Móda na Českých lvech: Kdo byl za bohyni a kdo vsadil na look éterické víly?

Červený koberec, záře reflektorů a luxusní róby.
11. března 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Pražské Rudolfinum otevřelo 10. března večer své dveře velkolepému 25. vyhlašování cen Český lev, na kterém jsme nemohli chybět. O slavnostním večeru si můžete přečít v našem článku ZDE: Český lev: Bába z ledu ovládla Rudolfinum.

Známé české celebrity na tak luxusní událost oblékly elegantní, mnohdy i pompézní šaty od známých módních návrhářů, což si nenechaly ujít především dámy z naší módní readakce. Které šaty byly podle nich ty nejlepší?

Video

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
vybrat
Dominika Nečasová
módní redaktorka
vybrat
Ornella Koktová
modelka

Jana Plodková a Diana Kratochvílová vsadily na šikovné ruce návrhářky Zuzany Kubíčkové

Když se na červeném koberci objevila Jana Plodková, nestačili jsme zírat. Její jemnost totiž dokonale podtrhly zelené vzorované šaty od návrhářky Zuzany Kubíčkové, které společně s červenou rtěnkou vypadaly svěže a sexy. Její šaty rozhodně patřily mezi ty výraznější.

Nádhernou, ale trochu odvážnější róbu od Zuzany, oblékla i přítelkyně zpěváka Adama Mišíka, Diana Kratochvílová. Rafinovaný střih odhalil její bujný dekolt a rozparek zase štíhlé nohy. S Adamem byli sice barevně sladěni, ale kombinace různých stylů outfitů, byla dost bizarní. 

DJka Lucca na červeném koberci rozkvetla v květinových šatech Beaty Rajské a odhalila dekolt

Sympatická blondýnka na červeném koberci překvapila svým vílím vzhledem. Oblékla lehké květinové šaty z dílny návrhářky Beaty Rajské a díky jejich trojúhelníkovému vršku odhalila svůj dokonalý dekolt. 

Tereza Voříšková v šatech ODIVI vypadala jako bohyně

Mladá a půvabná herečka Tereza Voříšková překvapila svými luxusními dlouhými šaty, které byly v bílostříbrné barvě. Právě proto, že Tereza není milovnicí dlouhých šatů, nás šokovala svým úchvatným vzhledem: vypadala jako bohyně! Róbu doplnila ještě výraznými náušnicemi od značky ANTIPEARLE a za celkový look má od nás jedničku z hvězdičkou!

Luxusní byt na prodej na Praze 3 - 159m
Luxusní byt na prodej na Praze 3 - 159m, Praha 3

Aňa Geislerová předvedla romantiku z první republiky od Alizé Fashion House

Krásná herečka se zrzavými vlasy na předávání cen Českého lva oblékla smetanové šaty s volánky, které zakrývaly každičký kousek její kůže. Róba nám trochu připomínala dobu první republiky, kdy frčely rolákové šaty s nabíranými rukávy. Jediné, co bylo na šatech zajímavé, byly luxusní výšivky. 

Pompézní šaty od Agáty Seehákové předvedla Bára Poláková

U dvojnásobné maminky, zpěvačky Barbory Polákové, jsme si připadali jako na předávání cen Grammy. Její róba rozhodně patřila k těm nepřehlédnutelným a luxusním. Šifonové áčkové šaty od návrhářky Agáty Seehákové perfektně podrthly celý její look a v kombinaci se studenou barvou jejích vlasů připomínala ledovou královnu. Chtěla si snad zahrát na krátkovlasou princeznu Elsu z pohádky Ledové království?

Andrea Bartošková a Tatiana Vilhelmová vsadily na lesklý satén a kožíšek

Archeoložka a manželka herce Jiřího Bartošky zazářila v saténových lesklých šatech tělové barvy a doplnila je hnědou beranicí. Společně s Jiřím Bartoškou tvořili, ostatně jako vždy, dokonalý pár.

Stejně na tom byla i Tatiana Vilhelmová a Vojta Dyk, kteří dorazili mezi posledními. Jejich luxusní vzhled a elegance nás okouzlila na první pohled. Tatiana oblékla rafinované šaty kombinující krajku a lesklý satén, Vojta luxusní vzorovaný oblek. 

Zdenka Procházková a Jitka Čvančarová jako opravdové dámy

Legendární herečka Zdenka Procházková překvapila svou elegantní a luxusní róbou. Dlouhé černé šaty s výrazným flitrovaným zdobením tvořící vzor motýla zvýraznily její krásu. 

U obdařené a energické herečky Jitky Čvančarové je známo, že ráda odhaluje svůj bujný dekolt. Tentokrát však překvapila a oblékla elegantní šaty od návrhářky Tatiany Kovaříkové, které podtrhly její ženské křivky.

Zuzana Kronerová a Táňa Pauhofová zvolily tmavě modrou

Hvězda večera Zuzana Kronerová zvolila lehké elegantní modré šaty s drobnými krystaly. Celkový look nijak nenadchl, ale ani neurazil, protože Zuzaně to v šatech moc slušelo. Podobný odstín modré zvolila i slovenská herečka Táňa Pauhofová, která oblékla saténové šaty se sexy odhalenými rameny. Společně s účesem a červenou rtěnkou vypadala božsky. 

A které šaty zaujaly nejvíce vás? 

Dominika Nečasová

Výroční udílení českých Oscarů, 25. ročník Českého lva, je sice za námi, ale účty za módní kreace se skládají až nyní! Takže, kdo propadl a kdo to měl naprosto v suchu?

Jana Plodková

Tato herečka, snad jako úplně jediná, přišla do puntíku jako ze žurnálu! Dokonalé šaty zelenožluté barvy poseté květinami, doplněné o růžové lodičky a rudou rtěnku. Wow, tomu říkám hvězdný look! A tím myslím i ten jemný a přitom velmi sexy make-up. Za mě dokonalost!

Šaty: 100 % Make-up a vlasy: 98 % (vlasy bych ještě nechala doladit…)

Barbora Poláková:

Barbora a její přešitá blankytně modrá záclona z dílny Agáty Seehákové: tento model bych spíše čekala u gravidní Jitky Čvančarové či osoby, která má problém se svojí postavou. Buďto je Poláková opět těhotná, nebo měla v plánu domů donést pár táců s chlebíčky pod sukní. Jinak si tento děs vysvětlit nedokážu.

Šaty: 10 % Make-up a vlasy: 80 %

Aňa Geislerová:

Zdá se mi, že Aňa věkem nabírá na látkách. Dříve bývala typem ženy, u které jsme věděli, že vždy předvede nějaké ty haute couture šaty od Prady a podobně. Teď mnohonásobná lvice vsadila na šaty z Alizé Fashion House a šperky od Cartier. Cartier je rozhodně super volba, ale ty šaty jsou jak z castingu na post vokalistky do skupiny Moravanka Jana Slabáka. A to se na Českého lva s prominutím moc nehodí!

Šaty: 40 % Make-up a vlasy: 60 %

Zuzana Kronerová:

Nejlépe oceněná žena večera oblékla klasickou tmavě modrou róbu ozdobenou několika kamínky, kterou lze za pár korun pořídit jak v Kotvě, tak i v nákupním centru někde na okraji Ostravy. Na jejím outfitu se mi líbí jen avantgardní brýle a ten velký elegantní náramek na levém zápěstí. Je velká škoda, že se v našich končinách starší herečky neoblékají podobně jako například Jane Fonda na předávání Oscarů. (Chytněte se vy “STYLISTI” konečně za nos!!!)

Šaty: 30 % Make-up a vlasy: 60 %

Jitka Čvančarová:

Jitka mě velmi potěšila! Její zcela jednoduše řešená vínová róba od Taťány Kovaříkové nádherně všem přítomným oznámila její požehnaný stav. Jako jedna z mála hereček měla skutečně hvězdný šmrnc! Díky bohu nezopakovala podobnou kreaci ordinérnosti jako loňský rok na MFFKV, kde ji vystrojili v ELLE Beauty Lounge. Za mě tentokrát velký palec nahoru, a to i za ty dokonalé lokny a make-up!!!

Šaty: 90 % Make-up a vlasy: 98 %

Táňa Pauhofová:

Další slovenská kráska večera dorazila v oceánově modré róbě se spadlými a dokonce i vlajícími rukávy. Jak bych to jen řekla, to světlé psaníčko a páskové střevíce jsou u mě za jedna, ale ta zbytečně utopená róba by měla raději skončit na dně Mariánského příkopu! Jsou to tak nudné šaty o ničem, že se divím, že si Táňu nenechali za pultem mezi šatnářkami!

Šaty: 45 % Make up a vlasy: 51 %

Andrea a Jiří Bartoškovi:

Kdyby tento pár nebyl sladěn do detailů, tak by to snad ani nebyli oni! U paní Andrey mě velmi baví její smysl pro módu. Jako jedna z mála dam na slavnostní večer nezvolila tmavou těžkopádní róbu, ale naopak lehké zlaté šaty – jakoby byly předzvěstí teplejších zítřků! S tím hnědým beránkovým kabátkem také nemám sebemenší problém, neboť je skoro totožný s tím, ve kterém jsem fotila fotky pro kampaň “Móda Proti Proudu” (takže dokonalé). Jiří byl opět za super šik elegána, ale toho jsme si všichni vědomi už celá léta.

Šaty: 100 % Make up a vlasy: 90 %

Zdenka Procházková:

Jedna z mála hereček, která si skutečně pamatuje filmové hvězdy z první republiky, dorazila na udílení cen Český lev plná sil a elánu. To na této ženě naprosto zbožňuji. Když se na ní člověk podívá, jasně vidí, že chce jít s dobou a rozhodně se neupíná k minulosti. To je názorně vidět i ve volbě róby, kterou zvolila. Obří zlatý motýl absolutně rozsvítil jinak zcela obyčejné šaty. Super výkon!

Šaty: 88 % Make-up a vlasy: 100 %

Tatiana Vilhemová a Vojta Dyk:

Místo rádoby romantických šatů pro holčičky, měla Tatiana zvolit zcela jinou róbu podtrhující ženskost (a to tu dospělou). Tento model jí podle mě velmi ublížil, protože to vypadá, že si čtyřicítka hraje na diblíka – velká škoda! Ani profi make-up a účes zde moc nepomohl.

Vojtu beru jako svérázného umělce, a proto mi k němu jeho oblek a lá “jsem motýl Emanuel” docela i pasuje. Ovšem na svém muži bych to vidět nechtěla!

Šaty: 65 % Make-up a vlasy: 55 %

DJ Lucca (Lucie Kvasnicová)

Úspěšná DJka vyrazila na Českého lva jako na pláž. Rozdrbaný culík, lesknoucí se pleť a do toho šaty jak z krámku Aloha někde na Hawaii. Nejhorší z toho všeho je ten zvýrazněný pas černou látkou. Místo aby opticky zeštíhloval, zdá se mi, že dělá naprostý opak. To je pro mě vzhledem k velmi štíhle postavě této dámy dosti nepochopitelné. Pro příště by se to chtělo nejdříve podívat na módní trendy online, než člověk vyrazí někam mezi lidi.

Šaty: 10 % Make-up a vlasy: 50 %

Tereza Voříšková:

Tereza, coby vymodlená napodobenina Libušky Šafránkové v nominovaném snímku “Po Strništi Bos”, svému filmovému úkolu nedostála. Aspoň si však na slavností večer oblékla šaty, za které se rozhodně stydět nemusí. V bílé vypadala naprosto něžně a díky jejímu malému poprsí si mohla dovolit hluboký výstřih bez podprsenky, který by u jiných působil vulgárně. Toto jsou přesně ty situace, kdy například já, jinak obdařená, závidím. Jaké to asi je, si prostě jednou za čas nemuset hlídat dekolt?!

Šaty: 90 % Make-up a vlasy: 90 %

Adam Mišík:

Adam je typ kluka, který chce být za každou cenu (a to doslova) originální. Tentokrát to chtěl stvrdit svým sakem, které připomíná špatně ušité kimono. Tohle má jako někoho ohromit? Jeho přítelkyně byla ještě odvážnější. Zda ji potkal v místech Red Light District of Amsterdam, raději rozebírat nebudu. Ale co, holka je mladá, a když si vzpomenu, kolikrát já sama byla mimo...hahaha…

Ornella Koktová

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (12)

View photo gallery
Luxusní bydlení Praha
Praha 6

Prodej vily Praha 6 - 900m

12 + KK, 900 m²
75 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 1

Luxusní byt Petrské náměstí 214

4 + KK, 214 m², ter. 62 m²
25 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej 250m

6 + KK, 250 m²
34 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 6

Prodej luxusní vily Praha

5 + KK, 370 m², ter. 113 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m

7 + KK, 334 m², bal. 6 m², ter. 25 m²
49 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 6

Luxusní vila na Hanspaulce 940m

Atypický, 940 m²
110 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

6 + 1, 645 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 2

Luxusní byt Praha 2 - 133m

4 + 1, 133 m²
15 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 6

Luxusní rodinné domy a vily

10 + KK, 11610 m², ter. 30 m²
40 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 7

Luxusní byt se zahradou Trója

2 + KK, 93 m², ter. 22 m²
10 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 5

Luxusní byt na Praze 5 - 138m

4 + KK, 138 m², ter. 15 m²
17 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 1

Luxusní byt k prodeji Josefov Praha

5 + KK, 226 m²
62 178 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 7

Luxusní byt Troja 104m

3 + KK, 118 m², ter. 14 m²
16 115 702 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 3

Luxusní byt na prodej na Praze 3 - 159m

4 + KK, 159 m², ter. 22 m²
14 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 1

Byt na Novém Městě 163m

4 + KK, 163 m², bal. 5 m²
23 542 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1, 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
46 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja

3 + KK, 156 m², ter. 44 m²
21 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 156m

4 + KK, 156 m², ter. 31 m²
18 595 041 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 6

Luxusní byt na prodej 267m

7 + 1, 267 m²
35 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 3

Luxusní byt na Praze 3 - 128m

3 + KK, 128 m²
16 790 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 5

Luxusní penthouse na prodej

Atypický, 234 m², ter. 117 m²
21 950 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 6

Luxusní vila ve Střešovicích 986m

, 986 m²
185 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK, 256 m²
47 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 1

Mezonetový byt na nábřeží 304m

5 + KK, 314 m², ter. 45 m²
60 652 007 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 1

Byt Malá Strana 286m

9 + KK, 286 m²
60 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 1

Vila Praha 1 - 348m

7 + KK, 348 m², ter. 72 m²
58 630 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 1

Byt s terasou Staré Město 532m

7 + KK, 532 m², ter. 170 m²
79 530 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 1

Luxusní byt Staré Město - 390

8 + 1, 410 m², ter. 20 m²
115 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 5

Mezonetový byt s terasou 117m

2 + KK, 117 m², ter. 15 m²
7 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 5

Luxusní loft na Praze 5 - 266m

6 + KK, 266 m², ter. 33 m²
30 590 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 5

Luxusní loft na Praze 5 - 302m

6 + KK, 302 m², bal. 33 m², ter. 37 m²
29 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 1

Byt Praha 1 - 386m

8 + 1, 404 m², bal. 3 m², ter. 15 m²
115 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Okolí Prahy

Vila na prodej Praha - Tuchoměřice

5 + KK, 328 m², ter. 29 m²
16 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 2

Prodej bytu Vinohrady - 92m

3 + KK, 90 m²
11 320 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 1

Luxusní byt s balkonem Nové Město - 72m

1 + 1, 72 m², bal. 5 m²
9 265 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - 81m

2 + 1, 81 m²
13 014 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 7

Luxusní byt s terasami Praha 7 - 571m

6 + KK, 571 m², ter. 262 m²
42 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 7

Luxusní historická vila se zahradou Troja 113m

3 + 1, 113 m², ter. 10 m²
14 347 826 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 1

Luxusní byt Malá Strana 48m

2 + 1, 48 m²
13 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha

7 + KK, 634 m², ter. 190 m²
99 113 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 2

Prodej restaurace na Praze 2 - 285m

Atypický, 285 m²
20 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 1

Prodej bytu Praha 1 - 89m

2 + KK, 88 m²
11 127 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 1

Prodej bytu Praha 1 - 74m

2 + KK, 73 m², bal. 12 m²
9 710 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 1

Prodej bytu Praha 1 - 86m

2 + KK, 81 m², ter. 15 m²
11 025 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 1

Prodej bytu Praha 1 - 96m

3 + KK, 91 m²
12 871 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 10

Luxusní byt na prodej Praha 10 - 64m

2 + KK, 62 m², bal. 5 m²
5 007 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 2

Luxusní byt s terasou na prodej Praha 74m

2 + KK, 73 m², ter. 13 m²
5 173 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha - Tuchoměřice

5 + KK, 331 m², ter. 29 m²
16 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 10

Luxusní byt Praha - Vršovice 93m

3 + KK, 90 m², ter. 4 m²
7 316 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 10

Prodej bytu Praha 10 - Vršovice 57m

2 + KK, 56 m²
5 370 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 10

Luxusní byt Praha - Vršovice 103m

3 + KK, 99 m², ter. 5 m²
8 237 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 10

Prodej bytu Praha 10 - Vršovice 60m

2 + KK, 58 m²
5 257 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 2

Luxusní byt na prodej Praha - Vršovice 51m

2 + KK, 49 m²
4 904 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 2

Luxusní byt k prodeji Praha 57m

2 + KK, 54 m²
5 165 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 2

Luxusní byt na prodej Praha 56m

2 + KK, 55 m²
5 169 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Praha 10

Prodej bytu Praha - Vršovice 57m

2 + KK, 56 m²
5 350 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky.cz - realitní komiks