Móda na Českých lvech: Kdo byl za bohyni a kdo vsadil na look éterické víly?

Červený koberec, záře reflektorů a luxusní róby.
11. března 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Pražské Rudolfinum otevřelo 10. března večer své dveře velkolepému 25. vyhlašování cen Český lev, na kterém jsme nemohli chybět. O slavnostním večeru si můžete přečít v našem článku ZDE: Český lev: Bába z ledu ovládla Rudolfinum.

Známé české celebrity na tak luxusní událost oblékly elegantní, mnohdy i pompézní šaty od známých módních návrhářů, což si nenechaly ujít především dámy z naší módní readakce. Které šaty byly podle nich ty nejlepší?

Video

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
vybrat
Dominika Nečasová
módní redaktorka
vybrat
Ornella Koktová
modelka

Jana Plodková a Diana Kratochvílová vsadily na šikovné ruce návrhářky Zuzany Kubíčkové

Když se na červeném koberci objevila Jana Plodková, nestačili jsme zírat. Její jemnost totiž dokonale podtrhly zelené vzorované šaty od návrhářky Zuzany Kubíčkové, které společně s červenou rtěnkou vypadaly svěže a sexy. Její šaty rozhodně patřily mezi ty výraznější.

Nádhernou, ale trochu odvážnější róbu od Zuzany, oblékla i přítelkyně zpěváka Adama Mišíka, Diana Kratochvílová. Rafinovaný střih odhalil její bujný dekolt a rozparek zase štíhlé nohy. S Adamem byli sice barevně sladěni, ale kombinace různých stylů outfitů, byla dost bizarní. 

DJka Lucca na červeném koberci rozkvetla v květinových šatech Beaty Rajské a odhalila dekolt

Sympatická blondýnka na červeném koberci překvapila svým vílím vzhledem. Oblékla lehké květinové šaty z dílny návrhářky Beaty Rajské a díky jejich trojúhelníkovému vršku odhalila svůj dokonalý dekolt. 

Tereza Voříšková v šatech ODIVI vypadala jako bohyně

Mladá a půvabná herečka Tereza Voříšková překvapila svými luxusními dlouhými šaty, které byly v bílostříbrné barvě. Právě proto, že Tereza není milovnicí dlouhých šatů, nás šokovala svým úchvatným vzhledem: vypadala jako bohyně! Róbu doplnila ještě výraznými náušnicemi od značky ANTIPEARLE a za celkový look má od nás jedničku z hvězdičkou!

Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m
Pronájem bytu Janáčkovo nábřeží 211m, Praha 5

Aňa Geislerová předvedla romantiku z první republiky od Alizé Fashion House

Krásná herečka se zrzavými vlasy na předávání cen Českého lva oblékla smetanové šaty s volánky, které zakrývaly každičký kousek její kůže. Róba nám trochu připomínala dobu první republiky, kdy frčely rolákové šaty s nabíranými rukávy. Jediné, co bylo na šatech zajímavé, byly luxusní výšivky. 

Pompézní šaty od Agáty Seehákové předvedla Bára Poláková

U dvojnásobné maminky, zpěvačky Barbory Polákové, jsme si připadali jako na předávání cen Grammy. Její róba rozhodně patřila k těm nepřehlédnutelným a luxusním. Šifonové áčkové šaty od návrhářky Agáty Seehákové perfektně podrthly celý její look a v kombinaci se studenou barvou jejích vlasů připomínala ledovou královnu. Chtěla si snad zahrát na krátkovlasou princeznu Elsu z pohádky Ledové království?

Andrea Bartošková a Tatiana Vilhelmová vsadily na lesklý satén a kožíšek

Archeoložka a manželka herce Jiřího Bartošky zazářila v saténových lesklých šatech tělové barvy a doplnila je hnědou beranicí. Společně s Jiřím Bartoškou tvořili, ostatně jako vždy, dokonalý pár.

Stejně na tom byla i Tatiana Vilhelmová a Vojta Dyk, kteří dorazili mezi posledními. Jejich luxusní vzhled a elegance nás okouzlila na první pohled. Tatiana oblékla rafinované šaty kombinující krajku a lesklý satén, Vojta luxusní vzorovaný oblek. 

Zdenka Procházková a Jitka Čvančarová jako opravdové dámy

Legendární herečka Zdenka Procházková překvapila svou elegantní a luxusní róbou. Dlouhé černé šaty s výrazným flitrovaným zdobením tvořící vzor motýla zvýraznily její krásu. 

U obdařené a energické herečky Jitky Čvančarové je známo, že ráda odhaluje svůj bujný dekolt. Tentokrát však překvapila a oblékla elegantní šaty od návrhářky Tatiany Kovaříkové, které podtrhly její ženské křivky.

Zuzana Kronerová a Táňa Pauhofová zvolily tmavě modrou

Hvězda večera Zuzana Kronerová zvolila lehké elegantní modré šaty s drobnými krystaly. Celkový look nijak nenadchl, ale ani neurazil, protože Zuzaně to v šatech moc slušelo. Podobný odstín modré zvolila i slovenská herečka Táňa Pauhofová, která oblékla saténové šaty se sexy odhalenými rameny. Společně s účesem a červenou rtěnkou vypadala božsky. 

A které šaty zaujaly nejvíce vás? 

Dominika Nečasová

Výroční udílení českých Oscarů, 25. ročník Českého lva, je sice za námi, ale účty za módní kreace se skládají až nyní! Takže, kdo propadl a kdo to měl naprosto v suchu?

Jana Plodková

Tato herečka, snad jako úplně jediná, přišla do puntíku jako ze žurnálu! Dokonalé šaty zelenožluté barvy poseté květinami, doplněné o růžové lodičky a rudou rtěnku. Wow, tomu říkám hvězdný look! A tím myslím i ten jemný a přitom velmi sexy make-up. Za mě dokonalost!

Šaty: 100 % Make-up a vlasy: 98 % (vlasy bych ještě nechala doladit…)

Barbora Poláková:

Barbora a její přešitá blankytně modrá záclona z dílny Agáty Seehákové: tento model bych spíše čekala u gravidní Jitky Čvančarové či osoby, která má problém se svojí postavou. Buďto je Poláková opět těhotná, nebo měla v plánu domů donést pár táců s chlebíčky pod sukní. Jinak si tento děs vysvětlit nedokážu.

Šaty: 10 % Make-up a vlasy: 80 %

Aňa Geislerová:

Zdá se mi, že Aňa věkem nabírá na látkách. Dříve bývala typem ženy, u které jsme věděli, že vždy předvede nějaké ty haute couture šaty od Prady a podobně. Teď mnohonásobná lvice vsadila na šaty z Alizé Fashion House a šperky od Cartier. Cartier je rozhodně super volba, ale ty šaty jsou jak z castingu na post vokalistky do skupiny Moravanka Jana Slabáka. A to se na Českého lva s prominutím moc nehodí!

Šaty: 40 % Make-up a vlasy: 60 %

Zuzana Kronerová:

Nejlépe oceněná žena večera oblékla klasickou tmavě modrou róbu ozdobenou několika kamínky, kterou lze za pár korun pořídit jak v Kotvě, tak i v nákupním centru někde na okraji Ostravy. Na jejím outfitu se mi líbí jen avantgardní brýle a ten velký elegantní náramek na levém zápěstí. Je velká škoda, že se v našich končinách starší herečky neoblékají podobně jako například Jane Fonda na předávání Oscarů. (Chytněte se vy “STYLISTI” konečně za nos!!!)

Šaty: 30 % Make-up a vlasy: 60 %

Jitka Čvančarová:

Jitka mě velmi potěšila! Její zcela jednoduše řešená vínová róba od Taťány Kovaříkové nádherně všem přítomným oznámila její požehnaný stav. Jako jedna z mála hereček měla skutečně hvězdný šmrnc! Díky bohu nezopakovala podobnou kreaci ordinérnosti jako loňský rok na MFFKV, kde ji vystrojili v ELLE Beauty Lounge. Za mě tentokrát velký palec nahoru, a to i za ty dokonalé lokny a make-up!!!

Šaty: 90 % Make-up a vlasy: 98 %

Táňa Pauhofová:

Další slovenská kráska večera dorazila v oceánově modré róbě se spadlými a dokonce i vlajícími rukávy. Jak bych to jen řekla, to světlé psaníčko a páskové střevíce jsou u mě za jedna, ale ta zbytečně utopená róba by měla raději skončit na dně Mariánského příkopu! Jsou to tak nudné šaty o ničem, že se divím, že si Táňu nenechali za pultem mezi šatnářkami!

Šaty: 45 % Make up a vlasy: 51 %

Andrea a Jiří Bartoškovi:

Kdyby tento pár nebyl sladěn do detailů, tak by to snad ani nebyli oni! U paní Andrey mě velmi baví její smysl pro módu. Jako jedna z mála dam na slavnostní večer nezvolila tmavou těžkopádní róbu, ale naopak lehké zlaté šaty – jakoby byly předzvěstí teplejších zítřků! S tím hnědým beránkovým kabátkem také nemám sebemenší problém, neboť je skoro totožný s tím, ve kterém jsem fotila fotky pro kampaň “Móda Proti Proudu” (takže dokonalé). Jiří byl opět za super šik elegána, ale toho jsme si všichni vědomi už celá léta.

Šaty: 100 % Make up a vlasy: 90 %

Zdenka Procházková:

Jedna z mála hereček, která si skutečně pamatuje filmové hvězdy z první republiky, dorazila na udílení cen Český lev plná sil a elánu. To na této ženě naprosto zbožňuji. Když se na ní člověk podívá, jasně vidí, že chce jít s dobou a rozhodně se neupíná k minulosti. To je názorně vidět i ve volbě róby, kterou zvolila. Obří zlatý motýl absolutně rozsvítil jinak zcela obyčejné šaty. Super výkon!

Šaty: 88 % Make-up a vlasy: 100 %

Tatiana Vilhemová a Vojta Dyk:

Místo rádoby romantických šatů pro holčičky, měla Tatiana zvolit zcela jinou róbu podtrhující ženskost (a to tu dospělou). Tento model jí podle mě velmi ublížil, protože to vypadá, že si čtyřicítka hraje na diblíka – velká škoda! Ani profi make-up a účes zde moc nepomohl.

Vojtu beru jako svérázného umělce, a proto mi k němu jeho oblek a lá “jsem motýl Emanuel” docela i pasuje. Ovšem na svém muži bych to vidět nechtěla!

Šaty: 65 % Make-up a vlasy: 55 %

DJ Lucca (Lucie Kvasnicová)

Úspěšná DJka vyrazila na Českého lva jako na pláž. Rozdrbaný culík, lesknoucí se pleť a do toho šaty jak z krámku Aloha někde na Hawaii. Nejhorší z toho všeho je ten zvýrazněný pas černou látkou. Místo aby opticky zeštíhloval, zdá se mi, že dělá naprostý opak. To je pro mě vzhledem k velmi štíhle postavě této dámy dosti nepochopitelné. Pro příště by se to chtělo nejdříve podívat na módní trendy online, než člověk vyrazí někam mezi lidi.

Šaty: 10 % Make-up a vlasy: 50 %

Tereza Voříšková:

Tereza, coby vymodlená napodobenina Libušky Šafránkové v nominovaném snímku “Po Strništi Bos”, svému filmovému úkolu nedostála. Aspoň si však na slavností večer oblékla šaty, za které se rozhodně stydět nemusí. V bílé vypadala naprosto něžně a díky jejímu malému poprsí si mohla dovolit hluboký výstřih bez podprsenky, který by u jiných působil vulgárně. Toto jsou přesně ty situace, kdy například já, jinak obdařená, závidím. Jaké to asi je, si prostě jednou za čas nemuset hlídat dekolt?!

Šaty: 90 % Make-up a vlasy: 90 %

Adam Mišík:

Adam je typ kluka, který chce být za každou cenu (a to doslova) originální. Tentokrát to chtěl stvrdit svým sakem, které připomíná špatně ušité kimono. Tohle má jako někoho ohromit? Jeho přítelkyně byla ještě odvážnější. Zda ji potkal v místech Red Light District of Amsterdam, raději rozebírat nebudu. Ale co, holka je mladá, a když si vzpomenu, kolikrát já sama byla mimo...hahaha…

Ornella Koktová

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (12)

View photo gallery
Luxusní bydlení Praha
Luxusní kanceláře na prodej Praha
Praha 5

Luxusní kanceláře na prodej Praha

, 775 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 5
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha 5

, 778 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila ve Střešovicích 2134m
Praha 6

Luxusní vila ve Střešovicích 2134m

, 986 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 5 - 156m
Praha 5

Obchodní prostor na prodej Praha 5 - 156m

, 156 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 88m
Praha 10

Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 88m

Atypický, 88 m²
6 142 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov

Atypický, 58 m²
5 790 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 37m
Praha 10

Obchodní prostor na prodej Praha 10 - 37m

Atypický, 37 m²
2 999 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní restaurace na prodej Praha 5 - 366m
Praha 5

Luxusní restaurace na prodej Praha 5 - 366m

Atypický, 366 m², ter. 81 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej obchodního prostoru Praha 8 - 111m
Praha 8

Prodej obchodního prostoru Praha 8 - 111m

Atypický, 111 m²
5 690 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov - 117m
Praha 5

Kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov - 117m

Atypický, 117 m²
11 740 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na Praze 5 - 185m
Praha 5

Obchodní prostor na Praze 5 - 185m

Atypický, 185 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov - 190m
Praha 5

Kancelář na prodej Praha 5 - Smíchov - 190m

Atypický
19 661 020 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 215m
Praha 5

Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 215m

Atypický, 215 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory na prodej 186m
Praha 5

Obchodní prostory na prodej 186m

Atypický, 186 m²
8 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory na prodej 129m
Praha 5

Obchodní prostory na prodej 129m

Atypický, 129 m²
6 100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej restaurace na Praze 2 - 285m
Praha 2

Prodej restaurace na Praze 2 - 285m

Atypický, 285 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchod na Praze 5 - 369m
Praha 5

Obchod na Praze 5 - 369m

Atypický, 369 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor Karlín 215m
Praha 8

Obchodní prostor Karlín 215m

Atypický, 215 m²
12 992 980 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchod na prodej na Praze 5 - 273m
Praha 5

Obchod na prodej na Praze 5 - 273m

Atypický, 273 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej
Praha 5

Luxusní penthouse na prodej

Atypický, 234 m², ter. 117 m²
21 950 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej nebytového prostoru Praha 1 -
Praha 1

Prodej nebytového prostoru Praha 1 -

Atypický, 7 m²
612 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Bytový dům k prodeji Praha Vinohrady
Praha 2

Bytový dům k prodeji Praha Vinohrady

Atypický, 810 m², ter. 23 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář na prodej Praha 1 - 550m
Praha 1

Kancelář na prodej Praha 1 - 550m

Atypický, 550 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor Praha 1 - 73m
Praha 1

Obchodní prostor Praha 1 - 73m

Atypický, 73 m²
7 510 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila k prodeji Praha Vinohrady
Praha 2

Vila k prodeji Praha Vinohrady

Atypický, 810 m², ter. 23 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Praha 6

Luxusní vila na Hanspaulce 940m

Atypický, 940 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Praha 3 - 108m
Praha 3

Obchodní prostor na prodej Praha 3 - 108m

Atypický, 108 m²
7 628 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k prodeji Praha
Praha 6

Obchodní prostor k prodeji Praha

Atypický, 216 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k prodeji Břevnov
Praha 6

Obchodní prostor k prodeji Břevnov

Atypický, 261 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 27m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 27m

Atypický, 27 m²
7 980 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Karlín - 58m
Praha 8

Byt na prodej Karlín - 58m

1 + KK, 58 m²
5 655 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej ateliéru Praha 1 - 17m
Praha 1

Prodej ateliéru Praha 1 - 17m

1 + KK, 17 m²
4 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Karlín - 55m
Praha 8

Byt na prodej Karlín - 55m

1 + KK, 55 m²
5 309 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu Praha 1 - 46m
Praha 1

Prodej bytu Praha 1 - 46m

1 + KK, 46 m²
7 937 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana Magenta 31m
Praha 1

Byt Malá Strana Magenta 31m

1 + KK, 31 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky.cz - realitní komiks