jako zvonek. „Není to zvonek,“ prozrazuje mi elegantní paní, která tu pracuje. „Ale sklenička na degustaci vína“. Tu musím mít!

Kdybych měla být v příštím životě zvířetem, volila bych leoparda.

Proč? Neznám elegantnější šelmu a vůbec se nedivím, že leopardí print prožívá tento rok takovou renesanci! Proto ho špičkoví návrháři jako Dolce & Gabbana prakticky nikdy nevyřazují z kolekce.

Dokonale mi sedí leopardí šaty „carry over“ a leopardí kalhoty z kolekce "Cruise". A taky si ihned padneme do oka s kabelkou „Sicilkou“ ze stálé kolekce inspirované Sicílií.

Ke svému nákupu obdržím milý úsměv od obchodní asistentky Anastázie: „Veselé Vánoce,“ popřeje mi a já jí odpovím s úsměvem: „Taky vám přeji krásné svátky!“

Mám chuť se projít podél řeky, ale po cestě k Rudolfinu v butiku OBSESSION spatřím ve výloze šaty svých snů. Nevím, zda se vám to také někdy stalo, že jste si něco vyzkoušeli a pak už vás to nenechalo v klidu. Je jedno, zda to byly šaty, tenisky nebo svetr s jelenem.

Musím se přiznat, že jsem si černé šaty od Elie Saab z kolekce FW 18 zkusila již před pár týdny, pak znovu týden po tom, a teď dneska. Nic hezčího jsem na sobě asi neměla! NIKDY…Ještě ve vaně (na začátku příběhu) jsem doufala, že mé svatební šaty nebudou od nikoho jiného než od Elie Saab! Ale vážení, pokud vám to ještě stále nedošlo (mě totiž už ano), svatba se v nejbližší době nekoná! Což je další důvod, proč si nádherné černé šaty s peřím, a k nim i boty Jasmine Sandal Gianvito Rossi s kamínky Swarovski musím pořídit!

Šťastná jako dítě se točím přímo pod zrcadlovým stropem v butiku OBSESSION, ze kterého odcházím v teplém pleteném kožíšku z lišky, lehkém jako peříčko, z aktuální kolekce Yves Salomon.

Když vám o Vánocích nemá kdo udělat radost, musíte si ji udělat sami!

U řeky krásně svítí zapadající slunce, přede mnou jde zamilovaný pár, drží se za ruce a já znovu pocítím předvánoční splín. Aby bylo jasno, nemyslím, že peníze nahradí naše blízké a přátele. Upřímná láska a rodina se nahradit nedá! Finance nám pouze dávají více možností a příležitostí. Existuje spousta rozporuplných názorů na "šopoterapii", ale buďme k sobě upřímní – skoro vždy to zabere. Navíc není trestné si udělat o svátcích radost, když víte, že vám ji neudělá někdo jiný.

Jdu podél řeky a najednou spatřím ji, ženu co plyne kupředu – sošku extáze na kapotě Rolls Royce Ghost!

Zvědavě se k ní přiblížím tak blízko, abych si jí mohla pořádně prohlédnout. Cítím, že my dvě máme spoustu společného. Není čas se otáčet do minulosti, je třeba jít jen kupředu. Vzpomínám, jak jsme s Davidem snili o tomto autě. A již několikrát jsme spolu navštívili showroom v hotelu Intercontinental!

Pak se dveře otevřou a já pokorně nastoupím dovnitř. To auto vás jen tak nenechá, je nejen designově dokonale vyladěné, ale zároveň v něm cítíte velkou moc! Řidička se mě zeptá: „Dobrý den mladá paní. Kam pojedeme?” A já přirozeně odpovím (i když popravdě nevím kam jedu, ale tuhle jízdu si nemohu nechat ujít) „Na letiště prosím”.

Potřebuji odsud na chvíli pryč

Na terminálu 3 letiště Václava Havla se zmateně rozhlížím kolem sebe, jsem překvapená že je na VIP terminálu tolik lidí. Na otázku, kam letím, se bez váhání přiznám, že sama netuším a že jen potřebuji na chvíli pryč. Při pohledu na mě zjistí, že s sebou nemám ani kufr, jen nákupní tašky a s pochopením se mi podívá do očí. „Podívám se, co letí v nejbližší době,” řekne. Zatímco vyhledává, nečekaně ji přeruší kolegyně s nějakým vzkazem.

„Za chvíli odlétá soukromé letadlo do Svatého Mořice a jeho vlastník vám nabídl odvoz,” pokračuje s překvapením…

„Na shledanou Praho, uvidíme se až v příštím roce!“

S úsměvem kráčím po schodech do letadla. Trochu zadýchaná, ale šťastná z toho, jak nečekaně se vyvinul den, se posadím do pohodlného koženého sedadla luxusního letounu OK Aviation. Za chvíli dorazí sklenička mého oblíbeného šampaňského Piper Heidsieck (I tady ho mají!). Poděkuji a vyměním ji za podepsanou obálku s kouzelnou kreditkou, se kterou je již na čase se rozloučit.

Připravená pocítit luxusní chuť šampaňského nakloním skleničku blíž ke rtům, když v tom mě ze sousedního sedadla osloví pohledný muž: „Na nové začátky, slečno!” Překvapeně se usměju a pomyslím si: Konečně mi osud přihrál v letadle sympatického souseda! Přiťuknu si s ním a odpovím: „Na nové začátky v roce 2019!“.

Foto: Jaroslav Urban. Obrazy: Ivana Sucháčová

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (30)

View photo gallery

O autorovi

I když jedním z oborů, který jsem vystudovala, je filologie, psaní je spíš mým koníčkem. V každodenním životě se věnuji marketingu a nemovitostem (jsem zakladatelkou Y&T Luxury Property). Mám ráda cestování, umění, golf a bytový design. Ráda vás pozvu na své cesty nejen za kulturou a povím vám, jak to chodí na českém realitním trhu.
Elena Jakubovic
Klimentská 46 a 48
110 02 Praha
Česká repubika
info@stopka.cz
+čěé221851045
River Diamond
Rohanské nábřeží 657/7, Praha
Česká republika
info@elitebath.cz
+420 222 300 700
Kpt. Jaroše 46/19, 360 06 Karlovy Vary
Česká republika
customerservice@moser-glass.com
+420 353 416 242
Na Příkopě 1047/17, Praha
Česká republika
prodejna@dusak.cz
+420 222 318 811
Dušní 10, 110 00 Staré Město, Praha
Česko
prague@beostores.com
+420224811234
Pařížská 1068/10, 110 00 Staré Město,
Česko
+420 800 263 333
Dušní 1082/6,
110 00 Staré Město
224 811 822
Pařížská 30, 110 00 Staré Město, Praha
Česká republika
226 889 089
Letiště Příbram, 261 01 Drásov, Příbram
Česká republika
info@ok-aviation.cz
(+420) 318 690 644
Pařížská 935/4, 110 00 Praha 1 - Staré Město
Česká republika
prague@gismondi1754cz.com
+420 222 211 192
STOPKA
Klimentská 48, 110 00 Petrská čtvrť,
Česko
info@stopka.cz
+420 221 851 045
Pařížská 203/19, 110 00 Josefov,
Česko
+420 222 327 260
Pařížská 131/28, 110 00 Staré Město,
Česko
+420 222 315 382
Široká 6, 110 00 Praha
Česká republika
OBSESSION Multibrand Store
Široká 37/7, 110 00 Josefov,
Česko
info@obsession.cz
+420 224 817 318
Široká 37/7, 110 00 Josefov,
Česko
info@obsession.cz
+420 224 817 318
Premier Wines & Spirits s.r.o.
U Silnice 949, 161 00 Praha 6-Ruzyně.
Česko
info@1er.cz
+420 777 777 074
Široká 37/7
110 00 Praha
Česká republika
224 817 318
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK 634 m², ter. 190 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m

4 + KK 234 m², bal. 16 m², ter. 40 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha - 981m
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha - 981m

8 + KK 981 m², ter. 41 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov

2 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Malá Strana 123m

4 + KK 123 m², bal. 1 m², ter. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Rašínovo nábřeží - 318m

5 + KK 318 m², ter. 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej Praha 1 Staré Město

7 + KK 379 m², bal. 9 m²
85 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m
Praha 8

Luxusní byt s terasou Praha 8 - 156m

4 + KK 156 m², ter. 31 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou
Praha 5

Luxusní byt se zahradou

3 + KK 100 m²
16 890 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Malá Strana 48m
Praha 1

Luxusní byt Malá Strana 48m

2 + 1 48 m²
11 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 492m

8 + KK 492 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Josefov Praha
Praha 1

Luxusní byt na prodej Josefov Praha

3 + KK 115 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1
Praha 1

Luxusní mezonetový byt na prodej Praha 1

6 + KK 339 m², bal. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Josefov 108m

3 + KK 108 m², bal. 3 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 248m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 248m

5 + KK 248 m², ter. 31 m²
34 890 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 6 - 89m
Praha 6

Luxusní byt Praha 6 - 89m

2 + KK 89 m², ter. 8 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila se zahradou Troja 728m
Praha 7

Luxusní vila se zahradou Troja 728m

12 + KK 528 m², bal. 27 m², ter. 64 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 104m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 104m

3 + 1 104 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt k pronámu Staré město 192m
Praha 1

Byt k pronámu Staré město 192m

5 + 1 192 m², bal. 2 m²
150 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha
Praha 1

Byt k pronájmu Praha

3 + KK 64 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy
Praha 1

Luxusní mezonet na prodej v centru Prahy

4 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m
Praha 1

Luxusní byt na prodej v centru Prahy 1 - 240m

5 + KK 240 m², ter. 51 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na Praze 3 - 128m
Praha 3

Luxusní byt na Praze 3 - 128m

3 + KK 128 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - 96m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 96m

3 + KK 96 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 107m

3 + 1 107 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem Praha 4 - 300m
Praha 4

Vila na pronájem Praha 4 - 300m

8 + 1 400 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt Střešovice 197m
Praha 6

Byt Střešovice 197m

4 + KK 197 m², ter. 67 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu Praha
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu Praha

280 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m
Praha 6

Luxusní byt k pronájmu Střešovice 104m

4 + KK 104 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchod na pronájem Staré město 409m
Praha 1

Obchod na pronájem Staré město 409m

409 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem restaurace Praha 1 - 218m
Praha 1

Pronájem restaurace Praha 1 - 218m

Atypický 218 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou Dejvice 225m
Praha 6

Byt s terasou Dejvice 225m

5 + KK 225 m², ter. 54 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Praha 1 - 136m
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu Praha 1 - 136m

3 + 1 138 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu Střešovice 193m
Praha 6

Luxusní byt k pronájmu Střešovice 193m

4 + KK 193 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt pronájem Hradčany 170m
Praha 6

Byt pronájem Hradčany 170m

4 + 1 170 m², ter. 6 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Střešovice 193m
Praha 6

Byt na pronájem Střešovice 193m

4 + KK 193 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem ve Střešovicích 193m
Praha 6

Byt na pronájem ve Střešovicích 193m

4 + KK 193 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu ve Střešovicích 193m
Praha 6

Byt k pronájmu ve Střešovicích 193m

4 + KK 193 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 3 - 61
Praha 3

Byt k pronájmu Praha 3 - 61

2 + KK 61 m², ter. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks